Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

A właśnie napisałaś do Barvo?? Bo tak jak mówiłam wcześniej oni napewno Ci pomogą może tak jak inne dziewczyny masz problem czy pod kolanem nie rośnie ci ciąża pozamaciczna hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaa
Dziewczyny po prostu musicie ją ignorować, innej rady nie ma. Rusz gówno, a zaczyna bardziej śmierdzieć. No taka prawda. Nie zniżajmy się do jej poziomu. Wtedy pójdzie na inny temat, bo jej się znudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
wszystkie ostatni wypowiedzi to podszyw!!!ale juz wiem kto to robi,1 typiara z naszej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi bardzo dziwne że ten podszyw ma identyczny styl pisania jak ty Weź mi tu kitów nie wciskaj:D Aga no ignorować ale ona i tak się wtrąca więc różnicy nie ma:D hehe Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej chyba nie da się ignorować... No bo ile mozna przytakiwac takiej glupocie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak!!! Jakby nie bylo podtrzymuje tez bardziej tematy, nie znikają z listy nawet jak nikt nic nowego nie wnosi... Hahahahaha!!! bo ona wnosi ciągle to samo śmieszne pierdolenie... To dopiero patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA dokładnie a jak niewie co ma napisać to zawsze pisze że to podszyw W tych przypadkach gdy dejzi pisze niby jestem głupia itp to się zgodzę Chociaż nigdy nie wiadomo bo jak wiemy Dejzi ma problemy z psychiką Może to rozdwojenie jaźni albo schizofrenia No ale jak widać ewidentnie że to ona pisała Bo tylko ona pisze ciągle o leniach i zaciązeniach itp ,to niema szans że to ktoś inny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaaaaaa
No, ale innego wyjścia nie ma oprócz ignorowania jej. Po co zniżać się do jej poziomu? Jeśli chodzi o głupotę to nie ma na nią lekarstwa :/ Po prostu nie powinniśmy w ogóle czytać jej postów, a jak nawet przeczytamy to wyśmiać i pisać co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
jestem mega debilką a moj narzeczony to idiota...jestesmy siebie warci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dziewczyny czujecie? Widzę, że nie za bardzo coś? Będzie dobrze :) Najgorsza to nuda, ale korzystajcie z tego, bo później nie będzie Wam dane tak sobie posiedzieć na kafe :P Nie no joke, bo to zależy od dzieciątka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj sie sprowokować----- wiesz że ja to już bym chciala nie miec tego czasu... Bo juz wariuję od tego nadmiaru wolnego czasu... Nawet zmywanie którego nienawidzialam polubilam... :) Pewnie nie wiem co mówię o później będe bluzgać pod nosem ale jednak już chce... wybieram droge przez mękę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Kenta, bo Ty masz już półmetek za sobą :D To teraz faktycznie Ci się zacznie dłużyć. Mój mały Smyk przyszedł na świat 2tyg. po terminie, z czego ostatni tydzień leżałam w szpitalu eh. To dopiero była męka, bo każdy przygotowany, że 'a może to już za godzinkę?', a tu nic. Smyku jak mi kiedyś powie, że się na ten świat nie pchał to niestety, będę musiała mu przytaknąć, bo suma sumarum został wyciągnięty :D Nie życzę nikomu, nienawidzę szpitali, ale dla dobra Malucha trza było :) Każdej z Was życzę szybciutkiego, sprawnego, bez komplikacji porodu i przede wszystkim zdrowego Maluszka, który Wam wynagrodzi to okropne czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz bym chciala zobaczyć ta moją kruszynkę :( Ostatnio mi się śnil poród, dziwny byl, bo na drodze, ale mniejsza z tym... Widzialam we śnie malenstwo, oczywiście jak zwykle bez twarzy choć nie wiem czemu bo patrzylam prosto na nie... widzialam za to dokladnie że byl to chlopiec... :) Ciekawe czy sie sprawdzi... Idę w poniedzialek do lekarza, będe blagać o usg, choć myslę że sama powinna to zaproponować bo przecież to będzie 29 prawie to w tym czasie robi się te wszystkie pomiary maluszka dokladnie... Znaczy tak wyczytalam... zobaczymy... Jak nie to będe blagać na kolanach... :) Poza tym wogóle tak dziwnie nisko czuje czasem ruchy... Tak wręcz w pochwie... Nie wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mój 200 dzien ciazy wychodzi na to... :) Jaka rocznica okrągla... :) Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababay
wiecie co jest beznadziejne? tematem tego topicu jest ciaza 17latki a wy poruszacie zupelnie inne tematy to zalosne.moze llepiej skoncentrujcie sie na autorce niz na sobie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jak byś nie zauwazyla to topik nie jest świerzy a autorka juz dawno rozwiązala swoje wątpliwości i problemy... Ale i tak często się tu pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenta u mnie się sprawdziła moja intuicja. Jakieś wewnętrzne 'ja' mówiło mi, że to będzie chłopczyk i nawet jak na usg wyszło, że córa to i tak się okazało, że się nie myliłam :D Może u Ciebie też tak będzie :D Tak, tu przeniosłyśmy się z topiku 'nastoletnie mamy', ale i tak piszemy na obu, a Misheela nam - a my jej - towarzyszy. Rozpatrujemy każdą kwestię dotyczącą macierzyństwa, a to dotyczy także, a może przede wszystkim autorki. Ja już tu trochę doświadczona jestem, ale to chyba dobrze, że pojawiają się tu także już mamusie? ;) Czytałam przed chwilą pierwsze strony topiku. Jezu, była tam dziewczyna, która w 8 miesiącu ciąży została opuszczona przez ojca dziecka. Planowali ślub itd, a tu nagle mu się odwidziało. Przykre to jest :( Dobrze, że sobie dziewczyna radzi. Oglądałam zdjęcia na bobasach, śliczna córa :) Że też istnieją takie palanty. Być z dziewczyną 2 lata, a potem porzucić ją i owoc ich 'miłości'.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj się sprowokować Ty juz jesteś mamusią tak? ile masz lat? Pewnie to juz bylo ale jakoś mi wypadlo z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Skarb teraz śpi smacznie :D No właśnie laseczki, które są w ciąży: śpijcie teraz jak najwięcej, bo potem będziecie miały w nocy pobudki co 2 godz albo trochę rzadziej albo i częściej. Nie chcę was smucić, ale taka prawda. Każda matka musi przez to przejść. Jak mój mały płakał w nocy, bo chciał ciągle do mamy to trzymałam go na rękach i razem z nim płakałam czasem :) Na szczęście już w wieku 3 miesięcy przespał całą noc, pewnie dlatego, że na butlę go po miesiącu przestawiłam. Jak urodzicie to wpadajcie czasem na kafe. Będę służyć radą. Wyżalajcie się do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że jest ze mną (jesli mozna to tak określić, bo teraz pracuje strasznie dlugo i non stop go nie ma), bardzo chcial i chce miec dzidziusia... Z tym, że nie jesteśmy malżeństwem... Ślub z rozsądku to nie dla mnie i On dobrze o tym wie choć bylby chętny... Kocham Go, ale slub na prędce nie dla mnie... :) Planujemy tak za roczek, może póltora, zobaczymy... :) Mam 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenta ja mam 20 lat tak samo jak Ty, ale rocznikiem '87. Ty pewnie '88? :) Synek 13.07. skończy siedem miesięcy. :) Jestem mężatką :D I jestem szczęśliwa. A z każdym dniem coraz bardziej, bo zbliża się termin naszej wyprowadzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nad tak poważnym krokiem trzeba się dobrze zastanowić ;) Mój zostawił nas w ostatnim miesiącu ciąży :( Czasem widuje małego, ale nie zależy mu zbytnio na tym. Ale wiem, że będąc z nim nie skończyłabym żadnej szkoły i ogólnie byłoby mi z nim źle. Dopiero teraz wiem, jaki on naprawdę jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababay
to po co siedzicie na czyjims topiku zalucie sobie wlasny..........bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja '88... Agusia90 ja nie wzięlam slubu na prędce nie dlatego, że nie jestem jego pewna... Jestem pewna, mogę za niego zycie oddać bez chwili zastanowienia... :) Ale... nie uznaję po prostu takiego czegos jak slub z rozsądku a tak by bylo... Moi rodzice znieśc tego nie mogą, no bo jak tak bez slubu ale już skończyli truć, i tak nic nie wskurają... Ale faceta jestem pewna... Jestem z nim szczęśliwa i np przeciwnie do Ciebie u nas to on pcha mnie do szkoly, chce żeby się uczyla itd... Jest cudnie... Prawie... Calkowicie będzie jak juz dostaniemy w końcu mieszkanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane my jesteśmy z P wykończeni po wczorajszej imprezie Doszliśmy do wniosku że teraz jest czas na wykorzystanie kasy z cywilnego Potrzebujemy w końcu na wpłate za poród i musimy dać zaliczkę gościowi który nam robi meble do kuchni Bo sami sobie projektowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×