Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

"a ciebie kto zechce na ojca alter ty ciotko" Bardziej debilnej wypowiedzi dzisiaj nie czytałem :D. Przyjrzyj sie co napisałeś/napisałaś kretynie/kretynko :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w snach alter
Mnie to nie dziwi. Co więcej - prędzej ja będę miał rodzinę, niż ty co wciagasz kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co więcej - prędzej ja będę miał rodzinę, " hehehehe, jakim cudem frajerze, skoro przez 30 lat stanowiłeś tanie pośmiewisko dla kobiet? :D chociaż w sumie pozostaje Ci adopcja - wychowasz następnego zakompleksionego prawiczka :D doskonale się z wami dyskutuje, prawiczku alterku i suko sylwio (cóż za znakomicie dobrana para❤️) ale niestety zmuszony jestem udać się na zasłużony odpoczynek gdyż jutro czeka mnie pakowanie oraz wycieczka do Brna i potem do PL wesołych świąt frajerzy :D🖐️ alter, pamiętaj o tym, abyś kąpał mamę regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszego kretyna niz ty alter
nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ile masz w klacie, niewypale? 90 cm?" A ile ty masz i napisz od razu jak się to przełożyło na twoje życie. Więcej zer na koncie? Większe powodzenie z kobietami? Raczej nie, bo o tym debilu decyduje charakter. A ty masz zjebany, o czym już wiemy ;). Czy ja mam coś więcej? Nie, ale ja mogę mieć, a ty nie będziesz miał. Taka różnica :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna pomarancza
alter, pamiętaj o tym, abyś kąpał mamę regularnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"suko sylwio":D lepszej pary nie ma niz ty i twoj kot ogryz:) obys mial wypadek chuju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hehehehe, jakim cudem frajerze, skoro przez 30 lat stanowiłeś tanie pośmiewisko dla kobiet?" Dobrze, że ty mając 25, czy 26 lat obserwowałeś moje życie przez 30. Takich rzeczy to nawet w Erze nie mają ;). Co za kretyn :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiekszego kretyna niz ty alter nie ma " Buahahaha :D, zakompleksiona pomarańczka, która boi się zaczernić :D. Hipokryzja rządzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Większe powodzenie z kobietami? Raczej nie, bo o tym debilu decyduje charakter" hahahahahahaha, już wiadomo, czemu ten niewypał jest prawiczkiem hahahahahahaha :D patrzcie laski, jestem brzydki, chudy i biedny ale za to jaki mam zajebisty charakter - lećcie na mnie bo taka okazja nie trafi wam się już nigdy :classic_cool: buahahahahahahah, nie ma to jak prawiczek wypowiadający się na temat, skądinąd mocno rozbieżnych i wyindywidualizowanych żeńskich preferencji :D nara ciotko, żyj dalej w swoim prawiczym świecie i szlifuj charakter :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obys mial wypadek ch*ju " Przyłączam sie do świątecznych życzeń. Zdychaj w męczarniach :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
budzik nastawiłem idę spać Kocham Ciebie Jezu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
ALTER "wiekszego kretyna niz ty alter nie ma " Buahahaha , zakompleksiona pomarańczka, która boi się zaczernić . Hipokryzja rządzi mozesz mi wylizac dupe alter przez papier scierny:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"buahahahahahahah, nie ma to jak prawiczek wypowiadający się na temat, skądinąd mocno rozbieżnych i wyindywidualizowanych żeńskich preferencji" Buahahahaha, wypowiedział się żałosny chujek, któremu jakieś laski dały z litości, a teraz leci na niego jakaś uboga Czeszka bo stać go pewnie na używaną Skodę Fabie :classic_cool:. Idź, wytrzep sobie porządnie bo bredzisz przychlaście :D. Znawca kobiet, buahahahaha :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Dobranoc Tamcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne jest twoje wypominannie mi mojej pracy u sasiada to przede wszystkim moj kolega facet na poziomie na ktorego moge liczyc:) i zajebsicie mi sie u niego pracuje jesli Ty widzisz w pracy u zaufanej osoby cos zlego to twoj problem i twojego zjebanego charakteru:) ja i moj kochany szef nie narzekamy:) rowniez zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wypadku mieć nie zamierzam ale dzięki dozgonne, denna szmato pracująca u sąsiada" Na szczęście nie masz wpływu na swój los przegrańcu :D. Możesz co najwyżej zwiększyć swój obwód w klacie o 1 cm, albo doprowadzić do pełnego sflaczenia fiutka (co nieuchronne). Ciekawe czy zdążysz spłodzić niedojeba na twoje podobieństwo, czy ktoś cię uprzedzi :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
00:06 [zgłoś do usunięcia] zloty niezalogowany ALTER "wiekszego kretyna niz ty alter nie ma " Buahahaha , zakompleksiona pomarańczka, która boi się zaczernić . Hipokryzja rządzi mozesz mi wylizac d**e alter przez papier scierny podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż 30-letni niewypale - ja mam szansę coś spłodzić. Ty możesz sobie co najwyżej wyobrazić jak to jest kochać się z kobietą :) "leci na niego jakaś uboga Czeszka bo stać go pewnie na używaną Skodę Fabie " ta uboga czeszka jest lepiej sytuowana niż sylwia, która pracuje u sąsiada a jej "najdroższy przyjaciel" to frajer poznany na necie :) do zobaczenia kiedyś tam, nieudacznicy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle o mnie wspominaasz.jakas obsesja?:O dla ciebie to zajebiscie,ze ona ma kase,w koncu kiedys wyladujesz na jej utrzymaniu jak ci kafel spadnie na łeb albo juz te resztki mozgu ktore posiadasz przestana funkcjonowac:D i jak juz jestesmy przy spr mater to tobie nawet 100 mln nie pomoze.zawsze bedziesz tym kim teraz-zalosnym smieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tran kochanie ja bylam gotowa pisac tu normalnie zlozylam propozycje jareczkowi: traktuj mnie jak powietrze,nie pisz do mnie ani o mnie ale on ma jak widac problem i to jego wina, ze taka atmosfera tu panuje bo nie ja to zaczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no cóż 30-letni niewypale - ja mam szansę coś spłodzić. Ty możesz sobie co najwyżej wyobrazić jak to jest kochać się z kobietą " Po tym co robisz swojemu organizmowi :o. Buahahahaha, strzelasz już ślepakami ofiaro :D. A wkrótce i gnat odmówi posłuszeństwa. Nabzykaj się na zapas :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nabzykaj się na zapas " zamierzam, cherlawy prawiczku, zamierzam :D "jak ci kafel spadnie na łeb albo juz te resztki mozgu ktore posiadasz przestana funkcjonowac" to było dobre z tym kaflem hahahahahaha, czasami Sylwuś powie coś śmiesznego :D Pozdro z peelu komu się należy :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zamierzam, cherlawy prawiczku, zamierzam" Zamiar to troszkę za mało, czego dowodem były 3 poprzednie lata sterydku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×