Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

dzięki laski :) ja teraz śniadanko zjem: 2 kromki chleba ciemnego kołodziej z szynka ogórkiem i pomidorem:) i tak okolo 11:30 ruszam z chrzestna na miasto...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaaaa,widzę,że też jesz chleb kołodziej:) Ja dzisiaj wieczorem wybieram się na bardzo dłuuuuuuuuuugi spacer:)A teraz się uczę i pję herbatkę czerwoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:* Z tym podaniem numeru to faktycznie najlepsze rozwiązanie:) bo ja niby będę miała dostęp do neta, bo mam lapa, ale wiadomo, ze jak bede u Kuby to pisać jakoś nie wypada:P ale postaram się szrajbnąć kilka słów chociażby co kilka dni:) ja jeszcze nie zjadłam nic, ale mam zamiar zjes kromkę chlebka chaber (cos jak wasa) i jogurt i styka:) ewentualnie jeszcze jeden chlebek wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka16
Słyszałam kiedyś jak zrobić mniejkaloryczną jajecznice :) Trzeba się troszke " oszukać " ;P Np jak się robi jajecznice z 3 jajem, to Odjąć 1 żółtko, bo żółtka są dużo kaloryczne :) zawsze coś mniej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spryciula hehe:P Ja właśnie spożyłam jogurt jogobelli o smaku kiwi i zjadłam jeden chlebek chrupki i jestem PEŁna;/ dosłownie nigdy tak nie było, że po jogurcie byłam pełna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka16
hehe Twój żołądek rpzyzwyczaił się do mniejszych porcji " skurczył się " dlatego :)) Ale to chyba dobrze, nie :P? a ja zjadłam dziś : - jajecznice ( 2 jajka - 1 zółtko ) :P + kromka chleba bez masła -pół talerza zupy pomidorowej + pol kromki chleba potem mam ognsko.. myślicie ze moge zjeść kiębaske i chlebek z ogniska :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedz ale musisz uważać z tym chlebm żeby nie zjeść za dużo i kiełbasa żeby nie była tłusta. To jak Gosia?Jesteś za wymianą numerów? Mnie też skurczył się żołądek bo jak zjem kawałek chleba to już jestem pełna. Nie mam zamiaru już dzisiaj jeść. Usłyszałam:,,Jezuu,ale chuda Ty jesteś\".od mojego kolegi dzisiaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że jestem za wymianą numerów:) Przecież musimy się jakoś wspierać;> Ja wyslałam mojej siostrze zdjecia dzisiaj i powiedziała, że dała by wiele by wyglądać tak jak ja:P Chciałaby:):P Audrey zobaczysz, że niedługo to będą nam wszyscy zazdrościć:P Kasiula16 jestem tego zdania co Audrey, musisz po prostu uważać na ilość:) i wieczorem poćwicz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zważe jedna we wtorek:P w każdy wtorek będę ważyć swoje kg:D:P Hehe no cudniaste:) ja czuję się taka jakaś lżejszA:P mimo, że dzisiaj 4 dzień dietki dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to podziwiam:) ja na diecie jeszze caaaałe 30 dni bede:) aż do 30 czerwca:P hehe no cóż ja się przekonam czy coś schudłam dopiero we wtoreczek:) a ja zjadłam to co pisałam wcześniej, jogurt "kiwowy" :D:D:D hehe i chlebe ten jakby wasa:P i teraz pijam herbatkę czerwona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Skarbuchy moje:P lecę na rolki pośmigac:D wyobrażcie sobie, ze wyciągnęłam mame xD ona będzię śmigać na rowerze a ja na rolkach:) buziaki:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lecę na spacer.Jakieś 10 kilosów.Ja będę tak długo na diecie aż dociągnę do 48kg.Chyba już troche widać,że zrzuciłam.Jutro chwila prawy,a raczej chwila wagi:).Mam nadzieję,że się nie załamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! Prawie 3 gtodz jeżdzenia... ledwo co zyje;/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh wkurzyłam się:( przyjechał mój brat i rodzice robią grila:( i co ja mam teraz zrobić??:( obiecałam sobie, że nic nie zjem :( buuu zjadłam dzisiaj tylko jogurt i kromke wasy i co? teraz mam zsjesc kiełbache??:( jak zaradzic mam, przeciez ona ma chyba duzo kalori;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dietka d dzisiaj znowu :) mam nadzieje ze nie zaczne jeś słodkiego :) do 8 czerwca nie chce ich jeść na pewno :) mam nadzieje ze sie uda i do 8.06 zobacze ponizej 70 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaaaa na pewno zobaczysz :) Wierzę, że Ci się uda:) ja teraz wyczytałam, że kiełbasa z grila ma 168kcal. makabra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj od rana zjadłam: jogurt, dwa chlebki coś jak wasa i pomidora, i ugyzłam kawałek loda od mamy. było to moze ze trzy łyzeczki, nie wiecej, i cóż będę zmuszona zjeść kiełbache z grila:( Jestem załamana, tyle zjeść;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj :parówka i kawałek chleba kołodziej danonek,2 wafle ryżowe 1 batonik fitness 10 km na pieszo:) Dużo zjadłam?Moi rodzice też zrobili grila ale nic nie zjadłam.Podejrzewają u mnie anoreksję:(Ciągle mi gadają,że jestem za chuda.Mama dzisiaj chciała mi wyciąć zdjęcie takiej anorektyczki z gazety.Z jednej strony się cieszę ,a z drugiej przeszkadza mi to w dietowaniu.Jutro rano się ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie narazie dobrze:) myślę ze wytrwam:) muszę!!:) a wam dziewczyny super idzie :) gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało zjadłas za to ja... MAKABRYCZNIE wiele;/ śniadanie: chlebek coś jak wasa i jogurt obiad: chlebek coś jak wasa i pomidór podwieczorek: pomidor i trochę loda kolacja: pół kiełbaski z grila z połową malutkiej bułki i pomidor;/ i teraz jem pomidora;/ Normalnie cały czas głód odczu2wam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaaaa wytrwasz na pewno:) ja dzisiaj przesadziłam:( gdyby nie te poł kiełbachy i pół bułki można powiedzieć nawet, ze w zasadzie ćwiartka dużej:) to byłoby okej:( a ze juz niedługo okres, moze nawet za chwilę to ciągle łaże głodna:( szczególnie dzisiaj jakoś na wszystko chęć mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed okresem to makabra jest....:(Tak chce się jeść.Ale wytrzymasz jakoś.Ja juz zauważam u siebie duże zmiany.Dzisiaj się obmierzyłam iii udo jest 46cm a było 49cm talia jest 61,było 66 pas jest 80,a był 86 biodra jest 89,a było 73 łydka jest 34,a była 37 ręka 24,a była 25 biust 82,a był 85:(:(:( Po 3 tygodniach diety mam takie efekty:).Nie wiem czy to dobrze,czy słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci:) chciałabym mieć takie wymiary:( ja dopiero zważe się we wtorek, ale powiem szczerze, że mam jakiegoś doła i dosć wszystkiego, wydaje się ciagle taka gruba jaka byłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka16
tez bym chciała miec takie wymiary, ja mam 67 w pasie i 52 w udzie ;/ jaka jestem zła to szok, zjadłam ciastka !!! chyba pol paczki w czekoladzie i 2 kiebasy i pare kromek chlwba... i niećwiczylam... wszystko poszlo sie wwalic :( co mam zrobic? jestem zalamana :(:((:(:(:(:(::( Ja nigdy nieschudne :( mam czas do 20 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, nie rezygnuje, ale po prostu wpadłam w doła:( jeju jak do wtorku nic nie schudnę to się załamię;( Audrey dzięki za wsparcie:(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluśś
Hej dziewczynki :) Mam (prawie) 15 lat ... 163cm i .. 64kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×