Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

A mnie ciągle ciągnie do słodkiego:( jutro będzie mi ciężko wyjsc na prostą, bo dwa dni holowania były;/ na dzien dobry zjem kubek kaszki i sie zapcham, wiec bedzie okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozstepów nie mam, ale ujędrniające napinają ładnie skórę:) a po nawilżających masz delikatna:) Wiem, że eveline miał serie kosmetyków na rozstępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano się zważyłam 54kg.Poszło trochę w górę ale za tydzień mam dostać okres i czuję,że to przez to.Dzisiaj na śniadanko zjadłam 20g płatków czyli 67kcal.Nie wiem jak tam obiad.Może zjem klopsa. Dzisiaj moja wychowawczyni zapytała co się dzieję bo jestem strasznie chuda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja dzis zjadlam 400kcal:) Hehe w tym 2 razu juz na kibelku bylam, jejeu nie wiem co sie dzieje, jak ktos chce sobie przemiane materi poprawic to polecam kopenhaska:) Na dzis koneic z kcal:) Jadlam same zdrowiutkie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
Hey. Waga dziś rano wskazała 53,3. Hurrra!!!!! Bardzo się cieszę. Rano byłem trochę osłabiony więc zjadłem trochę dużo. Jutro zamierzam jeść tylko arbuza. Jutro napiszę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dziś łącznie trzy kanapki i małego banana. ide zaraz zrobić sobie czerwoną tea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, u mnie okej nawet.]Od rana zjadłam, 3/4 kubka kaszki, jabłko i 1,5 pomidora. Teraz pije czerwoną herbatę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziś bardzo szczęśliwa. dowiedziałam się że będe miała średnią z ocen 4,8 więc będzie pasek na świadectwie. a z paskiem na świadectwie na pewno dostane się do liceum do którego najbardziej chce iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wkurw*ona na maksa;/ 3/4 kubka kaszki, jabłko i 1,5 pomidora, 2 kanapki z serem i ketchupem i pałka od kurczaka. ]MAKABRA:| nienawidzę siebie:| miłego wieczroui!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,nie jest tak źle.Ja w sobotę pobiłam wszystkich! A dzisiaj płąteczki,które miały 67kcal,malurtko ziemniaczka,klopsa małego i troszkę buraczków.Dużo?Piłam wodę i herbatkę czerwoną.Godzinę jeździłam na rowerze treningowym.I latałam po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej:) Ja właśnie wróciłam z miasta przed chwilką. Kupiłam sobie dwie pary rybaczek :) jedne przed kolana a drugie za kolana:) obie poary to biodrówki:) super, tak sie ciesze:) Ja jeszcze nic nie zjadłam. Na obiad zjem trochę flaczków z bułką wieloziarnistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz wypiłam kawe i zjadłam z 5-6 ciastek. Na dzisiaj koniec z jedzeniem. moze jedynie jakis owoc wszamie badz jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
cześć rano waga wskazała 53,4 ale pewnie dlatego,że wczoraj więcej zjadłem. Dziś już zjadłem 0,5 arbuza. i to wszystko. nic więcej dziś nie zjem. Do jutra. Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie malo jecie.... mozecie rozregulowac sobie metablizm ;/ i pozniej po diecie efekt jojo moze sie do Was niestety usmiechnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stroken dla mnie to okropnie dużo co zjem:) :P ale cóż musze dzisiaj zjesc jeszcze cos malego;/ i jutro na sniadanie bulke z dzemem i herbate słodką, bo krew oddaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj talerz zupy pomidorowej ,3 sucharki i szklanka soku pomarańczowego.Chciałabym jutro zjeść mniej ale nie wiem czy się uda.Ten cholerny okres(pewnie za tydzień,jeśli się cykl nie zmienił)...czuję,że przez niego mam w sobie dużo wody w organiźmie i na dodatek więcej jem! Jeździłam godzinę na rowerze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez próbuje schudnac ! chcialabym tak 10 kg waze 68 i mam 176 wzrostu ;/ masakra! dziewczyny moze zaczniemy razem? i bedziemy sie wzajemnie wspierac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia!!!!:)( Jak chcesz to mozemy zaczac razem od jutrA:) w zasadzie jutro musze zjesc "pozywne" sniadanie, bo wiadomo krew, ale potem odpuszczam i znowu dietowanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkkksaNNnnkaaa
hej ja mam 174 i waże 66 :( chce schudnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Schudniesz na pewno:) wystarczy mniej jeść i ćwiczenia:) Ja jestem po kolacji: bułka wieloziarnista z dzemem niskosłodzonym (musze jesc z powodu jutra) i na sniadanie jutro zjem to samo, ale dam rade:) nadrobie cwiczeniami dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm podziwiam Gosia.:) Mi chyba kiepsko idzie.Dzisiaj ta pomidorowa i 3 sucharki.Dużo? Sama już nie wiem.Startuję na humanistę roku i mam tyle pracy,że padam...A jeśli chodzi o ćwiczenia to dzisiaj tylko trochę spaceru i godzinna jazda na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:) ja już po oddaniu, czuje się lekko osłabiona:P ale niestety z diety na dzień dzisiejszy musze zrezygnować, za to od jutra i de na same warzywa i owoce. Jestem lżejsza o 4500kcal:P hehe:) Zjadłam dzisiaj bułke z dzemem i wypiłam pól kubka slodkiej herbatki:) a teraz ide zjesc kurczaka z rozna bułką. P.S nawet tate namowiłam na oddanie:D Buziaki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esc Wam:) Ja dzis zjadlam troszke kapusty kiszonej, pol pomidora i troche fasolki szparagowej i bylam caly dzien najedzona a zjadlam conajwyzej 200-250kcal:) Jestem zdumniona ile mozna zjesc zdrowych rzeczy,a nie tyc:) SYLWIA---->gratuluje sredniej ocen, mam podobna, a jutro wyniki egzaminow;/ajajaj:) ANDREYSIEODCHUDZA----> bardzo malo jadasz, nie jedz mniej bo nie ma sensu itak schudniesz:) GAL----> ciesze sie ze sie,ze mamy chlopaka miedzy soba:) GODZBAL----> gratuluje udanych zakupow, i jednoczesnie zazdroszcze, bo ja zbyt niska jestem i bardzo niekorzystnie w rybaczkach wygladam:/ Pozdrawiam, przepraszam ze mnie dlugo nie bylo, bede codziennie sie odzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×