Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zlotowlosa Kobieta

Dostałam tani pierscionek zareczynowy czuje sie rozczarowana.

Polecane posty

A mnie się zwyczajnie wydaje, że pierścionek zaręczynowy nie musi dużo kosztować, ale musi być dużo wart. Na szczęście mój jest wart dużo więcej, niż za niego zapłacono. A bidule takie jak Złotowłosa,które nie rozumieją tej różnicy, niech dalej z gorączką w oku poluja na cenniki i szkiełka... "i ch...j z nimi..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotowlosa Kobieta
Witam :-) widze ze topik sie rozwija. U mnie staneło na tym ze chyba bede miec drugi pierscionek ale teraz mysle ze moze juz niech zostanie ten pierwszy bo po co mi dwa. Bylo kupic odrazu jeden porzadny i nie bylo by problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
O to to właśnie: "pierścionek zaręczynowy nie musi dużo kosztować, ale musi być dużo wart." :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Zlotowlosa Kobieta hehe Rozwalaja mnie te kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka, tak, to był mój pomysł. Moja babcia miała taki "ślubny" komplet - obrączka i kolczyki ze złota. Obrączka dziadka została przy nim - wiadomo, gdzie, babcia swojej już nie nosiła i dała mi to w prezencie ślubnym wszystko. Przetopiło się to, rafinowało do białego złota i zrobiło dwa ładne krążki dla mnie i mojego męża. Nowe i historyczne jednocześnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Masz obrączki z białego złota??? Ale Ci super:-)Jeeejkuuu, moje marzenie....Ale mój men to tradycjonalista i chyba na to nie pójdzie... Sorki, że tak zapytam, ale babci nie było przykro? No wiesz, nigdy nie wspomniała, że chciałaby jeszcze raz zobaczyć tą biżuterię? I, może to idiotyczne, ale...nie obawiasz się, że biżuteria jest jakby...no...wiesz...wiąże się z nią cudza historia...Kto wie jaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że skoro babcia mi dała, to nie było jej przykro. :) Zresztą, to było tak, że kiedyś tam o tym gadałyśmy i ona powiedziała, że mi da. I jak już się zaręczyliśmy, omówiłam sprawę z mężem, potem przypomniałam babci i zapytałam ją jeszcze raz, czy chce tak zrobić, tak że broni jej do głowy nie przystawiałam. :) A co do historii - my ją znamy, cała rodzina. Historia krótka, ale piękna. Tylko pozazdrościć. :) A w różne omeny, fatum itd. ja raczej nie wierzę. I babcia, i dziadek chcą przecież dla mnie dobrze... A ze sobą byli bardzo szczęsliwi. :) PS. W kwestii technicznej - białe złoto ma żółty poblask i wyraźnie różni się od srebra. Może to przekona Twojego chłopaka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Ja w sumie też nie wierzę...:-) Dzięki, powiem mu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
Zlotowlosa - i powoli do Ciebie dociera, że wartość pierścionka zaręczynowego nie mierzy się jego ceną zakupu w sklepie. Myślę, że wkrótce inaczej - bardziej pozytywnie - będziesz podchodziła do tego pierścionka. Bo z nim będą związane uczucia, których w sklepie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
P ostatnim wpisie autorki topiku sądzę, że do niej już to nie dotrze, drogi wredny autorze postu powyżej...Napisała, że będzie miała drugi pierścionek, czyli obgadała już sprawę z narzeczonym...Chyba pod ziemię bym sie prędzej zapadła niż powiedziała ukochanemu mężczyźnie, że pierścionek jest za tani albo brzydki...To wprowadza jakby złą atmosferę do związku od samego początku i zostawia jakby bliznę...jeśli wiecie o co mi chodzi...Ja miałaby żal do mojego lubego,. gdyby mi powiedział, ale tandetnie wyglądasz w tej sukni ślubnej...Bo to by znaczyła, że nie kocha mnie chyba szczerze...Przecież miłość jest ślepa, a zakochanym sie wydaje, że wszystko co wiąże się z ta druga osobą jest piękne i wyjątkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotowlosa Kobieta
Porostu chciałam jako taki pierscionek nie za 2 tys ale mysle że za te 500 zł mozna kupic z brylancikiem całkiem ladny i na to mojego chłopaka bylo lekko stac po malym oszczedzaniu nie wiem czmeu kupił taki i jedzcze mnie nakrecał ze bedzie jakis specjalny a ja nic nie widze w nim specjalnego. dobry jest na urodziny ale nie na zareczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
pliszka, a ja jestem (wrednym) optymistą i wierzę, że Złotowłosa przemyśli jednak sprawę i zrezygnuje z drugiego pierścionka (po co jej dwa?). A zamiast tego mogą się gdzieś wybrać - czy to do kina, teatru na cz na koncert...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Ja optymistka nie jestem:-)Złotowłosa, pogrążasz się...byle jaki, byle za 500...No co Ty piszesz? To już nie wyjątkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Przepraszam, napisałaś "jako taki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja nic nie widze w nim specjalnego. dobry jest na urodziny ale nie na zareczyny" Wredniak, jak tam Twój optymizm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
_Wredniak_ badzmy realistami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotowlosa Kobieta
myslałam ze moze jakis grawer bedzie czy cos niepotrzebnie mnie tak nakracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
__o rany & - nie załamujcie mnie, dziewczyny. To ja mam być ten wredny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
__o rany & blueberrry miało być. Zmęczony chyba jestem, bo robię błędy już. Pora stą zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Ty masz być ten optymistyczny... :) A czy my jesteśmy wredne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Wredniak to od tego ze za dlugo przebywasz w towarzystwie samych kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
Spoko, w piątek po pracy idę z kumplami na piwko. Będziemy gadać o samochodach, piłce nożnej i kobietach. I żadnych pierścionków!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulula
Jeśli się faceta chce poślubić, to się go zna. Jeśli się go zna, to się wie, czy jest skąpy. To nie jest tylko kwestia pierścionka! A niektóre się rozpisują, jakby ten pierścionek przeświadczal o wszystkim. Dla ścisłości: chwalenie się oczkiem, próbą złota i ceną koleżankom i rodzinie uważam za buractwo, jeśli komuś wstyd z powodu pierścionka, bo koleżanki powiedzą, że tani - to jeszcze gorsze buractwo. Osobiście nie znoszę żółtego złota ani wielgachnych kamorów (o czym luby wie i dlatego wybrał mi zaręczynowy bardzo prosty), siostra dostała od chrzestnego wielki pierścionek na urodziny, ani toto nosić (ukradną), ani w domu trzymać. Podobnie w domu leży taki jeden koszmarek, rubin w grubym złocie i nikt się nie chce przyznać, kto komu to kupił. A co do pierścieni po matkach, to nie wyobrażam sobie jakoś, żeby mój facet mial teściowej zrywać pierścionek z ręki, żeby mi go dać. Cieszę się, że Złotowłosa jest nareszcie szczęśliwa z obietnicą nowego pierścionka. Nie wnikam, jak się musiał czuć jej facet, gdy usłyszał, że kupił za tani. Przecież ważne jest tylko to, co ona czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
lula "Nie wnikam, jak się musiał czuć jej facet, gdy usłyszał, że kupił za tani. Przecież ważne jest tylko to, co ona czuje." Ty tak poważnie czy to ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Tylko sie nie przyznawaj ze tutaj byles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
Wredniak wszedł na ten wątek, bo też kiedyś zapewne ten temat będzie go dotyczył. Ale kolegom ani mru mru... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
Ten wątek w sensie pierścionka zaręczynowego - nie że za tani... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w11.
Niektore z was to prawdziwe hipokrytki:D:D Juz widze wasza radosc na widok pierscionka za 100zl, czyli tanszego niz jedne zakupy w supermarkecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotowlosa Kobieta
nie powiedziałam że za tani i szczesliwa nie jestem bo chciałam zeby ten pioerwszy był ładny pozatym nie miałam nigdy wczesniej pierscionkow i nie musze miec dwóch az tylko chciałam zeby ten pierwszy byl wyjatkowy i mi sie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×