Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zlotowlosa Kobieta

Dostałam tani pierscionek zareczynowy czuje sie rozczarowana.

Polecane posty

blueberry - a na co Ci to wygląda? Dostała pierścionek za 100 zł - skandal! Na ślubie będzie panika, bo fryzjer nie dopisał i jeden loczek nie leży, jak należy. A sukienka kosztowała 300 zł mniej niż sukienka kuzynki w zeszłym miesiącu. I wesele musi być na 250 osób, bo brat miał na 200!! Potem trafi się progenitura i wózek musi byc mutsy za 3000, bo ta idiotka z naprzeciwka miała chicco za 1000, to niech zobaczy i niech jej oko zbieleje! Zgroza człowieka - a czasem i kobietę też - ogarnia, jak to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może odwrócę pytanie faceci czy dla was naprawdę najważniejsze są szybkie samochody, drogie kobiety, kasa , kasa i jeszcze raz kasa?????????????????? :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
Kasa dla większości facetów jest tak ważna, bo dzięki tej właśnie kasie mogę mieć panienki - te materialistki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Przeciez nie bedziemy sie teraz klocic czy bardziej materialistycznie mysla kobiety czy mezczyzni :) W obu przypadkach zdarzaja sie osoby tak myslace. W tym topicu jest to kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
Alez autorka nie uważa się za materialistkę. Ona przecież chciałaby dostać pierścionek za max 400-500 zł , a nie za 3000 zł! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Ja nie jestem materialistką dlatego mnie to razi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueberry i zaloze sie, ze na Twoim palcu albo nie ma piersionka (i sie nie zanosi) albo jest za 100 PLN. Ahh kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
A co to ma do rzeczy, co kto ma na palcu i za ile, materialistko? Czyż nie ważniejsze jest to, czy ktoś jest szczęśliwy i zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Jedyna Rozsadna o co ci chodzi?? nastepna wlazla i bedzie swoje fochy pokazywac. Do twojej wiadomosci mam 4 pierscionki i zaden nie kosztowal 100 zl tylko o wiele mniej. zreszta co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueberry - ma do rzeczy dosc duzo. Juz wczesniej wspomnialam, ze tylko te kobialki bez piersionkow badz z naprawde malo wartymi wylewaja zale i wrzucaja wszystkim od materialistek, plus sa agresywne. Widze kolejne potwierdzenia swojej teorii co napawa mnie duma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Zebys nie pekla z tej dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Ty chyba nie mialas do czynienia z agresywna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
To pochwal się, "Jedyna Rozsadna", za ile Ty masz na rękach pierścionki? Wtedy to dopiero poznamy Twoją "wartość"... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
A może po prostu, syty głodnego nie zrozumie...Może osoba zamożna nie może zrozumieć, jak można się cieszyć z czegoś taniego...Albo osoba zaradna nie rozumie jak można być niezaradnym i nie zaoszczędzić na zaręczyny...Powiem wam tylko, że ja nie umiem ocenić biżuterii i poznać z czego jest oczko...W ogóle nie mam na ten temat pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
pliszka, to wobec powyższego, jesteś biedna, czy niezaradna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spinacie te posladki strasznie. Co Was tak bola to boli:) Mowimy o zareczynowym wiec pytanie sie o liczbe mnoga jest lekko pozbawione sensu. Juz wspomaniam wczesniej, ze nie mam piersionka :)) Poza tym wpadacie ze skrajnosci w skrajnosc - rozumiem, ze niektorych osob nie stac ale zeby od razu jechac po tych ktorzy moga sobie pozwolic to przesada. Niektore uczucia trzeba trzymac na wodzy Moi Drodzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
No i - tragedia - nie będziesz w stanie "wycenić" "wartości" "Jedynej Rozsadnej", jak ją gdzieś zobaczysz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Do pierwszego mi starcza:-)Ale oszczędzać nie umiem:-)Choć wiele razy próbowałam:-)Zawsze znajdzie sie jakiś pilny zakup;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
"Jedyna Rozsadna" - nie masz pierścionka? Jak to? To i do Ciebie pasuje Twoje własne stwierdzenie "Juz wczesniej wspomnialam, ze tylko te kobialki bez piersionkow badz z naprawde malo wartymi wylewaja zale i wrzucaja wszystkim od materialistek, plus sa agresywne" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na ręku jeden pierścionek, Jedyna Rozsądna. TEN właśnie. Za dużo wiecej niż 100 zł, co dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia. Na drugiej ręce mam obrączkę przerobioną z biżuterii mojej babci - ups, to chyba takie nie-trendy... I jak tam twoja teoria? Leży i kwiczy, czy jestem nieprzyjemnym wyjątkiem, który ją potwierdza? A może mam wyspowiadać się, co mam na szyi? W uszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
To pewnie i też "spinasz pośladki, tak? Już wiem - to wszystko, co pisałaś, pisałaś o sobie i nha podstawie swoich odczuć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
_Wredniak_ dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam pierścionek który sobie sama wybrałam. Mój narzeczony potrzebował palca :D. Z białego złota. I nie jest dla mnie ważne ile kosztował, bo i tak jest dla mnie najdroższy na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wredniak_
Na czym, jak na czym, ale na wredocie to ja się znam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
_o rany mogę zapytać o Twoja obrączkę??? To pytam:-) Chodzi mi o to czy sama tego chciała, żeby przerobić z biżuterii obrączkę? Z czego to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×