Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Dzieńdoberek Babeczki, doiero niedawno podnioslam sie z poduszki :) Libra przez Ciebie śniły mi sie ciasta i torty :) Lulu wałczę, jak moge powtarzam jak mantre \"jestem silna i sie nie dam\" a poza tym jutro ide do fryzjera :) Klempa mój pies tez zostal u rodzicow i strasznie za nim tęsknne, ma 8lat i jest straszny wariat. Do tej pory nie myslałam o nowym psie, bo uważałam że to będzie tak zdrada tego , no i mąz nie zabardzo chciala, tym bardziej, ze ja lubie duze psy. Ale wczoraj ku mojemu zdziwieniu, zaczą ze mna oglądać rasy psów i zaczelismy szukac kompromisu, pod zwględem i gabaryt ów i charakteru i temperamentu (bo ja bym chciała rasę, która można przygotowac do pracy w dogoterapii) i staneło na: 1. oczywiście seter irlandzki :) 2. berneński pies pasterski 3. dużyszwajcarski pies pasterski To bardzo duży krok do przodu :) Kazika, to nie pokojące, ze tak krew ci z nosa leci, może ty masz za wysokie cisnienie? A z testem jeszcze czekaj jutro robimy, a kiedy mialas inseminacje? U mnie 34 dc, i nie wiem ale myslę, że znając moje szczęście to dziś lub jutro rano dostanę @, objawów czeokolwiek brak. A teraz lece parzyc kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba na rozrabialam odstwiłam luteine dzieńwczesniej!!! Powinnam test zrobić 30.01 i jak neg to odstwić luteine a ja zrobiłam 29.01 i odstawiłam;( A może nie dostałam @ bo za mało luteiny dałam organizmowi? W sumie brałam 11 dni po 3 tabletki? Cholera troche się zdygalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Chce zajsc w ciaze...pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena , pomóc zajść w ciąże nie możemy ale możemy pomóc przetrwać trudne chwile, opowiedz swoja historię walki o dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie - ciężko powiedzieć od kiedy się staramy....była prawie dwuletnia przerwa bo miałam wypadek.... teraz jest drugie podejście i gdzieś około roku, ale pół roku miałam średnio drożne jajowody, więc połowa czasu na marne:) od tego roku codziennie mierzę temperaturę:), @powinna przyjść jutro. W sumie jak tak patrzę to zawsze coś się wydarzyło:) i w sumie późno dane nam jest starać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 13 dzień od pseudoinseminacji, i moim zdaniem jakby cos miało być to chyba test już powinien pokazać, chciałam jechać dzisiaj na betę, ale brzuch i głowa mnie za bardzo bolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze piszesz 4mala:) Magdaleno dobrze trafiłaś, zajść w ciąże nie pomożemy, ale pomożemy przetrwać i co poniektóre mają sporą wiedzę na ten temat, jestem tu od niedawna, a zostałam uświadomiona wzdłuż i w poprzek, na prawdę warto tu dołączyć:) i co najważniejsze, można się wyżalić na temat, na który najbliżsi nie chcą już słuchać, albo po prostu wstydzisz się im powiedzieć... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostały mi jeszcze testy owulacyjne, zrobię sobie jeden.... chyba jestem uzależniona od robienia testów... muszę się zapisać do Anonimowych Testowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika, myslę, że z tym testem to nie do końca musi wyjść ja jednak jetem zdania, ża trzeba poczekac do jutra, beta też nie wykazuje tygodniowej. Kiedyś pisała z nami Julka, i też chybab dwa testy były negatywne a dopiero trzeci wyszedl pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może faktycznie dzień przed okresem to coś już by test pokazał, choć też nie u każdego. Czasem test pokazuje ciążę dopiero później. Poczekaj, zobacz, czy okres przyjdzie, to wszystko będziesz już wiedzieć. Magdalena, napisz coś więcej. 4 mala ma rację, nie ma uniwersalnej recepty na to, by pomóc zajść, ale możemy tu wymienić doświadczenia, wesprzeć się itd. A ja wiecie, co robię ? Czytam sobie o rozwoju i karmieniu noworodków i niemowlaków. Taka terapia szokowa na wyzbycie się niechęci patrzenia na cudze niemowlaki.Przynajmniej, jak kiedyś zaciążę, to będę już doedukowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacyjny a niby co on ma ci teraz pokazać? owulacje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, to tak jak u mnie po Sylwestrze, pisalam wam, ze kumpela mnie wkurzyła bo jak się dowiiedziała, że starmy się bez efektów to wrzuciła mi na ręce swoje dziecko i to była najlepsza rzecz jaka mogla zrobic, od tamtej chwili nie jestem tak maniakalnie zdesperowana i ciesze sie wszystkim- oprócz pracy i szefa katoloka :). Edukuj sie Kochana nie bawem sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej owulacyjne w domu to i ja mam, to co mam teraz zrobic? Miałam czekać z kupieniem ciążowego do jutra? Ale mi namieszałaście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię, terapia szokowa. Boisz się wody, to niech cię wrzucą na głęboką. Tak samo z tymi ciążami i niemowlakami.Mi przyjaciółka też wczoraj zaraz po przyjściu do mnie do domu kazała potrzymać i popilnować na chwilę swojego bobasa, bo musiała coś tam zrobić, no i po tym potrzymaniu to już nie mogłam się od malucha odkleić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 4 mala, owulacyjne można traktować jako ciążowe. Podobno.Jak wychodzi Ci pozytywny test owulacyjny blisko @ lub po terminie jej przyjścia, to możesz podejrzewać ciążę. Tak piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale widzicie, z kolei jak przyszła kumpela ciężarna i chciała pokazywać usg płodu, to mnie wściekłość zżerała. Chyba ciąże i brzuchy mnie bardziej denerwują niż kobiety z małymi dziećmi. Bo jak widzi się takiego malucha, to cała złość odchodzi, takie to słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja tak naprawde boje sie zrobic tych testów boje sie, ze okaże sie że to ciaza urojona alboe ze nie ciąża tylko ze cos sie dzieje nie tak we mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrobiłam ten test owulacyjny, na jednym teście dwie kreski, żadnej nie domalowałam.... jedna jasna, jedna ciemna, podobno to nie ma owulacji..... bez sensu, że zrobiłam, teraz nie wiem jak zinterpretować, jutro pojadę na betę, i wszystko będzie jasne.... i pytanie, które się tutaj pojawiło nie raz, czy na betę trzeba na czczo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bete nie trzeba byc naczczo i pora dnia tez ni ma znaczenia, to teraz lec i daj znac co wyszlo. ja nie robie nic bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Kazika to mnie wcięłaś tym wynikiem testu. Sama nie wiem, jak to interpretować. Przyjmuje się, że test owulacyjny uznaje się za pozytywny, gdy kreska testowa jest taka sama lub ciemniejsza niż kreska kontrolna, no a podobno pozytywny wynik testu owulacyjnego może oznaczać ciążę. Tyle że u Ciebie wyszedł jakby negatywny wynik testu, bo kreska jest jaśniejsza. Nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na betę to skoczę jak mąż przyjedzie bo ja nie jestem w stanie zwlec się z łóżka, tak mnie rozłożyło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie zatrułam, bo dostał biegunki i mdlosci, dobrze ze jestem ww domu a nie w pracy, rany jak mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala życzę żeby te nudności skończyły się fasolką:) reszcie babom też tego życzę oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam owulacyjny :), mi wyszla ewidentnie jedna kreska, ale ide do apteki po ciążowy bo sie zaczelam wkrecac. Przeciez jak wyjdzie ujemny musze iśc do gina szukać przyczyny braku @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ale chyba ze zrobieniem zaczekam na męża, dziewczyny a jak to nie ciąża? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 mala, spoko, co ma być to będzie, nie ma co wariować. Na odstresowanie zapytam, co planujesz jutro zrobić na głowie. Na jaki kolor chcesz przefarbować włosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×