Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bootylicious

2 MIESIĄCE 8KG! KTO ZE MNĄ? D

Polecane posty

Niezapominajka jeśli podchodzisz do diety jako \'męki\' to będzie to męka! Musisz być pozytywnie nastawiona! Przecież wprowadzasz zmiany żywieniowe dla swojego dobra i miejmy nadzieję że już na stałe!:D Ja tam moją dietkę lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się super czuję dziś :D Żołądek mi się definitywnie skurczył! Dziś zjadłam tylko owsiankę, potem na obiad łososia pieczonego z sałatką z ogórka, pomidora, papryki i cebulki. I na kolację utartą marchewkę z cytryną i banana :D Noi wiadomo pół litra jogurtu naturalnego ;p Aż chce się żyć!:D Szłabym na spacer ale muszę zakuwać :/ Już mam dość :/ Ale jutro się wybiorę do tesco spacerkiem (raczej marszem:P) po jogurt bo mi tylko na śniadanie zostało troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe Panie :D Cóż za zaszczyt jestem dziś pierwsza :) Nie wpadłabym na to po wczorajszym wieczorku. Dziewczyny... zabalowałam :P Ale nie żywieniowo na całe szczęscie :P Tylko trzy piwka niecałe :D Ale malutko zjadłam wczoraj więc nie mam wyrzutów sumienia. Ale się troszku spiłam... :P :P :P Teraz jadę sobie na wioskę w pole pomóc to się trochę opalę może... :) Na śniadanko jogurcik i herbatka Mandarynka odchudzająca :) Kurczę muszę się zważyc na czasie bo jestem bardzo ciekawa czy coś ubyło. Będę koło 15:00 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jednak nie pojechałam na wieś i będę kisić w domu :/ Wszystkie moje koleżanki maja sesję i naukę więc się dziś chyba zanudzę bo mój chłopak sam pojechał na wieś... ktoś musiał zostać z psem w domu... :( Śniadanko dziś to surówka z marchewki, selera i jabłka skropionej cytryną i dwoma łyzeczkami cukru oraz jogurt Jogobella Light ananasowy :) Smakowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
no hej :) ja dziś jadłam na śniadanie maślane bułeczki z masełkiem i później serek więc jest ok :D aj ale mam chęć na chipsy są pod ręką chyba się skuszę - ja nie mam silnej woli cholera no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie z zakupów wróciłam, kupiłam sobie 2 bluzki, ale je chyba oddam bo jakoś tak się nie podobam sobie w niech jednak ;p pozatym są ciut luźnawe a ja się szykuję na schudnięcie przynajmniej o jeden rozmiar hehe :D Właśnie zupka mi się chłodzi, puszkowa ;p i jogurcik też gotowy :D ;* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja przed chwilka zjadłam obiadek. Pięć młodych ziemniaków z kefirem :) jestem taka zmeczona ze na oczy nie widzę... chyba zaraz usnę :) A dziewczyny to chyba na jakiś weekendzik pojechały bo dziś pustki na forum :) pozdro :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :D Ja już po śniadanku - owsianka + jogurt, zaraz do pracy wyruszam :) Klon jak tam Twoje odchudzanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Booty ja bym nie mogła codziennie na śniadanie jesć owsianki :D Ja dzis na śniadanko zielona herbata, sałatka z ogórka świeżego, pomidora, rzodkiewki, szczypiorku z sosem koperkowo-ziołowym i do tego kromka chleba Miłości :) Czuję się znakomicie! Jestem pełna wigoru :P :P :P Ale piszcie jak tam u Was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię takie śniadanko właśnie :D Kiedyś jadłam płatki na śniadanie, ale płatki są napakowe cukrem! Nawet fintness, a owisnka 100% naturalna bez żadnych dodatków więc wiem co jem :D Ja też pełna energii jestem! Właśnie z pracy wróciłam, zwykle poszłabym się zdrzemnąć po pracy, ale dziś się super czuję i zaraz po obiedzie biorę się za naukę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się najadłam! Na obiadek miałam łososia z pieczonymi w piekarniku warzywami (kilka ziemniaków, papryka, cebulka, słodki zmieniak i jeszcze coś ale zapomniałam ;p), zjadłam jeszcze troszkę czekoladowego pudingu ze śmietaną :/ żałuję, ale co tam, w pracy 5 godzin ciężko harowałam więc mi się należało (w sumie nie ale co tam ;p), noi jogurcik do tego i pękam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
a ja po prostu się załamałam :( jem normalnie, wszystkie słodycze i nie słodycze... po prostu nie mam siły myślę sobie po co mam się odchudzać jak mój były i tak tego nie zauważy, po prostu mnie oleje, wiem że powinnam zrobić to dla siebie... ale nie potrafię :( POMOCY !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka nie odchudzasz sie dla byłego tylko dla siebie! A pokazanie byłemu co stracił byłoby ogromną satysfakcją (zwłaszcza jeśli miałabyś obok siebie nowe boskie ciacho ;p)! Jutro poniedziałek, nowy początek, będzie lepiej! Wyrzuć wszytskie słodycze z domu, to sam cukier i tłuszcz, i po co Ci to do szczęścia? Buziaki dziewczyno :*:* będzie good:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawaj się niezapominajko!:) Ja póki co jakoś się trzymam:> Nie ćwiczyłam wczoraj, bo pojechałam do chłopaka na cały dzień. Ale za to jeśli chodzi o jedzonko, to jak na jedzenie na mieście wyszło całkiem dobrze. Na śniadanie wypiłam kefir i kawę, potem zjadłam rybę z warzywami a na kolacje sałatkę - mieszankę sałaty, papryki, oliwek, ogórka i pomidora :) Dziś w sumie wyszło też ok, bo zjadłam 2 jabłka. Nieco głupawo postąpiłam, bo jak wróciłam do domu, to zjadłam obiad- ziemniaczki młode i mieszankę warzywną, zaraz potem \"dopakowałam\" się miseczka truskawek... Mogłam jej nie jeść od razu po obiedzie. Za to mam karę i nie jem kolacji ;) :> Cmoks! Acha, dzisiejsze 40 min ćwiczeń odbębnione. A Tobie Booty jak idzie ćwiczonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- jeszcze coś! Kupiłam spodnie o rozmiarze 40 :D Co za uczucie, jak pasują na Ciebie prawie wszystkie spodnie w sklepie i nie musisz prosić pani ekspedientki "o te największe" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu gratuluję tych spodni :D W moich marzeniach ekspedietka mówi do mnie: \'ależ ten rozmiar na panią będzie za duży!!\' haha ;D Ja narazie nie ćwiczę bo nie mam czasu, ale za to dziś maszerowałam 40min do pracy i z pracy więc luz ;] ćwiczyć zaczynam w środe, po egzaminie :D Akuart Pump it up - the dance workout powinien mi się ściągnąć do środy, więc będę tańczyć codziennie :D (postaram się ;p). Taka jakaś się zgrabniejsza czuję i jakby mi z brzucha troszkę zeszło, dziś po spodniach w pracy zauważyłam! Dziś już nic nie jem, ten obiad mnie jeszcze trzyma! Tylko sobie jogurcik potem zjem, bo obowiązkowo 3xdziennie musi być :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna! :D Witajcie dziewczyny :D Ja chyba przejdę na dietę alkoholową to szybko mi zleci :P Znowu przyszalałam no ale w końcu był dzień dziecka :P Niestety chyba przesadziłam z % i zobaczyłam swój obiad i kolację raz jeszcze :P Bywa... Dzis obudziłam się lekko przejechana przez tramwaj ale za to z jakim płaskim brzuszkiem :D Normalnie modelka hihi :)Wczoraj się pięknie opaliłam na wiosce i pokazuję teraz więcej niz kiedyś ciałka. Wczraj ubrałam miniówkę! Wiem że jeszcze nie powinnam bo uda nie są najpiekniejsze ale nie mogłam sie powstrzymać :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(( Ja wczoraj dałam ciała i wypiłam dwa piwa z przyjaciółką wieczorem. A miało nie być pustych kalorii. Za to dziś zamiast 40 min będę cwiczyła 60! Sama sobie narzucę karę za występek... Ech, niedobra Porzeczka, niedobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Korci mnie żeby się zwarzyć ale poczekam po piątku :D Nie popełniłam wczoraj żadnego grzechu (no dobra, nie ćwiczyłam, ale co tam;p uczyłam się ostro;p). Dziś jeszcze śniadanka nie jadłam, czekam aż dobije 11, będą 2 równe godziny odkąd wstałam - wtedy zjem :D owsianka oczywiście ;p miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
hej dziewczyny. dzięki za wsparcie:* jest mi tak ciężko... nie wiem ale chyba jakiegoś doła łapię :( ale postaram się mimo wszystko trzymać swojej diety. wytrzymałam wcześniej 2 dni i było ok przecież... musi być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna porzeczko --> ja to chyba w takim razie powinnam dzis cwiczyc cały dzień :D Niezapominajko --> bardzo Cię proszę nie łam się! Nie pozwól depresji zniweczyć Twoje dotychczasowe sukcesy. Dół czasem jest... wiadome, ale minie :) Będzie dobrze! Trzymam kciuki za Ciebie! :) Idę na zakupki :) Muszę sobie kupic rodzynki, suszone banany, kandyzowanego ananasa... robię sobie własne musli :) Tak poza tym to poszłabym na jakąś imprezkę :D Potańcowałabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam;) Najgorsza faza to zaczynanie ćwiczenia, u mnie minął już tydzień jak regularnie trenuję- nie mam już zakwasów i czuje się dobrze. Booty poczekaj na mnie z tą wagą jeszcze tydzień, cooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was miłe Panie. Nie było mnie długo ale juz mówie co i jak. W piątek trzymalam sie dzielnie ale w sobote poszliśmy na grilla. Przełamałam sie i zjadłam mięsko późną porą a dodając do tego % to nie było dietetycznie. Wczoraj zjadłam loda ! ale było tak gorąco ze nie mogłam sie powstrzymać. Za to cały weekend spędziłam na spacerach. Wciąż jem jogurty i chrupkie pieczywo. Czuje sie dobrze ale niestety nie widze żebym schudła. Nie poddaje sie !!! Niezapominajko walcz o siebie i nie wspominaj, to co było nie wróci a napewo czeka cie w życiu jeszcze duuuużo niezapomnianych chwil u boku wartościowego i przystojnego faceta ;-) Masz wakacje więc ciesz sie nimi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczko ja lubie pu-erh ale ostatnio nie moge jej nigdzie dostać bo nagle wszedzie jest tylko z cytryną !!! teraz pije zieloną liściastą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ma wpływ na przemiane materi bo u mnie nie widze różnicy ale lubie ją i piję zamiast zwykłej herbaty, bo napewno jest zdrowsza ;-) ale moze na ten temat wypowiedzą sie dziewczyny, które lepiej wiedzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłam pu erh, ale nie smakuje mi i poza tym mam problemy z zaśnięciem po niej. Moi znajomi z Chin powiedzieli mi, że pu erh wcale nie pomaga w ochudzaniu (ale z drugiej strony przecież Chińczycy tacy szczupli a cały czas piją tę herbatę!). Dzięki siemieniu lnianym nie mam już problemu z zapaciami :D Ja piję tylko wodę, zero kawy, zero herbaty. Czasem miętową, ale może 3 razy w tyg. Właśnie sobie koktail z mrożonych owoców popijam :D pyychaaa, ale dodałam troszku cukru ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moje odchudzanie:) zaczęłam stosować nowa zasadę!! wszystko to co zjadłabym wieczorem jem rano:) Byłam w Poznaniu na targach i miałam przyjemność wyprobować Dream Healther - Wibracyjny Spalacz Tłuszczu. zaje fajny!! używa kos tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×