Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

ooooooooo :) to ja ze swojej strony dodam , że pałam ogromną ochotą :P uczestnictwa ... zarówno w wieczorze panieńskim [zachecona filmikiem :P:P:P]... jak i kawalerskim .... a co ... na piwo Cię zabierałam ...;) i może od razu w formie oświadczenia .... bo "na gębę nie ma co .......................................:D jeny ...kolorowe bibułki ... światełka ... i BOYSSSSSSSSSSSSS :P:P:P a na kawalerskim ... hmmm ... może być nudno ... pewnie jakaś sex-bomba wyjdzie z tortu ..... NUUUUUUUUUDA !!!! ale pójdę .... nie odpuszczę tak łatwo :P no chyba się nie dziwisz Szukanie ... po tym marszu Mendelsona ...:D słowo się rzekło ... przy świadkach ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z imprezy nici :O już się nie dam nabrać ... następnym razem :P ale w kosmos się załapałam ... ;) ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja .... ja tylko zeszłam na ziemię :O .......... o.k. wracam w chmury .... a może jeszcze przygotuje Ci niespodziankę :P Szukanie ... miało być milczenie ???? dlaczego ???? hmmm.... kij w mrowisko ... a mówiłam .. kij do wyrzucenia ...;) Złośliwa ... ja i tak mam gorzej niż Ty .... pociesz się ......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem jest bardziej złożony Luśka ...:D otóż .... ja błądzę .... [a jak to inaczej nazwać ?] ...w obłokach .... z powodów ..hmmm ... pękniętego mięśnia sercowego .... ale nie żeby z rozpaczy .... tylko z niemocy nad tym zwariowanym ... światem fałszu i obłudy ... Szukanie rozumie te moje spacery słowne ... a ja go polubiłam .... Złośliwka natomiast ...hmmmm ... a co ją bedę ..... z błędów wyprowadzać :P ..... chyba złośliwa jestem w tym momencie ...;) to...taki skrót ... czarno na białym .... jeju ... Luśka powiedz , że zrozumiałaś .... bo się załamię ..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama widzisz Luśka ...:O ................................................. :D p.s. było w obłokach tym razem ... a nie we mgle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O przyszłam tu ... pomilczeć sobie ... tylko .... [wśród kropek ...oczywiście :P] ... ale pomilczę przy muzyce .................................................... tej .... ach nieważne ....już .... http://pl.youtube.com/watch?v=eSyZ9t05a-w nieważne ........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastroje ... niegrzeczne , grzeczne ...grzeszne ... słowa zostawiane dla siebie , czy dla innych oczu ... może innym zmysłom podane na tacy ...wprost ale czy po to by zostać pochłonięte , bez śladu po nich na zawsze ... ? czy czekające na odzew na ważne ze słów zrodzone hasło ....? takie z gwarancją na wieczny czas ... te ważne pytania ...nie potrafią się ubrać w słowo pisane .... zostają pomiędzy wersami ... odpowiedzi padają na ich lustrzane odbicie ... i tak jak ono ... nie zawsze odzwierciedlają prawdę ... lustro , zwierciadło ... miraż szklany ... "widzę jak przytulasz mnie , widzę jak nieśmiało dotykasz ust" jak słodko ...w lustrze ... http://pl.youtube.com/watch?v=h1w-eiKLLJA&feature=related ... [nic wspólnego z mgłą to nie ma :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czarodziejko, skacz, skacz, byle nie przez okno...:P Szukanie, pytasz, dlaczego myślenie boli... Z mysleniem jak z człowiekiem - samotność mu nie służy na dłuższą metę. W doborowym towarzystwie zaś (działania), nawet ból może być przyjemny. :) A jakie dzieciaczki fajne! :D:D:P Miłego dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Revenge chyba nie ma potrzeby rozbijać wszystkiego na czynniki pierwsze :) Czasem warto się wsłuchać w daną chwilkę zaakceptować ją, bo już się nie powtórzy;):) Myślenie nie wyskoczę staram się cisnąć życie jak cytrynę z wierszyków ze starych pamiętników ;) A w ogóle co to za zmiany nicków:) 🌻 http://neelix.wrzuta.pl/audio/zMnGBs1sBD/riverside_-_dance_with_the_shadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Revenge chyba nie ma potrzeby rozbijać wszystkiego na czynniki pierwsze \" nie nie ma :) post dotyczył poprzedniego dnia , sorry nie dopisałam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! :) Jak tam rozwoj spraw uczuciowych w swiecie rownoleglym? Bo zapowiadalo sie ciekawie. Przy okazji co myslicie o kobiecie takiej jak w piosence ponizej? \"Going to extremes and nothing in between\"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami :) ❤️ Ja tez tutaj wlazlam, bo na razie nie jestem where I belong, a na kafe to juz prawie jak u siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dziękuję bardzo, Sami. 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak echo brzmią słowa szeptem wypowiedziane \"... czasem tak dobrze ....zagubic się ...we mgle ... i odnaleźć ..............................................\" Dobrze, bardzo dobrze Potrzebnie Oddechu nowego dla nowych słów Jak dobrze przyjść do domu.... ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/home+sweet+home/17ba0791499db908433b80f37c5fbc89b870084b.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba wystraszyłam Szukanie na amen... nie dziwie Mu sie z resztą wizja bycia kochanym przez taką jak ja może przerażać " Ja też mu się dziwię... pytałem go mówił, że to nie tak wizja bycia kochanym jest opisywana zupełnie innym przymiotnikiem niż "przerażająca" Może.. oczekiwana? ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/oczekiwanie/b1d5781111d84f7b3fe45a0852e59758cd7a87e5.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×