Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość Droga wrozko
Czy moge rowniez prosic o wrozbe .Jak ulozy sie moja relacja z mezczyzna ze znaku barana .Iza 62r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORAAA- kochana, za dwa miesiace cos powinno sie pojawic... ale nie bedzie to to, o czym marzysz... pewnosc siebie zwiekszy Ci sie stopniowo... za sprawa pewnej milej osoby:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaLeczka- droga Kingo... w Twoim zyciu pojawi sie ten jedyny:) i to calkiem niedlugo, bo za niecale 2 miesiace go poznasz... poczatkowo bedziecie na stopie kolezenskiej, poznacie sie przez znajomych... pozniej to sie wszystko ladnie rozwinie i w koncu bedziesz szczesliwa:) jesli chodzi o dziecko... bedziesz miec coreczke- tyle na razie widze... sytuacja finansowa powinna Ci sie ustabilizowac pod koniec tego roku... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie81
A ja mam bardzo wazne pytanie co do moich spr prywatnych. jak potoczą się moje sprawy z mezczyzna Iza 81r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropa36- moja droga... nie tak szybko przyjdzie Ci mieszkac na swoim:/ co najmniej dwa lata czekania widze... jesli chodzi o zdrowie- wszystko w porzadku, ale uwazaj na slonce... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie81
jest to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosia_______ - kochana, znajdziesz ta prace i to dosc szybka... bedzie dosc ciezka, ale dobrze platna:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie81
a czy moglabym prosic jakiegos maila?moze tam opisze sytuacje, jezeli nie, to wystarczy to co Pani tu napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróż mi proszę- kochana, on czasami o Tobie mysli... ale na zwiazek szans raczej nie ma:/ za wiele Was dzieli... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-na
mam dzis urodziny...jakos dziwnie sie czuje bo koncze 35 lat... prosze i wrozbe...co mnie jeszcze czeka??? co z moim malzenstwem? pliiisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie81
Imię deszczu....prosze o wskazowke-jak potocza sie moje spr z mezczyzna Iza 81r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, imie deszczu:-) mam nadzieje, ze mi pomozesz i powiesz co karty møwia:-) na dwa tematy:-) 1. czy widzisz slub moj i mojego ukochanego i moze jakas dzidzia? :-) 2. jak potoczy sie konflikt z jego rodzina a dotyczacy nas obojga, jak postepowac, na co uwazac? nasze dane: ja, elisabeth (mieszkam w norwegii i zamiast elzbiety uzywam tego imienia) ur.10.03.78 on morten, ur. 10.03.72 aha, czy fakt, ze mamy te sama date urodzenia coz znaczy? mocno pozdrawiam z upalnej norwegii (naprawde upalnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia-siusia- prawdopodobnie bedziecie miec dwojke dzieciaczkow, ale to jeszcze za jakis czas... niestety bedziecie zmuszeni jeszcze przez rok mieszkac u tesciow... ale nie bedzie tak zle:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moj narzeczony bedzie sie kochal ze mna? ja 13.08.1988, on 23.11.1984.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię deszczu czy możesz mi powiedzieć kiedy zajdę w ciąże- Diana 25.11.1981?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola198888888888- prawdopodobnie poroznicie sie na jakis wazny temat... rozstaniecie sie wtedy na troche, pozniej znow do siebie wrocicie, ale cos bedzie Was nadal dzielilo... nie potrafie Ci powiedziec co dokladnie... widze przepasc miedzy Wami po tej "przerwie"... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoproszę o pomoc Twoją
proszę powiedz co czuje do mnie dziewczyna o piwnych oczach i czarnych włosach ur 15.06.1986, ja 01.10.1981 czy traktuje mnie poważnie czy zdradza Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka1987- bedzie Wam bardzo ciezko... niestety widze, ze pojawi sie ktos miedzy Wami... choc w to teraz mozesz nie uwierzyc, prawdopodobnie zauroczysz sie kims za granica i ciezko Ci bedzie wracac do kraju z ta swiadomoscia... ale pamietaj, ze wszystko zalezy od Ciebie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaaa23- kochana, tak zobaczylam w kartach... to, ze one tak mowia nie znaczy, ze to jest jedyna droga... przyszlosc jest rozgalezniona jak drzewo... od jednej galezi wychodzi kilka mniejszych... mozliwe, ze to, co zobaczylam sie sprawdzi, ale gwarantowac tego nie moge, bo to Ty podejmujesz decyzje w swoim zyciu, nie ja... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dxter- kochana, prawdopodobnie bedziesz miec jedno dziecko, ale nie wczesniej niz za dwa lata... i z obecnym partnerem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoproszę o pomoc Twoją
proszę powiedz co czuje do mnie dziewczyna o piwnych oczach i czarnych włosach ur 15.06.1986, ja 01.10.1981 czy traktuje mnie poważnie czy zdradza Z góry dziękuję Przypomina sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasturcjaaaaa- kochana, widze, ze nie do konca czujesz sie szczesliwa w tym zwiazku... i to bedzie miec przelozenie na Twoje decyzje... prawdopodobnie nie jest to Twoj ostatni mezczyzna... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×