Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

śniadanie: 2 kromki chleba z szynka 1 kromka chleba z pasztetem II sniadanie: 8 sliwek drozdzowka Obiad: 6 nalesnikow samiutkich;) (bez sera itd) troszke bigosu na talerzu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxsylwuniazzzzzz
4 naleśniki - cienkie, smażone bez tłuszczu - 400 kcal dzem - 300 kcal jogurt - 100 kcal pikante - 300 kcal ok 1100 - 1200 kcal a dziś 600 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dzisiaj to bylo tak: 2 kromki chleba z szynka i pomidorem 1 kromka z pasztetem batonik Maciek 8 kostek czekolady;) pyszota 1 lod na galke - Malaga;) 1 wafelek w bialej czekoladzie 2 galki ziemniakow z 2 lyzkami bigosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dzisiaj to bylo tak: 2 kromki chleba z szynka i pomidorem 1 kromka z pasztetem batonik Maciek 8 kostek czekolady;) pyszota 1 lod na galke - Malaga;) 1 wafelek w bialej czekoladzie 2 galki ziemniakow z 2 lyzkami bigosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batoniki zbożowe -4 lody -2 małe pucharki warzywa -mała miseczka 2 jogurty 0% +pomidory 3 1.5 łyzki ziemniakow kawa 2* , czerwona herbarbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
dzis masakrycznie :] śn naleśniki 2 szt z dzemem - 400 kcal budyń - 200 kcal ryż - 200 kcal lód - 100 kcal zupa - 100 kcal 2 bułki - 400 kcal spaghetii - 200 kcal 2 jajka - 200 kcak maliny 100 kcal kurdna 1900 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata**
czarna kawa bez cukru 1 trójkącik sera topionego fit 1 białko 1 pomidor 200 g kefiru 0% 100 g sera białego chudego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragicznie sie odzywiasz
Renata**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragicznie sie odzywiasz
Adorinka ty tez nic dziwnego celulit zmarszczki gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata**
jestem na diecie amerykańskiej. a na niej je sie wlasnie takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego celulit i zmarszczki? plywałam sporo na basenie ostatnio i celulitu nie mam:) bardzo duzo sie ruszam a menu -dlaczego takie wg Ciebie tragiczne?????????i skad ta ocena po 1 dniowym menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragicznie sie odzywiasz
nie chce mi sie tumaczyc Twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka3
hej dziewczyny, mam taki mały dylemat... a wy jako profesjonalistki w sprawach dioet na pewno mi coś poradzicie:) Mam troche inny problem niz wy, próbuje tylko utrzymac wage, mam 173cm i waze 55kg (myślicie że to ok?) moje codzienne menu wygląda mniej więcej tak, chciałabym żebyście mi powiedziały czy dobrze jem, czy może za duzo czy za mało... chorowałam na bulimie 5 lat... i ja po prostu juz nie wiem jak tak na prawde wygląda normalne jedzenie... a więc tak Ś; 100g truskawek po 15g orzechów nerkowca i migdałów 20g suszonych bananów 20g rodzynek dodaje sobie też ok 130g sera chudego białego i zalewam to wszystko mlekiem sojopwym (200ml) IIŚ najczęsciej to te płatki fitella w małych torebeczkach, czasem do tego jakiś owoc albo wielka marcheqwka O: (wiem że tak obiad nie powinien wyglądać, ale strasznie to lubie) serek wiejski lekki pomidor 10g pestek dyni 10g słonecznika 2 kromki razowca lub bułeczka K: różnego rodzaju sałatki, np feta, sałata, pomidor, jakieś orzeszki no i 3 wafle ryżowe albo coś z tuńczykiem czy jajkiem... albo lubie sobie tez maślanke zagęścić mielonym siemieniem lnianym, dodac pokrojonego pomidora, dosypać migdałów, nerkowców i otrębów granulowanych:D CO o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
ananas, arbuz 200 kcal kawałek pizzy - 300 kcal parówki - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojojojojojojojojojojogogo
danio z wazrywami + kromka chleba razowego z pomidorem + kubek kway jajecznica z 3 jajek + krimka chleba z pomidorem + 1 ciasteczko owsiane a na kolacje zjem: danio intenso z kokosem:D i jakis owoc moze... albo warzywko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanko: 2 kromki pieczywa wasa z serkiem i wedlinką+papryka II sniadanko:nic obiad:ryba duszona w folii w ziołach z warzywami na patelnie kolacja jabłko poza tym płyny:herbata, inka, i woda mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
pizza - 600 kcal parówki - 400 kcal naleśniki - 300 kcal owoce - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 bulke z Nutella;) 2 wafle ryzowe 1 szklanka herbaty bez cukru 1 bulke z zoltym serkiem i pomidorem paczke malych slonych paluszek 1 sok Kubus 330 ml 9 pierogow ruskich 1 szklanka soku marchwiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
wczoraj tak około 600-650 kcal. a dziś : - kawa 2w1 - serek w. 3% - 2 sałatki z tuńczykiem z puszki - expreso bez dodatków - 2 papryki czerwone - wędlina plasterki ok. 550-600kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka żytnia z masłem cappucino 5 ciasteczek sałatka z pomidora i cebuli + 2 kromeczki razowca (jedna była z masłem) grejpfrut 7 knedli ze śliwkami polanych masłem i posypanych cukrem 3 ciasteczka, z 10 paluszków, 1 delicja kawałek biszkoptu z galaretką i śliwek kilka hmm z 15 :P yyy no... może być :P za dużo ciastek trochę ale co zrobię jak lubię :P jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banka211
a ja szpinak , jajko, chrupki kukurydziane flipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanko: serek danio z warzywami + kubek kawy z mlekiem obiadek: dzwonek z łososia smażony + 1 pomiodor + kromka chleba razowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczenego...............
Isobel 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznego...............
a kolacyjka? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt naruralny+jabłko plasterek wedliny szklanka soku pomarańczowego warzywa gotowane z ziołami z 2 łyzkami oliwy z oliwek bułka grahamka z wedlina na kolacje jakis owoc bedzie.... myślicie ze za dużo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
dziś tak nie najlepiej jak to zawsze w soboty : 2 jabłka i ok. 4 śliwek - 185 kcal serek w 3% - 121 kcal kawa 2w1 + kawa expreso z 2 mini śmietankami - 115 kcal mieszanka groszku z marchwką - 143 kcal wędlina - 160 kcal papryka czerwona - ok. 30 kcal tak z 750 kcal :( ale przynajmniej lepiej niż w tamtą sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
wczoraj 2 rogale, 2 bułki 800 kcal dzem - 300 kcal 3 kawy - 200 kcal makaron - 200 kcal lody - 200 kcal 600 kcal na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek wiejski plus owsianka
śniadanko: owsianka z serkiem wiejskim, połówką banana i trochę rodzynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×