Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie \"lutóweczki\" PrzyszlaMamo! A może denerwujesz sie jutrzejszą wizytą i stąd te pukania serduszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wiedzie co moze nieswiadomie sie denerwuje na jutro i stad te bicie serca.Od ostatniego badania minol miesiac jak zawsze sie boje oby wszystko bylo dobrze.Dzis ide na 16.30 z mezem do urzedu juz sie szybkuje nastawilam prostownice a potem makijaz musi byc solidny zeby zatuszowac wypryski juz lepiej i tak wygladam zostalo moze z 3 .Powiedzcie mi czy mozna uzywac w ciazy balsam samoopalajacy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karenk lekarz powiedział, że przyczyn moich dziwnych objawów moze być po prostu stres (on wie doskonale,że jestem bardzo wrazliwa i szybko panikuje) albo to wynik migreny.W każdym razie na pewno nic groźnego.Bo ja już sobie wkręciłam udar mózgu :( No i powiedzcie, czy ja jestem normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo, Twoje pzryspieszone bicie serca może być więc spowodowane nerwami przed wizytą.Czasem sami nie zdajemy sobies sprawy z tego jak bardzo się martwimy i jakie skutki może to zamartwianie wywołac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz sie zrobilam ledwo sie malowalam bo tak mi sie rece trzesa normalnie szok nie wiem jak wytrzymam do jutra wrocimy z urzedu to sie poloze .pozdrawiam rosolku odkad tu jestes mam smaka na pyszny rosol ahh musze wkoncu go zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek zaparz sobie melise ona pomaga na stres ja bym wypila ale zaraz wychodze i nie chce mi sie potem szukac miejsca gdzie mozna siusiu zrobic :) jak wroce to zrobie sobie i sie poloze .tobie tez radze tylko spokoj moze nam pomoc :) to jest moje pierwsze dziecko i stad tak sie boje wiem ze juz nie umialabym sobie wyobrazic ze go cos by mu sie stalo i by go nie bylo.ale mysle pozytywnie narazie wszystko dobrze przebiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo, widzę, że Ty jesteś jeszcze bardziej zestresowana niż ja :) Powiem Ci ,że wcale nie myślę często o tym , że coś z małym nie tak, ale to chyba w podświadomości siedzi. Jakoś z 2 dni temu byłam cały wieczór i noc taka jakaś niespokojna i zdenerwowana nie wiem czym, ze spać nie mogłam. A następnego dnia miałam te moje "dziwne objawy".Lekarz zabronił mi się denerwować i szukać problemu tam, gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie bylo mnie na necie przez dwa dni a wy tyle na skrobalyscie az z ledwoscia to wszytko przeczytalam, widze ze temat bolu glowy jest na topie, ja przez ostatnie dwa dniu to wrecz wylam z bolu nie moglam sobie poradzic z tym okropnym bolem glowy, przed ciaza glowla owszem pobolewala mnie ale nie do takiego stopnia co sie teraz dzieje nie biore lekow przeciwbolowych bo jak pare razy wzielam to wyladowalam w toalecie takze stwiedzilam ze nie ma sensu, dzisiaj juz prawie dochodze do siebie, rozmawialam na ten temat z lekarzem i powiedzial ze nic z tym nie mozna zrobic takze trzymajmy sie dzielnie dziewczyny i oby tych bolow glowy bylo jak najmniej buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pierwszy dzień po trzydniowym bólu glowy... może to przez ten upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim serduchem tez oki, ale rzeczywiscie przed róznymi stresujacymi sytuacjami tj. np. wizyta u ginka to mam na pewno ze 100 razy wiecej uderzeń ;) strasznie sie denerwuje, a o chodzeniu do kibelka nie wspomne momo ze teraz juz często latam. choc nie powiem nocki całkiem niezle jak na razie raz lub dwa, a nieraz tak mi się nie chce wstać ze odwracam sie na drugi bok i spie do rana ...choc to niezbyt dobre rozwiazanie bo potem mnie troche brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) jak się dzisiaj czujecie? Ja całkiem dobrze. Mam wrażenie, że zaczynam czuć ruchy :) Zapomniałam już jak to było przy pierwszej ciąży... Ale to już chyba najwyższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewi. Widzę,że ranny ptaszek z Ciebie.Ja też ostatnio wcześnie wstaję, mimo, że nie chodzę do pracy. Zauwazyłam,że jak w nocy wstaję siusiu albo obudzę się rano, to mam takie uczucie \"wypychania\" brzucha.Czuję jakby ten mały lokator tak się rozpychał,że nawet wyobrażam sobie, jak się przeciąga i z jednej strony pcha się nóżkami, a z drugiego boku brzuszka-główką :) Macie może coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewi. Widzę,że ranny ptaszek z Ciebie.Ja też ostatnio wcześnie wstaję, mimo, że nie chodzę do pracy. Zauwazyłam,że jak w nocy wstaję siusiu albo obudzę się rano, to mam takie uczucie "wypychania" brzucha.Czuję jakby ten mały lokator tak się rozpychał,że nawet wyobrażam sobie, jak się przeciąga i z jednej strony pcha się nóżkami, a z drugiego boku brzuszka-główką :) Macie może coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i sie aktualizuje Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09.............? kasiulkapb........25....małopolskie.......17........01. 02.09............? igmik.............. 26....pomorskie........16........01.02.09.............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......17........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......14.... .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09.............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09.............? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........14...16.02.09........ .......? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......15...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz..........13. .. ..26 .02.09..........? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! wlasnie jem sniadanko i sie ubieram bo dzis jak wiecie:) mam termin u ginekolog .Trzymajcie prosze kciuki zeby wszytsko bylo dobrze dam znac jak wroce .Buziaki ja tez w nocy wstaje kilka razy siku to normalne bo macica uciska na pecherz ale za kilka tygodniu minie bo sie podniesie czytalam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
Witam i sie aktualizuje Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09.............? kasiulkapb........25....małopolskie.......17........01. 02.09............? igmik.............. 26....pomorskie........16........01.02.09.............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......17........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......14.... .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09.............? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........14...16.02.09........ .......? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......15...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz..........13. .. ..26 .02.09..........? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
witajcie widze ze lutowek przybywa :) dawno mnie niebylo ale niejestem w stanie wszystkiego nadrobic pare dni temy wyszlam ze szpitala lezalam 10 dni dostalam w nocy nagle krwawienie i szybko pojechalam do szpitala, na dodatek mam juz rozwarcie i musze lezec dopoki niezaloza mi szewka, dzidzia ok :) takze diewczyny uwazajcie na siebie, ja tez sie dobrze czulam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcoraj myslalam,ze oszaleje z bolu.Tak mi ten zoladek dokucza wieczorami,ze najchetniej bym tylko lezala. Sama nie wiem czy to ze stresu,przed ciaza tak mialam,teraz prawie co dzien.Dziwne tylko,ze w Polsce nic mi nie dolegalo. Za tydzien mam wizyte,powiem mojej lekarce,moze cos poradzi. Gdyby nie te bole,powiedzialabym,ze nic mi nie dolega. No i musze sie wybrac na zakupy po jakies spodnie,bo w tych moich juz sie nie bardzo mieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja dzisiaj jak nowo narodzona wstalam bez bolu gowy no i w bardzo dobrym humorze moze to dla tego ze w irsku zaczelo slonce swieci to tu bardzo zadko sie zdarza, co do korzystania z toalety to u mnie nie jest az tak zle tez chodze w nocy ale juz nie tak czesto jak na poczatku ciazy, za tydzien jade na wakacje do hiszpanii juz nie moge sie doczekac nareszcie wakacje hurrrra buziale dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis troche w kiepskim nastroju przez wyniki, martwie sie szczególnie moczem mam cięzar za mały (1,010) moze nie duzo ..ale sie troszke boje bo przed ciąza miałam 2 razy zapalenie pęcherza i nie wiem czy teraz wszystko oki?? a krew tez niezbyt bo rbc 3,73 HCT34,5 a MCH 32,4 choc tu juz nie panikuje bo rew to zawsze moge podciągnac A mocz jakos straciłam humor i strasznie sie boje a wizyta u ginka dopiero 1 wrzesnia :( :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia suuper masz z tymi wakacjami, tez bym sobie gdzies pojechała, ale najdalej gdzie odwazylismy sie jechac to do mojej babci 170km a to i tak podróz z niespodziankami :( i tak jezdzimy po najblizsej tylko rodzinie bo mała nie moze samochodem :( a przydałoby sie troche relaxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki, ja też się dobrze czuję od rana, tylko czasem brzuch pobolewa..nie wiem czemu.. konwalia9 ale masz fajnie..ja też marzę o wakacjach, ale mam takie nudności w aucie, nie mówiąc co by się działo w samolocie...moja dzidzia nie lubi podróżować :( Pimboli - pewnie to hormony..zapytaj lekarza, a z domowych sposobów to znam siemię lniane parzone (cale w ziarenkach) pić po pół szklanki rano i wieczorem julka odpoczywaj Kochana jak najwięcej PrzyszlaMama jak wizyta u lekarza? ewi...ja nie czuję ruchów..jak to się objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku, ja zawsze wstaje wcześnie, już z przyzwyczajenia, bo moja córcia chodzi do szkoły i muszę wstawać razem z nią. Zresztą odkąd pamiętam zawsze byłam rannym ptaszkiem :) Nie lubię za długo leżeć w łóżku jak już się obudzę. U mnie w brzuszku zauważyłam takie leciutkie dotknięcia, nie cały czas, od czasu do czasu. Poza tym jak się poderwę gwałtownie z łóżka to od środka równiez czuję taki gwałtowny odruch. Też tak macie dziewczyny? Z siusianiem u mnie też tak często jak u Was, w nocy muszę koniecznie wstac ze dwa razy, a wieczorem przed spaniem ze trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota nie denewruj sie wynikami wszytko bedzie oki ja jak sie zle czuje albo cos mnie niepokoi to od razu do ginia lece w szpitalu nastepna wizyte mam na 23 wrzesnia ale co trzy tyg chodze sobie prywatnie na pogaduchy czy wszystko jest ok jestem dopiero w 13 tyg a juz miala 3 usg za soba i od razu lepiej jak sie dowiadujesz ze wszytko jest dobrze, na poczatku mojej ciazy to byla jakas masakra bo caly czas nurkowalam w toalecie teraz juz mi lepiej czasami troche znudzi ale juz nie wymiotuje, brzuch mnie pobolewal na samym poczatku a teraz juz jest ok no i plecy bola do tej pory jak rozmawialam a moim giniem to powiedzial ze trzeba jakos to zniesc bo nic nie mozna z tym zrobic a jak juz bardzo mocno boli to lykac paracetamol nie denerwuj sie wszytko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw dziewczyny, ruchów nie musicie czuć jeszcze nawet do 18-20 tyg. ciąży. Ja mogę zacząć czuć wcześniej bo to moja kolejna ciąża :) Poza tym na początku są one naprawdę sporadyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam.Bylam razem z mezem na poczatku mnie badala to on siedzial za mna (badanie plus usg dopochwowe) potem kazala sie ubrac i mialam usg przez powloki brzuszne to maz byl obok.Z dzidziusiem wszystko dobrze znow jest wiekszy 14 tydz +4 dzien a on ma 14 cm .Bardzo ruchliwy hehe .Plci jeszcze nie wiem ale to nie wazne.Rano przed badaniem mialam zaparcia koszmar ale to ze stresu napewno a maz jej sie pyta co moge brac na zaparcia hehe.Kolejna wizyta 18 wrzesien juz sie nie bede tak martwic bo to nie ma sensu bedzie co ma byc .Dzidzius tez mial przyspieszana akcje serca pewnie przez moje nerwy .Dziewczyny nie stresowac sie !! .hemoglobina mi spadla na 11,6 czyli jeszcze troszke i bede miec anemie .musze dodatkowo jakies tabletki z zelazem brac chociaz moj feminatal ma duzo zelaza.lepiej kupie .jestem dzis szczesliwa i usmiechnieta nigdy wiecej stresu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mama bardzo sie ciesze ze wszytko dobrze nie potrzebnie sie denerwowalas ale ja mam tak samo, przed kazda wizyta u ginia mam jakis taki dziwny streski, na moim ostatnim usg to tez sie ruszal az smiac mi sie chcialo odpychal sie rekami i nogami jakby chcial powiedziec dajcie mi juz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×