Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dota co tak rzadko zagladasz ciesze sie ze z dzidiza wszystko ok ;-) albo mi sie wydaje ale raczej nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ja nic o sobie nie powiedzialm wiecie tylko ze jestem ksiegowa:) mam na imie ASIA mam 24 lata -skoncze w listopadzie, jestem na 5 roku studiow- ekonomia spec. rachunkowość i przep. podatkowe, jestem mezatka od 29.03.2008 mieszkamy z dzidziusiem, mezem i tesciami w skarżysku-kamiennej tj. woj. swietokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)jutro się zaktualizuję, bo rozpocznę nowy tydzień. Co do rozstępów, to ja też staram się zapobiegać, zobaczymy, czy to coś pomoże, mam nadzieję, że tak. Jeśli chodzi o różne bóle, to ja wieczorami cierpię z powodu miednicy, okropne to jest i tylkoleżenie pomaga. Co do opieki nad Dzidziusiem, to ja zamierzam zostać w domu do czasy, jak skończy rok. Lubię swoją pracę i jest mi ona potrzebna do tego, aby czuć się zrealizowaną, przynajmniej tak jest teraz, nie wiem jak będzie po urodzeniu dziecka. Jednak lubię tę samodzielność, którą daje mi własne konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lutowko my tutaj z imienia raczej sie nie przedstawialismy albo ja za pozno dolaczylam wiec ja mam na imie Magda lat 23 studiuje zarzadzanie i marketing ,zamezna od 22.2.2008 ,mieszkam w Niemczech tylko z mezem kotkiem i dzidzusiem w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje bolow plecow mnie jak narazie oprocz brzuszka nic nie boli ;-) Przyszla co do ruchow to z dwa razy czulam takie smyranie w brzuszku jakbym miala robaki jak sie uwalilam na boczku i przycislam brzuszka bo dzidzia musiala miec mniej miejsca ze poczulam ;-) ale za to jak poloze reke to czuje tetno dzidziunia jak pulsuje zawsze moge je odnalesc w brzuszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys - tak właśnie będzie miał na imię mój syn, przyśniło mi się dzisiaj to imię, dosłownie. Masz bóle pleców, bo może źle sypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , witam Wazke i odwazna Lutowke,bo w sumie w tym momencie wszystkie wiemy o tobie wiecej niz owszystkich nas razem wzietych;) Szklana glowo, no i mnie postraszylas tymi poloznymi...wyobraz sobie ze zadzwonilam dzis do miliona poloznych i okazalo ise ,ze tylko jedna moze wyskrobac troszke czasu dla mnie...masakra...ale dzieki za postraszenie,bo pewnie gdybym zadzwonila w piatek to juz nie mialabym o czym rozmawiac.... buzie dziewczeta, dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze to nie nie nowość ale odkryłam na krwawiące dziąsła pewien prekrasny specyfik.Po kazdym umyciu płucze zęby płynem elmex i zauwazylam ze jest duuuuuuuzo lepiej.Nawet kropelki po kilku uzytkowaniach. Ja rodziłam sie w lipcu dokladnie 7 i jestem z nadmorza.Jakies 60m do plazy.Aktualnie do mojej plazy mam 3000tys kilometrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest dobry pomysl bo ja tez nie wszystkim sie przedstawialm z niektorymi sie na naszej klasie wymienilam to nawet wiemy jak wygladamy hihhhii no ie laski ;-) Iza 30.11.1984 technik architektury krajobrazu ;-) obeznie na l4 praca w supoermarkecie Real hihiihih zamierzam z z dzidzia w domku siedziec zreszta mam 2 babcie jedna na recie wczesniejszej tesciowa ;-) i druga tez ma duzo czasu ;) wiec zlobek odpada a ja dalej cos tam sobie zrobie jakis papierek na studia zawsze jest czas no nie nic straconego ;-) mezatka od 22.09.2007 wzwiazku 4 lata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa no mu wiemy z Igmik i Mia troszke wiecej na swoj temat nawet sie widzialysmy hihhiiiiii na naszej klasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruchów Bublika w moim brzuszku to cos tam czuje ale pewnosci nie mam ze to to.Jetem cierpliwa bo wiem ze przez nastepne 5 miesiecy Bublik da mi popalic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam ci zaproszenie ;-) lutoweczko sliczny piesek ;-) chce tez pieska ale maz nie chce ;-) wsumie mamy 3 wilczury ale jeden u moich rodzicow a 2 u tesciow a ja bym chciala przy sobie takiego malego sliczne zdjecia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
jak sie rozpisalyscie nadazyc niemoge hihi mi na szczescie niedokuczaja bole plecow ani nic nieboli (naraie) hehe a znacie juz plec??? bo na ostatniej wizycie pytalam sie to lekarz powiedzial ze za wczesnie... niewiem czemu ale czuje ze bedzie chlopak u mnie ale gorzej z wybraniem imienia :( niepodobaja mi sie albo inaczej zadne niewpadlo mi w ucho :) ja mam 24 lata, informatyka w zarzadzaniu, pracuje w osrodku szkolenia kierowcow, obecnie na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bno ledwie skonczylam pisac o naszej klasie a ty juz swojego linka wklejasz i nie przejmujesz sie zbytnio pokazanim siebie i itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
a ja nieraz czuje ze mi sie cos w brzuchu przekreci albo tak puka jak ryba w wodzie ale niewiem dokladnie czy to dzidzia, juz niemoge doczekac sie ruchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba 2 dziewczyny z tabelki znaja plec jeszcze za wczesnie chyba ze dobrze sie odwrocil i lekarz zobaczyl:) ja czekam do 18 wrzesnia moze sie dowiemy a tam to jest mi obojetne alle mam przeczucie na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
ja juz jestem od dawna w tablece tylko musze sie zaczernic :) ale to pozniej bo zaraz wychodze do miasta na moj pierwszy spacerek od ponad 3 tyg mam nadzieje ze nic sie znowu niestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina, ja tez stawiam na chłopaka.Moj mąz mowi ze to dziewczynka bedzie bo palił faje.Ja patrzac po rodzinie widzę pierwseństwo płci męskiej i u mnie i u niego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×