Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

słoneczko wyszło a ja w chałupie siedzieć muszę, jak już siedzę, to posprzątałabym, ale mi się nie chcę, poprałabym, ale mi się nie chcę, nad obiadem chociaż pomyślę. Jeszcze mnie siostra wkurzyła, bo zadeklarowała się, że pościąga koleżance jakieś piosenki i przyszła z tym do mnie, skąd w ogóle wiedziała, ze ja dzisiaj w domu zostaję, no i oczywiście tyle tych pioseneczek obiecała, ze głowa mała, chyba z 50 i weź tego szukaj, wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję obiad i dlatego teraz tylko czytam, co napiszecie. LUTÓWKA - ale z tym stetoskopem to fajny pomysł, że też wcześniej na to nie wpadłam, mam stetoskop w domu, idę posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria00
powiem tak, ja zaszłam poczatkiem maja 2008 i mam termin na 30 stycznia więc jakim sposobem ty masz termin na początek lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ale fajne brzuszki macie chudziny jedne! Jak patrze to nie wiem gdzie te opony tłuszczowe tam miały byc???? :-D Ja jak mówiłam zdjęcie brzuszka nie mam, ale rychło zrobię i tez wrzucę, póki co posłałam fotki jakie miałam tu na poczcie, to byl 1 maja jakoś, wiec w ciazy jeszcze nie byłam, ale mordka nie zmienila mi sie za mocno:) Zdjęcie dzidziola mam z samego początku, chyba 7 tydzien i to wsio, teraz nie mam i nie wiem czy bede miała, moze na polowkowym, a te mam dopiero w 22 tc, juz ustalone, wiec blisko konca października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabotażystka , podoba mi się ta pościel.Mam w podobnych kolorach,a drugi komplet zółto- biały.Uważam, że im mniej bajerów, tym ładniejsza.A baldachim też będzie?Mój mąż chciał, ale mu wybiłam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baldachim jest w komplecie, nie mam zamiaru go używać, bo uważam (bez urazy), że baldachimy są tandetne, ale zobaczymy jak to wygląda na żywo... a nóż mi się spodoba i jednak zostanie użyty. ten łososiowy też jest śliczny, ale jak ściany będą oliwkowe, to kiepsko to pasuje... a jakie dodatki mogą być do oliwkowych ścian i jasnej klepki? tylko zielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabotazystko sliczna pościel - ja wczoraj buszowałam po allegro :) juz miałam robic zakup ale mąż mnie wstrzymał bo chwilowo braki na koncie i nie byłoby jak przelewu puścić ;) Jak już będe wiedzięc czy chłopiec czy dziewczynka to pozwole sobie na małe szaleństwo zakupowe :) A moze nawet udam sie do Ikei po mebelki :P No i ciuszek jakiś chciałabym już mieć - taki malutki :) Widziałm że na allegro ludzi sprzedają używane ciuszki - można kupic cały zestaw - co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję rosołku:-D mój mąz powiedziałby ze to po tatusiu, hehe:) Ale nie ukrywam, ze kocham tę moją księzniczkę, tu nie widac, ale ma śliczniaste oczka (hehe, po mamusi - oj próżnosc sie wylewa, wylewaaa):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zielonego pasuje na pewno brąz, tylko nie wiem, czy takie zestawienie nie bęzie zbyt smutne.Nie wiem, czy baldachimy są tandetne, ja myślę, że to tylko ozdoba mało praktyczna, bo zbiera sie tam kurz.Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia ja tez pojade do ikea i babywalz poogladac meble zastanawiam sie czy kupic te caly zestaw szafka lozeczki i przeiwjak czy dokupic tylko materac do lozeczka turystycznego tzn kojca bo taki juz posiadam ale to wtedy meble by musiala inne wziac sama nie wiem co jest lepsze drewniane lozeczko czy kojec oczywiscie z dodatkowym materacem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła, dobra jestem, ale jeszcze nie, zaczynam od dupy strony... jakieś jasne mebelki, chociaż dużo ich nie chcę mieć, przewijak i komoda, łóżeczko i tyle, no i jakaś dodatkowa półeczka na kosmetyki, nie chcę zagracać, bo niby miejsca jest, ale bardziej podoba mi się przestrzeń niż zagracenie... Fajnie by było jakbym znalazła 2 w 1 komoda + przewijak, takie cuda powstają w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny:) to miłe:) Sama nie wiem co teraz bedzie, przeczuc u mnie brak (intuicja sie postarzała:p) CO do dodatków do oliwkowego koloru, to wydaje mi się, ze ciepłe kolorki jak najbardziej, ale mam znajomych którzy mają w salonie trzy ściany oliwkowe a jedną magnolia (takei cuś jak beż/ecru - w tym tonie) i naprawde ładnie to wygąda w zestawieniu z meblami w tej tonacji (kanapa, dywan, zasłonki). Może wiec własnie beże wszelakiej maści, oliwkowy ma co prawda tonacje, ale jest chyab ztych ciut ciemniejszych, wiec moze rozjaśnić nieco. No i do jasnej klepki tez chyba spasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle chciałabym kołyskę, ale wszyscy mi odradzają, bo to spory wydatek (chyba, ze używana) a starcza tylko na pewien okres a takie solidne, drewniane łóżeczko starczy na dłuższy czas a jak zakupię kołyskę, to i tak później będę musiała dokupywać jak wyrośnie z niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×