Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

My nigdzie nie idziemy na sylwestra. Spędzimy go w nowym mieszkanku z moją siostrzenicą i jej narzeczonym. Nie nadaję się już do imprezowania. W razie czego będę mogła pójść się bezkarnie położyć. Szklana dziękuję za trzymanie kciuków. Jej też bym zjadła makaronik, placuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam aktualny brzuszek na maila. Dosłownie przed chwilką zrobiony świerzutki :) Piksip - Ty chudziaku! No wiesz co! Ja już 15 kg przytyłam... Pimboli też chydziak taki sam :) Mia a czy ty jakieś zdjęcia to wyślesz? Bo ja twoich nie widzę. ale może mi się na oczy rzuciło... ? :) bo ostatnie to chyba z wakacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero 7...:( i mam schizy przez to, że mała ma za mało miejsca i w ogóle, że sobie nie rośnie prawidłowo....ale na usg zawsze jest ok, więc to tylko moje dziwactwa i wyobrażam sobie takie historie, że hej....;/ Ale się u nas biało zrobiło, la la la la ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaj mała! u nas szaro!!! No pewnie tak mało przytyłaś bo jesteś drobniutka. Jak na usg wszystko ok to ok :) ciekawę jaką wagę będzie mial dzidek. Nie mam pojęcia czy to ma znaczenie jak duży ma się brzuch i ile się przytyło. Ale slyszałam nie raz o kobitkach, które np 9 kg przytyły przez całą ciążę i dzieci normalne wymiarowe miały więc spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip moja siostra w obu ciążach przytyła po 8 kg i dzieciaczki są jak najbardziej zdrowe i urodziły sie ze słuszną wgą bo oboje coś koło 3300. Zatem głowa do góry. Szklana jak się Ciebie ogląda to aż miło się robi-taka pozytywna energia od ciebie płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, Szklana, Twoje zdjęcia dodają energii:) I Igmik też zawsze taka wesoła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki no u nas tez bialo;)chyba ubiore chinke,mąz przyniosl ją z piwnicy,zebym miala zajecie a sam pojechal do pracy;)Piksip nie martw sie ja tez mam tylko 7 na plusie no ale z dzidzia wporzadeczku,jedyny problem tkwi w tym ze ma malo miejsca na to zeby sie odwrocic glowka w dol...czytam troche o cesarce ale nie zamartwiam sie juz tak bardzo,Co ma byc to bedzie;) z drugiej strony ciekawa jestem jakie to uczucie jak dzidzius ma nozki na gorze,jak narazie najmocniej to czuje gloweczke,Czasem wydaje mi sie ze chce mi wejsc pod biust...dlatego nie ma watpliwosci ze to chlopczyk bo skoro sie tam pcha;)hi hi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Jak tu milutko i optymistycznie. Obejrzalam fotki nowe. Sliczne brzuszki i te male i te wieksze ;) Jak patrze na wasze zdjecia, to mysle, ze w ciazy jednak sie wyglada ladnie. U siebie tego nie widze. Ja ogolnie nieciekawie. Mala ma zapalenie gardla (nowy nabytek :( i ciagle 39 stopni ;( Nie chce jej spasc itd... dziewczyny mam tak dosc po dzisiejszej nocy i dniu, jak dawno dosc nie mialam. Ma antybiotyk, na ktory bede musiala ja budzic w nocy jesli zasnie :(( Ale dobrze ze u was w porzo. Tak trzymac!!! MOze mi sie udzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, niezle to wydedukowałas.Swoja droga teraz wiem czemu faceci tak lubia piersi :) Robie nalesniki z twarogiem. Juz ma dosć!! Czuje sie jak Kur domowy. Ja chce do swoich maszyn, mebli, drzewa.... Ja na sylwka ide na spacer bo Moskwa, jednak jak sobie pomysle o tych wystrzałach....beeeeeee Szklana ślicznie poprostu wygladasz-taka szczupła na buzi.Piksip, no Twoj to tez brzuszeczek. Ja mam +16kg. Doła mam. Wy tu o 7 piszecie.Ja moge troszeczke oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............wiek....woj..............tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie....32......25.01.09.. .......+10/córcia karenk..........33....łódzkie..........25......28. 01.09.........+7/synek Kluska=)..26....łódzkie.......33.......02.02.0 9.........+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25......31.01-04.02.0 9 .....synek igmik............26....pomorskie.......33.......01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie...........31......01.02. 09.........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......23......04.02.09...... +1,20/synek kasiula29.......29....Frankfurt......30.......02 .02.09.........+7/synek fusyta..........33....podlaskie....30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie...32........02.02.09 ........+12/córeczka Monia..........22....lubelskie........28.......04.02.09. ......+10/córcia basienia.......28....śląskie......34.......04.02.09. .......+11/Wiktoria rosołek........26....lubuskie.....33........05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella.....27....mazowieckie...31........06.02.09.. .......+7/Jaś ? SzklanaGłowa.28...warszawa.....33..... .07.02.09.....+15! /córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33........08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33........08.02.09 .......+16/synek malinova......35....śląskie..........32........09.02.0 9......+9,8/córcia? Mia 82.........26....podkarpackie...33..... 09.02.09........+10/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... +6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. ......+12/córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/cór eczka lamamma......30....Pomorskie.....19......12.02.09....... ....Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....31....14.02.09...... ....+8/córcia *Iskierka*......28....wlkp..............23..... 14.02.09.......+3/synek Wazka.........29....Rosja.........30......14.02.09 .......+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09..... ..+12,5/synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe.......32.....16.02.09........+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....32..16.02.09..+8/NIcol as/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice............32.......16.02. 09......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie.....29....17.02.09.......+12/Maj a Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..32.....18.02.09... ....+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa....31.....18.02.09.......+5/Kacper kasia130285...24.....małopolskie......30....21.02.09. ....+6/Sebastian Kathey..........27.....Warszawa.......30....22.02.09 .....+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27......23.02.09.. .....+13/synek dota25........29.....pomorskie.......21.......24.02.09 .........? halasliwa.......27.....Warszawa.......31........25.02.09 ......+15/niespodzianka Zabajona.......31.....warm.maz....24.......26.02.09.. .....+6/synek konwalia9......28......Dublin.......30.......26.02.0 9.......+7/Oliverek up-83...........25......Kraków....31.......26.02.0 9.......+11/synek monis30........29.....Warszawa...30.......27.02.09. .....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP.........29.......27.02.09.......+12/Emi lka myszkinson ...26.....Gdańsk........27.......27.02.09.......+5/Kazik Sie zaktualizowalam :) Kurcze... co to ja mialam napisac...no nie wiem. Moze sobie przypomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up - główka up! :) ajgorzej że mała ci choruje :( Ty już masz te zmartwienia które nas dopiero czekają... A my tu o wadze i zasłonach... Trzymaj się i życzę małej żeby gorączka spadła. Trzymam kciuki. Ważka smacznego! Ja też coś muszę zjeść ale nie wiem co. Pewnie skończy się na makaronie z pesto. Jestem dziś tak grzeczna że szok. Cały czas leżę. Tylko do szkoły rodzenia się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie! U mnie juz bialo od kilku tygodni(coz,gory..),ale wcale mnie to nie cieszy,bo boje sie wywrotki,slisko jest,szczegolnie jak sie idzie z gory,a jeszcze do tego niekiedy na drugim koncu smyczy idzie moj pies-i zaraz sobie wyobrazam co by bylo,jakby mnie pociagnal..Brr..Na szczescie umie sie zachowac jak na razie;) Ja dzis i jutro sama,bo pan maz pojechal te nieszczesne auto naprawiac,ale juz ma wolne do 11 stycznia,wiec spedzimy duuzo czasu razem. W Sylwestra jestesmy w domku,ja w ogole nie mam ochoty na wyjscia i imprezy,a wlasciwie to zawsze chcialam choc jednego Sylwestra spedzic w lozku-no i teraz mam okazje;) Piksip-ja tez malo przytylam i brzuszek malutki,ale to chyba zalezy od budowy ciala.Jesli na USG wszystko ok,to wszystko ok-i tak mysl.Moja malutka od 21 tygodnia jest w pozycji na nietoperka(podoba mi sie to okreslenie;)i mam nadzieje,ze z braku miejsca sie juz nie przekreci. Mia-wspolczuje ekipy,naprawde sie mozna wkurzyc.Nie dosc,ze im placicie kupe kasy,to jeszcze ci syf zostawia i moze masz sprzatac w wysokiej ciazy po nich jeszcze? Sklana-ja uwielbiam Gotowe na wszystko,cztery serie sciagnelam sobie na kompa i juz zaliczylam jakis czas temu,ale tej piatej ci zazdroszcze. Moja mala mimo,ze w polozeniu glowkowym,to jakos nie widze,zeby miala malo miejsca i mniej sie ruszala,wlasciwie ostatnio strasznie szaleje,a wczoraj w kapieli sama siebie przeszla-myslalam,ze mi wyskoczy z brzucha;)A porodu sie jeszcze nie boje,wychodze z zalozenia,ze co ma byc to bedzie-nie unikniemy tego,trzeba myslec pozytywnie. Przepraszam,ze nie odnosze sie do wszystkich,ale za duzo tego i sie nieco pogubilam. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam kochane brzuchatki ale naskrobałyscie ledwie nadrobiłam ;-) a wiec tak umnie po staremu maly kopie hihih ja na zakupach przed swiatecznych ;-) jeszcze w poneidzialek prezenty ;-) monis a widzisz a tak sie martwilas o ruszanie dzidziolka a tu takie wybryki sie zaczely hihihi Mia jak najszybciej gon do sprzatania jak nabrudzili niech posprzataja Szklana no tobie to trzeba po pupce wystrzelac hihiii mialas lezec i odpoczywac a ty co ;-) umknie choineczka stoi i swiecie u gory mam ubrany karnisz w gruby łancuch i lampeczki ;-) i tez swieca wiec w pokoju juz swiatecznie ;-) a teraz kochane z innej paczki ;-) dzisiaj spotkalam z kolezanka podpisala umowe o prace 1 listopada na okres probny 3 miesiace od 8 grudnia byla na okresie wypowiedzenia ;-) teraz nie robi a dzisiaj sie okazalo ze jest w ciazy ze jak dostawala wypowiedzenie tez byla nie orientujecie sie kochane czy moga ja przywrocic do pracy ???? znaczy sie czy moze sie domagac przywrocenia na stanowisko i przedluzenia pracy do dnia porodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ja gotowe na wszystko nie ogladam ale za to dr,Hausa uwielbiam poprostu super Wazko jak bedziesz chciala to podaj adres na maila to ci wysle 3 serie dr.hausa bo mam sciagniete wiec nie bedziesz sie nudzila w Moskwie bedziesz miala co ogladac a serial boski ;-) a czwarta seria sie sciaga tzn mam 1,2,4 a 3 dopiero teraz wynalazlam i sie sciaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina z tego co wiem o jezeli byla na okresie probnym i dostala wypowiedzenie to nie moga ej przywrocic, ale gdyby byla na umowie to chyba by musieli przywrocic najlepiej w inspekcji pracy sie popytac up a Tobie niech mała wraca do zdrowia jak najszybciej trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w domku na wolnym, nenenene.... Up oby Twojej córeczce się polepszyło. O i jest Balbinka. Powiem Ci, że nie ma takiej opcji, żeby koleżanka wróciła do pracy, zwłaszcza, że to był okres próbny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana ja szukam gładkich różowych zasłonek :) więc jak cos zauważysz to daj proszę znać. My szukaliśmy wózka na pompowanych kołach bo u nas w okolicy nie ma rewelacyjnych dróg, poza tym ja chodze z psem „w pola” na spacer i tam kiepska droga dlatego zwykłe piankowe koła nie sprawdziłyby sie, no ale niestety pompowane koła powoduja ze wózek jest cięzszy i to sporo – na szczescie mieszkamy w domku jednorodzinnym i nie bede dzwigac wózka po schodach. Masz jakiegoś linka do swojego wózka? Ja kompletnie nie kojarze tej frimy. U nas w rzeszowie w ogóle cięzko obejrzec na żywo porządny wózek, jest dużo tańszych – a ten nasz biorac pod uwagę niezbedne dodatki to koszt prawie 3000 :O na szczescie znalazłam w jedmym sklepie – szczerze mówiąc widząc zdjęcia w necie ne zwróciłabym na niego uwagi – bo jakoś tak dziwnie na zdjeciach wyglada, ale na żywca bardzo mi sie podoba i jest na prawde porządny. A moje ostatnie zdjęcia rzeczywiście wakacyjne (pażdziernikowe) ale wierzcie mi lub nie – nie mam innych – wstyd – mąż obiecał że zrobi mi jakies fotki w weekend :) moze tym razem sie uda – przecież chcemy miec pamiątkę brzucholka :) Iwonka ale mi zrobiłaś smaka na placki ziemnaczane!!! Kurcze nie wiem czy mam w domu składniki (ziemniaki) a nie chce mi sie wychodzić... zaraz sprawdze. W sylwestra idziemy do znajomych, którzy maja maleńką córeczkę i też w tym roku nigdzie nie wychodzą :) odbijemy sobie za rok, a co do imprez to najbardziej tęsknię za dzikim babskim wyjściem do fajnego klubu... ale mam nadziję ze latem się uda :) Moja przyjaciółka przytyła w ciązy 9 kg i urodzila zdrową córe o prawidłowej wadze – nie ma reguły, a nawet jezeli ktos duzo przytyje to wcale nie wróży ze dzieciątko bedzie wielkie. Up 83 szczerze współczuję choroby córci, biedne jestescie – życze szybkiego powrotu do zdrowia i uważaj zeby sie nie rozchorowac. Pimboli uważaj żeby się nie przewrócić przez te sniegi.... ale atmofera jest cudowna kiedy tak biało, u nas 0 stopnie wiec wszystko zaczyna topić sie blee Co do ekipy to po rozmowie przyjechała szefowa z jednym gostkiem i posprzątali :) aż miałam wyrzuty sumienia ze taka wredna jestem – no ale kurcze panowie fachowcy powinni to zrobic od razu – skończą dopiero 7 stycznia... Balbinko jak fajnie ze juz domek światecznie przystrojony... ja moze w niedziele znajde czas na choinkę :) niestety mam troche pracy na weekend a juz sie od tego odzwyczaiłam. Co do koleżanki to pracodawca nie może wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o pracę w okresie ciąży, a także w okresie urlopu macierzyńskiego pracownicy, chyba że zachodzą przyczyny uzasadniające rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia z jej winy i reprezentująca pracownicę zakładowa organizacja związkowa wyraziła zgodę na rozwiązanie umowy. Powyższego nie stosuje się do pracownicy w okresie próbnym nie przekraczającym jednego miesiąca. Umowa o pracę zawarta na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży, ulega przedłużeniu do dnia porodu. Jeżeli spełnione sa powyższe warunki może domagać sie przywrócenia do pracy – w braku porozumienia z pracodawcą pozostaje sąd pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana super wygladasz, a te Twoje zdjęcia z karteczkami na brzuszku sa świetnym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik a to wolne to masz już do porodu, tzn do zakonczenia macierzyńskeigo :) czy tylko na okres świateczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia widzisz a ja byłam przekonana, że jak umowa jest na okres próbny i nie chcą z pracownikiem przedłużyć umowy to ta umowa po prostu wygasa. Człowiek się uczy całe życie. Ja mam już wolne tyle ile chcę, czyli albo do końca macierzyńskiego albo na wychowawczym. Ciekawa jestem ile czasu wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam - z plackami ziemniaczanymi na talerzu - pyszności mniami :D:D:D Igmik wytrzymasz ile będzie trzeba, a teraz w koncówce ciąży to na prawde ciężko pracowac - zobaczysz jak jest fajnie w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up, kochana,Przykto mi ze masz szpital w domu.Zycze szybkiego powrotu do zdrówka Twojeje coreczce.Tobie zycze odpoczynku. Szklana poprostu MOLODZIEC! Zuszek jestes ze cały dzien bylas grzecznaa. Pimboli, ja zakładam pod buciki łacuchy. Super sprawa.Nie wywracam sie. Balbinko, powiedz jaka ma to pojemnosc bo ja nie wiem czy mi to na maila wlezie.Jak cos to sobie sciagne. Z przyjemnoscia zobaczyłabym sobie. Napewno masz slicznie Widze ze Mia juz Ci wszystko wyjasniła. IGMIK , witaj wsrod Kurek domowych :) . Teraz bedziesz z nami :) Teraz zaczne wierzyc ze urdzisz w terminie bo bedizesz sie oszczedzac. Jutro wymusze na Aligatorku fotki choc on ma jutro duzo pracy. Serio. Umyc wszystkie podłogi(200m2) umyc dwie łazienki. Kafelki w kuchni, 6 okien, ubarc drzwi w swaiatełka, ubrac choinke. Jeszcze powiem Wam ze sie zobowiazał ze gotuje obiad”placki ziemniaczane” Oj i zapomniałam o wilekich zakupach ktore ja zrobie a biedak moj musi przytaskac.Bedzie sie działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy i dobre zyczenia! Mala juz spi, wiec mam chwilke czasu \"dla siebie\". Mam nadzieje, ze sie nie obudzi przez najblizsze dwie godzinki, bo musze sie ogarnac przed \"nocnym czuwaniem\" :) Buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za odpis co ja bym bez was zrobila zawsze moge na Was liczyc ;-) tez mi sie tak Mia wydawalo ale chialam sie upewnic ze juz faktycznie sie nie da nic zrobic no kurcze nie bedzie miec 3 miesiecy ma dopiero 6 tc ;-( Wazko mialam kochana raczej na mysli abys mi wrzucila adres a ja bym ci płytki wyslala poczta po 2 serie to jest 5 płytek ;-) Poczta taka wiesz znaczki prorytet i siup idzie ale wiem niektorzy maja problem z ujawnianiem swoich danych wiec nie bede miala nic przeciwko jesli odmowisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up nop to faktycznie nie ciekawie ja ma wiecznie cos z gardlem bez przerwy poniewaz urodzilam sie ze zmiekczona krtania i angina ropna bezprzerwy plukam wtedy sola ale dla malucha to wielki problem ;-) trzymam kciuki zeby jej szybciutko przeszlo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, znow dlugi dzien za mna. jestem juz w domku, ale jeszcze mam dylemat czy na sledzika do bylego nie bryknac...cudownego nie ma...a byly zaprosil..noi nie wiem jak sie zachowac...wiekszosc moich \"znajomych\" pewnie nawet nie wie,ze spodziewamsie malenstwa... popracowalam dzis...bylam po skierowanie na usg...no i zachaczylam o kilka sklepow z ubrankami dla \"dzieciow\". zakupilam duuuzo ubranek.tak wogole to pewnie zaraz posypia sie posty pod tytulem...leee...ja bym tak nie zrobila i wogole.bylam dzis u lekarza na kabatach i pomyslalam,ze zajrze do komisu dzieciecego w ktorym kiedys kupowali znajomi.troche sie zawiodlam bo akurat ubranek jakich szukalam nie bylo...ale dogadalam sie z pania,ze jak bede miala nie zniszczone markowe ubranka po malenstwie(zabawki ,akcesoria, wozki)to moge je tam wstawic i jak sie sprzedadza to bede miala na nowe(i w trakcie tej rozmowy dzwoni cudowny, no to ja mu powtarzam jak sie z kobieta umowilam,a on mi na to, ze nie ma mowy, bo dra RESZTY dzieci mam zbierac...hm?to bedziemy miec wiecej niz 2??)...ale w tym komisienic nie zakupilam idac do metra zaliczylam z ciekawosci dwa lumpexy...i w kazdy zakupilam NOWE ubranka z metka, takie jakich w sklepach do tej pory nie widzialam.zaplacilam 50 zl za 6 szt!!!!!potem drugi i taka sama historia, potem zachcialo ise halasowi czekoladki wiec wstapilam do tesco...wiecie,ze tam maja ogromny dzial niemowlecy??tez cos kupilam i nie zostawilam zbyt duzo kasy bo tez za 6 szt zaplacilam okolo60 zl..potem bylam na manicure..i w drodze powrotnej zaliczylam jeszcze jeden lumpex ,gdzie nawybieralam 10 rzeczy i zostawilam 40zl...zaznacze.ze wiekszosc ubranek w lumpexach zakupilam z metka albo wygladajace na super nowe:) jestem zadowolona:) mia my od zawsze uzywamy durex play w bordowej buteleczce,sluzy nam do bzykania i do masazu:)jest naprawde genialny i nie uczula. temat osoby wszystko wiedzacej o ortografii,gramatyce i dyslekcjach pozostawie bez komentarza. Wazko, masz cudowna zime:))u nas tez sniezysko pada ale topnieje i robi sie plucha...ble! witam dawno nie widziana sikorke:)foty na blogu rzeczywiscie przyjemne, a twoje zdjatka super!wcale nie wygladasz na wielka sikore i bardzo ladnie ci z krotkimi wloskami;) igmik, nie placz nad katarem tylko zapodaj kropelki,napewno bedzie ci latwiej:) ach te seriale...powiem wam ze zawsze bylam goracym przeciwnikiem seriali..tak samo jak i gier koputerowych.do gier sie nie przekonalam a ciaza sprawila,ze ogladam TV i SERIALE!!!!!!!!!!!!i to ze sie przyznalam,ze ogladam to juz zbyt wiele...nie powiem co ogladam...;P szklana masz super pozytywna buzke:)moja sie usmiecha jak cie widzi:) monis czy ty w warszawie jestes? bede potzrebowala na styczen fachowac od remontu halsliwa zamyka tabelke a belblon ma najwiekszy:P szklana bugaboo nie jest najlzejszy, najlzejsze sa Slalomy i Nomady firmy Jane,6,5kg..tak dla sprostowania;) szklana napijesz sie ze mna teg winka??blagam! up! niech ci dziecina wreszcie wyzdrowieje!tzrymam kciuki balbinko, nie pomoge , bo sie nie znam... mam ochote spuscic lanie mii z at eplacki...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! balbina, wysle ci poczta 5 plyt...i bede ogladac...jak mi odeslesz nagrane...zobaczymy co to ten doktor house ....:) dobrnelam do konca...uffff!!!!! i tak wracajac do tych ubranek...patzre na nie caly czasi okazalo ise,ze wszytkie sa w bieli blekicie i barzu takim jasniutkim...nawet nie zwrocilam uwagi,ze wszytko biore w tych trzech kolorach..a jak bedzie to dziwuszka...to dopiero bedzie kupowanie rozowego:))hihi buzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa no to zakupy udane ;-) dr.haus zajebisty serial leci na axn o 11 lub 16 od poniedzialku do piatku wiec mozesz zczaic ;-) a ostatecznie na 2 przed 21 ale nie pwiem ci dokladnie w jaki dzien a niema problemu jak cos to nagram serie i wysle mam 1 i 2 z dabingiem , 3 i 4 czytana ale zciagam juz 3 z dabingiem ;-) ale juz chyba sa nestepne czesci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×