Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kasiulka dziekuje ci slicznie za odpowiedz i to jeszcze taka dokladna wielki buziak dla ciebie od nas!! dzis mnie brzuch zabolal dosc mocno nie wiem czemu mam nadzieje ze to nic powaznego jutro wizyta juz sie nie moge doczekac oby wszystko bylo dobrze tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem. Skończyłam lepić pierogi. Wyszło 90 sztuk. No i już zjadłam kilka. Jak dla mnie baaardzo smaczne, zobaczymy co powie mężuś. PrzyszłaMamo. Mój synuś za dwa miesiące będzie miała już 6 lat. A co do ciasta na pierogi, to dodaję, tak jak pisałaś, troszkę oleju. Halaśliwa - kuruj się szybko, wszystkie musimy być zdrowe. Tu na forum już tyle przepisów było na przeziębienie, że musisz coś wybrać, aby postawiło Cię na nogi. A synek jest czasami taki słodki, a czasami mały łobuziak. No i pytanko. Miałaś wcześniej taką wysypkę, o której pisałaś ??? Zabajona - no może być i na dobry wieczór, już niedługo będziemy dostawać po kilka na dzień dobry, po kilka na dobry wieczór, no i oczywiście kilka na \"skorygowanie\" figury (jak to ładnie napisałaś. Nie pisałam Ci tego wcześniej, ale Twoja córcia, jest prześliczna. Może powinnam się zapatrzeć, aby i u mnie była taka śliczna niunia?? A Ty jesteś bardzo podobna do osoby, którą znam z widzenia. Kasiulkapb - serdeczne dzięki za gratulacje. Już tej mojej niuni zazdroszczę starszego brata. Ja zawsze chciałam mieć starszego brata, a mam młodszego. No i był klops. Balbiinko - ciszę się, ze znaleźliście mieszkanko dla siebie. No to kiedy parapetówka ?????? Wczoraj oglądałam na allegro łózeczka dla dzieci i znalazłam fotelik do karmienia, który mam i jestem z niego bardzo zadowolona. Gdy dziecko jest małe, można je w nim karmić, gdy jest większe - robi się z tego zestawu krzesełko i stoliczek. Zobaczcie http://www.allegro.pl/item430947250_krzeselka_do_karmienia_najladniejsze_wzory.html Co myślicie o tym mebelku ?????? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten fotelik praktyczny ciekawe jak wyglada w rzeczywisosci .ja nie kupuje fotelika jeszcze .od kiedy dziecko je w takim foteliku bo ja nie mam pojecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten fotelik jest naprawdę brdzo praktyczny, ja dostałam taki od siostry, która mieszka w Niemczech. Można go używać, gdy dziecko samo siedzi. Plusem jest to, że można regulować ogdległość blatu od dziecka, jak dziecko jest małe - blat bliziutko, jak większe - nieco dalej. Syn bardzo długo z tego fotelika korzystał, a ja gdy go karmiłam nie musiałam się schylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmo3 - dziekuję za kompelementy o mojej córci:) Prózna matka jestem jak nie wiem, ale dla mnie też jest śliczna:p Ale moja obiektywność w tej kwestii jest wiadoma - nie ma jej po prostu:p:p:p Powiadasz, ze kogoś ci przypominam:) hehe, nie raz i nie dwa porównywano mnie do znajomych znajomych:) a moze kiedyś gdzies w przelocie moja morda ci mignęla i teraz takie de javu :p nie wiem jak to sie dobrze pisze. Ja pierogi robie dwojako, raz do ciasta daje gorącą wodę i zółtko (dla kolorku), raz łyżke oleju (juz bez żóltka). I tak i tak lepią się ładnie. Mi tez poprzednio wyszło cos ponad 80 sztuk, wszystkie jednak do zamrozenia nie trafiły:p Wiecie co? Siedze, mysle, główkuje i wygłówkowałam. Po pracy kupuje mięso , kapuste i bede walic gołąbki, a co:p tak mnie naszło, ale ze u nas ostatnio tydzien ryzowo-makaronowy, to bedą z kasza gryczaną, tez dobre:) W sumie robota ciezka nie jest:) No i zupke \"nic\" zmajstruje - bo u nas jak zupy nie ma, to ni ema obiadu:p moze nie byc drugiego dania na dojedzenie, ale zupa obowiązkowo, zwłaszcza dla córci:) a ze zimno to bede w kuchni urzędowała:) Ogrzeje sie przy garach:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama3 planujemy w weekndzik przeprowadzke ale mam dobrze ze mnie ominie noszenie hahahah biedny mezus ;-) no mam nadzieje ze niedlugo poczuje kasiulka my juz co nieco kupilismy jak w niedziele na gieldzie bylam to nie moglam sie powstrzymac i nawet malzonek byl za tym hahaha ;-) Przyszla mamao napewno jest wszytko ok musi byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny, ostatnio trochę zaniedbałam nasz topik, ale nie miałam czasu...(siedzieć na zwolnieniu i narzekać na brak czasu... ehh).Przeczytałam zaległości dość pobieżnie, ale widzę,że jesienne przeziębienia rządzą.Nie dajcie się! Ja najbardziej boję się zwykłego kataru, bo u mnie przechodzi w zawalone zatoki,a na to trzeba tablety, niestety. Moje małe kopie już na całego.Przestał łaskotać, tylko tłucze jak zwariowany :) W ciągu dnia rzadko czuję, ale wieczorem jak położę się płasko n aplecach-buszuje niesamowicie.Nie czuję go tu, gdzie wyrósł mi brzuch, lecz niżej i w większości z prawej strony.Czy to możliwe, że się nie przemieszcza za bardzo, tylko siedzi głównie w jednym miejscu? Dobra, muszę zmykać, bo siostra przyszła.Później zajrzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona corcia jest sliczna to prawda :) .ja do ciasta pierogowego daje make,wrzaca wode,zoltko,olej i sol . balbina mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze sie dowiemy co tam jest w moim brzuszku dziekuje ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo krupnik - na taka pogode jak w sam raz:-D A co do fotelików - to ten jest fajny i nadaje sie dla dziecka które stabilnie siedzi:) ale fakt - dłuuugo posłuzy ten typ, później jako "kącik zajęć poza jedzeniowych": malowanie, kolorowanie itp. My akurat mamy inny http://www.allegro.pl/item434806301_krzeselko_eurotech_pelne_wyposazenie_4_kolory.html dokładnie taki i tez jestesmy zadowoleni, jak mała byla malutka - pol roczku - to juz siedziala w nim , ma pasy, stolik - blat zdejmowany, regulowana wysokość siedziska, na 3 poziomach, siedzisko odchyla sie tez do tylu (regulacja), ma kosz na drobiazgi, kółka do przesuwania , ceratka ładnie sie czyści, blat ma tez zdejmowaną nakładkę w razie gdyby trzeba bylo natychmiast myć. Ale reklama:p:p:p nie przechwalam sie absolutnie - po prostu opisuje funkcjonalność. DO dzisiaj mała w nim nie tylko je, ale jak chce na chwilkę ją "spuścić z oka" jak jestsmy same (wychodząc do wc np., czy robiąc obiad), to sadzam ją, zapinamy pasy, daje kredki imala bazgroli, albo ksiazeczki oglada, albo bajki. No długo nie wysiedzi, bo to istne sreberko, ale dla nas jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona! Teraz luknęłam w tabelkę, gdzie mieszkasz ( jakie województwo). Niestety troszkę kilometrów nas dzieli, a ta osoba mieszka w moim mieście (Kielce). Także nie mogłam widzieć Ciebie, tylko inną osobę. Normalnie jesteście identyczne. A może Ty wcześniej tu mieszkałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, zobaczycie, ze wasze skarbusie tez beda najpiekniejsze na swiecie :) zakochacie sie od pierwszego wrzasku:p:p:p Moja po urodzeniu tak sie darła, ze polozne i lekarki zwiały :p:p:p hehe, zartuję, ale mowiły, ze za sam głosik to "dyszke" powinna dostać:p Ja sie pakuje do domku kochane, wiec trzymajcie sie cieplusio i milego popoludnia, kopniaków, motylków i innych przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 - no niestety nie mieszkałam - widac mam sobowtóra. Uuuuuuuuu - to było straszenie:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę lecieć do przedszkola po mojego synka. Zajrzę później. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sa fajne krzeseleczka i ogolnie rzeczy dla dzieci ;-) tylo miec kase i kupowac hihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......21......25.01.09.. .... +4/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie..........21... 31.01-04.02.09... +1/CÓRKA Agagaguś......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.09 .....synek gryzmoł........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........20....01.02.09.. .....+2.. ? piksip...........28....śląskie.............20.....01.02. 09.......+2...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09. ..-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.......19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....dolnośląskie......18.....02 .02.09...... ? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta.........33....podlaskie..........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........18......04.02.0 9.....+5!!!. ? claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.0 9.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........20......05.02.0 9.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.0 9......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09.. ... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.. .....synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09 .....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....20...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys.......19......10.02.09.. ...+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09 ......+5/córcia julka2384.....24.....lubuskie............18......15.02.0 9 ......+5 doddotka......25......wielkopolskie....17....15.02.09.. ....+3...? Nadia277.......27.....śląskie.............19....15.02.09 ........? Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......19.....16.02.09...... +1..? Habcia..........23.....małopolskie........18....17.02.09 ......+1/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..19....18.02 .09.......+0,5 /? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..19....18.02.09... ...+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......18.....19.02.09......+1/synek kamasutra......21.... wielkopolskie.....15.....23.02.09........? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 ........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. .....+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......17.....26.02.09.......? konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak do Was zajrzałam z sentymentu... Jestem z lutówek 2008, mój mały ma juz 7 miesięcy :) Jest najukochańszym dzieckiem na świecie, ale jak tak was poczytałam troche, o tych kopniaczkach i ruchach, to az mi się zatęskniło za tymi czasami, jak Kasper był jeszcze w brzuszku :) Zobaczycie, jak Wam ten czas zleci, ani się obejrzycie, a już będziecie pisać o kupkach i zupkach, jak teraz my, hehehe... Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za Was i Wasze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na szybciutko odpowiadam, na pytanie czym sie myje...no normalnie cisiami dla niemowlat..a kiedy pojawiaja sie jakies syfy to tylko oilatum...ale pod prysznicem zuzywam tego hekltolitry...niestety nie mam wanny. a uczulenia takie mialam juz wczesniej....teraz mma na biodrze tam gdzie majtki sie trzymaja...podejzewam o to proszek do prania...ostatnio nie kupilam loveli tylko persil i teraz mam za swoje... na razie spadam pa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowity dzionek dobiegł konca! Sikorko to sobie będziemy razem aplikowac - kto wie może jakas międzynarodowa współpraca w przyszłości ;) Zjadłam wczoraj pół kilograma kapusty kiszonej - ale dalej mam smaka :D znów musze kupic hihi mamo 3 mnie zkolei jabłak ai winogrona wchodza najlepiej :) lamamma a może Twoj ginek sprawdzala przeziernosc tylko nic nie mowił - czasem tak jest i nie ma sie co martwić bo na ewno wszystko jest ok. no i masz rację cieszyc sie mamy czym - już prawie połowa ciąży za nami - alez ten czas pędzi - goni tak szybko!!!!!! claribelko mi równiez taka pozycja leżąca z podciągniętymi kolanami dobrze na kręgosłup robi. Co do brzyszka to ja równiez czasem poczuję takie uklucie i ciągniecie - ale sie tym nei martwię bo to nie jest jakiś dokuczliwy czy ciągły ból. Witaj Aneczko ! Szklana Głowo Ty to masz dopiero smaki - jajeczka o pierwszej w nocy :P Julka wracaj szybko do zdrowia! ja tez dogrzewam domek bo zimno jak pieron - rano sie z łózka nie chce wstawać - brrr a jak sobei pomyśle ze mam sie w łazience roznierac i smarowac zimnymi mazidlami - brrrrrrrrrrrrr Halasliwa i Ciebie pierońskie przeziębienie dopadło? a kysz askudne choróbksa - nikt was nie chce!!!!!!!!!!!!!!! Mi tam z cycuszkow nic nie cieknie - nawet bym sie ucieszyła gdyby coś sie zaczęlo wylewac (czy to \"gwarancja\" tego ze bedzie sie miec pokarm?) ja bym bardzo chciala maluszka piersia karmic. Milo sie czyta gdy piszecie ze starsze Wasze dzieciaczki tak fajnei reaguja na wiadomośc o rodzeństwie :) kasiulkapb mnie równiez zaparcia za sprawą jabłuszek omijaja ;) wyjasnienia odnośnie badan połówkowych - pierwsza klasa! PrzyszlaMama23de lekarz na 100 % to chyba nigdy nic nie powie, ale wszystki narządy sprawdza sie w ok 20-24 tyg na usg polówkowym. Balbino szybko działacie z mieszkankiem - super! Mamo 3 podeślij mi kilka pierożków :) Blondi20015 miło że nas odwiedzilaś 🌼 Zmykam babuszki bo zabieram mamę i teściowke do kina na Mamamia - mąż sie ze mnie śmieje ze ide na takiego gniota ale co tam - zawsze to jakas rozrywka, mało tego zjem tam nachos z sosem, a w dordze powrotnej kupie kapuste kiszona!!!!!! miłego wieczoru lutóweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi milo ze zajrzalas do nas :) halasliwa wspolczuje ci tego uczulenia co to proszkow to ja uzywam tylko persil normalny w proszku lub zelu i lenor albo silan do plukania .powiedzcie mi czy jak bedzie dzidzius powinnam kupowac specjalne proszki czy przejsc na persil i lenor sensitive niby pisze ze nadaja sie do skory niemowlat i maja wszytskie atesty ale jak myslicie?? mia ja jem ogoreczki kiszone kapuste mialam kilka dni temu tez pyszna .oby jutro mi lekarka powiedziala jak najwiecej o dzidziusiu ale na to polowkowe to na wczesnie bo mi sie zaczyna dopiero 19 tydzien .zobaczymy jak ja dozyje tej 9 jutro .tylko sie nie stresowac ostatni raz to koszmar .dobrze ze ide z mezem .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny pewnie ejszcze spacznie spicie,ja mam wizyte na 9 u lekarza wiec juz wstalam .Tak sie boje ale probuje sie nie stresowac bedzie co ma byc.Trzymajcie kciuki zeby bylo wszytsko dobrze z moim dzidziusiem.Napisze co slychac jak wroce moze poznam juz plec.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamo - bedzie dobrze, nie stresuj sie za wiele, bo maluch to odczuje. A ja jakem rzekła, tak też uczyniłam, 20 gołąbków mi wyszło, pojedlismy wczoraj, pojemy dzisiaj:p:p:p I jeszcze krupniczku ugotowałam. I hurra, grzeją w domu, az normalnie milej sie siedzi:) Ale w pracy zimnica, brrrr! Mia - i jak tam "gniot"??:-D Milego dzionka wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hałaśliwa - to współczuję, ale własnie pomyslałam, ze lepsza bylaby mała kąpiel w oilatum zamiast prysznic.Stąd padło pytanie. Ale nie wiem, czy nie ma balsamu, czy zelu do ciala oilatum ... ponoc diabelsko drogi, no ale przy AZS nie ma co oszczędzać. A co do proszków dla dzieci to osobiście uważam, ze nalezy kupowac wylącznie te przeznaczone dla nich, przynajmniej w 1 roku zycia, dopóki skóra malucha jets wrażliwa. Są dzieci wrazliwe całe zycie, no ale wiadomo, ze w proszkach są zapachy itp., ktore mogą je uczulic i podraznic delikatną skórę. Ja wszystkie rzeczy przed porodem prałam własnie w takich proszkach juz, czy to bylo nowe, czy podarowane po innym dziecku. Prałam do roku w dzieciecych proszkach, potem stopniowo przerzucałam sie na normalne prania, bo z niektórymi plamami dzieciece proszki nie radzą sobie nawet w gotowaniu, a jak wiadomo - nie wszystko da sie wygotowac i nie wszystko wolno gotowac. Ale robiłam tez tak, ze wczesniej prałam najbardziej ubrudzone rzeczy w normalnym proszku, potem leciała druga tura tego samego wsadu prana w proszku dla dzieci, inaczej sie nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak już piszę, to wspomnę jeszcze o kosmetykach dla dzieci. Otóż po własnym doświadczeniu i potem po poradach poloznych polecę wybieranie kosmetyków bezzapachowych. Wiem, ze tak ślicznie pachną, otem dzidziuś taki pachnący itp. No nawet jak juz zdecyduje sie któras mama na te zapachowe, to lepiej na początek małe opakowanie kupic (kremu, oliwki - choc ta na poczatku zbyteczna prawie jak sie kąpie w oilatum 2-3 razy w tygodniu). Moja córcia po kazdej Oliwce dostawała paskudnych wyprysków, okazało sie, ze to po tych perfumowanych dodatkach, wiec jesli jest na opakowaniu skład i tam jest "parfum" coś tam, coś tam, to lepiej odpuścić, zwłaszcza jak mama ma kłopoty ze skórą (jakiekolwiek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne Lutóweczki :) Coś cicho sza dziś na forum... PrzyszlaMama23de czekamy na wieści z wizyty Zabajonku jak dla mnie \"gniot\" nie byl gniotem :D baaarrdzooo mi sie podobało. Kurcze takie wesoły rozspiewanym film - taki balsam dla pojej ostatnio pokręconej psychiki - mezowni na pewno by sie nie spodobało ale ja i mamuśki wyszłyśmy z kina bardzo zadowolone :) jak ktos chce sie oderwac od szarej rzeczywistości to polecami -nie jest to ambitne kino ale bardzo rozluxniające :) hałaśliwa wspólczuję Ci AZS - słyszalam że w ciąży lubi sie nasilic - ale słyszałam również że czasem po ciąży w ogóle przechodzi. Ja na razie męczę sie z końcówka \"kontaktowego zapalenia skóry\" wokół ust - już tylko z jednej strony mi zostało pod skrzydełkiem nosa - wczesniej było dookoła buzi - jak taka malpka - w ciazy skóra zrobiła mi sie nadwarażliwa - podrazniłam czymś i przyplątalo sie takie pieroństwo - mówię Wam koszmar - pryszcze przy tym to ozdoba - co prawda makijaż to zasłania - ale jak wstawałam z łóżka... no comments - czerwona paskudna plama i to jeszcze taka dziwnie błyszcząca - bleee Popieram Zabajoną dla dzieci będe kupowac specjalne proszki - zeby sie nie daj Boże alergii jakiejsc nie nabawiło. Moi znajomi uzywja kosmetykow oilatum i sa bardzo zadowoleni. milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za te moje literówki - pisze tak na szybko - nie sprawdze i sadze błąd na błędzie - no wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wlasnie wstalam oczywiscie umnie zimnica jak nie wiem ;-) dzisiaj jade na kurs na 17 ;-) a maz na drugie mieszkanko malowac i tapetowac ma a ile zdarzy to nie wiem bo po pracy prosto jedzie ;-) Przyszła mamo czekam z niecierpliwoscia co to bedzie co to bedzie synus?? napewno z malenstwem jest wszystko wporzadku ;-) a ja juz bym chciala cos poczuc choc tak mnie boli lewa strona miedzy miesniem sercowym a zebrami napewno sobie odgniotlam jak spalam w nocy bo nie moge leec na tym boczku bo mnie boli albo maly mnie w nocy z boksowal haaahaha bo bu mama ciasnote zafundowala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×