Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Wymagasz grzecznosci a sama nie potrafisz byc grzeczna tylko wyzywasz elizke1983 od cip nie bede na to spokojnie patrzyla nie masz prawa nikogo tutaj obrazac pomimo swojej animowosci a Nick wymysl sobie sama Bo ten ktory ja bym ci dala nie spodobalby ci sie I mozesz mnie wyzywac ile chcesz I jak chcesz dasz tylko swiadectwo swojej kultury I tego ze nie masz nic madrego do powiedzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odpiszę do tego pomarańczowego trolla gdybym wstydziła się swojego wieku, nie podałabym roku urodzenia w niku. Córka mojego męża ma prawie 21 lat i dwie rączki do pracy. Ja mimo swojego młodego wieku własną pracą dorobiłam się mieszkania. Nie czekałam aż mamusia czy tatuś mi da, tylko wiedziałam, że jeśli chcę coś w życiu osiągnąć, czegoś się dorobić, to trzeba brać się do pracy. To, że córka mojego męża jest niewiele młodsza ode mnie nie oznacza wcale, że mamy ją utrzymywać. A jeśli chodzi o ścisłość to ja ani nie rządzę, ani nie podburzam mojego męża. Oboje tak samo myślimy i nie chcemy żeby młoda wyrosła na darmozjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick dla edytki
Pasuje ci, zeby sie tak podpisywac. A ty edytko zatkaj się. A teraz do niejakiej elizki. Uwazam ze złapałaś faceta, który ma córkę prawie w twoim wieku. Ciekawejak zarobiłaś na to swoje mieszkanie, pewnie miałaś zamoznych sponsorów. Bo prawda jest taka, ze w Polsce nie da się uczciwie zapracować na mieszkanie w kilka lat. Wiec nie pitol ze sama wszystko osiagnęlaś. A fakt, iż jesteś prawie w wieku córki kochasia tylko o tobie źle swiadczy, młoda nie powinna brac się za faceta w tym wieku. No, w twoim przypadku wiadomo o co chodzi. Ale nie każdy ma ochotę zarabiać na d...., widać córka twojego gacha ma takie samo zdanie jak ja. Ona nie umie dawać d... za pieniadze, w przeciwienstwie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick dla edytki
Aaaa, to nie wy utrzymujecie tę dziewczynę. To ew. utrzymuje ją jej własny ojciec. A ciebie to widać bardzo boli, prawda? Bo mniej dla ciebie zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci trollu
bo zostaje mniej dla niego - jej męża - i ona musi mu ze swoich dokładać. zrozumiałaś tępoto? po to ludzie biorą ze sobą ślub żeby razem żyć. jeśli tatuś odda wszystko co ma albo prawie wszystko córce, to logiczne jest że się nie utrzyma sam, tylko będzie na garnuszku żony. czyli tak naprawdę to oboje utrzymywaliby darmozjada. i uwierz (bo chyba też jesteś takim samym nierobem jak wspomniana córcia), że da się w kilka lat zarobić na mieszkanie, trzeba tylko dobrze kasą gospodarować, a nie przepieprzać na prawo i lewo. nie każdy mieszka w warszawie czy krakowie, nie każdy też kupuje 100 metrowy apartament. w moim mieście (wojewódzkim) kawalerka 30 m2 na rynku wtórnym kosztuje ok. 100 tys, dwa pokoje 40-45 m2 ok. 140 tys. to chyba nie są sumy nie do przeskoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe gdzie młoda dziewczyna
moze tyle pieniedzy zarobic. Bo na pewno nie w uczciwej pracy. Zauwaz, ze ta elizka raczej nie miała zbyt wiele czasu na prace, zakładając ze po szkole jeszcze studiowała. Ile mozna odłozyć ze średniej pensji, jednocześnie żyjąc na własny rachunek, bez wsparcia rodziców? Więc nie pitol ze 100 tys. to są małe pieniądze dla dziewuch, ktora na 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci trollu
"ciekawe gdzie młoda dziewczyna moze tyle pieniedzy zarobic." na przykład za granicą parę lat temu dawało radę. mogła studiować zaocznie i pracować dorywczo w pl, a w wakacje za granicą mogła po studiach wyjechać tam na parę lat - albo przed studiami, albo w trakcie - na dziekance. mogła zarobić tylko połowę tej kwoty a drugą wziąć w kredycie, który nadal spłaca. może jest dobra z jakiegoś języka obcego i robi różne tłumaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jest dobra
w dawaniu dupy i nadal to robi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli córka ma 21 lat
to do 25 będziecie łożyć bo skoro piszesz, że taka wredna i podła, to wystarczy, by rozpoczęła naukę w jakiejkolwiek gównianej szkółce i ... tatuś będzie łożył, może i wredna, ale jeszcze się nie doczytała, że dalej może ciągnąć kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do walnietego trola ......przedewszystkim sama sie zamknij i z takimi tekstami udezaj do swojego chlopa o ile go masz bo z takim padalcem to chyba nikt nie wytrzyma a tak swoja droga to jak w polsce nie da sie uczciwie zarobic to pewnie wiesz cos o tym moze to wlasnie ty dorobilas sie o ile wogole cos masz na swojej dupie a jak ci tak zle to zacznij krasc i w koncu znajdziesz sie tam gdzie twoje miesce a my pozbedziemy sie wrzoda na forum. A tak do Twojej wiadomosci to skopiuje twoj post dziewczynom co pracuja za granica tak cie zgnoja ze to wlasnie ty pozalujesz ze sie urodzilas oceniasz innych wedlug siebie I nie uzywaj mojego imienia w swoim nicku bo nie jestes tego warta nie stac cie juz na nic wiecej Ty parszywy trolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wy się niczym nie
różnicie, czyli też jesteś padalcem (?) i jak z Tobą wytrzymuje ten biedny chłop? język plugawicie podobnie, braki w poziomie, wychowaniu, kulturze zbliżone, cóż, trafiła swoja na swoją (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do elizki1983. Elizka nie przejmuj sie wypocinami tej kretynki,wiem ze ciezko pracowalas za granica bo mam sporo kolezanek ktore charuja tam bo u nas jest ciezko o prace ,moja kuzynka wyjechala do angli tam skonczyla studia pracowala i teraz wyszla tam za maz urodzila synka ale wczesniej kupila mieszkanie za ciezko zarobiona kase,to tylko takie trole w dupie byly gowno widzialy a same pewnie mieszkaja w socjalnym panswowym mieszkaniu I utrzymuje ich pomoc spoleczna bo wszystko im sie nalezy,a powiem Ci ze roznica wiekowa miedzy moimi rodzicami to 20 lat sa udanym kochajacym sie malzenstwem Tobie I Twojemu mezowi tez zycze tego samego a gowniare wyslijcie jak najszybciej do roboty a jak zacznie sie uczyc to 4lata szybko zleca a przymajmniej to bedzie jakas korzysc dla mlodej.pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trol sie wkurzyl bo uslyszal prawde o sobie no coz prawda kluje w oczko a co do mojego chlopa to calkiem dobrze sie ma ale Twoj chyba juz wymienil ciebie na kogos madrzejszego bo plujesz jadem jako jedyna na tym forum i juz teraz obwiniasz wszystkich drugie zony ,dziewczyny pracujace za granica, obwiniasz nawet kraj w ktorym zyjesz nie dobrze z toba dziecinko moze wez cos na uspokojenie ziolek sie napij zrelaksuj sie I rusz tylek do roboty a nie ciaglego narzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, Edyto nie ja jestem
trollem i już nawet chciałam "normalnie" pisać z Tobą, innymi dziewczynami (w końcu też jestem "drugą" żoną i znam problem), ale jesteś JEDNAK wyjątkowo drażniącą damą, ośmieszasz się prawie każdym wpisem, schodząc do poziomu zwykłych zaczepek kogoś kto bawi się na tym topiku, obrażasz jak leci wszystkie eks, obrażasz i nie szanujesz dzieci z innych związków, a nawet nie masz pewności, kto Cię tak wkurza, ośmiesza i lubi Twoją agresję na durne wpisy nie odpowiada mi też poziom, a właściwie zupełny brak poziomu Twoich wpisów, a szczególnie nie licujący z Twoim wiekiem (i podobno doświadczeniem życiowym) infantylizm i sorki ... prostactwo myślowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma trolla
tu jestes przede wszystkim ty: podły, zawziety babsztyl, plujący jadem na każdą osobę, ktora ma inne zdanie niż twoje, albo wprost co pisze o twojej podłości i zachłanności, oraz o twoim łajdackim postępowaniu. Tak wstrętnej osoby nie bylo tutaj od dawna. Idź może na spacer i tam pozbądź się negatywnych emocji i nienawiści do byłej żony swojego gacha i do jego dzieci. Nie przyszło ci do głowy pustaku, ze więcej osob denerwujesz swoimi wypowiedziami, nawet te drugie żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe gdzie młoda dziewczyna
Do tej, co pisze o róznych sposobach zarobkowania: otoa ta pani nie miała możliwości zapracować uczciwie tych pieniędzy, jest zwyczajnie na to za młoda, ma 27 lat. Zakładając że studiowała nawet zaocznie, ile mogła poświęcić czasu na pracę? I kto by płacił wiele tysięcy tylko studentce? Zakładając, że dostała od rodziców - to nie zapracowała. Jeśli wzięła kredyt i spłaca - to znaczy splaca z pieniędzy wspólnych - więc nie sama sie dorobiła, Owszem, tylko jeden sposób jest by tyle zapracować przez 2-3 lata, same wiecie jaki. Już sam fakt, iż sypia z facetem w takim wieku świadczy ze nie zarmo daje d.... Więc na d... zarabia. I coś takiego ośmiela się krytykować córkę swojego sponsora? Fuj. Aaa. Pracuję UCZCIWIE od wielu lat i wiem, ile mozna odłożyć bez wsparcia z zewnątrz. Więc nie pierdziel ze taka młoda mogła dorobić sie uczciwie w tak krótkim okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Cię Edytko i was potelepane trolle widzę, że trwają spekulacje pt.'' SKĄD ELIZKA WZIĘŁA KASĘ NA MIESZKANIE???'' więc tak: na dupie nie zarobiłam , choć jak mój MĄŻ mówi, jestem niezła w ''te klocki'' ;) za granicę wyjeżdżać nie musiałam, bo mój ojciec ma dość dużą , dobrze prosperującą firmę w dość dużym mieście gdzie właśnie pracowałam i pracuję do dziś :D zanim poznałam mojego męża wiodło mi się bardzo dobrze i tak jest do dziś, więc nie miałam potrzeby szukać sponsora. Wyprzedzę was trolle i napiszę od razu, że nigdy też w swoim życiu nie sponsorowałam mężczyzn w tym również mojego męża. Więc nie rozumiem dlaczego miałabym sponsorować jego córeczkę? teraz posypią się komentarze, że ojciec dołożył mi do mieszkania itd., ale niestety nie w moim rodzinnym domu zawsze panowały pewne zasady i rodzice dawali przykład na to, że nic w życiu nie ma za darmo. Jestem dumna z tego, że właśnie tak wychowali mnie, bo dzięki temu nie wyrosłam na darmozjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak na wznak
wzruszyła mnie twoja historia a świstak siedzi i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja24
ale durny temat!!! wisi mi skąd wzięłaś kasę na mieszkanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finezja24- a kto ci głupi trollu każe czytać co my tu piszemy??? wypad stąd jak coś ci się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wszystkie drugie żony
są tak wulgarne i chamskie czy tylko te piszące na kaffe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie
Żona mojego exmęża jest bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda więc że
omija ten temat bo pisujące tu panie robią złą opinię innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byście chciały? Żebyśmy dały wam po sobie jeździć??? heh....... napewno NIE!!! jesteście dziwne, szczerze mówiąc nie znacie mnie, nie znacie edyty a najeżdżacie na nas tylko dlatego, iż obie uważamy, że w pewnym wieku trzeba dorosnąć i brać życie w swoje ręce i bez względu na to, czy są to nasze dzieci, dzieci naszych mężów czy też sąsiada ŻAL MI WAS!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździ po Was jedna osoba
a Wy dajecie się prowokować i opluwacie cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały świat??? NIE!!! ja piszę jedynie do tego/tych trolla/trolli co jeżdżą po nas to co ja zrobie z moimi pieniędzmi to jest tylko i wyłącznie moja sprawa to, że nie mam zamiaru sponsorować córki mojego męża także jest moją sprawą i to, że robimy to po to, by takie lesery wyrosły na ludzi to jest jasne jak słońce A skoro jeden czy drugi troll widzi w tym jakąś zemstę na młodej z mojej strony , nie wiem za co to może sami ją utrzymujcie, wysyłajcie pieniążki, róbcie prezenty itd.... Bo ja nie mam najmniejszego zamiaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do trola nie, Edyto nie ja jestem trollem i już nawet chciałam "normalnie" pisać z Tobą, innymi dziewczynami (w końcu też jestem "drugą" żoną i znam problem), ale jesteś JEDNAK wyjątkowo drażniącą damą, ośmieszasz się prawie każdym wpisem, schodząc do poziomu zwykłych zaczepek kogoś kto bawi się na tym topiku, obrażasz jak leci wszystkie eks, obrażasz i nie szanujesz dzieci z innych związków, a nawet nie masz pewności, kto Cię tak wkurza, ośmiesza i lubi Twoją agresję na durne wpisy nie odpowiada mi też poziom, a właściwie zupełny brak poziomu Twoich wpisów, a szczególnie nie licujący z Twoim wiekiem (i podobno doświadczeniem życiowym) infantylizm i sorki ... prostactwo myślowe... 10:13 [zgłoś do usunięcia]tu nie ma trolla tu jestes przede wszystkim ty: podły, zawziety babsztyl, plujący jadem na każdą osobę, ktora ma inne zdanie niż twoje, albo wprost co pisze o twojej podłości i zachłanności, oraz o twoim łajdackim postępowaniu. Tak wstrętnej osoby nie bylo tutaj od dawna. Idź może na spacer i tam pozbądź się negatywnych emocji i nienawiści do byłej żony swojego gacha i do jego dzieci. Nie przyszło ci do głowy pustaku, ze więcej osob denerwujesz swoimi wypowiedziami, nawet te drugie żony? TO JEST WŁASNIE OPIS TWOJEGO A NIE MOJEGO ZACHOWANIA, JA TUTAJ TRZYMAM STRONE DRUGICH ZON I NIKOGO NIE OPLUWAM ROBISZ TO TY NO CHYBA ZE MASZ JAKIES SCHZY I MYSLISZ ZE TO KTOS INNY,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edyta wiesz, mam dla Ciebie propozycje dajmy sobie spokój z wszelkim robactwem piszącym na tym topiku pod pomarańczowym nickiem pisz co u Ciebie, ja będę pisała co u mnie a wszelkie trolle ignorujmy co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×