Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość gość
Z moim mężem jesteśmy po ślubie dwa lata. Gdy chcieliśmy zaprosić jego córkę na ślub to była kłótnia ze marnuje sobie życie i jeśli to zrobi to ona się do niego do końca życia nie odezwie. I sukcesywnie jej się to udaję, przez pierwszy rok mój mąż próbował dzwonić na urodzony czy święta. Pozniej uznał ze nie będzie się kłaniał , że ona by mogła przestać się tak zachowywać i zadzwonić. I teraz oczywiście polecę się fala ze biedne dziecko się buduje itd. I co ojciec powinien porzucić nowa rodzinę bo tak chce jego córka? Sama wybrała ze nie chce mieć ojca bo ma Focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Gosc 3.19 widac ze tobie to odpowiada ze corka meza nie ma kontaktu z ojcem z wami. Zaloze sie ze jak dziewczyna sie kiedys odezwie to zrobisz wszystko by twoj maz sie z nia nie spotykal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marza weź się walnij w głowę. Skąd wiesz co ja myślę czy odpowiada czy nie odpowiada. Jesteś nienormalna, a czy się odzywa czy nie jest mi obojętne. Jakby mi zależało by nie mieli kontaktu w ogóle to bym mazowieckie coś mówiła na jej temat. A my o niej nie rozmawiamy sam sobie to układa. Widocznie Twoja mam odciagala swojego męża od jego dzieci dlaczego masz takie pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*mężowi mówiła na jej temat (eh te słowniki w telefonie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim mężem jesteśmy po ślubie dwa lata. Gdy chcieliśmy zaprosić jego córkę na ślub to była kłótnia ze marnuje sobie życie i jeśli to zrobi to ona się do niego do końca życia nie odezwie. x Chcieliście zaprosić, ale w końcu nie zaprosiliście, bo córka wyraziła własne zdanie na temat waszego ślubu, albo to sobie uroiłaś kanalio i zabroniłaś, żeby ojciec zaprosił na swój ślub własną córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sama jesteś nienormalna skoro wyszłaś za maż za dzieciatego rozwodnika i teraz nie chcesz rozmawiać z mężem o jego dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kanalią jesteś TY wariatko, zaproszona została zaproszenia nie wzięła. Więc napisane jest ze chcieliśmy zaprosić. Eh wszytko głupie eks umieją przetłumaczyć na swoją stronę. Tak nie rozmawiamy na temat jego dzieci bo to jego kawałek nie mój. Nie wtrącam się i to najlepsza opcja co mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i Ty sobie coś uroiłaś wyciągając takie wnioski nie dosyć że kretynka bo czytać nie umie to jeszcze schizofreniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam gdzieś czy będzie eks utrzymywał kontakt czy nie. Nawet jak byl w domu nie mial dobrego kontaktu z synem wiec zadna roznica. A nasz święty spokoj jest więcej wart niż jego zasrane odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatką to jesteś ty 9.11 i 9.12 zdesperowany wiejski tłumoku, którego nie chciał żaden normalny mężczyzna, to poleciałaś debilko na rozwodnika, alimenciarza, żeby tylko męskie gacie mieć w chałupie, bo mężczyzny to na pewno nie masz. Sama masz schizofrenie zdiagnozowaną i nieuleczalną dlatego wmawiasz ją innym, kretynko, co zwiała z psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kanalią jesteś TY wariatko, zaproszona została zaproszenia nie wzięła. Więc napisane jest ze chcieliśmy zaprosić. Eh wszytko głupie eks umieją przetłumaczyć na swoją stronę. Tak nie rozmawiamy na temat jego dzieci bo to jego kawałek nie mój. Nie wtrącam się i to najlepsza opcja co mi do tego. x Tak jasne dałaś zaproszenie. Tak sobie uroiłaś schizofreniczko. Głupiej eks poszukaj sobie w swojej patologicznej rodzinie, bo ja żadną eks nie jestem psycholko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanalią jesteś TY wariatko, zaproszona została zaproszenia nie wzięła. xxxxxxxxxx jak nie wzięła? Sama miała sobie wziąć to zaproszenie? A skąd? Kłamiesz jak najęta i gubisz się w tym co piszesz. Zaproszenia na ślub wysyła się pocztą albo niesie osobiście. Zostawia w domu gościa i się wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni gościu razy 3. Jesteś nienormalny myślisz ze jak napiszesz parę komentarzy pod rząd to co? Nic to nie zmieni ze jesteś tępa. Nic nie będę Ci tłumaczyć bo jesteś ograniczona umyslowo i upośledzone. Plus masz schizofrenie i wymyśla jakieś rzeczy. Nie jestem chora psychicznie jak Ty wiec trudno mi przyjąć Twoje rozumowanie. Człowiek zdrowy chorego nie zrozumie. Nie mam powodu by kłamać no bo jaki? Jesteś tępa ci/pą i tyle. Widzisz w przeciwieństwie do Ciebie to ja wybrałam rozwodnik bo go pokochałam. A inni faceci mi nie odpowiadali. A kocha się kogoś za to jakim jest a nie za nieudana przeszłość. Jesteś patologia społeczna i hejtem. Takich ludzi jak Ty trzeba zamykać i leczyć. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty to jesteś ładny psychol to ze Ty masz urojenia to nie znaczy, że wszyscy je mają. Czytając Twoje wypowiedzi zastanawiam się z jakiego kanału wylazlas ze takie wulgaryzmy są dla Ciebie normalnościa. Kobieta opisała swoją sytuację a Ty jej wmawiasz ze jest inaczej to nie jest normalne. Spotkali chcieli dać zaproszenie nie wzięła. Każdy by to tak zrozumiał a nie wmawia komuś ze jest inaczej. Przykre to Twoje życie jest. Naprawdę wybierz się do dobrego lekarza a siedzisz na kafe i wmawiasz ludzi rzeczy których nie ma. W dodatku jeszcze wbijasz im ze ich życie to urojenia. Oj źle z Tobą źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale z Ciebie głupia KU/RWA chyba jak pisze ze "Gdy chcieliśmy ja zaprosic" tzn ze się z nią spotkali. Tłumoku pospolity weź nie wmawia ludzi niczego. To Ty chuja potrzebujesz do DU/PY by lżej było. Facet zostawił dla ładniejsze i fajniejsze. I teraz szukasz tylko Kutasa wszędzie. By to Twoje obsrane cipsko wyruchal. Ble jesteś oblesna. Nie dziwię się nikt by takiej baby jak Ty nietknal kijem przez szmate. Każda taka kurwa powinna być tepiona. Dziewczyna napisała swoje przeżycie to kretynka je podważa jakby tam była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo widzę ze nie tylko ja jestem takiego zdania ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku z dzieciatym facetem. Żałuję. Niestety było potrzeba czasu, bym się przekonała, że nie potrafię jego córki uznać za domownika, członka naszej rodziny tylko ciągle pozostaje dla mnie gościem, na którego wizyty czy chcę, czy nie chcę muszę się godzić. A jeśli ktoś pojawia się w domu, kiedy się tego nie chce, to w końcu zaczyna się go odbierać, jak intruza. Znoszę obecność jego dziecka, bo... co ona jest temu winna, że się nie nadaje do patchworka? Tkwię w tym, bo urodził się nam synek i nie chcę pozbawiać małego pełnej rodziny (w tym kontaktów z siostrą). Mam pretensje do siebie, że się tak uwikłałam. Jego córa jest fajną 12-latką i gdyby była nie jego, to pewnie przepadałabym za tą dziewczynką. Cóż, irytuję się, że regularnie w naszym domu pojawia się w końcu obce dla mnie dziecko, a wraz z nim siłą rzeczy wkracza jego matka. Czuję, że samą siebie pozbawiłam prawa do posiadania własnego świata. Młoda na bieżąco informuje mamę, co mamy nowego, co zmieniliśmy itd. Niefajne uczucie. I jak tu wiele babek napisało wcześniej... nieciekawa jest świadomość, że nie byłam i nie będę dla faceta numerem jeden. Nie wiem, skąd mi na początku związku przyszło do głowy, że będzie inaczej... Żeby jakoś funkcjonować przeszłam na inny poziom emocji względem partnera, w momencie, kiedy zmalało moje zaangażowanie automatycznie łatwiej znoszę fakt, że to nie ja jestem jego królewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Gosc 14.48 nie rozwiedziesz sie z tego powodu, bo boisz sie ze twoja nastepczyni traktowala by twoje dziecko jak intruza. Twoj potencjalny przyszly partner tez moglby nie polubic pasierba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam marza ze to Ty jesteś tym hejtem co tu ludzi wyzywa. Bo tak samo wbijasz komuś coś co myśli. Eh... zastanów się nad sobą. A co już siostrzenice zabrała do siebie czy dalej bidolisz i nic nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Pisze tu tylko jako marza anonimowe posty na tym forum nie sa moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marza ma zupelnie inny styl pisania,wara od niej. Posty pisze babka,ktora pisze i wyzywa na kazdym watku gdzie pojawia sie rozwod,albo separacja i kazda jest kochanką. Jej sie nie odpisuje,po prostu. Daje glowe,ze wpadnie tu jutro ok.7 rano,ten typ tak ma. Na uczuciowym tez jej pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a Tu to co marzy Anioł stróż? Weź się kobieto ogarnij.... a marza jak widzisz zna myślenie wszystkich i wie kto co myśli i robi. No normalnie czarownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykać i leczyć to trzeba takie upośledzone i wulgarne ku/rwy jak ty szmato rozwodnika co kłamie że na ślub jego córkę zaprosiła. Do takiego ścierwa jak ty normalni i szanujący się ludzie nie przychodzą. Nie pisz posta za postem tłumoku cuchnący, bo nikt cię tu nie broni tępa dzi/w/ko z końskim ryjem. Jesteś dla wszystkich skończone zero i dno moralne. Odpierdol się od ludzi schizofreniczna prostytutko ze zwidami. Wszędzie tylko widzisz zdradzone i porzucone żony, jak ktoś ci nie przytaknie, a prawda jest taka, ze to ciebie olał każdy facet. Przygarnął cię tylko taki przygłup rozwodnik, którego nawet własna córka się wstydzi i nie chce znać. Tępi to się takie ku/rwy jak ty śmieciu z rynsztoka na widok którego ludzie plują i głowy odwracają i jesteś tępiona w realu przez wszystkich, dlatego to forum stało się twoim nędznym życiem. Reagujesz agresją na każdy post nie po twojej myśli żałosna ściero z patologii wyrooochana i obrzygana przez każdego menela i psychola. Normalny mężczyzna by cię nie tknął śmierdząca padlino, co wiecznie łazi obsrana. Umyj się, bo śmierdzisz gnojem po ostatnim taplaniu się u starej za oborą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku/rwo rozwodnika jesteś brzydka i głupia. Nawet twoja rodzina cię wyzywa od psychicznych dz/iw/ek i się z ciebie śmieje schizofreniczko z manią prześladowczą, a o twoim rozwodniku mówią, że to stary dziad i niedorajda życiowa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wulgarne ścierwo rozwodnika lata po całym forum wyzywa żony i każdej wmawia zdradę. Kiedyś bredziła, że dostarczy mi dowody: zdjęcia, maile, smsy. Minął prawie rok i jakoś nic nie dostałam. Innym żonom smarowała te same kłamstwa choć żadnej żony na oczy nie widziała. To jest chora psychicznie baba wypuszczana raz na jakiś czas z wariatkowa. Wtedy włazi ka kafe i zaczyna jazdę. Raz jest kochanką, innym razem narzeczoną, za chwilę rozwódką, a teraz jak widać stała się żoną rozwodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chora psychicznie broken niezalogowana wyzywa to wszystkie żony i co chwilę przemienia się w inną postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się zaloguje to pisze kretynka sama ze sobą z 2 różnych kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj miałaś rację nie ma sensu odpisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu o 7 20 do 8 19 widzę ze piszesz osobie. Tak masz święta racje ładnie opisałeś swoje życie i stan psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To wulgarne ścierwo rozwodnika lata po całym forum wyzywa żony i każdej wmawia zdradę. Kiedyś bredziła, że dostarczy mi dowody: zdjęcia, maile, smsy. Minął prawie rok i jakoś nic nie dostałam. Innym żonom smarowała te same kłamstwa choć żadnej żony na oczy nie widziała. To jest chora psychicznie baba wypuszczana raz na jakiś czas z wariatkowa. Wtedy włazi ka kafe i zaczyna jazdę. Raz jest kochanką, innym razem narzeczoną, za chwilę rozwódką, a teraz jak widać stała się żoną rozwodnika xxx I jeszcze widzi wszystkich IP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×