Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trawacytrynowa

20 0

Polecane posty

Heheh ... dziewczyny to samo mogłabym powiedzieć o Was - gdzie te kilogramy ?!?!?! Ja też na fotkach nie wychodzę najgorzej, ale moją największą zmorą po porodzie jest brzuch :o No muszę się go pozbyć :o A poza tym na tych fotkach to mam jeszcze o ponad 10 kg za dużo w porównaniu do figury sprzed ciąży ... teraz zostało mi ok.10 kg i muszę się tego pozbyć :) Trawacytrynowa ... wysłałam Ci zaproszenie na NK :) ... chudzielcu :) Jak Ty zrzucisz jeszcze 20 kg to już Cię wogule nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam dziewczynki. No przyznam ,że fajny pomysł z tą naszą klasą zaraz tam wejdę i was sprawdze jak tam sobie wyglądacie :) Podaję tęż moje dane :) Ewa Jemioło Wodzisław śląski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam zaproszenia. Kurcze,jaki laski z was i wy odchudzać sie chcecie. To ja tu najgorzej z was wyglądam . O nie! Biore sie za siebie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam wszystkie kobietki i zgadzam sie -laski niebeskie.W ogóle nie widać u was tych kilosów!!! Czuje sie ,jak czołg przy was ,serio. Nie mam konta na Naszej Klasie ,jakoś mnie to szaleństwo na razie ominęło;). Może to i lepiej ,bo nikt nie ogląda mnie w wersji kluska;). Ja tam tez sie wstydzę wam pokazać na razie . Umówmy sie ,że podeśle wam zdjęcia na maila ,jak osiągnę wagę 79kg ,ok? To będzie dla mnie motywacja... Chudziny!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opalona do najgrubszych nie należysz:) Masz fajną figurke .Uda i biodra masz chudsze od moich. A stroju kąpielowym to bym sie wcale nie pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj zeby tak bylo 10 kg mniej to bedzie super, kiedy bylam szczupla, bylam niezla laska, dlugie nogi i fajny tylek a teraz.... zgroza, dobrze ze moj maz mnie kocha bez wzgledu na faldy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i posprzątane :) Ile to kalorii zleciało ? ;) opalona ... to ja jak mogę to też proszę o fotkę :) Mój adres @ to : aaniesia@o2.pl ... z góry dzięki :) I już też wiem, że jak dziewczyny mówią, że nie jest tak źle to kochana przesadzasz z tymi kilosami :) Wiecie ... od wczoraj nie mam kompletnie apetytu ... nie wiem czy to źle czy dobrze, ale zupełnie nie chce mi się jeść ... Oczywiście na głodówkę nie przejdę, ale jestem ciekawa kiedy to minie i rzucę się na jedzonko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądałam Was i stwierdzam, że przesadzacie stanowczo :P ja to jestem grubas :P a nk oczywiście zdjęcia mam super, robione parę ładnych kg mniej ;) opalona ja tez proszę fotki na andziab34@op.pl Kiara jedz chociaż warzywa, podkręcisz tym przemianę - jakis pomidor, ogórek, kawałek papryki. Bo jak sama zauważasz ten brak apetytu pewnie przejdzie, a potem to dopiero będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ... opalona ... toś mnie zawiodła, dziewczyno ... po Twoich opisach to ja się spodziewałam kogoś "większego" a tu ... ładna dziewczyna :) Naprawdę nie jest tak źle jak można wywnioskować z Twoich wypowiedzi :) Serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, kochane jestescie :) ale patrz na moja stopke, ona mowi wszystko... Wy jestescie sliczne, a na NK same fajne babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalona przesadzasz:P ja postaram się zrobić zdjęcia jak wyglądam teraz, ech..... :O Wy przynajmniej wysokie jesteście, a ja kurdupel 165 w kapeluszu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalona przesadzasz:P ja postaram się zrobić zdjęcia jak wyglądam teraz, ech..... :O Wy przynajmniej wysokie jesteście, a ja kurdupel 165 w kapeluszu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi jasne :) ten balsam z Twojego linka tez jest podobno dobry ale na allegro jakas chora cena!!! ja go widzialam ostatnio w Naturze w promocji za 9,99 zl! za 200 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre z tym facetem :) przypomnialo mi sie jak moj mnie przenosil przez prog po slubie :) :) :) ale byl ubaw, a kawal chlopa z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moj to mnie tak nie podniesie:D mimo ze ciezszy ode mnie o 10kg:D ale co tam do slubu ladnych pare lat wiec mysle, ze zrzuce hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a mój warzy 55kg a je za dwóch i przytyć nie umie.Jak mnie na weselu przez próg przenosił to cała sala gości sie śmiała bo omało sie nie wywaliliśmy:) A potem jak szampana pił to duszkiem go wypił a facet z orkiestry sie śmiał i powiedział że pana młodego zaczęło suszyć bo sie zmęczył.Ale było przynajmniej śmiesznie i mamy co wspominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×