Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trawacytrynowa

20 0

Polecane posty

ja juz po zakupach, u nas ma byc dzisiaj ponad 30 stopni wiec przed upalem wyskoczylam zeby zrobic zapasy na 2 dni :) Linea tez kupiona, i biore sie ostro za siebie... czekam z niecierpliwoscia na burze, ktora zapowiadali, uwielbiam burze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim kroplo-na wstępie gratuluje zdania egzaminu.Uff,czyli teraz masz luz? Rozumiem,że dieta pełną para idzie ,znaczy?;) Powiem ci ,że według mnie ,to zgrabna z ciebie dziewczyna ,na prawdę nie trzeba wiele zrzucać. A powiedz -dużo sportu uprawiasz? Chyba dzięki temu cellulitis jest mniejszy a nawet wcale go nie ma? Trawa-ja wczoraj byłam na chrzcinach przyjaciółki dziecka ,toteż pokus było wiele ale zjadłam udko kurczaka z surówką,na deser pozwoliłam sobie na kawałek ciasta. Raz na jakiś czas coś zjem niedozwolonego ,żeby później nie rzucić sie jak wygłodniały wilk na słodycze. Kiara22-koniecznie zrób zdjęcia w tej kiecce i pochwal sie nam ,jak wyglądasz:). Na pewno bardzo ładnie ,taka dziewczęca ta sukienka.Czy masz już do niej dodatki? opalonajestem-zauważyłam ,że u mnie L-karnityna zmniejszyła ochotę na zachcianki.Może spróbujesz kiedyś ja zastosować? Ogólnie to chyba jakoś więcej powera mam po niej:D Na wadze dziś równe 84 kg.Liczę ,że do 1go lipca będzie 82. To byłoby po prostu cudownie ale wiem ,że z tym chudnięciem różnie bywa .Wiadomo ,na początku idzie szybciej.Później zaczynają się schody. Ale co tam! Trzeba to przetrwać. Do pracy nadal chodzę piechota plus wracam oczywiście też. I rowerek idzie w ruch:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ... wreszcie jesteście :):):) Ja już po śniadanku ... dziś zjadłam tylko mały jogurt \"Jogobella\" i troszkę truskawek i ... jestem nażarta jakbym dwudaniowy obiad zjadła ... czyżby żołądek się skurczył ? ;) U mnie też dziś strasznie ciepło dlatego z córcią idę na spacerek dopiero popołudniu :) milla ... do sukienki nie mam jeszcze dodatków, bo nie wiem jak będę w niej wyglądała ... umówiłam się ze sprzedawcą, że jakby co to mogę ją zamienić na tą sukienkę, którą Wam wcześniej pokazywałam ... Ale myślę, że i tak do obu ubiorę białe buty na obcasie z jakimiś kryształkami, a na włosy biała opaska (nie lubię robić na takie imprezy jakichś wyszukanych fryzur, bo potem muszę się martwić czy wytrzymają do końca imprezy), trochę srebra -kolczyki, jeden pierścionek, 2 bransoletki i ... chciałam kupić sobie na jedną noc takie przyklejane paznokcie, bo swoje mam krótkie, żeby córci nie podrapać ... a tipsy na jedną noc to raczej strata kasy ... Aha, do sukienki chcę kupić jeszcze białe bolerko jakby było chłodniej ... i co myślicie o tym ? Fajnie, że mogę się kogoś poradzić :) Cieszę się, że jesteście 🌻 Ja dziś na obiad robię makaron z białym serem i cukrem - takie szybkie danie na upalne dni ... ale to dla rodzinki ... ja zjem tylko płatki Fitness z mlekiem ... w takie upały to się nawet jeść nie chce :o U mnie przed chwilką padał deszcz , ale już znowu jest duchota :o Ja oczywiście pamiętam o tatusiu :) Dziś po spacerku i wizycie w solarium lecę do tatusia z małym prezentem :) A Wy ???? :) Ok zmykam popatrzeć na Beverly Hills 90210 ... serial mojej młodości ;) Do potem babeczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też łazienkę posprzątałam, córcię nakarmiłam, truskawki ze śmietanką zrobiłam dla rodzinki :) Ale i tak upał taki, że jeść się wogule nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podczytuję z pracy;) Trawa-Ty mnie jeszcze nie musisz gonić. .Jesteś wyższa ode mnie więc i tak w końcowym rozrachunku szczuplejsza Poza tym przecież widziałam twoje fotki i nadal zadaje sobie pytanie;gdzie ty te wszystkie kilogramy schowałaś? Mimo tego ,że stoisz obok wielkiego drzewa wyglądasz po prostu na szczupłą laskę. Kiara22-ja miałam kiedyś tipsy na jedna noc ,takie ze sklepu. I szczerze powiedziawszy nie polecam.Strasznie słabo sie trzymają i mimo ,że przyjaciółka mi je przyczepiała bardzo dokładnie ,to o 12stej ,na imprezie już trzech nie było:P. Ale może ja na jakieś kiepskie trafiłam? A gdzie jest KIWI? Bo miała rozpocząć Norweska ze mną i teraz sama zostałam. I stwierdziłam,że zrobię taka dietkę 10cio dniową o której ktoś pisał na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawa gratulacje!! niezla jestes, idziesz jak burza :) ja boje sie zwazyc, nie widze roznicy, nie czuje ze schudlam cokolwiek :( chyba nie wzielam sie tak ostro jak powinnam.. Poczekam jeszcze tydzien, a po @ sie zwaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc kochane:) wczoraj mialam takie urwanie glowy, ze masakra;) od dzisiaj biore sie za siebie baardzo intensywnie;) jade do wrocławia do zoo, na zakupy itd wiec zejdzie mi cały dzien na ruchu;) buziaki i gratuluje wszystkich sukcesów, nawet tych najmniejszych!:) dzis rano na wadze 76,9 wiec poleciał ponad kg w tydzien- i tak ma byc:) buziaki!:) Milla- sportu czy duzo? duzo spaceruje przede wszystkim, a co do biegania to od tego tyg narazie planuje okolo 3-4 razy w tyg zeby wyrobic kondycje i pozniej bede biegac 5-6 razy:) codziennie cwicze jakies brzuchy albo cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym Millo wyobraz sobie, że ponad rok temu wazylam 91kg, ale wzielam sie za siebie i schudłam do 72, kilka wrocilo i musze ostateczne starcie zrobic|!:) ale my bedziemy piekne dziewczyny no!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że mobilizacja jest:) Kroplo-nie wyobrażam sobie ciebie ,jako 91cio kilowej dziewczyny.Jak schudłaś do siódemki z przodu? Mój rekord wagowy to ...92 kg.Szok.Po prostu nie wiem,jak mogłam dobić do takiej cyfry. To były wakacje zeszłego roku i same rozumiecie ,że radość z lata była znikoma. Musiałam kamuflować sie w wielkich ciuchach i praktycznie nie miałam ochoty na żadne wyjścia ,imprezki itp. Trawa-no i widzisz ,znowu mi uciekłaś:P.Ale to dobrze-oby tak dalej. Czy czujesz juz po ciuchach ,że schudłaś? W końcu topik ma tytuł\"nie mam co na siebie ubrać\";).Czy już więcej rzeczy pasuje?;) Lecę zaraz do pracy ,jeszcze się dziś nie ważyłam ,bo boje sie ,że nic nie poleciało. Oczywiście idę piechotą a wieczorem obowiązkowa porcja ruchu z psiulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem Millo jak to zrobilam;) ale duzo samozaparcie dało:) no Trawa po prostu szaleje!:) spadam pojawie sie wieczorkiem! 3majcie sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski 🌻 Alllle Wam te kg znikają !!! Normalnie jestem w szoku :) Najdalej w poniedziałek kupuję sobie swoją prywatną wagę i zobaczymy czy u mnie się coś zmieniło :) Mam nadzieję, że się miło zaskoczę :) Ja wczoraj cały wieczór spędziłam u rodziców ... a potem musiałam wykąpać małą a mój P. zrobił mi miłą niespodziankę i ... pozamiatał i umył podłogi w całym mieszkaniu :) Nie wiem co w niego wstąpiło :) Ja dziś lecę na solarium, bo chłodniej się u nas zrobiło. Miałam iść wczoraj, ale była taka duchota, że jakbym jeszcze poszła na solarium to nie wyszłabym stamtąd o własnych siłach ;) Już ogarnęłam mieszkanie, umyłam gary i ... znowu pewnie kilka kalorii zleciało :) Ok zmykam pobawić się z córcią ... a za niedługo przyjdzie moje mama :) Do wieczora 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 Ja tylko na chwilkę, bo jestem padnięta a jeszcze muszę nałożyć odżywkę na włosy :) Gratuluję Wam wszystkich dietowych sukcesów ❤️ Tak trzymać laseczki !!!! Uda nam się :) A teraz chciałam Wam pokazać jak wyglądałam w 7 miesiącu ciąży ( i bardzo podobnie wyglądałam też jakieś 3 miesiące po porodzie) :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05632776849b7106.html Teraz lecę odżywkę nałożyć i do wyrka :) Do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ... chciałam jeszcze zaznaczyć, że to piwko na stole to nie moje ... :) Dużo ludzi się oburza na widok tej fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Milla przepraszam bardzo, ale nie byłam w stanie nawet tu zaglądnąc od niedzieli. Przepraszam!!!!!!!!!!! Kłopoty rodzinne...... :( Jestem z Wami sercem i duchem, cały czas patrzę na to co jem, co prawda nie jeżdzę od trzech dni na rowerku, ale mam tyle biegania i roboty, że pewnie wybiegam przez cały dzień kilka razy więcej niż bym wyjeżdziła na rowerku ;) Za to ujawniłam się Wam na nk ;) Gratuluję Wam tych wszystkich spadków :D życzę dalszego przypływu samozaparcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie:) ja dzisiaj caly dzien na wodzie zeby sie troche oczyscic:) moze uda sie wyciagnac kolezanke na jakies bieganko 15 minut popoludniu:) jestescie cudowne i wspaniale, gratuluje sukcesow i 3mam kciuki:) dzisiaj bede czesciej do was zagladac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja po weekendowej porazce wzielam sie za siebie, linea na szczescie pomogla i nie mam ochoty na slodycze hura :) wczoraj gralam w badmintona i sie zmeczylam tym bieganiem z paletka tak ze juz kolacji nie jadlam. A dzis na obiad zupa brokulowa a na drugie danie gotowane warzywa zawijane w ciasto francuskie (ale tylko kawałeczek obiecuje :) :) chec sie zwazyc na poczatku lipca, az sie boje bo nie wazylam sie od zeszlego roku i nie wiem czy te 86 to aktulana waga :( ciekawa jestem czy w biodrach cos ubylo bo na tym mi najbardziej zalezy.. w kazdym razie zycze wam milego dnia, trzymajcie sie cieplo 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie waga tez bez zmian-84 kg.To chyba chwilowy mały zastój. KIWI-ja tez nie zaczęłam kopenhaskiej ,tylko taka dietkę 10cio dniową.Ktos założył na kafeterii topik o niej i wydała mi sie ok. Tzn jej zaleta jest ,że nie trzeba kombinować z przepisami itp ,tylko je sie np 2 dni jajka ,później 2 dni białe twarogi itd. Taka dietka na początek ,na rozruch a później mniej żreć;). Przykro mi z powodu kłopotów rodzinnych .Mam nadzieję ,zę to nic poważnego i że szybko miną. Trawa -też czasem piję to świństewko zwane Energy drink.Niestety czasem ,jak mnie terminy w pracy gonią ,to muszę przysiąść z takowym drineczkiem. Wiem,że to niezdrowe ale staram sie rzadko pić. Ale z drugiej strony-spójrz ,jaka jesteś po tym produktywna:P Zakażcie mi wchodzić na wagę ,bo robie to codziennie .Czuję ,że to jakiś nowy nałóg! I jeszcze sie wkurzam ,że nie jest od razy 79,tylko ta ósemka i ósemka z przodu(jakbym sama nie była sobie winna takiej sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! Ostatnio się nie udzielałam bo jakoś mi się nie chciało. No widzę ,że spadacie z wagi :) to super. Muszę się pochwalić że u mnie też waga ruszyła i już pokazuje 81 kg :) Szkoda tylko,że jestem przed okresem i podjadam troche ale waga i tak leci w dół.Widocznie muszę więcej jeść hehehehe:) Mam pytanko dostałam zaproszenie na NK oczywiście zaakceptowałam ale hmmm...która to?ładna dziewczyna szczupła itd. ale no niestety niewiem Milla może to ty ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szczupła ,to na pewno nie ja:):) Zresztą ,ja konta nie mam.Wchodzę przez konto siostry;). No a siódemki z przodu nie mogę się doczekać.Jak już będzie ,to zrobię sobie jakąś fotkę może. A ja KIWI nie widziałam:( na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×