Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trawacytrynowa

20 0

Polecane posty

wlasnie dowiedzialam sie od kolegi, ze gram z nim w turnieju pilki plazowej 5 lipca.. oo mamo.. mam jakies 11 dni na okolo 4kg zeby ciut lepiej wygladac zrobie to.. codziennie biegam minimum 30 min, jedzenia malo i nie ma zmiluj!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam, ze to osiagne i zwaze sie 5 lipca rano i bedzie okolo 73kg! obiecuje to wam i sobie nie odpuszcze, prawdziwe 10 dni konkretnej walki! opalonajestem- stwierdzilam, ze zycie to wyzwanie i nie poddam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kroplo... nie ma bata UDA CI SIĘ!!! a wiesz dlaczego? bo ja przecież te 4 kilosy w 8 dni jakoś zwaliłam.. nie wiem jak ale zwaliłam :D a skoro mnie się udało to uda się i Tobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :) Ewusia to byłam ja ;) Milla odblokowałam galerię, do jutra wieczora, więc możesz mnie pooglądać ;) No mam jakąś fobię prześladowczą odkąd pewien mój były zaczął mnie prześladować na nk i stąd to blokowanie :P Będę w kontaktach dziewczyn stąd, a mam 2 nazwiska ;) Znajdziesz! Ja nie ważę się codziennie i prawdę mówiąc dobrze mi z tym :) i jakos nie mam ochoty się zważyć :O Brzuch nawet mam płaski, więc nic więcej nie brakuje mi do szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a kiwi bo ty ogolem to chudzielec jestes!:) spadam spac kochane, od 15.30 nic nie zjadlam i bardzo mnie to cieszy;) ale za to do 15.30 to jadlam za duzo:( do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa chudzielec :):):) ostatnio szczególnie moje \"balony\" rzucają się ponoć w oczy ;):P o dupie nie wspomnę 😭 ja chyba zaczynam cierpieć na bezsenność :O zasnąć nie mogę, aż się dziwię że wstaję normalnie rano, czyli około ósmej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trawacytrynowa, opalona mogę się przyłączyć ? jeszcze na poczatku marca miałam tak samo jak Wy 89kg ... dzis 74 kg albo i mniej czuje sie swietnie i chce jeszcze schudnac 65kg minimum najlepiej 60kg to była moja rewelacyjna waga... idzie coraz gorzej... wolniej... powspieramy się razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dobra ,dziś jeszcze weszłam na wagę ale od jutra już co tydzień. Obiecuję;). 83,8kg:P.Niby niewiele gram ale cyfra inna i cieszy:D KIWI-obejrzałam twoje zdjątka. No,oczywiście kolejna zgrabna dziewczynka ,tylko ja wyglądam przy was ,jak czołg. Może to dlatego,że ja po prostu wszędzie jestem po równo gruba a nie np w tyłku ,czy w brzuchu.Jak ktoś mówi ,że ma figurę klepsydry ,czy gruszki ,to ja mówię ,że mam figurę ..klopsa:P :):).Wszędzie dużo. Ale to sie zmieni oczywiście i jestem na dobrej drodze! mamo zosi-witaj:).Opowiedz nam o swojej dietce ,czy ćwiczysz ,czy bierzesz jakieś wspomagacze? Każda porada w cenie. kroplo-to dawaj czadu teraz przed turniejem.Sport jest najlepszy na chudnięcie. I kto to mówi? Ta ,której wołami nie można na aerobic ,czy inne machanie nóżkami wyciągnąć...:P A,do 15.30 ,to możesz kroplo jeść ,ważne ,żeby na wieczór sienie nawpychać.Zawsze organizm zdąży to spalić w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trawko to Cie ładnie w bambuko pocisneli no.. co za szuje..:( no nic chyba nie masz wyjscia co.. przysiadz.. naucz sie jak najwiecej, a noz trafisz na te co dałas rade sie nauczyc.. buziol i głowa do gory 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawka ale masz pecha :( ale trzymaj sie dzielnie, my tu za ciebie kciuki mocno trzymamy. Wiesz trzeba widziec pozytywy w kazdej sytuacji, np. nie bedziesz myslala w ogole o jedzeniu w calym tym sajgonie roboty :) tak wiec, dasz rade - wszystkie tutaj to wiemy :) kwiatki na pocieszenie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie dziś na wadze 76,6 wiec powolutku leci:) dzisiaj w planach jesli chodzi o ruch to spacerki z psem, 45 szybkiego marszu, cwiczenia w domu, moze potancze i jade do kochanego na wieczor wiec troche strace:D buziaki, trawko trzymaj sie tam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaaam dziewczynki 👄 Jejku sorki, że przez prawie dwa dni się nie odzywałam, ale jakoś tak mało czasu spędzałam w domu :) Wybaczycie ? 🌻 Ja to najbardziej chciałabym osiągnąć wagę 55 kg ... ehhh moje marzenie ... może się uda :) W niedzielę prawdopodobnie idę z rodzinką na basen i już się boję ... bo jak pokazać się w kostiumie !!?? :( Moja córcia znowu ząbkuje więc mam straszne noce :( Co chwilkę budzi się z płaczem :( trawacytrynowa ... kurcze to Cię załatwili :o co za ludzie :o ... ale pamiętam , że jak ja chodziłam do szkoły to też sobie wszystko zmieniali jak chcieli i uczniowie dowiadywali się o wszystkim ostatni albo ... wcale :o No kochane ... jestem z Was dumna :) Naprawdę wzięłyście się za siebie :) mamo zosi .... witam 🌻 :) Ok, idę nakarmić małą :) Może wieczorkiem zajrzę, bo potem jedziemy na zakupy :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×