Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Burza_mózgów

Praca. Ale dlaczego właśnie na wymarzonym etqacie?

Polecane posty

Gość Psedłonim++
I jedno, i drugie. "Topik" zamierzam kontynuować po niedzieli. :-) Widzę, że i kolega etatowiec się z lekka zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tammmm
Jasne :) Dlaczego nie interesować sie tym co może okazać się korzystne :) Ja niczego staram sie nie przekreślać :) Sprawdzić trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za bełkot
i ten idiota pracował niby nad systemem informatycznym HIHIHI przecież z tego kompletnie nic nie wynika to ściema jak INTWAY :) mydlenie oczu pseudofachowym bełkotem spójrzcie :D System ma charakter centralny. Jego końcówka, czyli człowiek, z jednej strony jest beneficjentem informacji, jakie mu baza daje, ale jest jednocześnie ich źródłem. Informacje te - na dowolnym poziomie są nieustannie przetwarzane i w postaci odopowiednio spreparowanych raportów dostarczanych kanałem zwrotnym człowiekowi. Dzięki temu, posiada się bardzo precyzyjne rozpoznanie sytuacji, co pozwala na prowadzenie chirurgicznie precyzyjnych przedsięwzięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Ten idiota nie tylko nad nim pracował, ale ten idiota go wymyśłił, opracował, oprogramował przy pomocy specjalistów, wdrożył do pracy i kilka lat poświęcił na jego udoskonalenie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tammmm
Nie chcę nikogo obnażać - powiedziałem już co myślę o jego biznesie. Nigdy nie trafił na coś co byłoby dochodowe na etacie i co by musprawiało satysfakcję więc musiał zająć się czymś co jest właśnie dla takich ludzi - mijających sie ze spełnieniem zawodowym. Sam mówił że spotkał mnóstwo nieudolnych ludzi którzy nie potrafili nic wiecej zarobić - jak się che to sie potrafi, jak nie to nie wierzy w jakieś intwaye bo w coś wierzyć trzeba i po omamieniu ostatnie grosze wpłacą na piramidę a naciągacz się cieszy bo ma prowizję - normalne. Jak mu tak dobrze to niech sobie naciąga - każdy orze jak może :) Przynajmniej nie kradnie gdzieś w tramwaju tylko \"pomaga\" przez internet. Bardziej mnie interesuje oferta tego drugiego kolegi. Myślę nad biznesem już jakiś czas ale nie mam pomysłu. Z drugiej strony moje zarobki pozwalają mi na godny poziom życia i ze swoim biznesem nie musze się spieszyć ani go mieć, ale jakby była dodatkowa kasa to czemu nie - powiększyłbym swoje inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM-ek
Poprzedni post to podszyw. Czemu kiedy trzeba moderatorów niema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM-ek
Dobra. Skoro aż tak wam się podoba ten mój nick - korzystajcie! Jest wasz! Jakoś sobie poradzę z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam w Intway
Gówno prawda. Przez pierwszy rok po wykupieniu pakietu \"partner\" za 2600 dolarów nie ma żadnych zysków ani dochodów w Intway. Po upływie roku, otrzymuje się zgodę prezesa Intway na \"rozszerzanie grupy\" na forach internetowych i spotkaniach Cashflow. Za każdą pozyskaną osobę do piramidy jest płacone 5 dolarów. Więc żeby odzyskać 2600 trzeba omamić 520 osób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porekselnal
Dobrze. Gdzie mam wysłać piniądze? Po jakim czasie są zyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzinka
dobrze - dobrze że tu są tacy co już się przejechali na tej firmie. Unikną niewinni ludzie kradzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę co durniu
tak tak a my musimy takiego pasozyta utrzymywać z podatków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi dobre dobre
:D :D :D Zastanawia mnie tylko po co gadacie z tym idiotą ????? Przecież to jakiś niewykształcony jełop - to widac po sposobie wypowiadania się.... szkoda czasu na takiego debila..... a jemu nie szkoda hahahahhahahh właśnie tutaj widać jego poziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby kompromitował się dalej
tak chciał zdziałaś oszukując ludzi to ma za swoje :) zresztą niezłe są jaja - całe biuro u nas z niego polewa - jest co robić i z czego sie śmiać - skoro jemu sie to podoba bo caly czas prowokuje to ma :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka t
ale ten człowiek z rosji się kompromituje.... a wy bądźcie mądrzejsi od jakiegoś chorego imigranta ... każdego z nas mogła spotkać bieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrrudzinski
Witam. Na tym forum, jak i na innych jest obecny Rosjanin oferujący świetny biznes jakim jest Intway. Za pewne każdy się już z nim spotkał. W dniu dzisiajeszym chciałem się z nim spotkać pod adresem który podał, jako że posiada tam siedzibę swojej firmy. Jednak zaczął kłamać, wykręcać się i ściemniać, gdyż pod tym adresem nie było absolutnie żadnej jego działalności. Później zaczał pieprzyć że jego siedziba jest w internecie i że żadnej nie potrzebuje, czyli zwyczajnie kłamał, więc jest oszustem - ostrzegam przed tym osobnikiem - komplenie nie kompetentna i zakłamana osoba. Jako wytłumaczenie napisał że koszty w przypadku prowadzenia biura przewyższyłyby jego dochody, więc jak widać biznes jest (o ile wogóle jest) marny i niskodochodowy a nie taki jak ten oszust zachwala ! Zastanówcie sie jak można takiej osobie - tak kłamiącej publicznie powierzyć jakiekolwiek pieniądze lub swoje inne sprawy..... Pozdrawiam Piotr Rudziński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieheihehahah
robi się coraz ciekawiej :D zoraz więcej osób oszukanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tammmm
Bo to piramida - wiem ze sprawdzonego źródła . Wogóle nie dziwią mnie te komentarze tutaj . Też słyszałem conieco o przedstawicielach i ich marnych sztuczkach na naciąganie ludzi. NIE POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzales
ach ci oszuści...... nawet zza granicy przyjeżdżają nas okradać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dziś: 1.tylko merytoryczna dyskusja 2.żadnych inwektyw,wysmiewania,wyszydzania i rasistowskich okrzyków 3.zadnych linków do stron z reklamami/wiadomo czego/ W przeciwnym bowiem razie - kasacja topików i ban na wszystkie Wasze nicki. Dotyczy obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry etat nie jest zly :D Ja na przykład nie mam powodów do narzekań i nei zgodzę się że jakakolwiek własna działalnośc jest lepsza od etatu. Nieprawda. Ludzie na działalności często mają dużo stresu, latania za robotą, szukania \"partnerów\" itp. A na dobrym etacie jest luuzik i kasa ok :D Pozdrawiam zadowolonych etatowców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry etat? Co to jest DOBRY ETAT? Mądry kulturalny szef? Mili, życzliwi współpracownicy? Wysokie wynagrodzenie przy praktycznie braku pracy? Wolny czas na każde życzenie? Tak mają może 0,000001% pracujących!!! Jak długo trwa dobry etat? I co się dzieje, kiedy nagle etat się kończy. Wtedy zaczynają się łzy i rozpacz. Taka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam swoja wymarzona prace
wcale nie na etacie, ktora przynosi mi spore dochody, nie siedze za biurkiem, ciagle podrozuje, kazdy dzien jest inny, lubie to co kocham, nie jestem niczym uwiazana, chce sobie zrobic przerwe w pracy robie, chce pracowac pracuje:) jestem archeologiem i nie wyobrazam sobie pracy za biurkiem w 4 scianach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należę do grona ludzi niezatrudnialnych. Kilka lat temu uznałem, że poświęcenie 40 lat na pracę dla obcego gościa z perspektywą przejścia na nędzną emeryturę za bardzo zły pomysł na życie. Od tamtego czasu przerobiłem sporo możliwości i zatrzymałem się na 3 kierunkach: biznes w internecie, giełda oraz nieruchomości. A ostatnio zauważyłem bardzo ciekawe możliwości na rynku edukacji ekonomicznej. Rozglądam się w tej chwili za luźmi, co chieliby spróbować swoje siły w tej branży. Zapraszam do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już pisałeś :D wymyśl coś nowego :D znowu jakieś oszukaństwo najlepiej :D ponaciągaj trochę :D a może się zjawi jakiśniedołężny co nie zrozumie o co chodzi i wpłaci na piramidkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×