Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

dziś natomiast, nic mi nie dolega, zero boleści i ... pomału znów zaczynam się nakręcać, że może.... Jejuuu! No i weź tu człowieku bądź spokojny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam to samo tyle ze po tescie zaraz @ przyszedł a juz widzialm wszsytkie objawy nie ma sie co nakrecac ale trzymamy kciuki moze wreszcie sie Tobie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti z jakiego rejonu kraju jesteś? Jakoś łatwiej się mi pisze, jak potrafię sobie kogoś "umiejscowić" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia, co??? 44-ty???? i Ty nic z tym nie robisz? To trochę niepokojące. Ja, na Twoim miejscu, wybrałabym się do gina. U mnie 31 d.c. Problem w tym, że już ze 2-3 razy w ciągu 2 lat, miałam takie cykle. (Raz nawet 36dniowy), także własciwie, nie powinnam się za mocno nastawiać na ciążę, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć. Dlatego "cierpliwie" czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku, mnie za każdym razem, po wykonaniu testu (tj. kilka godzin PO, lub na drugi dzień), przychodziła @ :-O Jenyyy, jak ja tego nienawidziłam! Tym razem, staram się być opanowana i czekać cierpliwie na rozwój wypadków, ale... nie wychodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja tez nigdy nie malezalam do cierpliwych i natraciłam sporo testów... W szczesliwym cyklu zrobilam dopiero 10 dni po spodziewanej @ a i tak juz bylam wtedy pewna tej ciazy... Bo w terminie @ rozbolał mnie małpowo brzuch ale nie zaczelam krwawic a potem ból przeszedl i nic... wiec test i dwie krechy :) to bylo w lutym a w pazdzierniku Justysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszti o to własnie chodzi że moje ostatnie cykle tak się wydłużają (ostani 36 dnia, przedostatni 34) a zawsze miałam 29 dni. Boję sie ze tym razem to kwestia stresu, bo ostatnio miałam go aż za natto przez cały czas bola mnie piersi i brzuch dlatego czekam jeszcze 2 dnia na @ bo boję się, że ją dostanę w kolejce do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A -być może faktycznie zbyt wcześnie go wykonałam, ale z drugiej str., moje cykle są nieregularne, w kazdym miesiącu, jest różnie, więc pomyślałam...a nuż... ;) I to był błąd, bo wtorek miałam do bani, kiedy zobaczyłam jedną kreseczkę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, napiszę do Was później, bo mój luby, krzyczy, że musimy wychodzić z biura. Zabrał mi nawet krzesło spod tyłka :-O :D Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego zrobiłam 2 :) jeden w dzień @ a drugi 10 dni później- obydwa negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia jak dwa negatywy w odstepie 10 dni to raczej nie ma szans.... Jak za dlugo nie bedziesz miala @ idź do lekarza bo moze to jakis inny problem... ja mialam kiedy problemy z @ przez torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti, trzymam kciuki! Zrobiłam sobie mała przerwę w pracy. Pojechałyśmy z koleżanką na piwo a potem pochodziłyśmy trochę po sklepach. Niestety okazało się, że dyro przyjechał i trzeba było się stresczcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest sporo posezonowych wyprzedaży a ja nie mam kiedy wybrać sie na miasto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że mogę mieć torbiel, bo parę razy już tak miałam :( Tylko, że wtedy to mnie strasznie bolało, a teraz to było zupełnie inne uczucie. Najchętniej to bym już dziś poszła do gina, ale boję się, że mi powie że przy tak nieregularnych cyklach jak ja mam to i tak muszę jeszcze troche poczekać na @. Chciałabym, zeby mi zrobił USG zeby się upewnić, czy wszystko OK. Przyznaje się, że boje się iśc do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia a który to dzień cyklu? Wydaje mi sie ze nie warto isc wczesniej niz w 40 dniu cyklu... Mi ta torbiel sie zrobiła przez niepękniety pęcherzyk Graafa... Dostałam Duphaston i po jednym cyklu torbiel sie wchłonęła. Ale mam tez tendencje bo miałam tez torbiel w piersi (taki guzek) i tez sie wchlonelo po Duphastonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamposzek
Dziewczyny mozna sie przylaczyc? Tez sie staram,juz prawie rok i nic. W tym miesiacu poraz pierwszy mi sie spoznila a tak mam regularne cykle co do godziny. W tym temperatura mi latala jak glupia. I dziesiaj po czterech dniach zrobilam test. Troche sie pospieszylam bo dwie godziny pozniej dostalam okres :( Cztery dni spoznienia,juz myslalam ze sie udalo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAMPOSZEK witamy 🌼 ja jestem w 44 dc. Za każdym razem gdy miałam torbiel(tez z niepękniętego pęcherzyka), to albo on sam pękał, albo się wchłaniał samoistnie. Własnie z tego powodu podjadałam pigułki, bo wtedy miałam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę 🖐️ Pewnie, że możesz się przyłączyć. No rok to już dość długo ... Miejmy nadzieje, że już długo ni będziesz musiała czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamposzek uszy do góry. My wszystkie się staramy (nio prawie wszystkie, ale każda z nas marzy o dzieciątku). Na nasze wsparcie możesz liczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamposzek skoro to juz rok to moze warto jakies dodatkowe badania zrobic? Moze za wysoka prolaktyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pamposzek! ja też się już długo staram. Dzisiaj powinnam dostać @ i narazie nic, ale się nie nakręcam zbytnio, bo już się wiele razy rozczarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamposzek a może wpiszesz sie do naszej tabelki... wtedy bedziemy sobie kibicować nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ Ptakowa.......|......24.07......|.....26.07.......|..... .12....... Achaja82......|......11.08......|.....12.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....11.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|...................|...................|. ................ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ....3...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|....................|... ....-3...... Pamposzek skopiuj i dopisz się jak masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamposzek
Do calego roku brakuje mi jeszcze dwa miesiace,jak mina to wtedy mam zamiar isc na badania.Na razie gin kazal mi robic pomiary,wiec mierze temperature,obserwuje sluz...i coraz bardziej swiruje! Chcialabym sie odstresowac i przestac tak intensywnie o tym myslec ,bo wiem ze to nie pomaga ale nie da sie jesli codziennie trzeba wypelniac ta tabelke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że MoNikkka86 jest już po terminie @. Ciekaw czy dostała, bo nie było jej od kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×