Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

witam:) no ja też dziś w pracy, ale mam luz,ludków brak:) a szefa raz w ciagu roku na oczy widziałam:)hihi raz na 2 tyg widzę kierownika a tak luz blues:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|.......10.06 .....|...................| . .....-1...... Ptakowa.......|......???????......|.....???????.......|. .... .13....... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia ale Ci dobrze :) Ja to tylko czekam aż mój jeździ do oddziału do Opola to mam luz taki że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też :) ale jakoś się tym nie przejmuje... z szefem jestem w dobrych relacjach, czasem przymyka oko na moje obijanie. Dobrze wie, że jak mam jakąś pilną robotę, to zrobię to bez ociągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Ja dzisiaj wyjątkowo nie w pracy :) Pomagam przez dwa dni mojej mamie w opiece nad moim dwu letnim chrześniakiem. Właśnie wróciliśmy z długiego spaceru na plac zabaw - strasznie grzeje :o Dzieciak jest świetny chociaż muszę przyznać, że trochę męczący - też chcę takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja to masz fajny dzień :) Nie dość, że wolne i słońce świeci, to masz jeszcze dzieciaka pod swoimi skrzydlami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) Na szczęście ten dzieciak właśnie poszedł na drzemkę, bo postawił nas na nogi już przed siódmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest z dzieciaczkami :) otwieraja oczka i są gotowe do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja już zaczynam odliczać do końca pracy. Wczoraj jak przyszłam z pracy to posprzątałam dosłownie wszystko łącznie z umyciem okien i praniem więc dzisiaj nic oprócz szybkiego obiadku nie robie. Mam w planach leniuchowanie i już nie mogę się doczekać. ;) A wy co dzisiaj porabiacie po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, czy można sie dołączyć?? Właśnie czekam na @, mam nadzieje że tym razem się nie doczekam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy:) jasne że można się dołączyć:)od razu wpisuj się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|.......10.06 .....|...................| . .....-1...... Ptakowa.......|......???????......|.....???????.......|. .... .13....... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... dominikap.....I.....6/7.08.08...I..... 9.08.08..I........2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziwcznych... Dominikap witaj 🖐️, fajnie, że się dołączyłaś. Dziewczyny wiecie co, ale zonk... rano miałam iśc do gina na to badanie a tu @... z jednej strony super bo wreszcie jest (50 dni cyklu to dla mnie rekord), no a z drugiej... jeszcze troczekam na ostateczną diagnozę. Ale jestem dobrej myśli... przynajmniej wszystko wraca do normy... tylko żeby mnie jeszcze tak brzuch nie bolał... byłam dziś w analityce, porobiłam sobie wszystkie badania i jestem z siebie dumna... tym razem na widok igły nie zemdlałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|.......30.08 .....|...................| . .....-1...... Ptakowa.......|......???????......|.....???????.......|. .... .13....... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... dominikap.....I.....6/7.08.08...I..... 9.08.08..I........2........ wreszcie tak jak powinno być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gdzie sie podziałyście? Dominikap, a Wasze staranka, to sa kontrolowane, stosujecie np jakies testy owulacujne, mierzysz temperaturkę, czy raczej idziecie na żywioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co u Aszti?? Czytałam wczesniejsze wpisy i wynikało że byc może jej sie udało?? Tylko właśnie nie było kolejnego wpisu o rezultacie. Edusia83 - ja mam podobny problem z laboratorium, potwornie boje się igły:(:(:( A jeszcze co Wam ciekawego napiszę, że od pierwszej w życiu wizyty u gin, przechodze koszmar, zawsze mnie boli ( choć juz u kilku byłam). I przeciez urodziłam juz jedno dziecko, córeczkę ( ponad 2 lata temu), a mimo to dyskomfort nie przeszedł:( Jak przyjechałam do porodu to lekarz przy badaniu nakrzyczał na mnie że jak nie dam mu się zbadać to będę rodzić w samotności i bardzo długo - szantażysta!!! Ale w ostateczności okazał się świetnym fachowcem. Mozna powiedziec że uratował mi życie, poniewaz dostałam silnego krwotoku i mieli problem, odpływałam juz im na łóżku... ale nie dali mi odejść:) Strach był, a jeszcze mój mąż na to wszytsko patrzał i był naprawde niesamowicie opanowany i bardzo pomocny. Zato Bóg wynagrodził nam to wszystko wspaniałą i zdrową córeczką:):):) także happy end... mam nadzieje że i tym razem będzie happy end... troche się rozpisałam.. życze udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia83 - nasze staranka planowane:):):) ale decyzja zapadła praktycznie w ciągu 2-3 dni. Moja córeczka Julia uwielbia towarzystwo dzieci i mam nadzieje że będzie mi pomocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikap zobaczysz, że kolejne dziecko bedzie wspaniałym kompanem dla siostrzyczki. Nie bedzie miedzy nimi dużej róznicy wieku więc bedą się swietnie dobadywać :) a co do moich przejść z labolatorium, to wstyd się przyznać :) Prawa za każdym razem coś mi się dzieje, albo srobi mi się słabo, ale przebiją mi żyłę na wylot i potem robi mi się słodko i mam mroczki przed oczmi... a jak mam już dostać zastrzyk to tragedia, na moich 4 literach potem przez tydzień siedzieć nie moge. Wiem, że jak juz bedę w ciązy to czeka mnie jeszcze wiele badań, ale dla dziecka dam radę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikap widze ze juz masz jedno szczescie w domu :) To fajnie. dziewczyny nie ma co sie bac malej igly :) A tak w ogóle to czym się zajmujesz dominikap??? Pracujesz czy wychowujesz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia dziś byłam dzielna :D Pani pielęgniarka mnie zagadywała :P ale tak serio to mam uraz z dzieciństwa i dlatego tak się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia to jest przekichane. Ja na szczęście nie mam takich akcji u lekarzy i wiele zniose. No może dalej mnie rusza widok ludzi świeżo po traheotomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×