Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ja też mam wizyty jak na razie co 4 tygodnie, USG też robi za każdym razem ale to chyba ze względu na moje problemy zdrowotne - a wizytę mam teraz 7 listopada więc zobaczymy co mi powie oby same dobre wieści :) - Z tych przesądów to naprawdę idzie się czasem pośmiać (też najbardziej podoba mi się to z myszkami) ale niektóre denerwują - ostatnio chwyciłam się z teściową bo nadmieniłam że tak od stycznia będziemy sobie już co nieco kupować bo boję się że jakbym tak już musiała cały marzec spędzić w szpitalu to kto mi to potem na ostatni amen przygotuje - opieprzyła mnie wtedy że nie powinno się a jak rzeczywiście bym musiała ostatni miesiąc spędzić w szpitalu to przecież są jeszcze oni - wtedy adrenalina podniosła mi się do granic - miałaby mnie cała przyjemność minąć po moim trupie - no i jak tu potem żyć spokojnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już chciałabym pokupować niektóre rzeczy żeby nie zostawiać wszytskiego na ostatnia chwilę. Zresztą włączył mi sie juz chyba \"syndrom wicia gniazda\" :) cięzko czasem przejść obok sklepy z artykułami dla dzieciaczków ale narazie się powstrzymuję - przynajmniej do momentu kiedy poznam płeć. A jak u Was z ruchami dzidziusia? Czujecie już coś? Ja jestem teraz w 16 tc i czasem mam wrażenie jakby coś mnie od środka łaskotało ale czekam ciągle na pierwsze poważne kopnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe jestem zla.. wybralam sie na spacer z corcia.. wyprowadza mnie z rownowagi.. masakra, albo ja bardziej nerwowa jestem albo ona coraz bardziej niedobra.. Apple nie daj sobie umowy zmienic.. Ja tez czekam z zakupami do poznania plci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stwierdzilam ze jak tylko pojde na to usg prenatalne i dowiem sie juz ze wszystko jest ok i poznam juz plec to zakupie juz pierwsze ciuszki dla maluszka ...:) juz sie nie moge doczekac hmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj lekarz mowi tak, ze uzywanie telefonow komorkowych jest bardziej szkodliwe jesli chodzi o promieniowanie niz usg. dlatego on robi to na kazdej wizycie, bo jak inaczej mozna sprawdzic czy jest wszystko ok?? co lekarz to inna opinia, niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez czekam do poznania płci dzidzi i wtedy może już coś kupię:) Ja lubie chodzic na zakupy do sklepów z tanią odzieżą i tam jest tyle ciuchów, ze szok. No, ale narazie się wstrzymuję. Kupiłam sobie za to spodnie z gumą na ciąże w takim sklepie:) w szoku byłam jak je znajazłam hehe. A wczoraj byłam u tego fryzjera i się bardzo cieszę bo wreszcie wyglądam jak człowiek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja tez jestem na L4 i jakoś tak mi dobrze w domku:) Ostatnio też wybrałam się do fryzjera :) doprowadziłam się do porządku:) A co do spodni ciażowych to jeszcze nie nosze ale kupiłam sobie takie pasy ciążowe na allegro które można nosić na swoich spodniach (wtedy można np. nosić spodnie zapięte tylko na zamek) dla mnie to rewelacja bardzo wygodna rzecz przez jakiś czas można nosic swoje ubranie a brzuszek \"ochronić\" tym pasem. Pisze od razu aby ktoś nie pomyślał że to jest pas z bardzo rozciągliwego materiału i niczym nie przeszkadza rosnącemu brzuszkowi:) Co do kupowania ubranek dla dzidziusia to tez już zaglądałam ale powstrzymam się jeszcze do Nowego Roku...:)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Basiunia ja mam dzien po twoim synku urodziny :D a mialam sie urodzic w swieto zmarlych, ehh wlasnie usiadlam sobie aby troche odpoczac, bo sporzatam mieszkanko jeszcze kuchnia mi zostala, ale mycie wanny dalo mi po plecach, troszke bola... pierwszy raz od chyba dwoch miesiecy sama sprzatne cale mieszkanie, ostatnio jak wypucowalam lazienke to bylam ledwo zywa, moj reszte ogarnial. pozniej dluuuuuuga kapiel, zakupy obiad, i na kolacje goscie od dawna chodzi za mna babka ziemniaczana i dzis bedziemy robic :D ale tak usiadlam i za chiny nie chce mi sie juz podniesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie piękne słońce od rana, ale jestem tak niewyspana, że ledwo wstałam z łóżka. Ostatnio ciągle śnią mi się koszmary i się nie wysypiam.... do tego to wstawanie na siku ehh A co do ubranek to mi też ciężko się powstrzymać, a widziałam już tyle cudnych ciuszków:D Kilka już dostałam, ale będę wszystko co potrzebne na początek kupować też w nowym roku. Mam cały stos prasowania, ale tak mi się nie chce......:) Chyba zostawię to na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny! 🖐️ Chcialabym sie do was dolaczyc? Przyjmniecie mnie do waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny! 🖐️ Chcialabym sie do Was dolaczyc? Przyjmniecie mnie do Waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Taki piekny dzisiaj dzień(ponoć ostatni) a ja kompletie nie mam energii.Dopiero wstałam a znów chyba zaraz się położe.To chyba po tym cholernym żelazie tak się zle czuje.Nie brałam go kilka dni,bo robiłam morfologie i lekarka powiedziała zebym odstawiła i czułam się bardzo dobrze.Dzis wziełam i koszmar.Któras z was juz pisała,że tez czuj sie do dupy po tym.Kurde,co tu robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison, to ja pisałam o żelazie, chyba że ktoś inny też. Jem wszystko co mogę z żelazem, żeby nie brać tych tabletek. Lekarz póki co powiedział, że skoro tak się czuję to odstawić mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przyjecie, dziewczyny :-) Juz pisze pare slow o sobie. Nazywam sie Asia. Mam 25 lai i mieszkam na slasku. Obecnie jestem w 13 tyg. ciazy ( 3 miesiac ) a termin porodu mam na 24 kwietnia. Jest to moja pierwsza ciaza. Jestem naprawde happy, ze znalazlam te forum :-) Moge pogac z kims kto tez rodzi w tym samym miesiacy co Ja. Jeszcze raz serdecznie witam wszystkie przyszle mamusie :-) Mam nadzieje, ze przypadne Wam do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u mnie tez sloneczko ale ponoc ostatni dzien, a szkoda.. Karolina ja też kupuje w taniej odziezy tyle ze corci ciuszki do przedszkola przynajmniej nie szkoada wyrzucic jak cos sie poplami, a z drugiej strony Next czy George ma swietne jakosciowo i sliczne ciuszki.. dzisiaj wlasnie przygladalam sie takim malenkim ubrankom.. cudo :) MAm nadzieje ze jutro juz cos bede wiedziec odnosnie plci bo jak nie to umre z ciekawosci :D Witaj Ajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajkaa wklejam Cie do tabelki.. Jesteśmy w tym samym wieku :D nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 Inka83.........Irena.........24........Pszczyna.......4. .... .....02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...4...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......4 ..........08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. .......10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 martazaw........Marta......33......zachodniopom...3..... .....21.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Ajkaa............Asia..........25........Śląsk............3..........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .30.04.-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku chyba też tak zrobie.Wcześniej jakoś głupia nie wpadłam,ze to po tym jest mi niedobrze.Mdłości juz mi prawie ustały,póżniej zaczełam brac to żelazo i znowu wymiotowałam.Myslałam po prostu,że to byla tylko krótka przerwa i znowu sie zaczeło.Teraz podejrzewam,że winowajcą są te tabletki.Trzeba poprostu jakas diete zaczac stosowac. Asia czemu piszesz,że jesteś w 13 tygJa mam termin na 18 i jestem w 15tyg i to juz 4 msc.U Ciebie też już powinien być 4?Chyba,że liczysz tygodnie nie od 1 dnia ostatniej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o zelazie... Ja tez staram sie jesc wszystko co zawiera zelazo ale dodatkowo, na polecienie ginekologa, zakupilam sobie preparat wielowitaminowy dla kobiet w ciazy - feminatal N. Nie mam zadnych problemow z jego przyjmowanie, dobrze sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć,ze 24 zacziesz 4 miesiąc Kurde,teraz jak nie pracuje to stracilam poczuje czasu:)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJa86
nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 Inka83.........Irena.........24........Pszczyna.......4. .... .....02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 MaJa86.........Marzena.....22......Kraków..........4............05.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...4...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......4 ..........08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. .......10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 martazaw........Marta......33......zachodniopom...3..... .....21.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Ajkaa............Asia..........25........Śląsk.......... ..3..........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .30.04.-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za umieszczenie mnie w tebelce ;-) Alison28, Masz racje. Juz sie w tym wszystkim pogubilam. Do pewnosci napisze, ze ostatnia miesiaczke mialam 18 lipca wiec jak piszesz 24 pazdziernika bede miala 14 tyg. ciazy. Z tego wychodzi, ze zbliza mi sie 4 miesiac. Dobrze to teraz licze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJa86
Witam własnie sie dopisłam i chce powiedzieć że jak tak czytam to widze ze wreszcie ktos mnie rozumie takie same obawy,dolegliwosci,...:)Ja jestem w 16tc3d czuje sie juz swietnie nie mam młodsci i jestem coraz bardziej zadowolona z zycia ktore tak pieknie sie układa...za cztery tygodnie ide na usg i juz sie nie moge doczekac az zobacze moje maleństwo(dotychczas małam tylko raz robione usgw 8tc w szpitalu trafiłam tam z powodu odwodnienia)niesety to było szybciutko zdążyłam tylko zobaczyc szalone serduszko mojej kruszynki ale nie dostałam nawet zdj.:(moj lekarz nie chce robic usg mowi ze to niepotrzebne od poczatku ciazy jestem na zwolnieniu ponieważ w kwietniu tego roku poroniłam pierwsza ciąże i teraz moj gin."dmucha na zimne"nic mi nie jest ale przyjmuje rózne leki i kazał leżeć w łużku:)Ja wiem że wszytsko bedzie ok i już w kwietniu będe sie cieszyc swoim dzidziusiem:)To tak szybko o mnie:)POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYTSKIE KWIETNIÓWKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z tymi tygodnami to jest 150teorii.Ja wiem,że jestem w 15 tyg to Ty powinnas być w 14,bo masz termin 6 dni przed moim.O dziwo tygodnie potwierdzily mi się z tymi na USG(a to przecież niemożliwe,ze zaszłam w ciąże 1 dnia ostatniej miesiączki tak jak liczą to lekarze). Asia pracujesz czy jesteś na zwolnieniu? Ja z obiadem dzisiaj nie szaleje:barszcz ukraiński z mrożonki i kluski z serem na drugie.Moj synek sie uciszy,bo nie tknie sie niczego co zawiera mięso(w przeciwieństwie do mojego męża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ajkaa i maja:) a ja już kupiłam pare ciuszków takich dosyć uniwersalnych. Wczoraj szukałam dla siebie w szmateksie jakiejś obszerniejszej kurtki lub płaszcza na zimę ale nie było i zeszłam na ciuszki dla dzieci, kupiłam uroczy szlafroczek, śpioszki i kaftanik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też luie lumpeksy.Obczaiłam kilka fajniejszych w Krakowie.Mojemu synkowi od początku tam kupuje.Niestety teraz jest w takim wieku,ze trudno cos na na niego dostac...Poluje za spodniami ciążowymi dla siebie,ale na razie niestety bezskutecznie.Będe musiałam isc do sklepu,bo lada moment nie bede miała co na tyłek włożyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×