Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość kroliczka
Ja też mam na kwiecień termin. czyli jestem prawie w 6-tym mies,a wiecie jaki mam mały brzuch:( jestem szczupła i wysoka to chyba dlatego jest taki mały. nikt mi nie wierzy, że jestem prawie w 6-tym mies ciąży.(W poniedziałek byłam na usg i jest ok) ale za to czuje wyrażne ruchy dziecka, choć na razie przez ostatnie 3 dni leniuchuje mały i kopie słabiej. mam nadzieje, że poprawi sie to i bedzie jak dawniej:). takze w czerwcu nie jesteśmy same na porodówkach,tylko każda z nas w innym dniu:) ja ma na 18-tego kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Moja dzidzia z opisow tez wyglada na malutka ale wlasnie jak matyjasowa pisala w roznych tygodniach mamy robione te usg a w naszym stadium ciazy to kilka dni moze miec bardzo duze znaczenie co do wielkosci i wagi maluszkow. Wiec matyjasowa nie przejmuj sie szczuple laski nam w brzuszku rosna. Nie wazne czy male czy duze wazne ze wszystko prawidlowo. Ja tam narazie nie narzekam ze dzidzius maly- weszlam ostatnio na forum pazdziernikowek i czytalam jak narzekaja na duze plody w brzuszku no i porod duzego bejbika tez musi byc ciezszy .A zreszta gdzie tam do konca jeszcze sie wszystko moze pozmieniac. Mroweczki jezeli to miedzy nogami u twojej dzidzi na usg to jest siusiak to u mojej wyglada zupelnie inaczej czyli jest nadzieja ze bedzie corcia hehehhh. Postaram sie wrzucic to moje zdjecie pupci tzn mojego dzidziusia i moze ktos komu powiedzieli ze ma dziewczynke zerknie....bo z tego co widze to do siusiaka to nie podobne. Widocznie moja gin nie chciala mi robic nadziei na corcie bo przeciez z moim synem jestem ostatnio na kazdej wizycie bo meza nie ma to sie domysla ze fajnie by bylo jakby bylA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandra moje plany to lezenie plackiem na lozku, czytanie ksiazki, sprzatanie lazienki i kuchni, granie z mezem w Wiedzmina:), wizyta u znajomych, kupienie butow-oficerek - Niekoniecznie w tej kolejnosci;) Od kiedy jestem w ciazy kazdy dzien w pracy coraz bardziej mnie meczy, a pod koniec tygodnia padam doslownie z nog, wiec chetnie bym tylko lezala i pachniala przez cala sobote i niedziele. Takim jestem pachnacym leniem:) Alexandra - od dawna jestes w Irlandii? Acha umowilam sie na jeszcze jedno usg na 3 grydnia (tak jak martazaw), tym razem 4D. Mialam wprawdzie usg polowkowe u mojej gin, ale tylko takie dokladne 2D, dostalam zwykle malutkie wydruki no i zadnej plytki. A bardzo bym chciala miec taka pamiatke. Poza tym licze, ze tym razem plec dzidzi bedzie ujawniona w stu procentach:) CZesc Kroliczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka płytka z 4D to fajna pamiątka Aple, teraz jak będę to się umówię z moją gin na styczeń. Oglądałam ostatnio z moim mężem na YOU TUBE filmiki 3i4D buziaki widać ładnie dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I ja sie zastanawiam dziewuszki nad zapisaniem sie na 4D gdzies ok 28 tyg ciąży...hymmm... 3 USG w którym tyg ciązy sie robi? wiecie może??? Kupiłam dzis sliczne brązowe z gumeczką spodnie ciązowe.. w C & A... sa ta sliczne tanie ciuszki:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta biorac pod uwage ze siuisak mojego maluszka siega mu prawie do kolan smiem podejrzewac ze u ciebie bedzie dziewczynka :D Tez sie zastanawialam nad usg 3d wlasnie dla tej plytki - pokazalam bym mojej babci ktorej sie w glowie nie miesci jak mozna ogladas nie tylko to co we mnie, ale tez to co w dziecku i to jeszcze tak zeby stwierdzic ze wszystko oki np z nerkami czy z serduszkiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki z wyglądu mojego brzuszka podejrzewasz, że będzie dziewczynka? Zobaczymy. Moja bratowa jak pokazała moim rodzicom filmik z 3D to mój tata był w szoku, dlatego ja też chciałabym taką pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana :) U mnie dzisiaj spadł pierwszy snieg hahaha ale fajnie i mrozno na dworze super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka dziewuszki:) Dzis sobota a ja jakoś spać nie moge;) eheh Matyjasowa- u mnie też mrozno i snieżek pierwszy pruszy... pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki:)a ja własnie wstałam a własciwie tylko sie obudziłam:)bo w łuzeczku nadal jestem ale jestem chorutka...wiec musze...:(chociaz juz mi sie troszke nudzi...a poaztym jak widze jak moj LUBY nieudolnie zajmuje sie domkiem...EEeeeHHhhh ALE niestety musze wyzdrowiec pozatym nerka wciaz boli....cały czas tak delikatnie ale kilka razy na dzien (przewaznie jak wezme lek a biore 3xdziennie)to boli niedowytrzymania..:(:(:(takze kolejny dzien lezenia...:(:) Na dworze faktycznie BBBrrrRRR:(MRÓZ...zimno...Śnieżek też pruszył rano...:( ŻYCZĘ MIŁEGO WEEKENDU brzusie....:):):) MRÓWECZKI faktycznie Twój Kubus to ma \"sprzecior\" po kolana SWIETNE TO ZDJECIE JEST:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zimowo:) U mnie wczoraj wielkie płatki śniegu padały baaaardzo długo no i dziś rano jest już piękna zimna:) Oglądaliśmy wczoraj film z wesela, ależ długi, prawie 4 godziny! Za to fajny i śmieszny:) A teraz muszę szybko czytać to co mam do przeczytania na zajęcia dziś ehhh bo mam zjazd:( Filka, no pewnie że pokażę wam zdjęcia z wesela. Mam część na naszej klasie, ale założę chyba tak jak Wy konto na fotosiku to postaram się i od razu brzuszek zamieścić:) Mróweczki, super zdjęcia z usg, zwłaszcza to z klejnotami:D Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim w ten zimowy dzień;)u mnie niestety śniegu jak na lekarstwo,świeci piękne słoneczko i gdyby nie wiatr to byłoby cudownie. Jakoś dziś od samego rana mam lenia:(nic mi się nie chce,a jeszcze trzeba posprzątać,dobrze że juz obiadek się gotuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dashing through the snow In a one horse open sleigh O\'er the fields we go Laughing all the way Bells on bob tails ring Making spirits bright What fun it is to laugh and sing A sleighing song tonight (...) No dziewczynki...:)u mnie PADA...PADA...PADA...i jak tak dalej pojdzie to niezle nam NAPADA hehee:)Moze i zimno BBBrrrRRR:(ale jak przyjemnie tak popatrzec jak za okem sie robi biało:D Juz sie nie moge doczekac SWIĄT...:) Roxelka fajnie masz:)USG co miesiac...zazdroszcze u nas słuzba zdrowia to naprawde porażka:( Przypuszczam ze pusciutko w weeken bedzie jak zawsze....Ja w łuziu wiec bede zagladać:) Buziaki brzucholki...leniwce...mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka84
Witam wszystkich.Mozna sie do was dolaczyc.Ja mam termin na 9 kwietnia.BLizej coraz blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już przestało,ale teraz jest pieknie,w ciągu pół godziny zrobiło sie wszędzie biało:) Też juz chce Święta:))) Myślałyście już o porodzie? Planuje któraś z Was cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTENKA WITAJ....dopisz sie do tabelki:):):) KIJAKI nie mysle o cesarce...MAM NADZIEJE ZE URODZE NATURALNIE:):):)cesarka tylko jezeli bedzie trzeba:( Ja chce moja dzidzie urodzic normalnie...NIEWAZNE JAKI TO BEDZIE BÓL:( A świeta juz bliziutko.......HHHhhhMMMmmm:)ale bedzie fajniutko pierwsze swieta z dzidziuniem w brzuszku:):):):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello ;);) a ja raz czuje sie dobrze a raz zle... czasem boli mnie zoladek, wczoraj np zjadlam troszke ziemniakow smazonych z boczkiem i pozniej przez 2 godziny czulam sie fatalnie. wiecej nie rusze... a dzis od rana bieganie itd... w kazdym razie pozdrawiam cieplutko ;) Martenka84 wpisz sie do naszej tabelki :) NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym rodzić naturalnie,ale zanim zaszłam w ciąże podejrzewałam,ze będę mieć cesarkę,a lekarz niedawno to potwierdził:( Wiecie jak się boje:( Masakra normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka84
A jak mam sie wpisac?Jak to zrobic?Mam jednio pytanko jakie macie wyniki usg w 20 tyg. ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka84
A ja dzis wogole nieczuje ruchow mojego maluszka.Czy to mozliwe?Wczoraj wieczorem szalal/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe,mój ostatnio szalał,a potem miał dwa dni lenistwa,tylko wieczorem go czułam. Ja nie miałam usg w 20tc, ostatnie w 16 a kolejne pewnie na następnej wizycie,to będzie 23tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTENKA podaj imie miejscowosc miesiac wiek to cie wpisze... albo poprostu skopiuj tabelke i sama sie wpisz;) KIJAKI jak TRZEBA to nie ma rady....ja mam nadzije ze bede mogła rodzic naturalnie za nic nie chce cesarki...TEZ BYM SIE BAŁA:) aLE GŁOWA DO GÓRY BEDZIE DOBRZE:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,ale z tego co słyszałam to chwile po cesarce są straszne:( Nigdy się nie bałam porodu,ale mi przeszło w chwili kiedy dowiedziałam sie co mnie czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka84
NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Martenka84....Marta24....____.....5......09.04.09 Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×