Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Moim zdaniem najgorsza ze wszystkich jest ta baba od renigastu chyba, która \" na chwilę wciela się w kogoś bliskiego\". Nie mam pojęcia, kto mógł taką niebotyczna bzdurę wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriowa odpowiadaczka
W zasadzie 80% polskich reklam jest do d..y:P Ale najgorsze to: -Jogobella -Max Kolonko i Liberty Direct -Bank reklamowany przez Kondrata -No i Vizir i Zygmunt Ale uwielbiam za to reklamy biedronki i tą z bobasami co się bobaski śmieją i mówi jakaś babka "Czy wyglądam jakbym przejmował sie zarazkami?" Ten bobas na końcu jest fantastyczny:D Acha reklama Discovery jest też boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama proszkow do prania to
TRADŻEDYJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Reklama netii \"moja sąsiadka mów ze zwykły proszek....\" i wszelkie reklamy plusa z tym durnym Mumio doprowadzają mnie do szału:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
Reklamy z Mumio już chyba nikogo nie "biorą" tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastercook
No tak mnie w.k.u.r.w.i.a ta reklama ze nie raz mialam ochote wywalic telewizor przez okno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
Ale która konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastercook
Ta co te baby (albo jedna baba) w kolko spiewa Mastercook.... grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN24
Jakiś ćwok mówi: o, to coś nowego, od kiedy pozwalamy dzieciom pić kawę. Ta oraz inne tzw."rodzinne" reklamy są NIE DO ZNIESIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losiee...
jogurt jem na sniadanie, jogurt jem na lunch, jogurt jem na kolacje - ten wytrzeszcz i ton glosu sugerujacy 'jak ja zdrowo sie odzywiam', nosz ku**a, jak to widze to mam ochote pierd**nac ja tym jogurtem kumpli zamienilem na swoja wspaniala dziewczyne! - jakas hoop cola czy cos takiego - co za ku**a pajac, pantofel i jeszcze sie tym chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam się
''bardzo fajnie jest,kiedy ja dzwonie do ciebie..'' dla mnie to najlepsza piosenka tej dekady... szczerze, nie wiem, co może być w tym irytującego? najgorsza reklama: "DROGIE PANIE - wystarczy poprosić" (o rzeczach wyłącznie dla prawdziwych mężczyzn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka reklama, co jest pokazany plan dnia babki? (danone active czy co to) wieczorem:kolacja z tomkiem. no ja pierdziu, sama bym chciala miec taki \"czasochlonny\" dzien. albo reklama czegos na watrobe, nie pamietam juz co siedzi baba i zastanawia sie czy cos zjesc tlustego a po jednej str ma aniolka ktory odradza i diabla ktory kusi...o moj boze... a jak widze \"kinder pinguin\" -dzieci pokazecie tatusiowi swoj nowy taniec? ooooo paaaanie, uchowaj mnie gdy to widze. irytuje mnie jeszcze maly glod !!! zabilabym tego stwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteriowa odpowiadaczka-ten bobas z reklamy o ktorej piszesz tez mnie urzekł:D jest kozacki najgorsza reklama jak dla mnie to jogobella ja pierdole az słow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeojeo
FISIELOWI mówimy dość!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie cierpięęęęę
tej reklamy rutinoscorbin . "Nie możesz grać,niewyraźnie wyglądasz"! O God! O Jogobelli nawet nie wspominam,bo az sie rzucam z nerwów! Maxi King! Oż kuwa! To jest po prostu poezja,nie wiem czy to geje czy kto to spiewa,ale doslownie mam ochote puscic pawia! Monte! Reklama tego pudinngu czy co to jest.Jak koles spiewa tak pedalsko! Nooooooooo kuzwa 3majcie mnie wszyscy! Odrazu mam zrypany dzien po obejrzeniu tej reklamy!!!!! Brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś z cholesterolem
chyba Benecol, nie wiem bo się wyłaczam jak słyszę tą babkę co mówi do "męża" :"też czułam się dobrze, ale miałam podwyższony cholesterol".No nienawidzę tej reklamy, ci ludzie sa w ogóle nieprzekonywujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------------
-------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEOJEO
K**** WSZYSTKIE, które otwierają się w necie oczopląsu idzie dostać.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja n ienawidzeY
a ja nie nawidze tej: \"bo paula to jest krowa na maksa odjazdowa...\" no szlak mnie trafia jak tylko to slysze o jeny teraz jak jeszcze o tym mysle to bleweeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O CZYM TAK SZEOCZECIE
a tu baby za plecmai faceta rozawiają o swoich problemach z drogami moczowymi matkooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurty jogobelli
sekszaczka som najlepsze owoce to ja wolę jeść tradycyjnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SechimB
Gardlox - to nawet nie jest juz śmieszne tylko żałosne. Kiedy ją widzę od razu przypomina mi się reklama Prusakolepa. I oczywiście Liberty Direct, z tym zwalonym tekstem "Liberty Direct honoruje przy tym WSZYStkie zniżki". Dobija mnie to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyuiopl
ała ała ała i potem ibum ibum ibum. Zajebałbym tego kto to wymyslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuje panie piotrze
- lokata w getin banku .......jak lubiłam Fronczewskiego tak przestałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogawka
orofar z nieogolonym facetem, który dyszy i się krzywi jak kot srający na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×