Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość breyhsdghsfhr
mnie wkuuurwia reklama szamponu, gdzie jakieś dwie pizdy tanczą wymachując tymi kudłami, nosz szlag mnie trafia od razu przełączam! co to ma być reklama szamponu czy gołych dup? żenuaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
ta reklama vectry! taka spokojna, a jednoczesnie sensowna i opatrzona nieglupim komentarzem przyjemnie sie oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
LUBIE WYSKOCZYC NA MIASTO!!!!!! jak ten krzyk mnie wkurza, nie wiem czego to reklama, chyba jakichś tabletek/witamin czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep inside
Dlaczego Pinokio z reklamy Playa jest w spódniczce? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie tez mnie ciekawi
ta kiecka u Pinokia :O. Moze chodzi o to, ze zazwyczaj pokazuje sie go w takich spodenkach na szelkach, a tu nagle rozowa spodniczka, co zapewne ma nas zdziwic, a Pinokia sklonic do zadania pytania "Zdziwiony?". Przyznam, ze pomyslowosc reklamiarzy nie przestaje mnie zaskakiwać :D. Swoja droga, ten Pinokio ma bardzo irytujacy glosik :O. Bardzo drazni mnie tez jakas idiotyczna kobieta w reklamie samochodu - ta, ktora jedzie i zamiast uwazac, co sie dzieje na drodze, to spiewa piosenke Sam Brown "Stop". Wrrr, cale szczescie, ze rzadko widze te reklame :O. Ponadto ta straszna rodzinka z reklam Polbanku - to oczywiste, ze nie kazdy jest superpiekny, ale jesli chodzi o mamusie i dzieci, to chyba wybrali najpaskudniejsze osobniki z castingu. Tatus tez nie jest cudem meskiej urody, ale przynajmniej wyglada dosc sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja
najgłupsza reklama ostatnio jaką widziałam? "łyżka moczyła sie pół godziny, turbodymamoman zawstydził łyżkę, moczył się półtorej godziny..." takiego badziewia nie widziałam od czasu " mamo chce kupke ale u Tomka..." wrrr........!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
a mnie wkur*ia reklama 7 days max, ta muzyka, jak tam tancza i skacza, w ogole cala ta reklama;/ a podoba mi sie reklama apap o tym starszym malzenstwie ktore pojechalo autostopem na wycieczkę :D fajnie zrobiona reklama, jak żadna inna apapu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta babka z Tiny mnie rozwala ;D xd Ale wkurwiają mnie jeszcze reklamy tuszów do rzęs... co po 1, to baby ruszają gębą całkiem inaczej niż idzie dubbing po polsku xd a po 2, to ich "wydłużone" rzęsy są doklejonymi sztucznymi rzęsami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja
tak, tak pędzel, mylneło mi się:) ale reklama i tak do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalnursea
Pani z reklamy Nursea Trawienie - standardowy przykład imprezowego sępa, który przychodzi wszędzie, na każdy bankiet, firmową imprezę, urodziny, domówki tylko po to, żeby się nażreć. Nawet jeśli potem ma pół dnia spędzić w toalecie. I ten dobijający głosik pod tytułem - 'NIIIIE mogę się oprzeć!' A o reklamach Actimela nie wspominam. Dzieci na kiblach są wyjątkowo uroczym ozdobnikiem śniadań obiadów i kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wybaczyć nie zapomnieć
Jest taka reklamy (chyba Ery),gdzie ludzie opowiadają,jak pomogła mi Era w trudnych sytuacjach...Facet przychodzi do punku Ery przebrany w jakiś kostium i tak poznaje swoją przyszłą żonę. Zauważyliście,jak ta ,,żona" na końcu przytula się...do swojej własnej ręki zamiast ramienia męża? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Koniec.... Turbodymomen zawstydził Bobra,który zna 1000 bitów - znał 1500... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z bolącą głową
Nienawidzę Turbodymomana :o Mam już go serdecznie dość 😭 Mnie śmieszy reklama Vanisha (chyba), w której na końcu matka siedzi na białym dywanie z synem, który bawi się na owym dywanie samochodzikiem. Wszystko byłoby ok,gdyby nie to,że ten ,,syn" wygląda na około 12-13 lat :o Duży chłopak,a bawi się na dywanie z mamusią :D Nie mogli wziąć do reklamy 3-4 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dobija reklama jakiegoś żelu do higieny intymnej - poleca Żanet Kaleta - wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr szału idzie dostać ! co chwilę leci w radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notatniiiiiik
,,Nursea - Daj się sobą zaopiekować" - jak to słyszę to wszystko się we mnie gotuje :o I ta baba,która żre na bankiecie,jakby od tygodnia nic w ustach nie miała i niczego sobie nie może odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam już dość Turbodymomena :/ Jeszcze musieli tam przyczepić biednego bobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t5tw4643
reklamaztekstem " pan pikuś" jest do d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackAngel19
znam masę głupich reklam, a taka co mnie rozwaliła to PSI PSI?:) prostalong na prostatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzeeeeeee....
Rodzinnych reklam Winiar i Knorra.. jak widze ta karkówke to mi sie zbiera na wymioty, albo kobite która ma głęboką refleksję nad kostką rosołową albo bukiet AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wszystko takie nienaturalne i sztuczne I JUZ MI SIE CISNIENIE PODNIOSŁO :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawertera
a ja uwielbiam reklame piwa : panienki cieszą się z garderoby a faceci z lodówek pełnych piwa ...czadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szczyt wszystkiego
pan pikuś mnie dobija niesamowicie,ani to sensu nie ma ani nic😠 reklama panteene z natasza urbanska tez mnie drazni,dialog sztuczny i bez sensu:O reklama krakersow tuk kiedy ludzie z glodu wpierdalaja telewizory:O i nie cierpie reklamy z niepelnosprawnymi dziecmi kiedy jeden maly wymienia imiona chorych dzieciakow a na koncu mowi "fundacja pojsat napjawde pomaga"wspolczuje chorym dzieciom ale ta reklama dziala mi na nerwy:O o turbodymomenie chyba nie trzeba wspominac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackAngel,thx za nazwę tego czegoś z PSI PSI,bo nie pamiętałem,a była mi potrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pampers doskonale wchłania rzadką kupkę dziecka"-JAK TO WIDZĘ TO MNIE NERWY BIORĄ... A możecie mi powiedziać jaka piosenka jest w reklamie tvn-u co na początku Urbański gra w golfa, czy coś takiego... Mi się wydaje, że to lenka ale jednak nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×