Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

reklama Biedronki TAK TYLKO 2.99 TAK TYLKO 9.99 TYLKO DO NIEDZIELI TAK TYLKO reklama Monte, dwie rozwydrzone nastolatki wybierają jogurt jakby to była ich najważniejsza życiowa decyzja i o rany bartek kurek idzie tu :O zupa romana Amino :O Alwayas i tak piosenka tip top i co chwie zbliżenie na tyłki, że na pewno nic nie przecieka Old Spice czy wesz ze szedże na koniu czyłem? i te wiekie białe mokasyny na tej wielkiej czarnej stopie 10 mniej ratuje życie i zdjęcie dzieciaka w trumnie, to już rada etyki mediów powinna się tym zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy play najgprsze z tym k*****iszonem blond debilnym kto takiego psychola zatrudnil i w dodatku promuje sie z niej gwiazde hahahahah serio ile razy patrze na to co sie dzieje w telewizji tyle razy sie utwierdzam iz im glupszy denniejszy debilniejszy i wstretny tym wiecej szumu kolo niego :D glupota domena demokracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ten gościu w reklamie pepsi co pije i do mikrofonu podchodzi i na głos przełyka to aż mnie odruch wymiotny bierze i ten chory tłum co biegiem po napoje się rzuca jakby nigdy nie widzieli napojów gazowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama princessy ''lekko tak'' z tą idiotyczną piosenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat Basia z reklamy play ma wiecej zwokennikow niz przeciwnikow bo wlasnie dzieki ten reklamie zyskala tysiace fanow na facebooku. ona jest poprostu dobra aktorka, gra to co musi. przypominam ze Basia jest aktorka teatralną i gra bardziej ambitne role niz te pseudo aktoreczki w serialach. zreszta w reklamach play bardziej kompromituja sie celebryci jako klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama radiowa lizaków naturset "mamusiu boli mnie gardrło" Reklama nutelli, Reklama orange z boskimi z rodzinki.pl Reklamy Playa Nowa reklama plusa z Baśką i jej nowym chłopakiem, masakra jakaś No i hit, absolutnie nr 1 Reklama biedronki, gdzie ludzie zaczynają śpiewać ŚWIĘTA ŚWIĘTA ŚWIĘTA gość od ksera wygląda jak pacjent szpitala psychiatrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama kauflandu i tekst "uwielbiamy to co polskie" : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy plus Trzy Miej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss fashionistka
Najlepsza reklama ever. Na poziomie, łzka w oku się kręci. youtube.com/watch?v=Qj95zSA2OwM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama biedronki z Marzeną Rogalską. Zupa Romana. Witaminer z niewiadomo czy to chłop czy baba, taka w niebieskiej bluzce. Nienawidzę też reklam wszelkich lekarstw i suplementów leków. Nie lubię też Baśki i jej nowego chłopaka - Mikołaja. Swego czasu denerwowała mnie reklama Mcdonalds'a i durna piosenka: puszysta bułka, soczysta wołowina, cebulka i keczup. Kto to wymyślił. Tak samo wnerwia mnie reklama Kinder Mleczna Kanapka ze spadającą lodówką :O Reklama z Boskimi. Domestos z piosenką Dotknij mnie, chcę cię poczuć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy T-mobile z tą blondyną co gada na koniec ,,mówiłam,że mówiłam,druga wersja to z tymi chichoczącymi nastolatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O te reklamy T-Mobile są strasznie denerwujące. A nie mówiłam, że mówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
O k******. Do Lewiatana jeden krok... :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta Baśka z plusa jest irytująca. "To trzy miej prezenty od plusa". Co za dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wnerwiają reklamy Play, zwłaszcza ta blondynka jest irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% reklam jest irytujących. Najgorsza to chyba flegamina i kalambury rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę reklam środków na potencję, na biegunkę/ wrzody/ grzybice/wzdęcia, reklam pieluch z niemowlęcymi pupami, szczególnie w godzinach OBIADOWYCH, kiedy człowiek chce zjeść sobie przed tv i aż mu się widelec cofa, jak widzi rycinę przedstawiającą np. grzybicę pochwy, a potem jej cudowne uzdrowienie za pomocą leku. Coś obrzydliwego, na szczęście większość czasu spędzam w mieszkaniu bez telewizora i na dobrą sprawę wcale mi go nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle mam nadzieję, że ludzie od reklamy zrobią re-search i trafią na ten wątek, może akurat pojmą, jakich reklam nie należy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy było, ale reklamy mobilkinga - sieci komórkowej tylko dla PRAWDZIWYCH mężczyzn xD są durne... jak to widzę to przed oczami maluje mi się obraz potencjalnego mężczyzny, do którego jest ta reklama skierowana - łysego faceta z piwnym bebechem, spędzającego swoje życie na kanapie z ilotem od telewizora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOO ta reklama działa mi na nerwy i chcę wtedy wyrzucić telewizor przez okno. Następna durna reklama to reklama wedla i śpiewający renifer, dla ludzi o mocnych nerwach... grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko teraz weszła jakaś reklama co jakiś zamaskowany debil drze się "siła siła siła, nie ważne czy jesteś w ciąży, w ciągu czy pociagu" czy jakoś tak....jak to widzę to aż mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy z Chajzerem i Bieleninikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurza reklama syropu rubipect z tymi rymującymi bachorami o_O jak ją słysze mam ochotę rozwalić telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama serwisu oleole.pl - debil ją wymyślił Trzy miej - to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w ogóle reklamy to jakieś totalne nieporozumienie mówiąc delikatnie jak oni mogą jakim prawem napychać nas na siłę tym gównem w takich mega ilościach zupełnie za kogo nas mają nasz czas nerwy dla mnie przez ten fakt mało co wartość ma wogóle w mediach.Od reklam robi mi się nie dobrze cierpi na tym atmosfera ogniska rodzinnego.Kategorycznie domagajcie się prawnie ludzie pozostali przy zdrowych zmysłach żeby jak pojawia się to g***o to niech pojawia się zegar w rogu kiedy to się skończy.Miejcie i żądajcie szacunku dla siebie i waszego czasu marnotrawionego przez chory układ i kto wie jakie prawo!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ta trzy miej to ja w ogole nie wiem o co biega. Duzo jest reklam co w ogole nie rozumiem. Dostaje depresji ja widze na tvp 2 co chwile biegnaca ta babke i ten dźwięk, brrr. Zas niektórych reklam sie nie zapomni np. Panie prezesie a za biurkiem słodki bobas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre reklamy sa tak głośno tak krzykliwe i tak durne ze az do zrzygania. Powinno byc jakies prawo do ochrony naszych uczuc w stosunku do reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vivus z sową i tym debilnym zwierzakiem co zamówił książkę kucharską przez neta i teraz sra w gacie co się stanie. Jak to oglądam to czuję się jak pacjent psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta reklama w ktorej ten kretyn drze sie "sila sila sila" chyba byla inspirowana polska wersja reklamy wody vitutas < ale ta to chociaz jest smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy matka natura ma lodówkę :(. Bk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×