Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

Ja od trzech lat pracuję w biurzę, jestem asystentką, też mam pełno papierkowej roboty. Czasami sa dni, ze robie milion rzeczy narazi i sobie palcem do tyłka nie umiem trafić za przeproszeniem, a czasami jest plaża. I za to chwalę internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie obecnie tak samo. Całkiem przez przypadek trafiłam tu na kafe i teraz śledzę kilka tematów :) a Ty jesteś już długo forumowiczką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterię znam od czasu gdy założyli mi internet, czyli będzie juz jakieś 4 lata:) Mozna powiedzieć, ze jestem tu codziennie:) Jakieś uzależnienie czy coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skaczesz po różnych tematach czy jesteś wierna kilku?? jesli można spytać :) ja widzę, że trudne są początki..najchętniej to bym cały czas pisała, normalnie jak na gg :P tyle to mam do powiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
hej dziewczyny! ja siedzę właśnie w pracy i czekam kiedy wybije godz.18 bo wtedy wystrzele szybciutko na imprezkę do znajomych! dobrze ,że czeka nas dłuuuugi weekend:) PS. ZDAŁAM WCZORAJ PRAWO JAZDY I JESTEM SZCZĘŚLIWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję :D a masz autko?? witamy witamy :) napisz coś o sobie ja dziś wychodze z pracy o 16, bo szef mnie godzinę wcześniej wypuszcza :) chyba normalnie zrobię jakieś zakupy ( pewnie kosmetyczne :P ) ząb mnie coś pobolewa.. akurat tak na długi weekend :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
nie mam jeszcze auta i zamierzam sobie kupić - tylko muszę uzbierać trochę kaski! mam nadzieję, że już niedlugo będę jeżdziła fajną bryczką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
ja wtym letnim sezonie nie mam szczęścia do butów. 2 pary zwracałam do sklepu bo buty po miesiącu chodzenia się przetarły i obcasy sie rozwarstwiły! to jakaś przesada! Buty był drogie - myślałam że wścieklicy dostanę i udusze te ekspedientki. Jakiś szajs produkują czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kupiłaś te buty ?? w jakimś droższym czy tańszym sklepie?? ja zawsze na lato kupuję jak najtańsze buty ( stawiam na ilość nie na jakość :P) i mam w kazdym kolorze ale tylko na 1 sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
zgadzam się z Tobą, ja też zazwyczaj kupuje tańsze i kilka par. Teraz coś mnie podkusiło i kupiłam droższe. Teraz wiem, że wysoka cena nie oznacza dobrej jakości. Jedną parę kupiłam w Galerii Centrum, a drugą w NINE WEST. Naprawdę zawiodlam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
Na szczęście w Galerii otrzymałam zwrot kasy, a w NINE WEST mogłam wymienic sobie buty na zupełnie inny model :) Chociaż tyle dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareklamowałaś?? podobno w tych droższych to warto kupować dopiero jak się sezon kończy .. niestety ja w tym roku nie zdązyłam nic upolować ( przez pracę) a gdzie reszta dziewczyn?? zyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
W Galerii zareklamowałam, a w NINE WEST kupiłam buty z przeceny. W tym drugim sklepie nie chciałam już brać kasy, tylko wymienic na inny model bo nie miałabym juz w czym chodzic hahaaha. Sama ekspedientka zaproponowała mi wymiane i skorzystałam z niej. Teraz mam jeszcze wygodniejsze buty no i odpukać jak narazie są całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki problem, chciałabym sobie wybielić zęby.. i nie wiem na czym to polega, jak gługo trwa, ile kosztuje etc. a chodzi to za mną już dość długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
mogę się przyłączyć??? ja też siedze terz w pracy, nuuuudy, a pozniej ruszam do mojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
musisz sobie w necie popatrzec na gabinety dentystyczne i przedzwoinic i dokladnie wypytać się o cenę. Albo spróbuj past wybielających - to zalezy jaki chcesz mieć efekt, czy dlugotrwały czy na jakiś czas, bo z tymi pastami to jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie że te pasty, żele, paski to wcale nie działają... a ja mam naturalnie fajne zęby ( kolor) ale piję hektolitry kawy i winka (JAK JEST OKAZJA) :P:P używałaś jakiegoś takiego specyfiku i zadziałał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
w sumie nic ciekawego :))) pracuje, na raie przerwalam studia na 2 roku, za 2 tygodnie przeprowadzam sie do chlopaka i zmieniam prace, troszke sie denerwuje jak to bedzie, ale coz... sama nie wiem czy tego chce.. postawilam wzystko na jedna karte :/ zobaczymy.... a poza tym to chce juz wyjsc z pracy, bo taka piekna pogoda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
powiem Ci, że swojego czasu stosowałam paste wyielającą - efektów powalających nie było, ale delikatnie się wybieliły i szkliwo nabrało blysku. Ja chodzę przede wszystki na czyszczenie zębów. I czasami zamiast pasty elmex, przez miesiąc szoruje zęby pastą Clynomen dla palaczy i ząbki mam ładnego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie dobrze, czasem zmiany sa potrzebne, a co studiowałaś? mieszkanie z chłopakiem to super sprawa :) my po miesiącu się na to zdecydowaliśmy .. i to była jedna z najlepszych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
mieszkalimy juz razem, ale byly problemy z mieszkaniem, wiec kazdy wrocil do siebie, ja po prostu nie wiem, czy chce si z Nim wiazac... mielismy rozne prezycia i te dobre i te zle zprzewaga zlych, imio to zalezy mi na nim, ale tak do konca nie wim o co Jemu chodzi, raz jest wspaniale, a za inym azem wrecz koszmarnie, on wyniszczyl mnie roche przez te 1,5 roku.... stracilam pewnosc sebie, radsc, ktra w sobie mialam... ie wiem, na seri nie wiem jak to bedie, musze spobowac, ale boje sie kolejnego ciosu z jego strony, boje sie, z przezyje z nim kolejne 1,5 roku, on powie, sorry Aga, ale to chyba nie to, albo znajdzie sobie jakas 17-18 tak jak wiekszosc jego kolegow.. nie mam do niego zaufania takiego jakiedys i z jednej strony chce z nim zamieszkac tak dla kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejej no to chyba nabroił trochę przez ten czas... smutne jest to, co piszesz, przykro mi a teraz jesteś zmuszona zamieszkać z nim? skoro nie chcesz to po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
bo chce mu dac ta ostatnia szanse.... kocham mimo wszystko jeszcze cos tam sie u mnie tli :/ wczesniej jak mieszkalismy razem, bylojak w bajce, swietnie sie doagadywaismy, wszystko razem robilismy, sniadania, obiady,kolacje, razem sie kapalismy, zasypialismy, a do tego pracowalismy w tej samej firmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
dzięki!:)) Ja spadam dziwczyny bo mam troche roboty w biurze! Życzę udanego długiego weekendu! 3 majcie się pionowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
nawet mial cierpliwosc smarowac mi plecy 2 razy dzienne :)) sweety bylo, a pozniej po przepowadzce, cos peklo, spotkal sie ze swoja byla bo miala tm jakas sprawe do niego i od tamtego czasu moje zaufanie pryslo, wszystko zrbilo sie pogmatwane i zaczelam dostrzegac rzeczy, ktorych wczesniej nie widzialam badz mi nie przeszkadzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes w kazdym zwiazku przychodzi taki etap, kiedy pierwsza fascynacja mija, wtedy dostrzega sie juz nie tylko same zalety, ale jesli kochasz, to zaakceptujesz, a o niektorych warto porozmawiac i pojsc na kompromis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×