Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Po_la to chyba w pracy dzisiaj. pisała wczoraj że jej dzisiaj nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwilę musze się na jakiś czas rozłączyć ( dopóki nie dotrę do domciu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja gin mówiła że do puki II krechy na teście nie wyjdą to dzizdzia jest chroniona i można nawet leki łykac bo to nie zaszkodzi czy 1 piwko czy kieliszek wina no poza wódką oczywiscie :) KROPKA już wklejam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- to za godzinkę o ile mnie chłopina nie porwie hihii:D KROPKA- juz wklejłam na nk tylko w 6 kawałkach bo teraz mozna wklejac tylko do 2000 słów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mAAm to nic tylko test trzeba zrobić jakieś 9 m-cy po zajściu, hahaha!! Żartuję sobię oczywiście wiem o co chodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - jesteś kochana, dzięki. zawsze sobie tam zajrzę jak będę miała jakieś wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja na razie tez uciekam pa,pa, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA TO JESZCZE NA ODCHODNE ZDRÓWKO CIĘZARÓWEK I STARACZEK HIHIIHIHI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dzisiaj przeszłam katusze.Wyrwałam tą paskudną ósemkę.Było to zdarzenie makabryczne ząb rwany na trzy razy darłam się jak dziecko aż sam dentysta stwierdził jak ja urodzę...Teraz ani zjeść cała buzia obolała.Ale szczerze to zamiast dentysty to naprawdę lepiej rodzić...Na moje nieszczęście jeszcze z drugiej strony mam do wyrwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nuśka:) Biedactwo:( Wspołczuje ci z tymi zębami:( Kropk.a czuje sie okej. Staram sie duzo wypoczywac. Za wiele nie moge robic , bo własnie sie napina wtedy brzuch. No ale łykam cały czas Fenoterol i jestem dobrej mysli ze wytrwam do bezbiecznych tygodni. W sensie przynajmniej 37tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- bidulko moja ❤️ ale z dwojga złego dobrze że juz ci ja wyrawali i że cię bolec nie bedzie . KISA- 37 jest ok ja rodziłam w 2 dniu 37 tyg. a wpisali mi 36tyg. i malutki był calkowicie rozwiniety tylko był chudzinka ale to juz zasługa mojej gin która zatrucia nie rozpoznała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze urodze w okolicach terminu. W sumie ten 37 to sie początkeim maja zaczyna gdzieś. Kurcze blisko jakos:D No nic narazie słucham lekarza, biore tablety i odpoczywam. Musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie doczytałam do konca( a trwało to dobrą godzinkę bo tyle naklikałyscie:);) zabieram sie tez do otwarcia piwka by do was dołączyc a tu czmych i wszystkie się zmyłyscie:P No nie...tak to my rozmawiac nie będziemy....;) A tak poza tym i serio to czesc i czołem..pytacie skąd się wziołem??? ano jestem sobie wesoły romek i własnie wrociłem z pracy i było dzis duzo ijoijoijoijo i jeszcze mi w uszach dzwoni,hihihi Buziaki dla wszystkich:) Kobitki,nie martwcie się, wszystk będzie dobrze,zobaczycie. Wszystko się dobrze ułoży,trzeba tylko wierzyc i tak bardzo nie myslec..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:)cieszę się,,że zakupy grube juz zrobłas i spokojnie możesz teraz spac.A z wozka i tak ok po miesiącu po porodzie sie korzysta więc z tym się nie pali:) Gratuluję rozmowy z artystą:D. Moze będziesz na imprezce ,to wielce prawdopodobne przecież:) mAAm- głowa do góry kochana, wiem ze to trudne bo dpiero co miałam to samo,ale postaraj się nie wsłuchiwac w swoje ciało,nie mysl tyle,jesli owulka juz była to juz i tak nie masz na nic wpływu,nic nie zrobisz ,twoje nerwy w niczym ci nie pomogą,będziesz sie tylko zadręczac.Nie warto. Mam nadzieję,że koisz teraz swe stargane nerwy w czułych objęciach mężolka:D A monitoring jest refundowany przez NFZ więc jesli bedziesz musiała to umów się do gina. A trzymam kciuki,że @@ nie przyjdzie przez najblizszy rok bo w twoim brzuszku zamieszkała fasolka:D:D Kropka ,Bigmam- idziecie łeb w łeb tymi dc:) no no, trzymam mocno by się udało:) Kropka- dzięki za przepiik,ja wykorzystam na 100% Iza-wyniczki będą super i czekamy na wiesci z usg:) kisa- łazieneczka w jakich kolorkach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- zdrówko ja jeszcze chwilkę jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie znikam bo mnie małzonek porywa hihihi:) BUZIAKI POLA👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko wasze piję kochane i waszych najbliższych 🌻. Czekam na swego skarbka bo na piłę poleciał i będzie lada moment. A u nas za oknem strasznie, leje cały dzien,wichura taka ze ostrzegali w pogodzie,ble.. Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Bardzo się cieszę że działacie dziewczyny :) Maam ja też wolę wino a to tego serek plesniowy mniam mniam - jeszcze chwilkę... Bigmam to czekamy do 01.04 Kropka moge podrzucić Ci moje prasowanie ;) Kisa no włąsnie jakie kolory w łaziewnce? Evika już w pracy? Pola jesteś dzisiaj z nami? Nuska dobrze ze juz Ci usunęli zęba bedziesz miała spokój :) Dziewczyny denerwuję się wizytą ...chciałabym zeby już było po.... twardnieję mi wieczorami brzuszek....ciekawe co gin powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Iza !!!! rozumiem Twoje zdenerwowanie ale jestem pewna że wszystko jest dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! No łądnie to widzę że wczoraj ominęłam mnie impreza ka Kafeterii. Piwko i te sprawy..... Ach jak ja bym sobie wypiła jedne małe piwko........ Ale poczekam z tym jeszcze troszkę :) krop.ka - testy owulacyjne wychodzą pozytywnie około 4 dni pod rząd - przynajmniej tak było u mnie. Także wszystko jest ok, bierz mężusia do robty i działaj kochana bo to Twoje dni:) mAAm - ja słyszałam i czytałam że jajeczko żyje średnio od 12 do 24 godzin. Kisa -witaj! Napisz koniecznie jak po wizycie u gina :) Po-la fajnie że jesteś :) Iza33 - koniecznie napisz jak wizyta u gina i kogo nosisz pod serduszkiem? Na którą idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BIGmam, czuję się tak samo jak wczoraj, czyli nie jest ani lepiej ani gorzej. Dalej mam okropny katar, boli mi głowa i gardło, gorączki nie mam na szczęście. Poczekam jeszcze do jutra i zobaczę czy będzie coś lepiej. Mam nadzieję... Iza - koniecznie daj znać jak dzidzia sobie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika mam pytanie co czułas przed @ w dole brzucha ( w tym cyklu co zaszłas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - czułam dokładnie tak, jakbym miała dostać @. Ten cykl w którym zaciążyłam i objawy, zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży były dokładnie takie same jak co miesiąc gdy przychodziła @. Bolał mnie brzuch jak na @, śluz był dokładnie taki sam jak przed @, czułam się dokładnie tak samo jak przed @. Jedyne co mnie wtedy zdziwiło, to .......................... zapach grzybów z lasu. Był wrzesień, tata przyniósł mi dużo grzybów z lasu, a one mi tak bardzo pachniały jak nigdy w życiu, ale ja nie skojarzyłam tego z objawem ciązy. Pomyślałam sobie - pachną i tyle :) A reszta objawów była dokładnie taka sama jak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki nic nie poprasowałam bo jak wstałam od kompa to mój małżonek wrócił hihihi i od razu do wyrka :-)) Evika - dobrze że nie jest gorzej. I że nie masz temperatury. Może samo przejdzie, trzymam kciuki! Kisa - wypoczywaj dziewczyno, to samo Iza!! Jak się brzuch napina to trzeba dużo wypoczywać.Nie wolno sie wysilać wcale. Iza koniecznie daj znać co gin powiedział, jak widzisz wszystkie tu czekamy na dobre nowiny :-) Nuska - to przynajmniej masz jeden z głowy. Mnie niestety też to czeka..... ale się boję... Miałaś znieczulenie? Eviczko - ale to że testy wychodza przez 4 dni to chyba nie znaczy że owulka jest np. tego 4 czy 5. dnia? Pewnie jest gdzieś pośrodku, a potem dopiero ten pik lh maleje? Jak myślisz? Po_la - pewnie jesteś wyczerpana ale przynajmniej nie miałąś czasu mysleć :-) Acha, no a u mnie tempka dzisiaj 36,2. Bez zmian. Ech.... staram się nie denerwować. Czekam na tą wizyte u gina jak na ścięcie. Jak na wyrok jakiś :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×