Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

no wiesz.... ja nie dopuszczam do siebie myśli że może być inaczej, hahaha. tylko ten czas leci..... ja bym chciała już... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- dzięki za odp. o monitoringu:) Powiem wam kochane ze ja normalnie kupuje aparat do USG i trzaskam monitoring jak to tyle kosztuje:p EVIKA- to jak ja mam myślec :) jak u mnie ta tępka warjuje hihiii: i skacze o tak :36.4(9.oo) 36.2(9.oo) 36.9(9.oo) 36.4 (6.05) -> 36.9(11.oo) :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:OI badz tu madrym :O czy mozna coś z tego wogle wywnioskować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - kochana nie przejmuj się. Nasze organizmy to nie zegarki i każdy miesiąc jest inny, dlatego wszystko u Ciebie jest prawidłowe: i tempka i objawy i wyniki testu owulacyjnego. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- ja trzymam kciukasy za ciebie i KROPKĘ :) wiem że wam się uda :) I będziemy wasze II kreseczki świętowac :) Co do tycia to my z tego stresu tak tyjemy :o Bo tu owulka, tu staranka , tu test i dupska nam rosna bo chyba smuteczki zajadamy :) KROPKA- Kurde to jest dobre no nie że plemniczków ma byc duzo :) Nam kuźwa tylko jeden a zwinny i konkretny jest potrzebny hihihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA u mnie jest 22dc:) ( ostatnia @ była po 26dc a tak to miałam co 34dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - według mnie to są trzy możliwości - albo owulacji nie było jeszcze i będziesz ją miała lada dzień, albo też ten cykl np. może być bezowulacyjny, albo np. tempka spada bo @ tuż tuż. Trzeba mierzyć tempkę codziennie od początku cyklu, bo tak to nie można jednoznacznie powiedzieć co i jak. Nie martw się napewno wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ta tempka była mierzona tak : 20.03 -36.4(9.oo) 21.03-36.2(9.oo)->37.4(o23.oo) ->były obolałe piersi 22.03-36.9(9.oo) 23.03-36.4 (6.05) -> 36.9(11.oo)->dzisiaj sa lekko napompowane i nie bolą za to boli dół brzucha i kuja jajniki szyjka średnio twarta chyba otwarta bardzo wysoko sluz biały jak ścięte białko dużo i mokro ale sie nie ciągnie. Tempka była mierzona w pochwie. Może to cos ci podpowie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie pozostaje nic innego tylko czekanie do dnia kiedy miala byc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- jak faktycznie by była 21.03 to ja az czekam z niecierpliwoscia bo w sobotę rano o 10.30 było bara, bara ,bara riki tiki tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko martwię się tym bólem dzisiejszym bo cały czas czuje na przemian a to nad wzgórkiem łonowym a to po obu stronach jak jajniki tak jak na @ wiec chyba nic z tego nie będzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaM - rób sobie testy owulac. to tez ci bardzo rozjasni sprawę. Ja mam dzisiaj śluz już zupełnie biały znowu, mleczny. Eviczko - kochana jesteś, bardzo podnosisz mnie na duchu 👄 za to. mAAm - ty też, a poza tym nie zapominaj o sobie, hahaha. idziemy łeb w łeb :-) razem będziemy niebawem świętowac, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm mnie tak pobolewa w każdym cyklu od owulki do @ ( teraz też ) więc nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- kochana ❤️👄❤️ oj raczej ty i BIGMAM bo mnie boli tak jak by mi miało leciec za chwilkę @:O A co do testów owulacyjnych to mi sie nie sprawdziły bo robiłam juz kiedyś :o BIGMAM-ok nie martwię sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- :p i łykłam ci stronke hihihihiinie śpij bo i nastepna ci skradne hiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- eksperciku mój kochany :) napisałam ci na poprzedniej stronie bardziej szczegółowo co i jak kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widz że jak ja sie pojawiam to wy zmykacie:O😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - sprawdź jeszcze jutro tempkę to może pomoże w rozszyfrowaniu Twego s\\cyklu. Jeśli jutro tempka wyniesie więcej niż 36.4 tzn, że owulkę miałaś 21 marca, a jeśli jutro rano okaże się że tempka spadła poniżej 36.4 to według mnie nie miałaś jeszcze owulki. Takie jest moje zdanie kochana ale oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I ZOSTAŁAM SAMA:(:(:(:(:(:( jak palec:(:(:(:( Powiem wam że się zryczałam bo dzwonił mój małzonek i powiedział że spotkał żonę mojego ciotecznego brata( 37lat) i własnie się okazało że ma 1.5 miesiaca zycia 😭 jako dziecko miał raka i teraz okazalo się że ma nowe na watrobie i że leki nie pomagają i jedynie przeszczep by mógł by cos ździałac ale się nie kwalifikuje bo parę lat temu naduzywał alkocholu i był zaszyty :otaki mi go rzal nawet nie wiem co mu powiedzieć bo przeciesz nie spytam się jak sie czuje :o Ogółem w zyciu od dziecka miał tak pod górke 2 razy był zareczony i jedna i druga go zostawiła przed slubem z 3 mieszkał tez się zaręczył i okazało się że jest w ciazy z jego szefem i jak wkońcu znalazł kobietę z która jest szczesliwy od 3lat to teraz to :O brak mi słów normalnie :o sorki że tu tak pisze ale komus musiałm to powiedziec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dzięki sprawdzę rano ale niestety juz nie o 9.00 tylko o 8.oo bo tak pewnie mnie budzik obudzi :o A dzisiaj może męża tak zbałamucic na wszelki wypadek ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAm - bardzo mi przykro..... mój tato ma raka złośliwego, w tej chwili jest po wszystkich (juz chyba!) badaniach, w środę ma wizytę na której mu powiedzą co i jak no i jak go będa leczyć. Wiemy że są juz przerzuty na węzłach chłonnych. Strasznie sie boję, a on biedak juz znerwicowany, czeka jak na wyrok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam niesprawiedliwe to życie...ja tez po takich informacjach nie umię sie pozbierać ...moja kuzynka 35 lat w tamtym roku miała usunietą macicię bo miała nowotwora a w tym roku miała guzki na piersiach na szczęście to tylko torbiele ale ...też nie mogłam się pozbierać ...koszmar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego zbałamucę jeszcze dzisiaj dla pewności. Zaszkodzić nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×