Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- mam , mam cielska trochę nadwaga prawie 9KG tylko może tego tak nie wiedać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - przestań z tym cielskiem, bo zobaczysz że oberwiesz. Jakie cielsko????? Jesteś naprawdę ładną, zadbaną i zgrabną kobietką. Żadnych mi tu dołów!!!!!!!!!!!!!!! Ty chyba kochana nie widziałaś kobiet z nadwagą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- a jak u ciebie było z tym monitoringiem ?? Robiłas prywatnie czy państwowo?? I co do twojej tempki to całkiem obiecujaca TRZYMAMKCIUKI ZA II KRECHY może Tobie i Kropce się uda MOCNO W TO WIERZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja dopiero po porodzie będe walczyć z kilogramami a mam z czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- widziałam ,widziałam co dzien w lustrze patrze na siebie hihii:) KROPKA- witam kochana jak tam staranka :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ty tu nie cwaniakuj tylko fotkę wklej na NK:PA nie mi tu ściemniasz że kilosy masz:P Wiecie co tak mnie boli po srodeczku brzuch nad wzgórkiem że szok :O W czwartek jak nic @ bedzie. a dziewczyny mam pytanko może głupie ale skoro wczesniej nigdy nie robiłam monitoringu to czy jak bym poszła np. jutro to powiedział by mi że juz jest po owulce czy nie możan tego stwierdzic jak to jest bo zielona jestem w tych sprawach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od początku: strasznie mi przykro Eviczko że się źle czujesz, ale mam nadzieję że nie bedzie jednak potrzebny antybiotyk :-( Iza - cieszę się że z córcią już OK! Mój synek ostatnio wymiotował 3 dni, już braliśmy pod uwagę szpital ale na szczęście samo przeszło... mAAm - kochana ty mi tu się nie dołujm dziewczyno! Zawsze taka radosna, pełna werwy, optymizmu! Jak Ty się zdołujesz to my chyba wszystkie razem z Tobą!!Dziewczyno głowa do góry! I co to jest 9kg tak naprawdę? Ja też mam jakąś nadwagę, ale nawet nie wyliczam :-) Ja za cały monitoring zapłace jak za 1 wizytę, tak się umówiliśmy. Zapłacę na ostataniej wizycie więc chyba jutro. Iza - z niecierpliwością czekam na wieści czy będzie córeczka czy synek! Też jutro ma wizyte u gina więc jak wrócę i wejdę napisać Wam co i jak to mam nadzieję że wtedy się już też dowiem kogo nosisz pod serduszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- hihihi :D no wierz:D Dopiero bym miała nieszczęscie przez 7 lat cholera i le bym sie starac musiała :p Chyba była bym juz dinozałrem staraczka na tym topiku hihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja byłam jakiś tuydzień po owulce i już nie potrafił stwierdzić. Jakiś płyn po owulce się gdzieś tam odkłada i stąd lekarz wie czy była owulka czy nie ale ten płyn jest tylko jakiś czas, ale nie wiem jaki dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - mówię Ci wyrzuć lustro :) Ono na bank jest jakieś wadliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- to ja czekam na wieści z niecierpliwoscią :D Ale biorąc pod uwage ta srarz która jechała na sygnale aż do ciebie to jak nic iskry leciały i już maciupeńki ktosik u ciebie sie zagnieżdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- to ja je odstawie i wymienie na nowe hihiiskoro tak mówisz hihi:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja czekam na tą cholerną @ kuźwa niech juz przylezie :o i na monitoring lecę :D zawijam kiece i tyle mnie zobacza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to ja spadam młodego do szkoły oddelegowac i będę o 12.oo mam nadzieję że nie będziecie strajkować :) I będziecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochane, my wczoraj nic, bo przedwczoraj były przytulanki a lekarz kazał co 2 dni, żeby nie co dzień. a wczoraj mądrze sie wybraliśmy na basen więc pewnie się spłukałam, hahaha. Nie dość że przytulanki dzień wcześniej to jeszcze pływanko :-( Naprawdę nie liczę na nic w tym cyklu, jutro idę do gina i tego się panicznie boję bo wczoraj po południu zrobiłam jeszcze jeden test owul. kreseczki były prawie równe ale testowa ciupeńkę ciemniejsza więc jakby ten pik LH zmalał a dzisiaj mierzyłam tempkę i 36.2. Więc skoku jakiegos szczególnego nie ma, wzrost z 35,7 (wczoraj) na 36,2. Boję się że jednak owulki wcale nie było. Wczoraj byłam przekonana że dzisiaj tempka pójdzie w górę a tu..... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz twierdzi że nie powinno się co dzień bo organizm faceta nie naprodukuje tyle plemniczków ile powinien. Więc grzecznie się stosujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka dobrze robisz :) A u mnie ślicznie pada śnieg wrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pojmuję tej tempki. do tej pory to chyba powinien być już skok, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - kochana, rzeczywiście skok tempki już raczej powinien być , ale ja tyle się o tym naczytałam że powiem Ci kochana, że czasem dzieje się tak, że owulacja wystąpi np dziś a skok tempki nastąpi dopiero jutro lub pojutrze. Nie zawsze jest tak dokładnie że w dniu owulki tempka od razu leci w górę, czasem następuje to dzień lub dwa później. Tak też było u mnie. Nie martw się wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja płaciłam za pierwsze usg 100 zł. a za kazde następne po 50 zł.z tą kasą chorych to chyba tego nie refundują. krop.ka temp.nie zawsze rośnie a najlepiej to poczekaj co powie Ci lekarz na usg.nie sądzę tez żeby basen wypłukał Ci plemniczki . ;) kochane moje ja tez w ciągu ostatniego roku przytylam 10 kg.ale za każdym razem jak się odchudzałam to mialam złe wyniki krwi .lekarz twierdził że niedobór żelaza może też byc przyczyną że nie mogę zajśc.więc dałam sobie spokój z dietami i zaczynam przypominac foczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK ZWYKLE BARDZO MNIE PODBUDOWAŁYŚCIE. DZIĘKI. ALE MARUDA ZE MNE. ZDAJĘ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ ALE JEST TO TAK WAZNA SPRAWA.... PRZEZ TEN MONITORING I TEMPKE CAŁA TEORIA MI SIĘ WYWALIŁA ODNOŚNIE OBSERWACJI MOJEGO ORGANIZMU. NADAL JESTEM W CIĘŻKIM SZOKU... CO DO WAGI TO JA TEŻ Z NIA CAŁY CZAS WALCZĘ :-( GDZIES OD 18. RŻ. ALE NP. OSTATNIO MIAŁAM ROBIONE BADANIA MORFOLOGIĘ, MOCZ ITD I WSZYSTKO OK! NO I WIDZIAŁAM WASZE ZDJĘCIA (POZA IZĄ) I... W E T O!!!!!!!! ŻADNA Z WAS NIE JEST ANI FOCZKĄ ANI NAWET DO NIEJ PODOBNA, JESTEŚCIE BARDZO ŁADNYMI I ZGRABNYMI DZIEWCZYNAMI!!!!! A Z TYM MONITORINGIEM TO WYDAJE MI SIĘ ŻE TO ZALEŻY OD LEKARZA, JAK ZA TO POLICZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka ja sobie codziennie powtarzam że w końcu kiedyś się uda.moja szwagierka jest położną i mopowiadalami że ostatnio przymowała poód u 38 latki ( pierwsze dziecko ) i wszystko bylo o.k. więc i dla nas zaświeci sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×