Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam dziewczyny....u nas wszystko dobrze :) Badania ok, maleństwo waży 0,5 kg ...i wyszedł chłopiec :) Gin powiedziała, że z tego siusiaka to dziewczyny już nie bedzie ...ale jakoś po tych wszystkich pomyłkach pomyślałam że jeszcze poczekam do następnej wizyty ...chociaż postanowiłam dawno, ze nikomu nie powiem ...tylko Wam :) Martwiłam się że brzuszek trwadnieje ale gin powiedziła ze w kolejnej ciązy to normalne - macica przygotowuję się do porodu wcześniej :) Hmm kochane 21 tydzień ...jeszcze troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i znowu ominęłam nie wczoraj imprezka na kafeterii, winko itp...... Krop.ka - ale super, mam nadzieję że na efekty nie będziesz musiała długo czekać i myślę że za dwa tygodnie napiszesz nam o swoich dwóch kreseczkach.... :) mAAm - kochana skorzystaj i Ty z tego monitoringu, zobaczysz że pomoże :) A co progesteronu to ja też przecież w drugiej połowie cyklu go łykałam w postaci leku o nazwie duphaston :) Luteiny nigdy nie brałam więc nie wiem jak to jest . Iza - GRATULUJĘ SYNKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ale super. Ja też na początku, myślałam że nie będę mówiła co urodzę itp. ale teraz po tylu miesiącach czekania jakoś mi przeszło i gdy tylko ktoś zapyta to mówię od razu, że będzie chłopczyk. Iza - pół kilograma to już niezły z niego mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a z moim zdrowiem chyba gorzej, gardło boli bardziej niż bolało, katar okropny i smutno mi z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nadrobimy te imprezy później dziewczyny bedą piły mleko a my winko ;) A ty kochana nie czekaj tylko do lekarza maszeruj bez żartów , niech Cię przebada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!! Iza gratulacje !!!!tak sie ciesze że wszystko dobrze :) Evika trzymaj się .walcz z tą choroba wszystkimi siłami :) no to czekamy na dwóch chłopaków :) u mnie dzisiaj zima ( cały czas pada śnieg ).dzisiaj 21 dc. i temp 37,2.a o brzuchu ciągle zapominam bo nie boli .już nie pamiętam żeby był taki bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! BIGmam - tempkę masz bardzo obiecującą :) Super:) Oby tak dalej :) Iza - masz rację - za kilka miesięcy to my urządzimy na kafeterii imprezkę z winkiem :) A dziewczyny dostaną mleczko :) ewentualnie kakałko do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie obawiasz się czy bedziesz umieć \"obsługiwać\" chłopaka ;) Hmm mycie ale myślę że dziewczyny, które mają synków nas nauczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do pracy:( pojawię się za godzinkę .nie martwcie się o chłopaków.będzie dobrze .chetnie pomożemy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Iza ja jak miałam 20 lat i skończyłam szkołę średnią i poszłam na studia zaoczne to wtedy dorabiałam sobie opiekując się dzieckiem. Pilnowałam chłopczyka,który miał 4 miesiące a skończyłam go pilnować gdy miał 3 lata :) Także myślę że sobie poradzę. Ogólnie zasada jest ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - dasz radę zobaczysz :) Jakby co to mamy też na naszym topiku doświadczone mamuśki chłopaków więc będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ WSZYSTKIM, JA PO PIERWSZEJ LUTEINCE. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ. IZA!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŚWIETNIE ŻE WSZYSTKO OK I ŻE SIUSIACZEK! BĘDZIE PARKA!!DOBRZE DZIEWCZYNY OBSTAWIAŁY :-)) CO DO HIGIENY ITD. TO PONOĆ DZIEWCZYNKI SĄ GORSZE DO PIELĘGNACJI WIĘC TERAZ MACIE JUŻ Z GÓRKI, HAHAHA BIGMAM - TEMPKA SUPER, JA DZISIAJ RANO 36,3 OOOOOO, HAHAHA. POWOLI POWOLI IDZIE DO GÓRY :-) MYSLĘ ŻE W TYM M-CU PEWNIE NIC Z TEGO ZE WZGLĘDU NA TEN BRAK PROGESTERONU ALE MAM NADZIEJĘ ŻE JAK SIĘ TROSZKE PODLECZĘ TO MOŻE W KOŃCU \"ZAŁAPIĘ\". EVICZKO - KURCZĘ, FAJKTYCZNIE IDŹ TY DO LEKARZA MOŻE COŚ CI PRZEPISZE CO POWSTRZYMA TO CHORÓBSKO ŻEBY SIE DALEJ NIE ROZWIJAŁO. NA POCIESZENIE CI NAPISZĘ ŻE CZYTAŁAM WYPOWIADAŁA SIĘ JAKAŚ PANI DOKTOR ŻE ANTYBIOTYKI NIE SĄ GHROXNE DLA CIĄŻY ŻE O WIELE GROŹNIEJSZA JEST NP. GRYPA. WIĘC IDŹ KOCHANA, IDŹ NIE CZEKAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rodziłam córcię to leżałam poźniej z dziewczyna ona urodzila druga córcię mówila ze świetnie bo nie poradzilaby sobie z higieną u chłopca....tyle lat a ja to pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka dobrze, ze trafiłaś na dobrego lekarza- bedzie dobrze :) i w końcu skończą się te nocne imprezki na kaffeteri z piwkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka- dziękuję że się martwisz, tylko ja już raz brałam antybiotyk w tej ciąży i nie chcę znowu, martwi mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika synuś już jest duży - nie martw się, wybierz się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) To ja dzisiaj zaczne od siebie :) pozwolicie:) Więc dzisiaj miałm przekichana noc bo wpierw zasnąc nie mogłam i padłam chyba o 2.oo ,a potem obudziłam sie o 4.00 i wkoncu budzik dryndnoł o 8.oo ale leżałam jeszcze w pół snie 27minut i dopiero sprawdziłam tempkę:O ale pokazała dzisiaj 1 stopień mniej niż wczoraj bo 36.4,5(na elektronicznym w pochwie) a drugi też elektroniczny w buzi 36.4 więc temp leci w dół jajniki pobolewają cycki baloniaste terz więc czekam na tą czerwoną cholerę i się już doczekać nie mogę bo bym do gina się umówiła:) ponoć w przychodni( blok obok) jest jakiś fajny młody przystojny:D lekarz bo psiapisiułka chodzi do niego po tabletki to :) będzie moja pierwsza wizyta u chłopa:) Ale czego się nie robi dla darmowego monitoringu iihiihihihi:):D;) A ponnadto która do mnie śnieżycę rodem z Grenlandi przywiała :O sniegu mam po kostki normalnie :o Oj dziewczyny powiem wam że chyba mnie deprecha dopada że innym naszym znajomym się udaje a mi nie:O IZA- 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę🌼!!!!!!![❤️S❤️Y❤️N❤️A❤️ !!!!! a opieka ponoć nad chłopcem jest łatwiejsza :) mniej fałdek do mycia jak się z kupka hihiihi no tyle że jajeczka sa do mycia i trzeba skórkę odciagać :) a i jak sie przewija to trzeba miec tetrowa pieluche obok bo często jak się siusiaka nie nakryje to niespodziewanie fontanna pryska:D i mama jest opsikana hihi:D EVIKA- szybciorem do lekarza mi tu ja do gina a ty do lekarza szybciorem!!!!!!!!! KROPKA- ja bym nie spalała na twoim miejscu tego cyklu bo często dziewczyny piszą że tempka im sie nie sprawdzała:) BIGMAM- kochana ja tam czuję u ciebie II krechy tak jak czułam u IZY chłopaka a jak ja cos czuję to tak jest :p:) POLA- kochana jesteś bo wczoraj jakoś sie tak mijałyśmy :( KISA- macie rację że jak się przeprowadzacie to lepiej tu tylko odświezyć a swoje gniazdko zrobić wychuchane :) NUŚKA- ty nas nie podczytuj tylko klikaj częsciej co u ciebie :) ósemka juz wyrwana to nie możesz zwalic że cię boli i nie klikasz:p ihihihii:D JULY- halo, halo ziemia wzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - jeśli lekarz jest dobry i zna się na rzeczy to nie zapisze ci nic co by ci zaszkodziło. mówię ci że słysząłam że grypsko jest o wiele gorsze od antybiotyku że są antybiotyki które zupełnie nie mają wpływu na ciążę. nie martw się, poza tym tak jak iza pisze - dzidziuś już jest duży :-) Iza - dzięki za ciepłe słowa, ale mam tak złe doświadczenia z lekarzami, że szok. Strasznie podchodzę teraz ostrożnie. A kiedys tak nie było. Zostałam wychowana że ksiądz i lekarz to dwie świętości (tak tez kiedys było). A potem przeżyłam szok :-) Jednak nadal gdzies tam wierzę że są też lekarze z powołania którzy naprawdę chcą nam pomóc a nie że chodzi im tylko o kasę, albo o odwalenie roboty. Mielismy przypadek że dziecko nam sie dusiło (zapalenie krtani), pojechalismy do przychodni całodobowej (pogotowie dla dzieci), trzy razy prosilismy w recepcji o lekarza (byliśmy jedyni pod drzwiami) w końcu mąz nie wytrzymał, poszedł sam przez recepcję do pokoju lekarzy a one sobie siedziały, piły kawkę i się głośno z czegoś śmiały. A my czekaliśmy jakieś 15 minut z duszącym sie dzieckiem pod drzwiami gabinetu! Jeszcze recepcjonista rzucił się na mojego męża ale on mu się wyrwał i tam wparzył. No to jakim trzeba być człowiekiem (już nie mówię że lekarzem) żeby tak postąpić? Ja naprawdę nie jestem osoba konfliktową. Pola - przepraszam za to co tu piszę ale wydaje mi się że ty zrozumiesz, że sama wiesz że lekarze tak jak ludzie w innych zawodach są różni, jedni z powołania a inni wybrali ten zawód z braku laku albo dla kasy - nie wiem. A może to wina Państwa. Ale po tym jak Ciebie tu czytam jak starasz sie nam wszystko wyjaśnić, poświęcasz swój czas żeby nam wszystko wytłumaczyć, od razu śpieszysz z pomocą, radą - myslę że ty jesteś z tych drugich :-) dlatego nie chciałabym cię urazić :) Przywracasz mi wiarę w lekarzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja Ci powiem, ze się krepowałam zawsze gin faceta a przy moim porodzie był mój znajomy gin. i był delikatny :) a na dodatek ze mną pracował i trochę głupio tak mi było :) Szkoda, ze nie ma go w szpitalu bo chodziłabym do niego :) ale z mojej gin jestem bardzo zadowolona :) Można o wszystko zapytać, zawsze zbada, wytłumaczy jest ok :) po porodzie też bedę do niej chodzić i postanowiłam, że regularnie :) Tak więc Maam zapisuj się na monitoring chyba, że nie będzie Ci potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAM - witaj! Ja myślę że Ty też powinnaś pobrać tę luteinę lub duphaston, niska ta Twoja tempka jak na drugą fazę cyklu. Tak myślę, choć oczywiście mogę się mylić. Zrób ten monitoring kochana a uda się szybciej zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka strona Twoja :) Miałam wydrukować i zostawić na pamiątkę zapiski z naszego topiku jak mówila Maam a tu już tyle stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytuję bo mężusiowi jedzonko do pracy dawałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki 🌼 Rybki nie chorujecie mi tu......Evika ❤️ Iza gratuluje syneczka❤️jupi.... Maam, Bigmam, Krop.ka ❤️ Witam sie dziewczynki i zmykam za jakies 15 minut. Jade dokupic kilka ciuszków jeszce i jakis kosmetyków dla Maluszka mi brakuje. A kasa leciiiiii ugh.... :D ps. dla dziewczyn z wczorajszej wieczornej imprezy:P Nie dałam rady pomalowac paznokci u nóg:(. Czeka mnie kosmetyczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa idź do kosmetyczki ...jeszcze się odprężysz :) Ja sama uwielbiam jak mi ktoś "robi" przy paznokciach ;) samej mi się nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×