Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

nie sama bo ja jestem.mAAm o tej godzinie to temp. chyba się nie liczy (trzeba rano ,przed wstaniem z łóżka ) nie wyczekuj na @ tylko do apteki idż po teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-nie ma i nie będzie!!! ie wywołuj wilka z lasu,niech tam siedzi i nie wyłazi przez co najmniej rok:):):):) Na2 krechy tu twoje czekamy:D mAAm- ty to łobuzica byłas:) Ze tez cie nie wylali;) zartuję:D:D:D moj synek to anioł w porownaniu z tobą:D;Dihihihih Och mAAM- ale sie usmiałam:D:D:D:D ty wiesz co zrobic by sie człowiekowi micha cieszyła:):) Lecę pomagac młodemu w lekcjach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja czuję tam na dole tak jakby ktoś wstawił mi protezę która naciąga mi brzuch,rozciąga go az nie mogę się schylic bo coś przeszkadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigmam- ja tez w okolicach 23dc mam zawsze jakies dolegliwosci brzuszne, juz przestałam zwracac na nie uwagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola proszę nie stresuj się .nasze dzieci sa kochane i mądre ( po mamusiach ) głowa do góry !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, podczytuje na bieżąco. mAAm - ale ziółko z ciebie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro u nas 9 stopni na plus!!!!!!!!!!!!!!!! wiosna idzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w tym roku organizowac sobie ogród, zrobić trawnik itp...ale cóż musze rok poczekać nie bedę sie z brzuchem wygłupiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jkochane zawsze bujną fantazje miałam hihi:D i twurcza, obrazowa jestem hihiiih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- wiem tak sobie ją tylko zmierzyłam rano była niska tez bo 36.3 :( więc juz czekam na @ bo przezciesz jak się jest w ciąży to tempka nie spada w dniu @ no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak sie jest w ciąży to wszystko jest możliwe nawet że temp.spada żeby urosnąc.przykładem na to że wszystko jest możliwe jest nasza Evika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- ale mi juz wczoraj o 1 stopień spadła i dzisiaj rano tak samo więc to na bank na @ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- chłopa zagoń do roboty :) a ty tylko wskazuj gdzie co ma sadzić :D ja chyba w sobotę pojadę po kwiaty na balkon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ja ez skocze po jakies krzaki na balkon,ale jak sie ciepło zrobi bo dzis to mi sie zupelnie nie chce wchyac,herbate goraca pije,w polarze siedzę, okna pozamykałam, grzejniki odkręciłam,zimno mi!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA-:p tere fere kuku chłopek strzela z łuku :p nie ale tak serio czuję sie tak że wiem że będzie tylko juz bym ją chciała bo wiesiołek czeka no i na monitoring chciała bym iść :o A cieszyc się dopiero będę jak do 4.04 jej nie bedzie to wtedy zatestuję :) Więc to BIGMAM przełamie barierkę na topiku nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika77
...a my staramy się od września i nic nam z tych starań nie wychodzi :(( W pierwszą ciążę zaszłam po 3 miesiącach starań, a teraz coś nie gra... W następnym tygodniu jedziemy na badania, może dowiemy się czegoś? Dlaczego wtedy się udało, a teraz nie chce??? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - Ty normalnie w szkole terrorystka byłaś!!!! Ale się naśmiałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no nie az tak źle to nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA77 witaj i zagladaj do nas najważniejsze to nie tracic nadzieji :) My wszystkie tez tu po 9 miesiecy się staramy i jak widac o 10 zachaczymy :) Więc głowa do góry bo jak to mówią co nagle to po djable:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody robi matematykę,wiec tylko doglądam:) moj chłop jedzie w sobotę rano na narty z kolegami, wraca w srodę, tyle dni sama,rany.On rzadko gdzie jedzie beze mnie i tak głupio bede sie czuła. Na szczescie wraca 11dc (inaczej bym go chyba nie puscila;);) szkoda miesiąca:D.Wymysliłam ze pojedziemy z młodym na basenik w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dobre te Twoje opowieści hehehehee. Zażeram mój obiad i postanoiwłam zajrzec:) i najpirw rozsmieszyłam mnie jaszczurka na głowie a poźniej Twoje wyczyny w szkole hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika77
dzięki mAAm, szlag mnie trafia, bo zaczynam się bać. Jedziemy na te badania i zobaczymy, na początek mamy zrobić badanie nasienia i usg mojego jajeczka, a jak wszystko będzie ok to będziemy sprawdzać drożność jajników.Ale to wszystko pewnie znowu potrwa tak długo, a ja niestety nie robię coraz młodsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika masz 32 lata...zdążysz wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×