Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kochane ja juz do domciu wpadłam :) przekopałam się przez zaspy hihihihihi:D szybciorem was poczytałam ale kliknę po tem bo musze w tepie coś upichcic bo młody za 30 min kończy lekcje :) i głodny wpadnie :) EVIKA- BARTUNIO SLICZNY JAK ZAWSZE:D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to sie stało ze ta str jednak moja?:) Gdzie sie podziałyscie? Czesc kobitki:) Było całkiem niezle,czytałam ksiazke do 0: 30,o 4 rano nas wysłali w miasto wiec spałam niewiele. Wrociłam do domu,wyprawiłam małego do szkoły, wstawiłam auto na myjnie potem wpadła siostra na kawke,w miedzyczasie stawiałam zupke , teraz jestem po kapieli i czekam az młody wroci ze szkoły,nie ma sensu sie kłasc do wyra. Dam mu obiad,posadze do lekcji i wtedy sie kimnę;) Evika-moze mały rzeczywiscie ma ospe? ta wysypka to krostki w roznych stadiach rozwoju? czy moze wszystkie tak samo wyglądają? nike-niesamowite mieszkac przy wąwozie,nie kazdy tak ma:);)fajna sprawa. mAAm-jak tam? obiadek zdążyłas upichcic? jak sie czujesz? bo ja zupełnie nic nie czuje,zero jakichkolwiek objawów, nawet cycki zero większe,nic,kompletnie nic.@ dokładnie za tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - wysypka wygląda tak samo, to jest taka drobna kaszka. To raczej nie ospa. Te pryszczyki nie są wypełnione żadnym płynem, raczej się zlewają i są płaskie. Myślę że to ta trzydniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a może w tym miesiącu...... nic nie mówię! Ja życzę Ci tego z całego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- ok,to nie ospa. to trzydniowka.Mam nadzieje ze juz mniej swedzi.Jesli masz diphergan to mozesz na to swedzenie dac łyzeczke a ja jestem ledwo zywa,mlody ma geometrie i musze mu pomagac.wiec ze spania nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D wczoraj nie klikałam bo mi wogle net nie chodził coś się działo chyba :o A jak zaczeło działac to mąż na necie mecz ogladał bo ma chopla na punkcie milanu :O więc nie miałam jak się dopchać :O Ja dzisiaj kochane mam 19dc i juz wiem na 100% że pojawi się @ bo brzucho pobolewa i cycochy mnie bola :O Ale ciesze się ze w tym miesiącu tak wypada u mnie 8-9-10-11dc że spokojnie będę mogła podglądnąć co u mnie się dzieje i czy faktycznie pęka u mnie 11dc czy w 10dc bo powiem wam ze mi się wydaje że w 10dc no ale nie miałam tego sprawdzanego bo więc się nie upieram :O Chce tez zrobić sobie jeszcze raz hormonki bo przyznam się wam ze troche jestem zła na moja ginkę ( choć jako lekaz jest bardzo dobra i ma duzo pacjętek i przez to jest zakręcona) ale tak serio jak bym sama nie sprawdziła ż emam niski progesteron to ona by mi tej luteiny nie zwiekszyła bo nic by o tym nie wiedziała więc mnie to troche wnerwia i dla tego jestem ciekawa wyników i chyba je skonsultuję tez z inna ginką tak by miec jakieś potwierdzenie :o co myslicie o tym ??? A i zapomniałam wam napisać :D słuchajcie kochane od ponad tygodnia mam dziwne uczucie jak by mi cos wypychało lewą górna trójke i czwórke (ząb) ale nie jest to taki ból jak by był ząb zepsuty czy jak reaguja czasem zęby na ciepło-zimno tylko jak by mi miały wypaśc wiec w poniedziałek lukam na te kły przed lutrem i co widzę ....na dziaśle nad zębami przebijaja mi sie 2 zęby .........kurwa normalnie się poryczałam :O kobita prawie 31 lat na karku i kurwa zęby mi rosna jak ja bedę wygladac :O Poleciałm do dentysty to myslałam że się kobitka przekreci jak jej oznajmiłam ze mi zęby rosną :D patrzyła na mnie jak na zdurnowaciała babe która chyba się czegos na ćpał i głupoty gada :O zaczeła mi wmawiac z eto ropień , albo afty pewnie ...na co ja że nie bo mnie to nie boli i że dotykałam sobie łyżeczką i czułam ż eto jest twarde jak ząb :O popatrzyła na mnie z politowaniem i mówi dobrze to zrobimy przeswietlenie i zobaczy pani ze to nie ząb :) I co kochane okazało się ż emam trzy komplety zębów hihihi:D kuźwa baba zdębiała jak to zobaczyła :) powiedziała ze trzeba troche poczekać by one wylazły i chyba mi aparat założa na jakieś pół roku i na te 2 zęby specjalne klamry :O w tedy dentystka oceni stan zębów które sa w lepszym stanie i zadecyduje które usunąc :O powiem wam ze jestem przerazona a mąż juz chodzi i mówi ze z metalowym usmiechem i tak bedzie mnie kochał i Że jestem jego rekinkiem :o dowcipnis no :O POLA- rany zaciskam bardzo mocno kciuki bardzo bym chciała by wkońcu Ci sie udało :)Co do spania to ja jestem juz tak tą zimmą zmęczona że normalnie nie wyrabiam mogła bym spac non stop :o wczoraj kupiłam sobie zónkile do wazonu to odrazu jakos tak lepiej jak się na nie patrzę :D EVIKA- dobrze ze to tylko trzydniówka :D a nie żadne ospisko :O ja za kawuńcie dziękuję kochana :D NIKEM- pewnie ze zawsze z kims szybciej czas leci :) Ja ci powiem że nie nawidze siedzieć sama w domu :O bo ja wogle do typu samotnika sie nie nadaję :O A gdzie pozostałe panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAC BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-nie wywołuj wilka z lasu,moze jednak nie nadejdzie@, na razie nie ma i tego sie trzymajmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam i probowałam wyciagnąć od swojego o tych trzecich zebach ale mnie spławił bo nie ma czasu..:( moze pozniej sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- hormonki jak najbardziej mozesz zrobic, skoro masz owulke 10-11 dc to szczyt progesteronu u ciebie wypadłby na 16-19 dc i w tym czasie powinnas go oznaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! mAAm - zazdroszczę Ci tych potrójnych zębów. Nawet nie wiesz jak bardzo:) Ja mam słabe kości, słabe zęby i chętnie bym wymieniła na nowy egzemplarz:) No co za głupi pech, dlaczego ja nie mam po trzy zeby??????? :D Nie przejmuj się! Będzie dobrze! A co do ginki, to kochana ja na Twoim miejscu skonsultowałabym jeszcze z innym ginem. Tak dla pewności, dla samej siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLa- powiem ci ze ciekawa jestem co twój męzus na to powie :D Bo mnie perspektywa noszenia aparatu załamała kompletnie :O a co do tych zębów to np. brat rodzony mojego dziadka w wieku 63 lat stracił 1 i wyrosła mu nowa :O wiec może to jakieś genetyczne :O u mnie :o A co do mojej @ to nie potrafię tego okreslic ale poprostu wiem ze bedzie :O cycki niby nie napompowane( lekucieńko nabrzmiałe )ale juz bola jak cholera no i te podbrzusie pobolewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- Ja ci chetnie oddam moje kiełki :D ja ich az tak nie potrzebuje :) A co do ginka własnie tak chcę zrobić :Obo z całym szacunkiem jaki dla niej mam to ona jednak jest zakręcona :O POLA- ale przy cyklach 23dc też w 16-19 dniu progesteron ??Bo ja sprawdzałam w 15 dc w tedy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA - a jak tam siostra lepiej już? wierz ja czesto oniej myślę :) POLA- gdzie zwiałaś :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIhih:D POLA na stronke czatowałas :p hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a jak ty się czujesz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- jasne ze idz do innej jeszcze,to normalne zupełnie ze warto poznac opinie jeszcze innego lekarza. Szczyt progesteronu wystepuje w 6-8 dniu od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- no własnie polece :) Bo w sumie badania (hormony)u tej ginki robiłam w sierpniu i od sierpnia tak serio to nic nie wiem ....Co prawda mężus nie robił badania nasienia ale wydaje mi się z eraczej jest ok :Ochoc wiadomo pewnosci nie mam no bo pali fajury ale w sumie nie duzo paczka mu na 3 dni strcza no i wiadomo jak to facet jakies piwko do obiadku po robocie wypije :)( nie mam tu na mysli picia chetro litrów i upijania sie do nieprzytomności ) sport uprawia i raczej zdrowo sie odrzywia :o sam juz nie wiem co mam mysleć :o wnerwiam się tylko jak pomysle sobie ile juz kasy wydałam a ciąży jak nie widac tak nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ledwo wyrabiam brrrrrrrrrr ale kawkę z wami muszę wypić :) Maam ale numer z tymi zębami :) podobnie jak Evika też mam słabe zęby :( Evika już w porządku z Bartusiem ? Pola kochana trzymamy kciuki :) do nowego domku musi być dzieciątko :) Norbert tak ślicznie zaczyna się prztulać - hmmm cudnie tylko dzisiaj w nocy chyba bolał go brzuszek bo co chwilę się budził z płaczem ale rano uśmiechy rozdawał - przezadowolony - moje szczęście malutkie :) Paulinka nocuję u mojej mamy a my szalejemy :) a co :) a mój mąż przebąkuje coś o kolejnym dziecku hmmm bardzo ciekawe a może staranka mu się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. W końcu się zmobilizowała do pisania. U nas powolutku leci. Obecnie mały znowu chory (tydzień w szkole tydzień w domu) Dońka dzisiaj ma równe 6 miesięcy i dwa ząbki, na szczęście żadne choroby nas nie dopadają. Powolutku rozszerzamy dietę ale głównym daniem dalej jest cyc. Ja ledwo mówię straszny ból gardła. Odnośnie pracy ja znalazłam prace w takim jednym biurze (wprowadzanie danych) 600 zeta brutto minus dojazdy to może zostało by mi koło 200. Niestety godz. nie pasowały i zrezygnowałam. Zresztą mój zaczął chodzić do pracy to nie ma tak źle. Zdecydowałam się na chałupnictwo z kartkami. Zarobek przy wprawie koło 400 ale robie w domu. W piątek jadę po towar. Zobaczymy co z tego wyniknie. Co do moich kolczyków to oczywiście jak tylko zdobędę gotówkę będę działała teraz kaska idzie na bieżące wydatki. A tak to leci powolutku już nie mogę doczekać się wiosny, wysiadam przy tych śniegach. Całuski dla Was kochaniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam doczytałam o Twoich 3 zębach.Na pocieszenie dodam że całe szczęście że te 3 nie są sztuczna szczęką. Na pewno kłopot dla Ciebie ale zobaczysz wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam wysłac małego łobuziaka do szkoły...Zaraz ide sie kapac bo jeszcze w szlafroku chodze;) Iza- teraz staranka trzecie to zupełnie na luzie,bez zadnej presji,tylko pozazdroscic:) mAAm- kochana, spokojnie, zajdziesz w koncu ,zobaczysz.:) jestes w takiej dobrej sytuacji ze masz jeszcze czas i w warszawce mieszkasz. My musimy do Poznania jechac 120 km jak bysmy w koncu chcieli cos wiecej zrobic np in vitro.Albo Szczecin. U mnie 21dc i nic nie czuje...cisza kompletna.Ale jeszcze 6 dni wiec wszystko przede mną:) jedynie co to bucha mi gorąco i poce sie w nocy okropnie mimo wyłączonego kaloryfera i otwartego okna,bo tak spimy. Ale ja tak czesto przed @ mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska- za 200 zł to sie tyłka nie opłaca z domu ruszac,tak uważam:( masakra ze tak płacą:( Ja dzis mam lenia, lece do pobliskiego chinczyka po obiad bo nie mam siły do garów stanąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- moj tez pali i to dużo:( i piwko czy drineczek to tez czesto wieczorkiem. Wyniki nasienia byly bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Sorki ze tak mnie wcieło ale zjadłam dwie kanapeczki z zółtym serem i wypiłam herbatkę którą z rozpendu posłodziłam 2 łyzki :o a normalnie nie słodze chyba że pije z cytryną ,a ta była bez :o i kochane tak mnie żoładek rozbolał że szok :o połozyłam się na godzine i dalej mnie boli :o cmokam teraz reni i mam nadzieje że mi minie :o IZA- kochana to teraz jak staranka to ja ci bliźniaków życze chłopca i dziewczynki za jednym zamachem :D byście dwie parki w domku mieli :D I gdzie te obiecane foteczki :O NUSKA- dobrze ze sie odezwałas bo już się martwiłam co tam u was :) Dobrze ze mezus znalazł pracę :D co do tych wprowadzania danych to koszmar 200zł :O ale może pokombinuj bys je w domu mogła klepac tak dorabia sobie moja tesciowa do emerytury ( choc jej emerytura to 2500 do ręki:O tesć ma 2700 więc nie wiem na co ona dorabia chyba na waciki ale miesiecznie potrafi 1000zł na nich w domku wyciagnąc :) Co do filcowania to własnie czekam na kolczyki od kolezanki jak dostanę to przeslę ci foto :)❤️DOMINICZKA wszystkiego NAJ, NAJ 🌼 i gratuluje dwuch zębalków :D POLA- no to mnie pocieszyłaś z tym nasieniem :) mam cichą nadzieje ze u mojego wszystko ok w tej materi :D ja na pewno polece do ginki jeszcze jednej bo chce mieć info i od niej co ona mysli :) Bardzo lubiłam państwowom ginke ale do nie to jest koszmar by sie dostać więc załamka i usg u niej nie ma :( Powiedz mi kochana czy hormonki LH,FSH są refundowane ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×