Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

WODNISIA:D ale mi się gęba ucieszyła jak cie zobaczyłam :D trzymam kciukasy za staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- na pewno wam kliknę dzisiaj jak było u gina sama juz się doczekac nie mogę :)co mi powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia witaj! Tak dawno Cię nie było :) mAAm życzę powodzenia u doktorka :) Będzie dobrze zobaczysz. Mam nadzieję że u Ciebie w tym cyklu nie jest za późno, ale skoro masz dłuższe cykle to może akurat masz sam środeczek hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no powiem ci że wczoraj mnie lekko bolało na dole podbrzuszysko a teraz aktualnie napindala :o boję się że moż esie okazac że jest juz po ptakach w tym miesiacu cycki tez mam dzisiaj lekko napompowane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - spokojnie jeszcze kilka godzin i wszystko będzie jasne.:) Będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu zgrzeszyłam ................. :( Ale ta pepsi w moim biurku tak na mnie patrzyła :( Znowu wypiłam, nie mogłam się powstrzymać :( Normalnie to jak jakiś nawyk, tak mnie ciągnie że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wodnisia !!!!! :) mAAm czekamy na dokładną relację z wizyty :) Evika dzięki za dobre słowa :) co ma byc to będzie .jeszcze 6 dni .Eviczko Ty już niebawem masz termin więc musisz odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz BIGmam najdziwniejsze jest to, że im bliżej mojego terminu tym ja mam więcej w sobie energii. Wydaje mi się że mogę góry przenosić. A gdy już zaczynam coś robić to męczę się po kilku minutach :( Jakoś tak dziwnie mam. BIGmam- masz rację co ma być to będzie. Jeśli nie ten miesiąc to następny, chociaż ja oczywiście życzę Wam wszystkim aby się udało jak najszybciej. Trzeba myśleć i nastawiać się bardzo optymistycznie. Wszak nasze już spore dzieciątka też potrzebują szczęśliwej i uśmiechniętej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ❤️ Evika77 ❤️ BIGmam ❤️ dzięki za miłe powitanie :D mAAm - na pewno jesteś zdrowa i zobaczysz, że razem będziemy awansować w tabelce - zaciążone :D Evika - żeby wszystkie kobiety w ciąży miały tylko takie grzeszki, jak Ty, to by było cudownie :D Bigmam - trzymam kciuki! Już Cię widzę w górnej tabelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- BIGMAM- stresa mam jak niewiem co :) az mi głupio :D głównie z obawy ze d u p a bedzie w tym miesiacu :o A powidzcie mi dziewczyny jak maja się rozmiary pecherzyka na monitoringu :o ile on musi miec by pekł jak to sie ma bo ZIELONA jestem niczym trawa wiosenna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA- trzymam cie za słowo kochana :) Ale fajnie że jestes :) POLA- jak tam kochanieńka może przerwa od nauki :)i do nas wpadniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- faktycznie masz z ta colą :) Jak to mówia cola wssana z mlekiem matki :) Widac twój organizm potrzebuje kofeinki moz ewalnij sobie capuczinko z magnezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wodnisia :) Dziewczyny działajcie na wiosnę musi być wysyp II kreseczek :) Evika ja też mam ochote na cole i czasem wypiję troszkę :( Jeszcze tydzień do wizyty u gin i pewnie dostanę skierowane na glukozę :( Maam u mnie w niedzielę przeleciał bocian na naszym domem akuratnie staliśmy na podwórku :) I jak tu nie wierzyć w bociany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- o tak jak :) Bocian prawde ci powie :) To ja normalnie dziewczynki zaczynam wierzyć w bociana hihihihi zobaczycie jak nic II krechy w tym miesiacu moje i juz :p ale marzycielka ze mnie no nie hihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj ogladałm z moją córcią Barwy szczęscia i była scena z synem gejem i musiałam wytłumaczyć mojej córci kto to jest gej ;) Na koniec stwierdziła, ze ostatnio na weselu to było dużo gejów - chłopcy wygłupiali się i tańczyli ze sobą - :) Ale powiem wam, że coraz trudniejsze pytania zadaję zawsze wydawąło mi się że nie bedę miała problemów z wytłumaczeniem jej niektórych spraw...a to dopiero początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze mi pomoze to mierzenie , chociaz nie wiem bo z tą moja owulacja była ale bardzo slabiutka dlatego dostalam clo i sie udalo jak wziełam , ale obumarło , wiec niewiem ale spróbuje . ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie krop.ka.................14.12.2009...........34......... ....śląskie MARTUNIADIABLICA............................32.......... ....W -wa ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ..ZACH-POM magdalena28...........15.04.2009..........29............ ..ŁÓDZKIE.. WPISALAM SIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza dzieci rosna i tych trudnych pytań , i tematów bedzie coraz więcej :) taka kolej rzeczy:D DZIEWCZYNY NO JAK JEST Z TYM PĘCHEZYKIEM NO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- głowa do góry będzie dobrze zobaczysz :)na pewno sie uda:D trzymam kciukasy za ciebie kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA ZMIENIŁAM CIĘ W TABELI :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie krop.ka.................14.12.2009...........34......... ....śląskie MARTUNIADIABLICA............................32.......... ....W -wa ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE Magdalena28...........15.04.2009..........29............ ..ŁÓDZKIE. POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ..ZACH-POM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIEWCZYNY INFORMACJA SPRAWDZIE WSZYSTKIE TABELKĘ :) I PRZYPOMINAM ŻE W TABELKE WPISUJEMY TERMIN NASTEMPNEJ SPODZIEWANEJ @ A NIE OSTATNIEJ :)!!!!!! POLA- MAGDALENKA SPRAWDZIE BO CHYBA SA U WAS BŁEDY :O NO CHYBA ŻE POWINNYSCIE WŁASNIE TESTOWAC HIHIHIHI:) TO TRZYMAM KCIUKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!WKLEJAM AKTUALNA TABELE W CAŁOSCI I PROSZE SPRAWCIE CZY WSZYSTKO SIE ZGADZA ?????? ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie KROP.KA.................14.12.2009r.........34...........śląskie..... MARTADIABLICA........____________......32...........W-WA........ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE ************************************************************************************* Magdalena28...........15.04.2009..........29............ ..ŁÓDZKIE. POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36...............ZACH_POM PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spiace KRÓLEWNY :D pobutka :) Czy któraś napisze mi jak jest z tym pechezykiem wkońcu dziewczyny która miała monitoring :o BIGMAM , KROPKA licze na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- zaraz ci może my cos wymyslec :) Tylko napisz czy ci sie bardziej nowoczesne czy tradycyjne imionka podobaja to cos ci podpowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm o wielkości pecherzyka nic nie wiem bo jak poszłam na pierwsze usg w 14 dc. to lekarz stwierdził że kilka godzin temu nastąpia owulacja bo pęcherzyk był już pęknięty czyli nie wiem jak wygląda jak on rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MARTADIABLICA........____________......32...........W-WA ........ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE ******************************************************** ***************************** Magdalena28...........15.04.2009..........29............ ..ŁÓDZKIE. POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana ja zupełnie nie mam pojęcia jak to jest z tym pęcherzykiem i jego wielkością. Nie wiem może poczytaj w internecie bo ja w ogóle nie orientuję się w tym temacie. :( Iza - dzieciaczki nasze coraz starsze więc i pytania poważniejsze. A co do imion chłopaków to mi się podoba: Bartuś, Kubuś i Kacperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magadalenka to może Ty powiesz naszej mAAm jak to jest z tym pęcherzykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×