Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Magdalenka - śliczny wierszyk, dziękuję w imieniu nas wszystkich :) Szkoda że nie byłaś wczoraj u lekarza, napisz nam koniecznie jak będziesz po wizycie :) A ja tam kochane czuję w powietrzu normalnie dwie kreseczki na naszym topiku :) Jak nic będą dwie kreseczki :) Wyobraźcie sobie kobietki piję dziś kawę. Pierwszy raz od 9 miesięcy nie śmierdzi mi dziś kawa. Po prostu miałam ochotę na kawę i zrobiłam sobie. Odbiło mi czy co? Czy może rodzić będę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TOPIKOWYCH MAMUSIEK!!! OBY NASZE MACIERZYŃSTWO DAWAŁO NAM JAK NAJWIĘCEJ RADOŚCI I DZIECIACZKI SAMYCH POWODÓW DO DUMY!!! I OBYŚMY W TYCH WSZYSTKICH OBOWIĄZKACH I TRUDACH ZNALAZŁY CZAS DLA SIEBIE I NIGDY NIE ZAPOMNIAŁY ŻE OPRÓCZ TEGO ZE JESTEŚMY MAMAMI JESTEŚMY TEŻ KOBIETAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika zrób coś przyjemnego i nie myśl tyle.Wiem wkurzająca jest ta niepewność kiedy się zacznie ale sfiksować się nie daj!!!Wszystko przyjdzie w swoim czasie nie mamy wpływu na naturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena28 - aż gęsiej skórki dostała - wiersz przepiękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, doczytałam ;-) u mnie troszkę lepiej, chociaż miewam kryzysy. ale to już nie to co było no ale jeszcze nie to co powinno być. Jakby nie było mija mi właśnie 12 tc ;-) WSZYSTKIM MAMUSIOM SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ, DUŻO UŚMIECHU I SAMYCH POGODNYCH DNI W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA!! Witam nowe koleżanki i pozostałe również ;-) Eviczko - trzymam kciukasy!! Kisa - prześliczne to Twoje maleństwo, gratuluję Ci z całego serca!!!! mAAm, Mulan - widzę że ostro działacie, tak trzymajcie! jestem z Wami dziewczynki, mocno zaciskam pięści żeby się udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko trzymaj się, teraz już będzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz, Juz Jestem :) I ja tez kupiłam 2 kg truskawek i wcinam ze smietana razem z młodym :) Co do staranek to wczoraj w nocy były ,dzisiaj chyba odpuszczę no chyba że nas najdzie :):D:) bo takiego scenarjusza tez nie mogę wykluczyć :) Jutro niby moja owulka powinna być , ale ja się wcale ni enakrecam na dzidzie czekam cierpliwie na piatek bo mam te dowcipne USG i będę wiedziała czy ciałko zółte pekło :o A jak narazie to mam takie przeczucie,że nie peknie i że wogle progresonu mam za mało :o takie jakies przeczucie głupie mam :o sama nie wiem czemu:o jakis dołeczek mnie dopadł chyba:o Sama juz nie wiem czy dobrze robie że działamy co dzień :o czy lepiej co 2 dni:o gin kazała w tych dniach co dzień :o Jak narazie sex jest czystym wyluzowanym spontanem a czy cos wyjdzie z tego to zobaczymy ..... MAGDALENKA- wierszyk pinkniusi :)👄 i daj znac koniecznie jak bedziesz po wizycie u gina:) EVIKA- dzień matki się jeszcze nie skończył :p i jeszcze Bartus ci niespodzianke zrobi :D zobaczysz:D KROPKA- witaj kochana :) ciesze się ze już z nami jestes :) MULAN- o tak kochana nie biadol mi tutaj bo tempka super i II krechy beda i wogle bez marudzenia mi tutaj bo sie osobiscie w drugi koniec pofatyguje i D U P S K O skopie :p:D NUSKA- piekne zyczonka dziekuję 👄 A pozostałe damy to co ?????????????BIMBAJA SOBIE?????!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - no jak Ciebie dół dopadnie to nas wszystkie chyba też!! Jaki progesteron? Co ty sobie próbujesz wmówić dzieczyno??!!!! A kysz złe myśli!!!! A sio!!!!!!!!!! Ja schudłam 7kg ale w szpitalu nadrobiłam już 1kg i teraz już jem normalnie więc pewnie szybko nadrobię. Brzuchol mam ogromny, jak 5-ty miesiąc i wszyscy mówią że śmiesznie wyglądam, tu wszędzie schudłam a tu taki baniak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam - ja marudzę bo jakoś chyba tak muszę trochę pomarudzić -a przyjechać możesz zawsze ale może nie po to aby mi skopać dupsko ;-)) he he he Jakoś mnie naszło na żelki :-)) i wtrąbiłam paczkę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i właśnie !!!!! ty mówisz zę marudzę a sama się zadręczasz jakimiś głupimi myślami!!!!! Co ty gadasz kochana - nic takiego nie będzie !!!! W tym miesiącu obie będziemy świętowały !!!!!! "Jeśli wiara czyni cuda - muszę wierzyć, że się uda" !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN❤️ KROPKA- kochane jestescie :) chyba mi strach do dupska zaglada przed piatkowymi badaniami i USG :O kotki lece z mlodym do szkoły jestem za 1 h jestem spowrotem :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja już odebrałam córcię ze szkoły i zaraz kończę robić pranko i muszę jeszcze troszkę ogarnąć chałupkę, odrobić z córcią lekcje i może jakiś obiadzik zmajstruję :) Rety, ja normalnie w tej pracy to odpoczywałam, a w domu to nie mam czasu na tyłek usiąść :) mAAm - proszę żadnych mi tu dołeczków, bo jak Ty złapiesz dołeczek, to ja tym bardziej :( I dopiero będzie smutna atmosfera :( Kochana - staraj się spontanicznie, jak będzie okazja to nawet i codziennie, a jak nie to w dniach płodnych spokojnie co drugi dzień :) No i tyłeczek na ścianę do góry :) Mulan - powtarzam piąty raz, tempkę masz super :D :D :D I proszę mi tu się nie dołować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Eviko - no panikuję wiem :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie - to usypiam !!!!! Jakoś koszmar, normalnie oczu nie mogę trzymać otwartych, piach w oczach. No i ta ciężkość - ale to chyba po tych cholernych żelkach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dotarłam do domu :) Ale padam taka duchota i jeszcze te latajace topole wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... Zrobiłam mały maraton w galeri mokotów i o 360zł jestem lzesza jak zwyle sobie kupiłam tylko bluzke na ramiaczka a reszta to młodemu bo mi z koszulek powyrastała gadzinek :) I jeszcze dzwoni do mnie mój slubny i się pyta cyt.\" moge jutro z kuplami do pub na meczyk skoczyc \" I tu mi swiatło błyslo chwila..chwila jutro owulka :o i tak sie wyglupiamy a ja mu ale ja mam jutro chyba owulke a mój stary bez zastanowienia \" to ja cię trykne kochanbie z czysta przyjemnoscią z samego rana i jeszcze jak z pubu wróce to jeszcze raz \" no normalnie mnie osłabił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:):D Ja pozbyłam sie wszystkich z domu i wreszcie mam chwlkę by kliknąć do was:) Po pierwsze szczęścia szczęścia i jeszcze raz szczęścia nam wszystkim i naszym mamuśkom z okazji tego pięknego święta:D:D🌻🌻 kisa- jak tam maleństwo?? a jak mamusia bez brzuszka sie czuje?? nie brakuje ci go??:D Dziewczynki u nas ponad 30 st w cieniu,upał nie do wytrzymania,z domu nie chce sie wychodzic bo w cieniu lepiej.\\\\ mAAm-głowa do gory,zapomnij o progesteronie,nie mysl pesymistycznie bo sie zdołujesz.Akurat z progesteronem jest tak ze jest bardzo duza rozpiętosc normy i nawet niewielkie stężenie nie przeszkadza by doszło do zagnieżdzenia:D Głowa do gory,działajcie,działajcie i efekty na pewno niebawem bedą:D. Czerwiec jest nasz dziewczynki!!!:D:D mulan-to twoje zażeranie żelkow i senność niech cos znaczą:);) trzymam kciuki:) Evika- ty to masz krzepę kobieto:D:D:D kibicuję ci by jak najszybciej pojawiły sie skurcze i szbciutko juz te parte:D:D A ja tez mam truskaweczki:D:D mniam mniam:D A Iza gdzie sie dzis schowała????:) Bigmam tez rzadko widac,pewnie działa;) no i dobrze,tak trzymać:D kopka- nareszcie, witaj wśród żywych mamsiu:D:D teraz bedzie jużtylko dobrze:D Magdalena, nuśka,july:):)🌻 A do nas nadciągają burze i nawałnice,juz sie chmurzy,uwielbiam burze serio,uwielbiam ciepły deszcz i burze z piorunami:D Dziewczynki jedziemy w 12 osób znajomych do Ślesina nad jezioro w weekend Bozego ciała.To koło konina jakies 35 km od kruszwicy.Nigdy tam nie byłam ,moze ktoras z was była i napisze mi czy tam ładnie i czy warto jechac:) U mnie 17dc,tempki jakies niskie,bo od czasu do czasu zmierze ale co zmierze to 36,7 a ja przewaznie mam wyzsze w 2 fazie, wiec owulki mogło nie byc, przynajmniej jestem spokojna,bo wiem ze ten cykl pusty. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie osłabił , nie osłabił tylko do dzieła się bierz!!!! Najważniejsze, żeby wszystko wyszło :-)) Dobra dziewuszki obecne i nieobecne - zbieram się powolutku do domu. Mąż dzwonił że na obiad truskawki z makaronikiem a jutro ogórkowa :-)) To ja tylko po małego do szkoły i lecę do domciu ;-)) Buziaki - do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- a ja mam dzisiaj ogórkową :) POLA- no witam KOCHANA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- tez twoj facet to na wagę złota:):) gotowy w każdym momencie,w dzien czy w nocy,rano wieczór,zawsze i wszędzie:):):)hihihi.No to jak po meczyku cie tryknie na max wyluzowny to musi cos z tego być:D Ach mAAm-normalnie komu jak komu ale tobie to co najmniej bliżniaki sie należą!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- zauważ ze moze jestem rzadziej ale jak juz sie rozpiszę to na 2 dni starczy hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a ja mam 18dc:D i leciuteńko mnie kuje brzucho :O w srodku mokro że cho,cho ale sluz mało sie kleji takie ledwo co szyja wysoko mieciutka otwarta:O ale chyba z tym czerwcem to nie wypali jakos tak mi sie wydaje no ale cierpliwie poczekam :D co do jeziorka to nie byłam wiec nie pomoge :)my planujemy wyjazd nad morze :D A do mnie przed chwilka mezus dzwonił że znajomi wpadna WRRRRRRR a ja mam burdel w domu bo w praniu i prasowaniu siedze normalnie utłuke gada jak przyjdzie :o dobrze że salon jakos ogarnac dałam rade a do reszty pokoi nie wpuszcze :p i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- małpo ty mi tu nie bliźniakuj :D bo mi kiedys jakas czarownica je przepowiedziała i ze strony meza co pokolenie to bliźniaki dwu jajowe sa :o ale ja 153 w kapeluszu i bliźniaki to chyba byś mnie sama na taczce woziła :D Ja chce psitkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pisałam wam że wczoraj o imieniu dyskutowalismy i mój chłopina chce Patryka na co ja że NIe i że ja chce OSKARA, albo FILIPA na co staneło wkońcu że chba będzie Łukasz:) no i ja obstawiam przy LUIZIE ale stary sie troche krzywi no ale jakos go przekonam no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-kochana,nie przejmuj sie burdlem,niech wpadają ,najwazniejszy dobry humor.Znajomi burdla za 2 dni nie bedą pamietac za to twoj promienny usmiech latami bedą wpominać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- nie na 2 nie na 2 dni ty mi tu oczu nie mydlij :p ok i ja zmykam po smyka do szkoły :D buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️buziaki👄Buziaki🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Kisa - gratulacje, kochana - wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maleńkiej 🌻 U mnie dziś 11 dc i chyba mi się owulka przesunęła, bo powinnam mieć jutro, ale miałam dziś od rana bóle w podbrzuszu ok.11-ej i wszystkie objawy, nie mogłam mojego M dopaść, bo byłam w pracy, złapałam go przed 20-tą i mam nadzieję, że jeszcze się załapały żołnierzyki :D Wczoraj nic nie było, bo nie chciałam plemniczków osłabić, ale było 9 dc, to może tamte przetrwały te ok. 30 godzin.. A, temperatura mi właśnie podskoczyła, do wczoraj miałam wieczorem ok. 36,2, a teraz mam 36,8 czyli wychodzi na to, że to była owulacja rano.. Kurcze, jestem zła, że wczoraj nie działałam.. brrr Pozdrawiam dziewczynki ❤️ wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-(( niestety chyba nici z tego :-(( Dziś 20 dc - temp 36,7 - od wczoraj wieczorem leci mała krewka - czyli tradycyjnie plamienia przedmiesiaczkowe. Zawsze tak mam. Mała endometrioza która powoduje pęcherzyki które pękają i krwawią lekko. Dla mnie to znak zę nic się nie zagnieździło - tak myślę. Mozę któraś z was miała takie palmienia a jednak była w ciąży???? Wiem - potrzebuję pocieszenia ale już emocje u mnie opadały- chyba nadziei nie ma :-(( Gdyby nie moje białe spodenki i piękna cekinowa bluzka to chyba miałabym doła na maksa - a tak jest dołek ale za to ładnie wyglądam :-(( co wcale nie jest pocieszające :-(( Trzymajcie sie dziewuszki dzisiaj - miłego dnia - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE He pierwsza jestem :p wstawać spiochy:D Oki ja melduje ż edzisiaj kropeczka na wykresie jest czerwona a tempka wzrosła o 0.9 i termometr pokazał 36.39 to juz sama nie wiem kiedy jest ta owulka:o no ale ide sie do chłopa przytulic to moze nas najdzie :o bo wczoraj nie działalismy byłam cholernie padnięta:o Buziaki wpadnę za godzinke 👄 EVIKA- jak tam ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku...Za godz. powinnam już wiedzieć czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka.Już nie mogę się doczekać.Serduszko mówi że chłopak będzie, ale zobaczymy co będzie widać na dzisiejszym USG.Miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×