Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witam ja też dziewczynki u mnie nic ciekawego dziś ma 2dc i w sumie humor do bani ale jest w miare oki pogodziłam sie juz bynajniej sie staram niewiem jak bedzie z lekarzem czy pojde moj mezulek wroci to bede z nim rozmawiac na ten temat bo potrzeba duzo kasy niestety:( idi witam na naszym topiku :) WITAM RESZTE DZIEWCZYNEK👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta310 ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK..............MIASTO NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN....................03.02.2010.........35.......... ...........W-WA *aneta310.............******04.2010..........31......... ......kujawsko-pom OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...Z magdalena28..........21.10.2009..........29............ł ódzkie...... mAAm...................21.08.2009..........30........... ....W-wa...... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30---------warszawa Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34-----podkarpackie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............BLANKA......................... TYMOTEUSZ/BRUNO ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/ ******************************************************** ******************************* dziewczynki wklejam tabelke troche sie jej naszukałam a i co jeszcze bo zapomniałam wczesniej napisac juz nie licze zadnych dni plodnych koniec jak nam bedzie sie chcialo to wtedy bedzie bez liczenia dni :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, mój mały tez chodzi i kaszle, raz gorzej raz słabiej, ale do kaszlu wykrztuśnego doszedł ten brzydki, krtaniowy. Na razie nie chcę z nim jechać do lekarza, chociaż takie miałam plany, żeby się jeszcze bardziej nie zaraził. Kataru prawie już nie ma i wogóle poza tym kaszlem jest jak zdrowe normalne dziecko. Chodzi, szaleje, śpiewa i tańczy ;-) Jutro chyba damy go do przedszkola. Życzę wszystkim dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka a co dajesz małemu na ten kaszel właśnie - bo widzę że podobnie jak u mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK..............MIASTO KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN....................03.02.2010.........35.......... ...........W-WA *aneta310.............******04.2010..........31......... ......kujawsko-pom OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...Z magdalena28..........21.10.2009..........29............ł ódzkie...... mAAm...................21.08.2009..........30........... ....W-wa...... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30---------warszawa Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34-----podkarpackie Nuska--17.08.09--Dominika-Wiktoria--2950--55cm--28--małopolskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MULAN.............BLANKA......................... TYMOTEUSZ/BRUNO ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/ ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu działa. Septolux (areozol) 4X2 psiknięcia OXALIN 0,025% 9 (żel do nosa) 2Xdo noska Bronchicum N ((syrop 0,75g) 3X5 ml Ceruvit junior 3X10 ml Dawidkowi to pomogło A małej daje na katarek tetrisal (sól w areozolu) Euphorbium 5x i 3x po 3 krople witaminy C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co taka cisza maam ciebie nie ma !!!!! gdzie sie podziewasz gdzie reszta dziewczynek mój humorek jest juz lepszy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK..............MIASTO KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN....................03.02.2010.........35.......... ...........W-WA *aneta310.............******04.2010..........31......... ......kujawsko-pom OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...Z mAAm...................18.10.2009..........30........... ....W-wa...... magdalena28..........21.10.2009..........29............ł ódzkie...... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30--------warszawa Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34----podkarpackie Nuska--17.08.09--Dominika-Wiktoria--2950--55cm--28--mało polskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MULAN.............BLANKA......................... TYMOTEUSZ/BRUNO ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/ *************************************************************************************** Dziewczynki jestem , jestem ale musiałam troche roboty nadgomnic , a potem obiadek lekcja z młodym na całe szczęście dzisiaj malutko zadali :D choć raz :D no i zwiasku z tym młody kompa okupywał bo nowa gierke w grał :) A ja wziełam sie za malowanie obrazów bo obiecałam psiapsiułce że namaluję jej dla córci do pokoiku :) i tak jakos czas zleciał :) MAGDALENKA- pewnie prosze mi tu staranek nie odpuszczać !!!! bo i wkońcu na nas trafi :) KROPKA- u mojego w szkole tez sporo dzieciaków kaszle :( A co do suchego kaszelku synka to moż eto alergia :O ?! bo jest ciepło i sporo jeszcze pyli :o EVIKA- nie zazdroszcze anginki :( zdrówka życzę Oli ❤️ NUSKA- zdrówka dla dzieciczków❤️ JULY- ty też kochana kuruj się ❤️ KISA- halo??? BETA - halo??? IDI- halo ??? POLA- halo?? halo?? tu nam osobisty lekarz potrzebny gdzie sie schowałaś :O??? PISAĆ KOBITKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie twojej babci to piękny wiek.Moja dożyła 85 latek do końca była sprawna i wszystko sama robiła w okół siebie.Moze przejme jej geny.Dużo zdrówka dla babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam juz ale zaraz szykuje kolacyjke i lulu bo rano trzeba wstac jutro ide zalatwiac rodzinne na dziecko nie pobieralam 5 lat i jest teraz taki problem ze szok tyle zalatwiania jakoś musze przeżyc milej nocki dziewczynki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja już jestem. Bartunio wykapany, córcia najedzona, leki przyjęte, ufff, chwila dla mnie :) Dziś też byłam w pracy, ech zostały mi ostatnie 3 tygodnie macierzyńskiego i niestety do pracy 😭 😭 😭 Chyba się rozryczę 😭 😭 😭. Chyba trzeba zacząć już psychicznie się nastawiać :( mAAm - kochana dzwoniłam do lekarza do Białegostoku, w piątek jedziemy z Bartusiem do lekarza do Białegostoku. Wizytę mamy na godz. 14.20 i zobaczymy co powie nam na wyniki Bartusia tamten lekarz. july - kuruj się kochana, mnie też coś bierze, gardło boli ogólnie jestem jakaś taka rozbita :( magdalenka - ech z tą kasą to niestety tak jest że zazwyczaj jej nie ma, jak jest bardzo potrzebna :( Super, że odnalazłaś naszą tabelkę, ja sama jej szukałam ale jakoś nie mogłam znaleźć. Dobrze, że humorek masz już lepszy. kropka - życzę dużo zdrówka dla synka nuska - ja też mam zamiar zacząć podawać Bartusiowi witaminkę C w kropelkach, aby ten okres gryp i przeziębień jakoś przetrwać. mAAm - jak babcia się czuje? Moja córcia nie wychodzi w ogóle z pokoju, siedzi zamknięta i mówi, że chce bronić Bartusia przed chorobą i dlatego unika kontaktu z nim. Wstawiłam Wam na nk klasę swego Bartunia żeby wysłał Wam szczęśliwe fluidki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - dziś ostatni dzień w pracy - huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Szef mój niezadowolony ale co mi tam!!!! Byłam na rozmowie u dyrektor głównej i BAAAAArdzo miło było. Naprawdę byłam zdziwiona tym. Ale od razu lepiej się poczułam. Teraz jestem w 20 tygodniu ciąży i już nie będę wracać do pracy. Wieć wszystko sobie na spokojnie będę robić. Oczywiście będę się odzywać ale darujcie mi jak jakiś czas będzie z mojej strony cisza - niestety komputer mąż czasem zabiera. Ale coś tam pokombinuję. kochane trzymam za was wszystkie kciuki - niech nasza lista się zmienia. Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan ale ci zazdroszczę a ja właśnie w pracy i mam dość bo tylu pacjentów mamy na dziś zapisanych że zaraz padnę więc odezwę się dopiero pod wieczór. A ja w pon. miałam @ a dziś już nie więc jutro idę na tę betkę bo wczoraj sobie odpuściłam pozdrawiam dziewczynki i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! U mnie w domu szpital :( Córcia chora i ja już jestem chora :( Boli mnie gardło i to mocno i mam straszny katar. Tak bardzo boję się o Bartusia aby od nas się nie zaraził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja wiem że ciężko,Ty to już w ogóle mały tyle się wychorował.Może kupcie te maseczki higieniczne na twarz zawsze coś pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- gratuluje stronki :) i wspołczuję chorubska :( Mnie też ostatnio gardziołko bolało ale tamtum verde w cukierkach zdziałało cuda :) kotek zdróweczka Wam wszystkim życzę ❤️Przyznam się że czekam z niecierpliwością na wieści co powie lekarz z białegostoku choć w sercu mam taka iskierke że właśnie powie że wszystko jest OK :)Mam jakieś takie przeczucie :D IDI-Pacjętów mhy....czyż byś była siła medyczną podobnie jak Pola na naszym topiczku ?:D KIKI- czekam na twoja ODP na meilu ???? MULAN- och ty leniuszku kochany hihihi:) No ja liczę na odzew i ż eprzynajmiej 2 razy w tygodniu chłopinka ci kompa zostawi bo jak nie to osobiście sie pofatyguje hihihi:) KISA- kotek odezwij się bo już się martwię :( POLA- zostaw te knigi !!!!! KROPKA- jak dzisiaj syncio ?? Poszedł do przeczkola ?? NUSKA- no wiek piekny :) tylko ze zdrowiem coś gorzej :(niestety :(nie wiem czy przypadkiem do psychologa się nie wybierzemy z babcią :O A jak dawidek juz w zerówce czy jeszcze w domciu ?? JULY - nieustajaco zdróweczka wam wszystkim życzę ❤️ MAGDALENKA- jak dzisiaj kotek ?? Załatwiłas juz wszystko ?? i co z tym monitoringiem ? niestety kosztuje to dziadostwow no ale jak dzieki temu może byc łatwiej z dzidzia to zawsze warto :)Ja trzymam mocno kciukasy za ciebie :) PISAĆ MI TU BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A a co do babci to wczoraj w ubraniu pod prysnic wchodziła :( bo twierdziła że sie wstydzi więc niestety nie jest nic dobrze a wręcz gorzej bym powiedziała :( Martwię sie strasznie bo juz i moja mama jest bardzo zmeczona :(Wczoraj jak przyjechała od cioci ( bo była tam w wekend) to zaczeła wywalac wszystko z szafki i komody i wszystkie pieniądze wywaliła na srodek pokoju tak taj by sie bała ż ektos ją okradł , wogle na 6 pietro wbiegła prawie po schodach więc mama sie bała bo az pururowa była na twarzy :( Jak mam jej chciała dac pół proszka to zaczeła krzyczeć że ja otruć chce sama juz nie wiem co robic :O bo zamiast lepiej to jest coraz gorzej moja mama tam jest poniedziałek wtorek w srode około 18 wraca do domu i znów rano czwartek jest u babci , piatek do 18 i jest w domku i od poniedziałku tak samo :o normalnie widze jak juz zmeczona jest :( Ok ale już wam nie smędzę :) Dziewczyny nie wiecie jak jest z dofinansowaniami na własna działalność ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i zapomniałam Wam napisać :) Skończyła mi się @ więc od dzisiaj staranka wznawiam hihiihii:) A od 30.09 startuje znów z luteinką :) Ginka wczoraj mi powiedział że Luteinka chyba szybciorem zadział mi z uregulowaniem hormonków bo ta @ dostałm w 3 dniu luteiny i to juz mógł byc jej wpływ bo bardzo czułam jajniki przy tej @ no ale zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidek chodzi już do zerówy.choróbstwo poszło pa pa.Tylko Donia miewa te kolki i mówię wam przekichane.tylko rączki wtedy ratują. Co do finansowania własnej działalności to ja wiem tylko na temat bezrobotnych,musisz miec status bezrobotnej i dwóch żyrantów.Pożyczka jest bezzwrotna pod warunkiem ze przez rok utrzymasz działalność i chyba mniej płacisz ZUS-u.Kwota tego to chyba 17 czy 18 tyś. zależy od miejscowści w której mieszkasz bo te pieniądze należy odpowiednio ulokować np. 60% na środki trwałe. Jeszcze są środki unijne na otwartą już działalnośc ale o tym nic nie wiem. A co Ty firme otwierasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pobierasz wniosek z urzędu pracy.Piszesz biznesplan i czekasz na rozpatrzenie wniosku.Słyszałam że teraz ciężko bo podobno kasy mają mało i tylko niektóre wnioski przechodzą często po znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A starsze osoby tak czasem mają ja to nazywam etap dziecinnienia.Ale nic nie zrobisz takie życie tylko przykro na to patrzeć jak ze sprawną osobą z dnia na dzień coś dzieje się nie tak jeszcze jak to jest bliska sercu osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- Ciesze się ze Dawidek juz jest dzielnym zerówkowiczem :) Doni zdróweczka życzę :)A no wierz co do firmy to jakowa działalnosc posiadam ale marzy mi się pewien projekt od dłuszego czasu i może bym go wczyn obrociła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz miała czas to napisz coś więcej na temat tego tajemniczego projektu. Ja zbieram się do zerówki.Miłego dzionka Kochane.Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu macie linka w czoraj w dzień dobr TVN pokazywali :) na prezent całkiem fajne:) Nuska - no nie wiem czy mogę tu pisac hihihihi:) bo jak mi ktos podpierdzieli pomysła hihihihi:) oczywiscie nie mam tu was na mysli :) Ale inne osoby które tu nie pisza a czytaja hihihihi:) Klikne wam wieczorkiem na NK jak chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×