Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczynki co z wami???????????????????????????? Przez was jestem na innych topikach już się gubię!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja sle buziaki 👄 i jutro klikne bo mam babcie w szpitalu :( Niestety psychiatrycznym bo zaczeła byc bardzo agresywna :( wczoraj zaczeła wychodzic na spacer przez okno ( 6 pietro) mówi cały czas o wojnie bombardowaniach itd. Pojechalismy z nia wczoraj do psychologa i skierowała ja na ponowną tomografie komputerowa więc udaru nie było ale jest bardzo duzo zmian miażdzycowych :( powiedzieli ż enajprawdopodobniej jakiś jeden tam mugł peknąć i to wywołało takie zmiany bo babcia ma kacik ust, i oko lekko opuszczone :( kazali jechac do psychiatryka :( Więc wczoraj pojechaliśmy będzie tam najprawdopodobniej około 1 miesiąc bo okazało się że babcia ma chalucynacje lekarze powiedzieli że nie mogą wykluczyc że za 2 dzni np. nie dojdzie do udaru bo jest tak dużo zmian w głowie :( lekarz powiedział z enawet jak babcia wróci do zdrowia to nie bedzie wpełni juz tak sprawna jak była przez to z ejakaś ta końcówka nerwu pekła :( wogle okazało sie ż eneurolok dała babi leki których w babci wieku osoba sie nie daje i lekarze załpali sie za głowy jak to zobaczyli :( lekarza mówił ż emoże byc taka ewentualnosc ż emoż ebedzie trzeba babcie oddac do ośrodka bo nikt sobie nie da z nia rady bo moż enas wogle nie poznawac nie bedzie chciała jesc itd no ale to juz jest ewentualność.Babci dokumenty zostały skierowane do sadu bo babcia nie była wstanie sama sie podpisac bo niekontaktowała wogle i to jest normalna procedura by niebyło że babcia ktoś tam siła zamknął :( dzisiaj prawie wogle nie kontaktowała była zla chciała się znów ubierac i wychodzić jak rodzice byli u niej teraz jest ciocia .Na nasze szczęscie w tym szpitalu pracuje mojego taty siostrzeniec który zana moja babcie ona twierdziła z ewie kto to jest ,ale my wiemy z enie bo nawet mojego taty nie poznawała , tak czy siak jest troche specajlnie traktowana bo brat powiedział z eto rodzina wię cwszyscy niemal skaczą kołoniej no i brat zawsze ma ja na oku .Dziewczynki uciekam bo padnieta jestem tym wszystkim już i musze do wanny wskoczyc i troche sie wyluzowac bo miałam dzisiaj jeszcze festyn w szkole u małego :O No ale pochwale sie ż eich klasa zajeła pierwsze miejsce w piłce nożnej :) Kotki poklikam jutro buziaki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kurcze głupio mi ze tak was zaniedbuje ale same rozumiecie...praca po 10 godzin @ nadal nei ma ale dzisiaj mnie jakies dziwne mdłości naszły...i od kawy odrzuciło....... ale to pewnie moja podświadomość..... 9 października ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to naprawdę współczuje, czasem trudno uwierzyć co może się stać z człowiekiem w tak krótkim czasie.A na tych oddziałach geriatycznych to różnie bywa dobrze ze macie tam wtyki. Wiesz teraz jak opisujesz to wszystko to teraz rozumie swoją babcię, która zawsze mówiła że do końca chciała by być sprawna i nie być dla nikogo ciężarem.Była bardzo religijna i często modliła się o dobra śmierć i w sumie chyba wymodliła bo do szpitala zabrali ją w niedziele a we wtorek zmarła w wieku 85 lat. Życzę dla Twojej babci powrotu do zdrowia a Wam powrotu optymizmu. Gratulację dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam. Witam Kochane w ten piękny słoneczny dzień i uciekam do miasta kasę rozfurgać, dzisiaj w ten sposób się odstresowywuje ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - bardzo mi przykro z powodu babci :-( smutne to co piszesz ale jak nie ma innego wyjścia to widac tak trzeba. szczęście w nieszczęściu, że w tym zakładzie macie kogoś z rodziny, na pewno będzie lepiej traktowana. I gratulacje dla synka! nuska - już dostałam te ziółka i już Ci piszę co i jak: korzeń kozłka czyli waleriana, liść mięty pieprzowej, anyż, koper włoski, kminek. Z każdego po łyżce (dużej) i wymieszać. Nasypać łyżeczkę mieszanki, zalać wrzątkiem i gotować na małym ogniu przez 2 min. Wypić. I tak dzień w dzień :-) W razie pytań pisz :-) kikikiki - trzymam kciuki żeby jednak to nie była podświadomość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast moja mama idzie jutro do szpitala i w poniedziałek się dowiemy kiedy operacja... a mój tato ma kolejną wizytę w poniedziałek więc dowiemy się pewnie co dalej. nuska - jesteś taka obcykana w tych przepisach, nie wiesz co w przypadku jesli się wraca po macierzyńskim na pełen etat? Czy wtedy tez jesteś chroniona do końca okresu urlopu wychowawczego? Czy tylko w przypadku jeśli wrócisz na niepełny etat? Strasznie słabo znów spałam dzisiaj w nocy i chyba zaraz padnę. Posprzątałam już trochę, poprałam i teraz chwila oddechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - ja mam wypłatę dopiero w przyszłym tygodniu..... Ale i tak nie będe mogła zaszaleć bo ostatnio pokupowałam wyprawki dla maleństwa, ciuchy dla młodego bo ze wszystkiego powyrastał i pustki na koncie sie zrobiły :-o ależ ta kasa leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska przykro mi z powodu twojej babci ,może jeszcze wszystko będzie ok, u nas też smutno w domu. Dowiedzieliśmy się że teściowa jest ciężko chora, ma raka nerki z rozległyni przerzutami. Od pół roku ją nie potrafili zdiagnozować chociaż teściowa chudła i bolała ją nerka. Teraz nasze starania o bobasa przejdą na dalszy plan bo mężowi nie figle w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-przykro mi z powodu Twojej babci ale mam nadzieje ze bedzie jednak ok :* ale jezeli zmiany sa naprawde tak zaawansowane to lepiej żeby była pod opieka....rozumiem ze jest Wam teraz ciezko :( nuska-co fajnego kupiłaś ??? krop.ka trzymam kciuki za mame Ja byłam wczoraj na delegacji na weselu na 12 ale juz o 19 byłam w domku....pobawiłam sie troszke....pośmiałam i było fajnie :):) dzis szykuje sie słoneczna niedziele wiec pewnie jakis spacerek zaliczymy :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA ŻYCZONKA ZDRÓWKA DLA BABCI 👄❤️👄 Z babcia jak by lepiej , ma leki jest spokojna nie agresywna taka troszke wyciszona i juz nie krzyczy jakis głupot :) Martwimy się tylko ż ebardzo mało je :( wczoraj dostała kroplówke :O dzisiaj już sobie spaceruje i noce przesypia całe :) Wiemy to brata bo miał wczoraj dyżur i co chwilke zagladał do babci zreszta wszyscy wiedza ż eto rodzina więc maja ja na oku :) Babcia jest z fajnymi babeczkami w sali bo tamte panie sa po załamaniu nerwowey i całkowicie kontaktują bo nawet jak przyjdziemy to mówia a że babcia , spała , albo nie że jest spokojna itd zagaduja do babci :) wogle tam nie ma jakiś "warjatów":) tak więc ok :) Uciekam kochane bo jadę do babci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Kropka dzięki jutro z kompletuje tą miksturę.Już czuje jej smak ale co zrobić. A moje zakupy he he. Lubemu dwie pary butów. Doni dwa kompleciki śpioszków i bluzeczki. Rolety do pokoju i opiekacz do gofrów. Dawidowi kurtkę i zabawkę. Kołdrę dwie poduchy i dwa komplety pościeli. Jedzenie do domku. A sobie....krem do twarzy, farbę do włosów i pastę do zębów... normalnie zaszalałam zapominając o sobie. Jakoś ciężko mi się wyluzować i zaszaleć znowu same praktyczne i potrzebne rzeczy. Miłej niedzielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za cisza tu ?? męzuś pojechał z Natalka na rybki i juz 2,5 godziny ich nie ma wiec mam popołudnie dla siebie :) Powiem Wam ze odrzuciło mnie od kawy.....tz wypije ale potem mi nie dobrze...choc cały czas myśle ze to podświadomie...kwas foliowy łykam caly czas alkocholu raczej nei pije... No zobaczymy co z tego wyjdzie w pażdzierniku ide do ginka ;) ;) A testów mi sie juz nei chce robić Ostatnio przeczytałam ze kobieta nie miała @ zrobiła test 2 tyg po terminie @ i wyszedł negatywny.....wiec jak nie dostała po miesiacu poszła do ginka i okazało sie ze jest w ciazy ale dla swojej wiedzy w okolicach 4 miesiaca znów zrobiła test i okazało sie ze znó wyszedł negatywny hihihihihihihi choc mi z Natka juz 1 test wyszedł pozytywnie :) :) :) Zastanawiam sie jeszcze czy sobie bety z krwi nei zrobić :) :) ale to dopiero w środe bo mam na 14-22 a lab jest zaraz obok mijej pracy w sasiednim mieście....... to sie rozpisałam buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie cisza tu i pustki. nuska - daj znać czy mixtura zadziałała. nic nie piszesz o tych przepisach co pytałam więc rozumiem że chyba nie wiesz... kikikiki - cały czas trzymam kciuki idi - bardzo mi przykro z powodu teściowej. ale trzeba walczyć, nie poddawać się, wiem co mówię niestety :-( moja mama już jest w szpitalu i jutro będzie miała dodatkowe badania bo ją boli raczej żołądek a nie woreczek. Kamienie na worreczku ma na 100% bo przeszła nawet zapalenie woreczka z tego powodu ale lekarze się boją że to nie tylko woreczek, skoro boli ją żołądek.... mAAm - cieszę się że z babcią troszkę lepiej. Oby tak dalej! Dzisiaj spędziliśmy super dzień na działce u znajomych, było b. ciepło, aż się nie chce wierzyć że to już końcówka września, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) W wawce słoneczko i milunio:) Co do mojej babciulki to wyglada że jest faktycznie lepiej :) Bo już jakis głupot nie gada i poznaje nas wszystkich można już znia nawiązać normalny kontakt i troche rozmawiac bo odpowiada na pytania jest jeszcze taka osowiała :o Wczoraj sama sie umyła :) i zjadła troche pomidorowej bo jej mama zawiozła bo szpitalnego jedzenia jeśc nie chciał ale z tym niestety jest problem bo ona nie chce jeść wogle :( ale troche zjadła i jeszcze banana mama jej wscisneła :) Jedyne co jej zostało jeszcze że wszędzie chce sprzątac bo mówi że wszystko jest brudne , byle kapka wody na szlafroku to juz zmiania go bo jest brudny :O ale ogółem jest lepiej :) I mam nadzieje ż ewyjdzie babcia z tego :) Dzisiaj mam wizyte tescia wieczorkiem na kolacyjce bo tesciowa wyjechała i on dowiedział sie o tym z sms zreszta tak samo jak my :o nie wiem czy znów nie ma powtórki z rozrywki jak kiedyś :O Ja dzisiaj mam 14dc więc za 2 dni ruszam znów z luteinką :) troszke pobolewaja mnie jajniki :O ale mam nadzieje że to na te dni a nie na @ znowu :o no zobaczymy jak to będzie :) oby tylko znów nic mi się nie popierdzieliło z tymi hormonkami :O A co u was kochane ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a tak szczeze to ja w sumie nie wiem jak liczyc teraz kiedy mi @ powinna sie pojawic bo ta @ była w tym miesiącu 2 razy i pierwsza @ była 29.08 i wychodziło by że dzisiaj mam 31dc więc 1.10 powinna byc @ :o a drugi raz w miesiącu @ pokazała mi sie po 18dniach więc 15.09 i dzisiaj jest 14dc więc @ powinna sie pokazać 18.10 :O I powiem wam że troche zgłupiałam bo kompletnie nie wiem od której teraz liczyc kiedy pojawi mi się @ :O dzisiaj czuje te jajniki jak wam pisałam i troszke już zgłupiałam czy to na te dni :D czy na @:( mnie bolą :O Jak wy myslicie ?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PISAC baby bo jua wam stronke zgarnełam :p:D No i jak z tymi waszymi @ KIKI,IDI,POLA ????Mam nadzieje że nie ma i przez 9 miesięcy nie bedzie :p:p:pCholery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja tez mam nadzieje ze nie bedzie ale kto to wie :) Ja do pracy na 14-22 a taaaak mi sie nie chce ze porażka.....buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- witam :) Super z enie ma tej cholery :) Może zrób jeszcze raz tesciora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w sumie to juz ci się troche spóźnia:D z tego co pamiętam:)Więc cos czuje że 2 krechy się szykują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie jestescie kobitki ?? Bo sama ze soba zaczne gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak:O Ale tak smutno jak pusciutko na topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×