Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

To co kobitki opijamy małego Aleksa po wolutku hihihi:D jak by cos to KROPKA ja wciąz krzycze az mnie gardło boli :D AAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja własnie wróciłam przed chwilką z Białegostoku z kontroli z synkiem u kardiologa i co widzę???????? A tak serio to ja już godzinkę temu czułam w kościach, że kropeczka rodzi :) Ucałowania dla mojej kochanej mAAm :) Kropeczka rodzi!!!!!!!!!!! Hura!!!!!!!!!!!! Kropeczko trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!! Trzymaj się kochana, już niedługo :) Jesteś dzielna!!!! Dasz radę!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWODZENIA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka co za nowina. Dołączam do krzyczących!!!!!! Oby poszło szybciutko i żebyś mogła swojego bobaska już do piersi tulić. Normalnie debeściara z Ciebie, placka z piekarnika wyciąga do tego na necie siedzi i jedzie rodzić.Jakby to była poranna bułka z masłem. Taka wyluzowana to szybko powinnaś urodzić. Odnośnie mojej sprawy: -po moim tel. bo nie byli na czas przywieźli mi znowu nie prawidłowy do tego zniszczony model. -mieli mi dać odpowiedź co dalej szukać na jakiś magazynach. -ja skontaktowałam się z rzecznikiem który poinformował mnie ze mam -napisać pismo o odstąpieniu od umowy i że maja mi wrócić pieniądze W ogóle za dużo pisania na ten temat , w skrócie ten sklep to jakaś pomyłka.Jeszcze babka do mnie burzyła że nic na nas nie zarobili bo tylko jeździli tam i z powrotem. Kasę odzyskaliśmy jutro idziemy do innego sklepu kupić taki jak chcemy, gdzie obsługa miła i w ogóle.Tylko drożej o 70 złoty ale w tych okolicznościach to nie ważne. Całuski, idę robić porządki ,mała już śpi to korzystam z "wolnego czasu" aby zdarzyć przed świętami i nie wisieć w wigilię z wywieszonym ozorem. Czekam na wieści!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko krzyczymy razem z tobą AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ODDYCHAJ SPOKOJNIE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JUZ ZARAZ ZOBACZYSZ MALUSZKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka...pewnie już po wszystkim i jesteś szczęśliwą mamusią ....od razu mi się przypomina mój poród...ale ten czas leci za szybko.....kochane miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc No wiec tak w skrócie co u mnie złego... Moja babcia sie straciła szukali jej policjanci i straż naszczescie po 24 godzinach sie odnalazła ale noc spedziła poza domem a dokładnie w jakimś lesie jest zmarznieta i ma cos z nogami jakby przemrozone czy cos jest obecnie w szpitalu-naszczescie juz jest ok z jej zdrówkiem i najprawdopodobniej w poniedziałek wyjdzie -ciocia która sie nia opiekowała była w ciazy ale z tych nerwów poroniła jak była juz w szpitalu z babcia Sad dzis poszła spac o 4 a o 7 juz byli umówieni na dalsze poszukiwania-babcia ma zaniki pamięci..nie pamieta nawed tego ze sie straciła....wmawiała wszystkim ze spała w domu i szła tylko na spacer.....w lesie pare kilometrów od domu -kolena siostra mamy okazało sie ze ma raka sutka nie wiadomo czy to rak czy juz przerzut ....ma 32 lata i 6 letnie dziecko No to chyba tyle buziaki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Monia nawet nie próbuję sobie wyobrazić przez co przechodzisz...łzy same się cisną do oczu....kiki....człowiek potrafi dużo znieść ...tylko dlaczego aż tyle.....kochane banał...ale zawsze po nocy przychodzi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Mama-tak mi przykro :( musisz czuc sie koszmarnie :( przesyłam buziaki do Ciebie trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia-Mama bardzo mi przykro... Kiki u Ciebie też przeboje. Trzymajcie się Kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Weszłam zobaczyc czy jakies wiadomosci o Krop.ce i az mnie zmroziło..... Monia rozbeczałam sie przed ekranem. Nie wiem co poiwedziec. Trzymaj się jakos. Ściskam Kikiki brak mi słów, trzymajcie sie ... PA DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, Hej,Hej Kochane co do KROPKI to wiescie tez nie mam :O ale wydaje mi sie ż ejuz jest po wszystkim :) Pamiętam z eplanowo jeden lekarz mówił że będzie mieć CC ( cos mi się tak zdaje ) więc bardzo możliwe że jej miała choć wiem że bardzo chciała rodzic naturalnie i nawet dla tego gina zmieniała no ale różnie to bywa jak miała CC to pewnie jest obolała i odpoczywa . Te co miały CC wiedzą co mam na mysli ;) MONIA MAMA- nawet nie potrafie wyrazić jak mi przykro😭 tulę cie z całych sił ❤️ KIKI- ło mato bosko :O Ale przejscia Was dopadły :O Trzymajcie się jakoś .Co do babci to pamiętam jak moja tez wybrała sie w nocy na spacer do lasu na całe szczęście w pore się zorjentowała moja ciocia i ją zabrała do domu . EVIKA- ❤️ Jeszcze raz wszystkiego naj, naj w dniu 18 nastych urodzin :)👄❤️ KISA❤️ IZA❤️ Buziaki dla wszystkich kobitek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dostałam od kropeczki eska że urodziła Aleksa o godzinie 00.09 w dniu 12.12.2009 Czyli w moje urodziny :) Jej jak mi miło z tego powodu :D :D Aleks waży 3870 i mierzy 59 cm. 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 GRATULUJĘ KOCHANA JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA - tak bardzo mi przykro :( Przytulam Cię najmocniej jak tylko potrafię :( Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam tak szybciutko a tu takie wiesci MONIA MAMA misiu wiem co czujesz ja to samo przezylam w marcu bardzo mocno ale to mocno cię tulę z calego serducha teraz jest ciezko ale czas leczy rany bądz tylko silna 👄👄👄 kropeczko HURA HURA HURA HURA gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mAAm, kisa za życzenia urodzinkowe. Jesteście kochane :) A u mnie też nieciekawie :( Wizyta u kardiologa w DSk wcale nie była wesoła :( Bartunio ma dwie wady serduszka :( Jedna wada właściwie sama już się normuje, i wszystko wskazuje na to, że samoistnie się zagoi., druga? Musimy czekać :( Podobno z tym można żyć. I też powinno samoistnie zarosnąć ale wcale nie musi :( Martwię się przeokrutnie. Kolejna wizyta w DSK w czerwcu i wtedy zobaczymy co dalej :( Ta pierwsza wada to niezamknięty przewód pomiędzy aortą a tętnicą - ten przewód zamyka się u noworodków. A jeśli się nie zamknie konieczna jest operacja. To już nasza trzecia wizyta w dziecięcej klinice w poradni kardiologicznej. Kardiolog robiłam Bartuniowi ekg serca i echo serca i powiedziała, że wygląda na to, że to tzw. PDA się zamyka i już jest ok. A druga wada? To otwór w przegrodzie międzyprzedsionkowej serca. Jest również otwarty i też powinien się zamknąć, ale jak narazie u Bartunia się nie zamknął i to mnie martwi :( Lekarz kazał czekać i następną wizytę mamy w czerwcu i zobaczymy co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... moniu bardzo mi przykro łacze sie z toba ... kropka gratulacje ja z michasiem miałam terin na 12 a urodziłam 7:) evika ty jestes ciezarna czy juz urodziłas bo nie orietuje sie za bardzo bo na biezaco zeby byc duzo stron musiałabym nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - mam dwoje dzieci: córeczkę która ma 8,5 roku i synka, którego urodziłam 6 miesięcy temu. Tak więc nie jestem w ciąży ale niedawno byłam i bardzo miło wspominam ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!! A ja dziewczynki po świ ątecznych zakupach i jak zwykle sie z moim pozarłam :D bo ja w prawo a on w lewo ja wolno on w biegu :D Ale juz jest ok ale normalnie nerwa miałam przez niego jutro ide sama i już :D a on bedzie za szofera robił hihihi:p Uciekam cos zjeśc bom głodna jak wilk :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaczki dla Aleksa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika naprawdę bez przerwy jakieś problemy. Pozostaje być dobrej myśli, że wszystko będzie ok. Moja szwagierka z córą (teraz ma 8 miesięcy) też dostali skierowanie do Prokocimia bo coś na serduszku dziewczynka miała. Coś się zrosło ale mają iść na kolejną chyba jak roczek będzie miała. Trzymaj się cieplutko na pewno wszystko się ułoży. Maam ja to samo przechodziłam ze swoim wczoraj.Ja oglądam zastanawiam się patrze chłopa nie ma i szukanie po sklepie. On sobie z wózeczkiem gdzieś na stoisku z chmielem a ja z cukrem i sola pod pacha. I naprawdę chyba lepiej facetów zatrudniać wyłącznie jako tragarza i transportowca. Zresztą uważam że faceci to jacyś ograniczeni są przy zakupach. Przynajmniej mój kupując ubrania wypatrzy jakąś rzecz z łaska przymierza bo twierdzi że na pewno będzie dobre i od razy by kupował. Jak się okazuje że złe to z miną cierpiącego przymierza inny model albo rozmiar. Jeszcze jak można się w lusterko nie popatrzeć jak coś leży.? W ogóle to fajny wątek. Czyli jak Wasi panowie zachowują się teraz przed świętami? Jak dzielicie się obowiązkami? I jak wyglądają Wasze wspólne zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochana z okazji urodzin dużo miłości i zdrowia ...dla Bartusia też ..bedzię wszystko dobrze... Kropka GRATULACJĘ...jak wrócisz i ochłoniesz to wszystko nam musisz opowiedzieć ... Ciężki i smutny ten ...dzień....nie mogę przestać myśleć ...Monia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :) U mnie juz lepiej...babcia jest jeszcze w szpitalu...ale w poniedziałek chyba wychodzi.....Mi sie dni płodne skończyły wiec czekam na 20 i na @ ale znając zycie i tak przylezie wiedzma jedna......cos czuje ze w tym miesiacu znów sie nie udało :( :( :( Krop.ka---GRATULACJE !!!!! pewnie juz tulisz maleństwo do siebie :) Eviczka-buziaki dla Ciebie....no i dla Bartusia :* :* :* mam nadzieje ze to nic powaznego :* mAAm a jak tam Twoja @ ??? masz czy nie ?? czy moze dopiero masz miec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za życzenia:) Jesteście kochane:) Dziękuję za troskę o Bartusia, ja również mam nadzieję że wszystko się unormuje i te wady samoistnie zginą, zarosną - na to czekam i ja i lekarze. U nas śniegu dziś w nocy napadało tak dużo że szok. Od razu jaśniej na dworze się zrobiło i czuć prawdziwą zimę :) Ciekawe jakie będą święta..... Ciągle myślę o naszej kropeczce, pewnie jutro będzie wychodziła ze szpitala :) Kropeczko wracaj do nas jak najprędzej i opowiedz nam o tym jaka byłaś dzielna :) kikiki - dobrze że z babcią już lepiej :) Monia - Mama - Ciebie jeszcze raz bardzo mocno ściskam i tulę :) nuska - jeśli chodzi o zakupy to mój mężuś też nie lubi niczego przymierzać i zawsze mam z tym problem. Dla mego męża nigdy nic nie jest potrzebne. Według niego on nic nie potrzebuje i wszystko ma. A ja uważam, że to nieprawda. Dlatego najlepiej wychodzę na tym, jak sama kupuję mu ubrania w sklepie, umawiam się ze sprzedawczyniami, by nie wbijały na kasę i mężuś w doku spokojnie mierzy. Wtedy już nie stawia takich oporów. Zazwyczaj mam dobre oko i ubranka zostają w domu, a później u męża na grzbiecie :D :D Natomiast mój mąż uwielbia kupować i przebierać ubrania dla mnie, on ma bardzo dobry gust i naprawdę zna się na damskiej modzie. Uwielbia chodzić ze mną po zakupach, gdy kupuję rzeczy sobie lub dzieciom. Dziwne zjawisko prawda? :D :D mAAm - jak świąteczne zakupy? Ja w tym roku troszkę oszczędniej i skromniej przygotowuję się na święta, bo zamierzam kupić sobie nowy profesjonalny obiektyw do swojego aparatu, a niestety to ogromny koszt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada śnieg,pada śnieg......... ....................................................zmno wrrrrrrrrrrrrrrrrr.... tak można okreslic pogode w Wawie :D A co do świąt to kochane też jestem ciekawa jak będzie bo wczesniej coś trąbili że bedzie ciepło i że mrozy tylko w tym tygodniu mają byc :O I cos czuje że swięta z chlapą się szykują :O U mnie bez zmian brzuch czasem pobolewa jak na @ cycochy jakies napompowane zupełnie jak przed @ dzisiaj 18dc i ciekawa jestem kiedy dostane czy 19.12 jak odstawię luteinę czy 23.12 tak jak miałm cykl 28dc bo o tym że dostane poprostu wiem :D KROPKA- czekamy na ciebie i Aleksa:) EVIKA- obiektyw mhy....:) ja pamietam jak dzisiaj jak mi mojego canonka skradli :( mam nadzieje że ten chłop co mi go skradł za karę mu w nocy nie staje :p A teraz mam lustrzankę :) A gdzie reszta kobitek ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- co do zakupów to juz prawie wszystko dopięte :) został mi tylko prezent dla teściowej ( kuferek na 250 dvd) na specjalne życzenie tesciowej zresztą :D no a ja wczoraj jak to zwykle bywa gdy do ikea wpadam :) z kupą pirdułek wyszłam :) no ale cóż swięta są raz w roku :) A wiecie tak sobie ostatnio myslałam na temat poruszanego przez nas staraczki tematu że te co nie chca to mają dzieci a te co chca to nie :( I powiem wam ze ostatnio jak leciałam po guziorach trafiłam na program rozmowy w toku i były rodziny które maja po 17-9-12 dzieci i co rok to prorok .....:OJeden gośc stwierdził że jego liczna rodzina to inwestycja na przyszłośc bo że jak będzie stary to te dzieci mają mu po 10% z wypłaty oddawac no żesz kurwa mać :o jak tak można wogle ....i tak to jest jedne pragną i się staraja a drugie rodza jako inwestycja NUSKA- a jak tam kupiliście ten piecyk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×