Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Super Evika ,nie denerwuj się, sama widzisz ze wszystko z małą ok;)jestem pewna ze wszystko będzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffff Evika , na pewno bedzie dobrze ! Trzymaj sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
a ja mysle ze tu nie chodzi o wiek jesli chodzi o zajscie w ciaze ja o synka staralam sie 10 miesiecy a teraz staram sie od wrzesnia i nic...zobaczymy jak to bedzie ale mam glupie przeczucie ze @ dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
ja mam 21 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
czy ktoras z was bierze jakies wspomagacze na zajscie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia, Niech ci się spełnią wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie ci radość w tym Nowym Roku. ❤️............dla was moje kochane przyjaciolki..............❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! mAAm śliczne to, dziękujemy naprawdę. Iza33 - byłam wczoraj z córką całe popołudnie. Płakała, skoczyło jej ciśnienie i puls. Myślę że to z powodu emocji. Dzisiaj około godziny 8.00 a 9.00 będzie obchód lekarzy i wtedy napewno coś więcej się dowiem. Martwię się o nią, jest bardzo smutna,w ogóle się nie śmieje, tak jak wcześniej, płacze przy mnie i ciągle ma łzy w oczach. Jest jakaś taka poważna, smutna, zdenerwowana, bezradna i załamana. Nie wiem jak jej pomóc. Bardzo się nią martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, pobyt w szpitalu dla dziecka jest wielkim przezyciem, moja mała wydawało mi się , że dobrze znosiła pobyt w szpitalu...ale teraz od razu płacze jak tylko gorzej się czuję, wysypię ją bo nie chcę iść do szpitala...Evika pójdziecie do domu to od razu będzie inna...napewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jest już po obchodzie i moja córka nie wyjdzie dzisiaj do domu. Niby nic złego się nie dzieje ale lekarze postanowili zatrzymać ją jeszcze. Jestem załamana. Zaraz do niej jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika...dobrze, że ją zostawiają na obserwacji- nic złego się nie dzieję a Ty powinaś być spokojniejsza bo jest pod dobrą opieką , nie pokazuj przy córce że się martwisz...kup jakąś fajną gazetkę, poczytajcie, pobawcie się, żeby zapomniała gdzie jest...Evika dasz radę...jutro będziecie w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika...nic jej nie jest ...kochana dasz radę jeszcze tylko dziś a jutro bedziecie już razem...ucałuj córcię od nas i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE:D EVIKA- kochana głowa do góry wszystko jest dobrze a mała pod dobrą opieka pewnie zostawili ją bo jej cisnienie skoczyło i chcą zobaczyc czy to jednorazowe zwiazane z emocjami zresztą jak będziesz w szpitalu to sama sie wszystkiego wypytaj bo wiadomo co baba się dowie to zawsze lepiej niz chłopinka i buziolki dla małej dzielnej królewny pozdrów i ucaluj ją od NAS👄 IZA- witam kochana 👄 A gdzie pozostałe panie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mnie to czeka mnie za raz uczenie młodego przykazań koscielnych :o cholera nie wiem po co ich tak katuje tymi modlitwami przecieszjuz po komuni :o a co do nocnych dyskusji z slubnym to ostatno jakos trochę zaniechaliśmy :o bo tak jakoś padamy i spimy a ja to już 24h mogła bym z wyrka nie wstawac tylko 😴:Dwięc zobaczymy co wyjdzie w tym miesiacu bo jakos o dzidzi kompletnie nie myśle bo siedze w kieracie światecznym :) Oki uciekam do modłów 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny ...gdzie jesteście? Ostatnio mam takie nieprzyjemne sny wrrr....może dlatego, że podświadomie boje się czy wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUŚ- ja jestem tak z doskoku bo modły trenujemy ;) A ja ci powiem szczeze że mi się tez jakies pierdy snią od 2 dni i co 3 h budze się i taka snieta chodze :( ale w twojm przypadku koszmara mowimy NIE!!!!!!!!!!bo z dzidzia jest wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!!i niebawem nam powiesz czy to łon czy łona :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam moja córcia bardzo chcę siostrzyczkę :) Aha czekamy na przepisy na święta od Ciebie...może jakieś danie na ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- no coś pokombinuję i cosik wkleję w nk :) wczorakj dodałam jescze sledziki :) z rodzynkami sliwkami w sosie pomidorowym :) A co do dzidzi to mój syncio powiedzial że juz mu wszystko jedno oby miał rodzeństwo bo wpierw chciał siostre , po tem brata ateraz mu juz rybka oby było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI ja uciekam dziecie do szkoły wydelegowac i za 1 h jestem :) TO PROSZE MI TU KLIKAĆ CO BYM MIAŁA CO CZYTAĆ!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evika, mAAm, Iza-czyli obecne od rana i hejka tym nieobecnym też:) Rano wam pisałam i mi wżarło:( a drugi raz nie mogłam bo musiałam do gina mAAm- dzięki za piękny wiersz z życzeniami:) Evika- nie martw się,wszystko jest ok z córcią:)jest bezpieczna. Pewnie ją tak trzymają bo wypisu nie chce się takiemu zrobić ;);)albo punkty do konca roku nadrabiają:););) i im się opłaca potrzymac:);) głowa do góry! uśmiechnij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on twierdzi ze moj pęcherzyk zmalał wręcz i według niego nie było owuacji. Wczoraj wieczorem zrobiłam test owulacyjny i były 2 grube kreski. Powiedziałam mu a on się zdziwił.Więc juz nie wiem o co chodzi:( działamy działamy,juz od paru dni zastanawiam się czy aby nie za często,ale my to tacy co koło siebie spokojnie nie uleżą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Ja dopiero teraz sie zgłąszam , ale miałam troche pracy ale juz luźniej 🌼 Evika bedzie wszytsko dobrze ja wierze ze za niedługo napiszesz ze jestes szczesliwa i jestescie wszytscy w domu razem! Maam wrzucaj wrzucaj przepisy, na pewno cos zastosuję 👄 dla Ciebie i dizęki za cuuuuudny wierszyk! Iza nie przejmuj sie koszmarami. U mnie było to samo i tez podejrzewam ze to wynikało z tego ze myslałam ze cos jest nie tak i ciągle myslałam o ciązy i o dziecku. A koszmary naprawde były fuj. Ale co tam cieszmy sie naszym stanem wsyztsko bedzie dobrze Izunia ❤️i 👄 dla Ciebie. POLA Ty to masz sie faajnie :D dzialaj działaj kobietko a my dopingujemy! Reszta dziewczyn co , porzadki swiateczne ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa pewnie masz rację ..ale mam nadzieję że się koszmary skończą..a kysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem dobrze...tylko po pracy muszę się chwilkę położyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) dodałyscie mi otuchy.Martwię się tym że on w usg owulacji nie zobaczył a tn test LH pokazuje.nie mam doswiadczenia ,nie wiem co o tym myslec:( Iza-ja tez mam koszmary, przeważnie wojna mi się śni i musimy uciekac a dzis mi się snilo ze rano zostałam sama w domu patrzę a tu taki straszny zbir na czarno stoi.Tak się wystrszyłam ze się obudzilam z walącym serduchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
hej napiszce cos o jakis wspomagaczach na zajscie:) prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×