Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej Klaudia:) 4 miesiące nieudane, ale w 5 strzał w 10tkę. Trzymam kciuki. Powodzenia. Kisa, za Ciebie też kochana i za wizytę w czwartek. Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Odpisuje na stare posty od str 103 :) Na wstępie składam serdeczne, choć spóźnione życzenia naszej Evice ❤️ kochana, spełnienia marzeń i zdrowia! 🌻i dziękuję za pocieszenie, takie słowa dużo dają. kisa ❤️ dzięki za wsparcie, to co mam to jest małe i chyba bym miała Laparoskopię. koteczek ❤️te torbiele to podobno w ciąży zanikają. iza33 ❤️ oj, żebyś miała rację.. Nuśka ❤️ Ty szczęściaro! Gratulacje! Maam ❤️ teraz TY kochana, ale to będzie radość! Dziewczyny, nie pisałam ostatnio, bo mnie ta operacja podłamała. Czekam teraz na męża i w poniedziałek idziemy jeszcze do innego lekarza, może szpital nie będzie konieczny. A w ogóle to mam ochotę zapomnieć, że coś z moim zdrowiem nie tak, i nadal się starać o dzidzię. Dziwi nie to, że we wrześniu robiłam cytologię i grupa pierwsza, a po trzech miesiącach taka diagnoza? Pozdrawiam wszystkie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wodnisia dziękuję za życzenia. Nie mam humoru. Pisałam Wam o upadku mojej córki. Od wczoraj córka leży w szpitalu. Skarżyła się na ból głowy i została skierowana na obserwację na chirurgię dziecięcą. Jest przerażona, ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika tak mi smutno...kochana wiem co czujesz jak dziecko jest w szpitalu a Ty nie wiesz jak mu pomóc ale z drugiej strony to dobrze, że jest pod opieką - będzie wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie pokazuj przy córce, że się boisz - dzieci momentalnie to wyczuwają ...zrobicie badania i wrócicie spokojne do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mąż jest z córką w szpitalu, lekarze ze względu na moją ciążę nie bardzo chcieli abym to ja została w szpitalu. Mąż jest z nią. Córka strasznie się boi, ona zawsze była oznaką zdrowia i w ogóle i nie jest przyzwyczajona do lekarzy. Dlatego strasznie sie boi. Ja jestem tak zdenerwowana że aż boli mi brzuch. Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dzwoń do męża, niech informuję Cię co z córcią...tylko się nie denerwuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie denerwuj sie kochana. Jak mąz jest z córunią to jest dobrze i wogóle bedzie okej . Wiesz..... dobrze ze jest na obserwacji , porobią badania i bedzie okej zobaczysz. Kurcze rozumiem Cie bo moja tez lezała to wiem ile to strachu, tylko wtedy nie byłysmy w ciązy. POstaraj sie uspokoic, wiem ze to trudne ale pomysl ze za kilka dni bedzie w domu i bedziecie sie smiac przy choince. Bedzie dobrze głowa do góry! Córuni zdrowia zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kochana ja jestem duchem z Tobą❤️ buziaki dla corci👄 i kochana nic sie nie martw jest pod fachowa opieka i dobrze ze męzuś znia jest ,wiem że tobie trudno ale ze wzgledu na dzidzię lepiej w twojm przypadku omijac szpitale :o a męzusia uczul niech dzoni i co chwilkę cię informuje :)wiem że córcia wystraszona ale jest tak madrą dziewczynką ( pisałas nam o niej wielokrotnie to wiem :p)wiec wie że mamusia ma w brzuszku dzidzię i chorować nie może :) buziolki kochana i napisz nam jak córcia👄👄 Ja ma dzisiaj przesrane bo pies sika mi co chwile i kupka jedyny plus wtym wszystkim że załatwia się na terakotę :o ale i tak co 1h biegalismy znim na spacery na zmianę z ślubnym więc na oczy nic nie widzę a tyle sobie zaplanowalam na dzisiaj :o uciekam teraz wziąść sie do roboty puki jeszcze nie zasnełam :) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH👄👄👄 WODNISIA,BETA, KISA,POLA,EVIKA, MONIA MAMA, KLAUDIA P,MALINIA,IZA,NUSKA,KOTECZEK👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Evka- nie martw się,wszytko jest i będzie dobrze:) ona jest z tatusiem ,lada chwila będą w domku:) Ja dopiero wstałam.Jestem nieprzytomna.Nie moglismy oboje zasnąć. Zasnęlismy kolo 3 w nocy:( Mój poszedł o 8 do pracy a ja nawet nie zrobiłam mu kanapek:(co za noc~! Moze ja juz fisiuję. .Jestem w 13 dc i boję się czy te owulacje w ogole mam. Ten pęcherzyk wczoraj tylko 15 mm, temp rano 36,4,chyba polecę po testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UU.. miało być Evika,sory,piszę na laptopie i jakos ta klawiatura do bani:) Dziewczyny,gdzie jestescie????? pusto tu cos, pewnie zapracowane a ja len i nierób jestem:) Wodnisia:) fajnie ze masz lepszy nastój i pewnie ten zabieg nie będzie potrzebny, będziie dobrze,zobaczysz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA ja jestem juz , ale faktycznie troche roboty dzisiaj, jeszce wychodze wczesniej , bo mała ma w przedszkolu jakies spotkanie przy choince cy cuś tam . Kurcze ubrałam sobie dzisiaj moj ulubiony swetr i wygladam jak piąte dziecko stróza :P Kurcze za krótkie to no... brzucho większy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
a ja jestem pare dni przed@ i moja szyjka macicy zamiast sie troszke otworzyc to sie zamknela do konca:)co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He kisa:) miło że jestes:) swetrek mały:)-tylko się cieszyc,znaczy to że dzidzia rośnie:) Nasza przyjaciółka w niedzielę urodzila synka59 cm, 4100-ogromny-no nie? Zrobili jej cięcie przy szyjce 8 cm bo się długo męczyła i chyba nie chcieli ryzykowac ,ale wszystko super,w czwartek wychodzą a moje kochanie chyba chrzestnym będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chłop zaraz na obiadek przjedzie więc muszę bardziej intensywne ruchy w kuchni robić:) potem lecę do sklepu bo mi się pilling skonczył (miałam taki żółty,cukrowy garnier zdaje się- super polecam,skora jak pupcia niemwlęcia po tym:))buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ale duzy dzieciaczek :) POLA zastanawiam sie jakie balsamy moge uzywac, taka mi sie sucha skóra zrobiła ze hej. I nawet nie chodzi mi o kremy na rozstepy ale taki jakis balsam który moge na nogi , uda rece, ramiona itd uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zółty cukrowy Garnier u mnie tez na połce lezy , ale narzie odstawiłam bo juz sama nie wiem co uzywac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
a moj synek wazyl 4,280 :) i 59 cm a mialam 18 lat jak rodzilam:) jestem malutka i szczuplutka:) czy jest w stanie ktos odpowiedziec mi na moje poprzednie pytanie:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja Ci nie pomogę :) Dziewczyny ciagle myślę o córci Eviki- odezwij się kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie Evika sie nie odzywa , szkoda ze nie mamy do niej telefonu...... martwie sie tez o Evike....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa-ja uzyałam oliwkę dla dzieci-jest bezpieczna i wszystkie poradniki polecają . Co do innych balsamów to osobicie myslę ze nie szkodzą. Do krwi się raczej nie wchłaniają, poza tym zobacz ile jest chemii w pozywieniu,barwnikow,konserwantów,hormonów i antybiotyków w mięsię i zanieczyszczen w powietrzu. Mimo to dzieci zdrowe się rodzą w większości ,nie ma co bac się balsamu. Poza tym pilling robi sie raz na tydzien. A Jesli ma Cię to uspokoic to wcieraj sobie oliwkę:) klaudia- co do twego pytania o szyjkę to myślę że jest co namniej dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki POLA 🌼 czekam tez na wiadomosc o Evice , na pewno zajrze jeszce wieczorem jakby nie dała znaku do 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny. Przepraszma że wcześniej się nie odzywałam ale brakowało mi czasu.Dopiero usiadłam na chwilę. Zaraz jadę do szpitala. Z córcią jest dobrze, nie wymiotuje, nie ma temperatury, ciśnienie ok, zrobiono jej wyniki. Lekarka dziś na obchodzie powiedziała że jeśli nic złego do jutra nie będzie się działo to może jutro po południu ją wypiszą. Dziękuję że wszystkie się martwicie i jesteście ze mną. Dziękuję Wam. Mam jednak nadzieję że wszystko dobrze się skończy. Od wczoraj boli mi brzuch, wiem że to z powodu zdenerwowania, zaczęłam profilaktycznie brać no-spę, bo coś dziwnie się czuję. Jadę do córci. Dziękuję za wszystko. Jesteście kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, ależ dobrze - nastraszyłaś nas... biegnij do małej i uściskaj ją od wszystkich ciotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia- to gino Ci o szyjce powiedział ? ja osobiście o takiej obserwaji szyjki przed @ nie słyszałam,no ale możliwe,nie jestem przeciez ginem:) Za parę dni zrobisz test i wszystko będzie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×