Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ja mam jutro wizytę i staram sie tez pozytywnie myslec mimo iz maly stresik to zawsze mam. Iza ja tez na poczatku tak drzemki dziennie, a i teraz sobie nie odmawiam, ale zauwazyłąm ze ostatnie dni wstecz codziennie boli mnie głowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ...ja też nie lubie takich snów - potem cały dzień jestem taka rozbita..mi się śniły gawrony i mnie dziobały wrrr - sprawdziłam na senniku i ptaki to zdrada małzeńska - na wszelki wypadek zadzwoniłam do męża co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia witaj , ja nie wpsomagałam sie niczym, nietsty nie pomoge. Ja jedynie , a pisałam to wczesniej , łykałam kwas foliowy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kochana to jutro się dowiemy kto mieszka pd Twoim serduszkiem - ale ból głowy to na synka ;) Ja też się denerwowałam przed wizytą ...zawsze to stres czy wszystko dobrze...ale po wizycie człowiek jest taki zadowolony - będzie wszystko dobrze głowa do góry :) Klaudia kup testy owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie dalej nie dowierzanie ale bardzo się cieszę.Najgorzej było z synkiem bo jak się dowiedział to wpadł w taka histerię że szok nie chciał przytulać się do mnie nawet ale teraz ok.Musze znajść jakąś prace póki nie widać bo bieda będzie.Przy Dawidku było delikatnie widać dopiero w piątym.Jak będzie tym razem nie wiem bo piersi mi rosną i już mam nowe rozstępy.Mówię wam skoro jesteście zdrowe to tylko blokada psychiczna widzicie ja odpuściłam zupełnie przestałam wyliczać płodniaki i tu taka niespodzianka.Nawet jak was czytałam to myślałam fajnie macie jak się którejś uda niespodzianka na święta a tu przypadkiem mi się udało.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA myslisz ze juz mi jutro poiwe kto tam mieszka u mnie? Moj gin ma zwykłe USG.... ciekawe czy bedzie widac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska znajdziesz pracę -później chorobowe i macierzyńskie a kryzys ma potrwać tylko rok to później będzie łatwiej i wszystko się ułoży...a syn będzie fajnym starszym bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa mi o mojej córci też powiedział na zwykłym usg- Twój mąż chce wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak oboje chcemy wiedziec ... hmmm to moze faktycznie juz sie dowiem jutro... Nuśka wszystko się ułozy zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jak mu powiedziałam to powiedziała,że zepsułam mu całą niespodziankę :) czasem mężczyźni chcą syn a za wszelką cenę - dobrze, że mój mąż jest normalny :) bo mój szwagier już na drugi dzień mówił, że urodzi mu się syn Filip i chodził dumny i twierdził, ze posadził drzewo, buduje dom i ma syna a urodziła się córeczka- przykre to było i żenujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no naszcescie nam z męzem wszystko jedno , modlimy sie zeby było zdrowe. Czy córunia czy syn, co Bog da to będzie. Nie wyobrazam sibie teraz zycia bez mojej Kingi, moj m tez za nią szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale am zazdroszczę,rosnie wam tam dzidzia w brzuszkach,a ja dowiedziałam sie ze owulacji nie ma i mi ten gino jeszcze wiek na odchodnem na pocieszenie wytkną,więcej do niego nie idę:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola zmień lekarza !!!! Moja bratował urodziła dwoje zdrowych dzieci przed 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- glowa do góry i olej gina :( może tak tylko gada by ponaciagać bo przeciesz tak za darmo to ty chyba do niego nie latasz , prosze mi tu być dobrej mysli i nie lamentowac tescior pokazal II krechy to działaj !!!! ja ci powiem że z wszystkich wyliczeń w inter . wynikało że mam dzisiaj owulacje i co I krecha a juz w 11 cd miałam II pamietacie i działalismy tylko 2 razy pewnie i tak dupa z tego ale ...zobaczymy bo może wlasnie się uda ...idą swięta to trzeba wierzyć w cuda:D a jak nie czego i tobie i sobie nie życzę to razem powiesimy św. Mikołaja za jajcqa do góry nogami i będzie tak dyndał do puki nie zafasolkujemy bedzie dobrze główka do GÓRY , noch w chmury , a cyc do przodu 👄 KISA- ja mam nadzieję że jutro nam zdradzisz płeć maluszka i już się nie będziesz pastwić nad nami :) a nan normalnym USG będzie widać :) napisz o której masz jutro wizytę ??👄 EVIKA- daj znac jak malutka???👄 NUSKA- dobry plan :) popieram :) pewnie jak sie gdzies załapiesz to i cię nie wywala po tem bo niemogą :pBedzie dobrze sama widzisz że bozia jest ci łaskawa i nawet dzidzie w brzuszku wam umiesciła wiec bedzie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam wizyte maa o 17.45. Na pewno Wam dziewczyny powiem jak tylko sie dowiem. 🌼 Sama jetsem ciekawa, bo tamto okreslenie płci było takie wydaje mi sie ze.... wiec wole poczekac na jakies widac juz ze bedzie ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola i nawet się nie zastanawiaj :) głowa do góry...Grudzień jest Twój i Maam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):)mAAm- dzięki ,jestes wielką specjalistką od wyciągania z dołów:)juz mi lepiej:)Ja własnie nic nie płacę bo w przychodni byłam,tam pracuje moj chłop,jest dentystą i mnie tam wepchnął.Ale załuję ze w ogole poszłam. Taki gburowaty dr i ciągle o niczym innym tylko o moich 35 wiosnach:( A my bysmy jeszcze trzecie machnęli chętnie ..:)On co innego,test co innego,mam to wszystko w d* ... Kisa-ja tez czekam z niecierpliwością,czy chłopiec czy dziewuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iza:)myslę pozytywnie:) kocham moją rodzinkę i zamierzam ją powiększyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- to ja czekam na wiesci o maluszku 👄 IZA- smacznego wam życze :)👄 POLA- to ty normalnie kochana jeszcze chłopa opindol ze cie do gbura wysłał to może owocne godzonko będzie :) Ja to ci powiem szczeże że wcale bym sie nie zdziwiła jak by sie okazalo że ty juz zaskoczyłas ;) a gin to dupiszon ktory na niczym się nie zna a wiek 35 lat to sory.....ale w tym wieku wiekszosc pań to dopiero o pierwszym dzieciatku mysli !!!ja bym mu normalnie wygarneła starem dupiszonowi któremu na widok cipki zony nawet nie staje bo się już ich tyle naogladał :o i niech mu za kare i wnocy nie stanie że ci takie pierdy wciska dziad jeden sorki ale troche sie zdenerwowałam :o buziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) masz rację mAAm!! stary pierdziel z niego! i pewnie specjalnie chce mnie do siebie zrazic bo lekarz nie lubi lekarza leczyc, wrrrr.no to się mnie pozbył:):) sama się wyleczę:) wystarczy mi moj chłop i jego hmm cuda między udami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- dokładnie tak grudzień jest nasz i basta :) a jak nie to i niech sie zajaczek wielkanocny boji bo razem ze św.Mikolajem dyndac bedzie :p A co do gina to dobrze zrobiłas że juz mu podziękowalas bo to jakiś dziwny przypadek był :O chyba juz bardzo zyciem i pracą zmeczony bo z takim podejsciem do pacjentki to....on sam na bark klijetów bedzie stekał :) a wracajac jeszcze do owulacji widzisz ja miałam ja niby mieć dzisiaj czy wczoraj i co :o szyjak twarda i wysoko , mokro sluz biały ( nie jak białko kurze) i całkowicie nie ciągnacy :o więc wyluzuj i działaj :) bo II krechy sa to i nastepne będą ale juz na tescie ciązowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- będą dyndać oj będą więc niech się starają....lepiej dla nich.Ta obserwacja szyjek,sluzów i roznych takich to mi tylko w psychice miesza a kysz...!. Gdzies tam to nasze jajko mAAm krąży i czeka,a plemniczek już blisko coraz bliżej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- oj tak te jajeczko to tak ten grudzień zapamieta bo się na nasze szczescie podzieli :) i bedzie dzidzia :) oj tak zobaczysz :) magia swiat działa :) Ajak nie to beda dyndolić :) ja uciekam po dziecie do szkoly 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
jak sie robi test owulacyjne?? i czy one sa skuteczne?? pomagaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×