Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

żebyś sie wyspała zebym nie miała cie jutro na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciała bym aby te przypadki sie sprawdzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ja nocny marek jestem :) no chyba że ty uciekasz spac bo ja to wierz pracuję w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ok ale z mleczkiem :) Ja jestem dekoratorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest takie ciekawe kiedy od postaw dobierasz styl wnetrza,potem kolory,meble ozdoby itd.poprostu mozesz sie tym bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak się trafi na klijeta który jet upierdliwy i co minute zmienia projekt o 360 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale napewno nie jest to praca monotonna.co dzień nowe wyzwania ,nowe projekty,inni ludzie itd ja pracuje w galerii łodzkiej w sklepie z torebkami,portfelami i bagażem podróznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Ale naklikałyście ciemną nocką :) Aż miło się czyta :) BIGmam - super że z synkiem wszystko jest w porządku. Cieszę się że jesteś spokojniejsza. Kochana u mnie to było tak że jak spodziewałam się @ a jeszcze jej nie było to chyba z tydzień bolał mnie brzuch identycznie jak na @ i byłam pewna że lada chwila przylezie. Latałam co chwila do łazienki i wydawało mi się że już jest @. I miałam z tego powodu okropnego doła. Na szczęście nie przylazła. Kobietki ja też brałam olej z wiesiołka 2 razy dziennie po dwie tabletki, tak mi zalecił ginekolog. Mówił abym przyjmowała od pierwszego dnia cyklu aż do 14 dnia cyklu a dokładniej do momentu owulacji, a potem abym przestała go brać bo powiedział że jego wpływ na zagnieżdżone jajeczko nie został do końca poznany i może wywołać poronienie. Nie wiem czy to prawda czy nie, bo w internecie różne rzeczy na ten temat czytałam, ale ja na wszelki wypadek zaraz po owulacji odstawiałam ten wiesiołek. W ogóle wiesiołek jest super bo zauważyłam, że zrobiła mi się ładna gładka cera, bez różnych niedoskonałości i była jakaś taka lepiej nawilżona. Postanowiłam że po ciąży będę dalej go przyjmowała właśnie dlatego że jest bardzo zdrowy. Wydawało mi się również że w dniach płodnych miałam wtedy o wiele więcej śluzu płodnego, może dlatego właśnie się udało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BImam
witaj Evika.ale mnie pocieszyłaś z tym bólem.już wczoraj mAAm odesłała mnie do lektury na temat twoich perypetii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz spijam kawke a raczej mleko z kawą i będzie lepiej.synuś poszedł do szkoły.bidulka o 7.10 ma autobus.ale mu się nie chciało dzisiaj wstac.tym bardziej że coś go gardło pobolewa.a ślubny po nocce poszedł odespac swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Bigmam dobrze ze z synkiem wszystko ok :) Kochane dzisiaj piątek ależ dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Iza :)ta paskudna pogoda u mnie za oknem sprawia że na nic nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej sypie śnieg...ależ bym chciała juz wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja to widzę że ty przy pierwszych stronach topiku zaciążyłaś.pisałaś że brałaś duphaston i pomógł.ja biorę luteinę (podobno to to samo )ciekawe czy mnie pomoże Iza a ty kochanie to który dokładnie tydzień zaliczasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam 18 tydzien już niedługo i połowa :) Już nie moge się doczekac , w pierwszej ciązy chciałam żeby ciąża trwała i trwała a teraz już nie moge się doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już rok ale tak naprawdę staranek w owul.było dziewięc.najpierw to marzyłam żeby była dziewczynka więc działałam tylko przed owul ,potem marzyłam żeby to był okrślony miesiąc żeby dziecko było spod określonego znaku zodiaku.wydawało mi się że mogę wszystko zaplanowac bo przecież nie będzie problemu z zajściem.a teraz jest mi obojętna płec dziecka i miesiąc rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli teraz nic nie wyjdzie to wyliczyłam że następne starania jeśli będą owocne to rozwiązanie nastąpi przed samymi świetami ale nie odpuszczę sobie bo to może byc ten jeden miesiąc w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam ....w końcu się uda zobaczysz...ale im człowiek bardziej planuję, stara się to jakaś blokada ...maam ma rację winko i pełny luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×