Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ja dzisiaj mam wizytę u ginekologa. Idę z wynikami krwi, moczu i glukozy. Troszkę się boję, ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak byłam na usg to czekała ze mna dziewczyna która była w ciąży (DOŚC ZAAWANSOWANEJ ) miała usunięty jeden jajnik i lekarka powiedziała jej że nigdy nie zajdzie w ciążę a jednak udało się. moi znajomi adoptowali dziecko po tym jak dowiedzieli się że nie będą mieli swojego i po roku urodziła im się córeczka więc nie zbadane są nasze organizmy.medycyna też się myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja też zawsze się martwię przed wizytą u gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - no właśnie także różnie w życiu bywa. Moi znajomi też adoptowali 2-letnią dziewczynkę, bo swoich nie mogli mieć a teraz ona jest w ciąży i będą mieli drugiego bobaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wyniki masz napewno dobre ,napisz koniecznie po wizycie co i jak to wieczrkiem przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i Evika tak bardzo przeżywam wasze ciąze że czuje się jakbym to ja w niej była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę, oczywiście że napiszę. Martwię się o kisę. Ona zawsze do nas pisała a tu nie odzywa się od kilku dni. Mam nadzieję że nie stało się nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - dziękujemy. Wkrótce i Ty będziesz chodziła z brzuszkiem zobaczysz. Zanim się obejrzysz a będziesz miała dwójkę dzieciaczków obok siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa tydzien temu miała wymioty.miejmy nadzieje że wszystko sie ułożyło a to milczenie spowodowane jest brakiem dostępu do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) To ja juz cała kawke \\_/> wypiłam jak was czytałam :) dziewczynki ja mam dzisiaj 22dc a we wszystkich kalkulatorach wychodziło że wczoraj był ten dzień wiec jak dzisiaj bedzie sex to bedzie czysta przyjemność:D Dzisiaj czuje się juz duzo lepiej choć rano myślałam że ducha wyzionę bo powiem nie łdnie spłynoł mi katar i dostalam takiego napadu kaszlu ze szok:o ale ogólnie gardziołko, głowa nie bolą :) tylko ten katar wrrrrrrrrrrr... EVIKA- ja trzymam kciuki za twoja siostrę tak jak kiedys juz gadałsmy :) paciorek w intencji zafasolkowania tez odmówię :) IZA- ja uwazam że powinnaś sobie isc na L4 zawsze odpoczniesz a to tylko + dla maluszka bo nie ma nic lepszego niz zdrowa zadowolona mama:) BIGMAM- pamietaj jeszcze nic nie wiadomo czekamy do 4.03 :) więc głowa do góry :) bedzie dobrze :) KISA- kochana chociasz niech maznaklika jak ty nie mozesz bo my tu od zmysłow odchodzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm musi byc dobrze dodałaś mi wczoraj takiej otuchy że wszystko zaczynam postrzegac inaczej.jak nie teraz to za miesiąc i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście kochane optymistki :) Od razu lepiej :) Maam zazdroszczę Ci tej kawki, ja już siódmy miesiąc kawki do ust nie biorę :( Po prostu na początku bardzo przeszkadzał mi jej zapach a teraz też kawa nieprzyjemnie mi pachnie :( A zawsze byłam kawoszką i uwielbiałam kawkę z mleczkiem :) I czasem tęsknię za kawką \\_/> ale obawiam się że mogłabym puścić nawet niekontrolowanego pawika gdybym poczuła tak silny zapach jak na początku ciąży. Więc dla własnego bezpieczeństwa kawce mówię nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a ja z zalecenia gin mam kawę pić :) Ale wypiłam tylko jedną z mleczkiem w niedzielę jakoś też mnie odrzuciło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki spać mi mocno się chce. Nie wiem co jest, wczoraj przyszłam z pracy i od razu poszłam spać. Spałam do wieczora, potem wstałam umyłam się i o godzinie 20.30 znów poszłam spać, wstałam dziś o 5.30 a teraz ledwo siedzę oczęta same mi się zamykają. To trochę dziwne zaczynam sie zastanawiać czy nie brakuje mi jakiś witamin czy co? Zapytam dziś o to gina bo już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym w twoim organiżmie zachodza takie zmiany że masz prawo czuc sie wyczerpana.ale lepiej spytaj gin.będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam ale ja czuję się taka zmęczona mniej więcej od miesiąca więc nie wiem dlaczego. Może gin wypatrzy coś w moich wynikach, sama nie wiem. A może tylko przejmuję się bez sensu? Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem kobietki. Cieszę się że w końcu weekend, cieszę się jak małe dziecko, że w końcu będę mogła spać, spać i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie na zapas.za kilka godzin wszystko sie wyjaśni czekam na relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- gratuluje stronki :) Juz jestem tylko gadałam z koleznaka na skeypie bo mi koszulki dla młodego w angli kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tak sobie pomyślałam że ten nasz topik to jak pamiętnik są zapiski jak czekałyście na IIkrechy,jakie robicie badania i jak myślicie o wyprawce dla malucha,jak wybierane sa imiona itd.dzien po dniu wszystkie myśli ,spostrzeżenia ,wydarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - masz rację, ten topik to nasz taki pamiętnik naszych myśli, spostrzeżeń, oczekiwań, naszych radości i smutków. Mam nadzieję że nasz topik nigdy nie zginie, bo tak się z Wami zżyłam kochane że szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- ciesze się że juz humorek masz dzisiaj lepszy i dokładnie tak jak napisałas jak nie dzisiaj to za miesiac :) i tego trzeba sie trzymać bo bysmy zwarjowałay :) EVIKA- to do domeczku spac :) a co do kawy to ja kawoszem nie jestem u mnie kawa to głównie mleko o zapachu kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że czsem jak was nie ma to podczytuje inne topiki i na zadnym nie jest tak jak u nas :) My jestesmy jakies zaprzyjaxnione ze soba wspieramy sie a na innych tu niby sie starają a jak ktos nowy do nich dołaczy to one go olewają :o takie to dziwne :O I zgadzam sie że ten nasz topik to jak pamietnik moze powinnyscie mamausie drukowac stronki z wpisami i na 18 urodzinki dziecku dac jak to było nim sie narodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to że temat topiku brzmi :problem z zajściem w drugą ciążę a my tu rozprawiamy o pracy,szkole dzieci,ślubnych,zakupach,gotowaniu,prezentach........tutaj jest jak w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×