Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA- tez tak myślę :) tylko chyba martwię się troche dla tego że za 3 lata idzie do gimnazjum i nowi ludzie i tak dalej ... A co do kolegi to sie zdziwi jak sie dowie że masz synka hihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - wiadomo jaka jest teraz młodzież i jakie potrafią być inne dzieciaki. Jednak trzeba nauczyć nasze pociechy radzić sobie w takich sytuacjach, bo jeszcze zapewne wiele razy w życiu ktoś będzie próbował je skrzywdzić, wykorzystać, ktoś powie coś złego, będzie dokuczał itp. Takie jest życie. Trzeba nauczyć nasze dzieciaczki odpowiednio reagować i nie przejmować się takimi rzeczami. Wiem że to trudne ale musimy sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- zgadzam się dla tego syncio już powitanie mówi że ma ksywkę mały ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ale ciśnienie leci....chyba muszę jednak wrócić do kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam słodki....oj nastawiasz się na córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kocyk jest śliczny, dla mnie bardzo się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcie to bym chciała :) ale w kwietniu rodzi żona mojego brata ciotecznego z którą bardzo się lubie i chciała bym jej kupić posciel i kocyk wiadomo zawsze się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jej kupiłam sukienunię i mini baletki i jeszcze jedne buciki i kurteczkę gdzie na kapturku są uszka i cała jest w biało czarne łatki jak krówka :) {kurteczka oczywiście}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkie i śliczne są rzeczy dla takich maluszków. Kocyk to świetny prezent napewno się przyda :) Te malutkie ubranka są takie śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tych drugich nie znalazłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i same powiedzcie jak nie robić zakupów wczesniej :) Jak to wszystko takie słodkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ciuszki to jeszcze rozumię ale jak slyszę że dziewczyny kupuja juz pieluchy i kosmetyki a sa w 6 miesiacu to mi rece opadaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ogladałm zdjęcia mojej małej jak była malutka i powiem Wam, że tak ślicznie dziewczynki wyglądają w rożowościach :) Sukieneczki hmmm śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam faceta więc moge tylko sobie pomyśleć jak :) Mój za to slicznie wygladał w granatach , błękitach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bratanica ma mieć na imię LENKA :) to tez ich 2 dziecko bo pierwsze ma już 15 lat :) wczesnie zaczeli hihihihi:) i tez o 2 dzidzie chyba z 3 lata sie starali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działajcie mAAm działajcie,nie ma żadnych przeciwskazań:):D Te kocyki są przesliczne...ale będziemy szaleć po sklepach jak w koncu zaskoczymy;):);)Laseczki,gdybym w koncu zaciążyła byłabym taka szczęsliwa....miałabym już chyba wszystko,pełnię szczęścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie trzy lata ...Lena ładne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×