Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

wiecie im bliżej @ to coraz bardziej na luzie podchodzę bo mam wrażenie że znów d..a.będzie mi łatwiej to przeżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz bigmam,ja im blizej do @ to coraz gorzej to znoszę:( Chciaabym wyluzowac, nie myslec i mile się w koncu zdziwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej ,że za kazdym razem wydaje mi się,że mam jakies objawy ciążowe,a to po prostu za kazdym razem pms.Mam nadzieję,że w koncu uda mi się wyluzowac, nie myslec, nie liczyc dni,bo to bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie powiedziałam co ma byc to będzie.już nawet zakończyłam temat z mężem.przestałam bez przerwy opowiadac mu co i jak dzieje się w moim organiźmie bo chyba jest tym juz zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją droga to przez te staranka dowiedziałam się wiele nowych rzeczy np.do tej pory wiedziałam coś o mierzeniu temp. ale nie wiedziałam że trzeba to robic rano przed wstaniem z łóżka i czemu to tak naprawdę służy.albo co to takiego prolaktyna i progesteron itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola a jak ty wstanieszjutro o 6.30 skoro o tej godzinie nie śpisz ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigmam:) własnie idę do wyrka:) trzymaj się,dobranoc,papa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak ja mam luzik to wy spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja jeszcze nie śpię.jutro do pracy dopiero na 14 więc się wyśpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam luzik bo męzus w łodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój poszedł na noc do pracy a synus śpi wiec czytam na spokojnie od początku ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam że sama zostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się jak wiele jestesmy w stanie znieśc.te wszystkie badania,testy,obrzydliweleki po których mamy mdłości itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi syncio tez padł :) a mąz jutro wraca bo ma targi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobitki to normalnie terminatory jesteśmy :)bo chłop to wsadzi i wyjmie i zgłowy a my ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam z synem u endokrynologa w matce polce (łódzki szpital ginekologiczny ).to jak widziałam te kobitki z ogromnymi brzuchami to mi si smutno zrobiło .ja też tak chce !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ż eja chyba w tym miesiacu sie wyluzowałam i co ma byc to będzie :) Mi we wszystkich kalkulatorach wychodzi ze dzisiaj powinna byc owulka ale ja nic nie czułam za to 18 tak bolał mnie jajnik i piersi wiec sama nie wiem chyba luz jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to :o ja mam teraz jakiś bum na dzieci u znajomych albo własnie urodziły albo lada moment rodza lub własnie zaskoczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje.jeśli w tym miesiącu się nie uda to odstawiam wszystko,nie robię testów owul.tylko spontanicznie do tego podchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że w spontanie jest metoda bo tak jak sie kochamy z naszymi facetami i myslimy o zaskoczeniu to bez sesu bo tylko sie blokujemy :o i wkońcu nam sex obrzydnie i taki bedzie tego finał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wypic lampke wina,wyluzowac i myślec tylko o miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam wszystkie sztuczki :pupa do góry,castagnus na obniżenie prolaktyny,luteina ,seks co dwa dni i nic.a znam osobę która co mąz sie do niej dotknie to zachodzi w ciąże.i gdzie tu sprawiedliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciólka starała sie o dzidzie rok :) robiła wszystko , temke sprawdzała, sluz, monitoring, nogi do góry i nic doszło do tego że sex stał sie mechaniczny az któregos razu tak wyluzowała że zaskoczyła i ma teraz 8 miesięczna niunię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×