Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika mi smakuje mleczko z czoskiem i miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka z synkiem jade na 10.30 więc niedługo was opuszczę i odezwę się koło południa. dziewczyny dziś jest 21dc.temp. 37,4.bóle podbrzusza powoli jakby malały.tak bardzo bym chciała zeby ta @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam to super że ta tempka tak wysoko? Mierzysz ją regularnie? Codziennie? Może tym razem nie spadnie pod koniec cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 4 marca a temperaturę mierzę reg.codziennie o tej samej porze,przed wstaniem z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulałam sie z mężem dokładnie w owulacje (wiem to z monitoringu owulacji na usg. )ale same wiecie że to nie zawsze wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobolewa mnie to podbrzusze i to mnie martwi.bo zawsze mnie pobolewa od owulacji i potem nadchodzi @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIgmam - najgorsze jest te czekanie prawda? I myślenie a może tym razem się udało? Kurczę, jak my kobietki mamy przechlapane ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika czekanie przed @ czy nadejdzie czy nie,potem żeby się skończyła,a potem żeby już była owulacja i tak nieprzerwanie czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIgmam a jak @ nie nadejdzie to też mamy przechlapane, bo z jednej zstrony cieszymy się jak oszalałe :) :) :) A z drugiej ciągłe mdłości, senności, nadwrażliwość na wszystko, choroby, picie jakiejś glukozy itp A później też nie jest kolorowo...... \cieszymy się że maleństwo będzie z nami ale zanim to nastąpi to jeszcze ten okropny poród...... :( I potem w koło, znowu @ znowu jakieś dolegliwości itp. Mamy przechlapane jednym słowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zmykam do lekarza.pojawie sie niebawem.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewcznki to ja witam z pokładu mojego wyraka :) dzisiaj leniuchuję pod kołderką :)Syncio dzisiaj od 9.3o -16.oo w szkole więc chwyciłam laptopika i leżę chusteczki obok , telewizorek gra :) herbatka z cytrynką :)i pełen luzik :) Ślubny pojechał rano do ŁODZI HIHIHIHI:)( BIGMAM chyba w odwiedziny do ciebie pojechał hihihi) Nakazał mi sie kurowac to jak grzeczna żonka się kuruję :) Ale tak serio to dzisiaj juz o niebo lepiej wziełam na noc wczoraj sunipret i tak mi zatoki rozluźniło i przeszedł ból głowy :) jeszcze smarkam ale juz nie tyle co wczoraj od czasu do czasu zakaszlę ale ogółem luz blus :)Dzisiaj tez mam 21dc więc niby jutro przypada u mnie owulka przynajmiej tak ksiązkowo ;) Męzuś jutro wraca więc kto wie może jak się doleczę ....hihihi IZA- ale ta twoja córcia jest roskoszna aż się łezka w oku kreci :) kochana ja ci powiem że nie masz się o co martwic bo bedzie w 100% cudna kochana starszą siostrzyczką :)Tylko pozazdrościć :D pozytywnie oczywiście :)A co do koszmarków to może kubek goracego kakało załtawi sprawę i jakas komedja bo czesto jest tak ze nakręcamy się samym mysleniem \"aby mi sie znów nie przysniło) i wlaśnie potem sie nam sni bo działa nam podświadomość:) BIGMAMA- napisz koniecznie jak po wizycie z synkiem :) powiem ci ze ja tez sie martwie bo mój synek ma 123cm i 9.5 roku jest niziutki w klasie bo trafił tez na bardzo wyrosniete dzieci:o w sumie nikt mu nie dokucza ale...choć zdazyło sie że ktos mu nie wierzył ile ma lat bo nie wyglada na tyle ja jestem niska bo mam153 w kapeluszu :) maz ma 172 wiec do olbrzymów nie należy:o U mnie w rodzinie jest jakaś przypadłosc genetyczna bo wszystkie kobitki od pokoleń sa niskie a chłopcy maja po 182-186 :o dodam że moja mama ma 148 cm wiec sama widzisz:o mój rodzony brat tez był zawsze niski i dopiero w wieku 16-17 lat skoczył w górę wiec mozesz pocieszyć syna choc zdaje sobie sprawę że niskiej dziewczynce jest łatwiej niż chłopcu :oMój syn miesci sie w centylach swojego wieku choć wiadomo jest najnizej :o jest bardzo propolcjonalny tak stwierdziła lekarka powiedziała mi że zacznie rosnać około 12 roku życia jak narazie przybywa regularnie:)Mamy swietna lekarkę która jak gobada nawet jak jest chory to gruntownie z moczę morfologia , uszami na czele :) Teraz bedziemy mu robić testy na alergie bo ponoc często niskorosłość dzieci jest spowodowana nie przyswajaniem jakiegos składnika wiec zobaczymy co wyjdzie :) mój syn był wczesniakiem i wogle malutki sie urodził bo miał 49 cm i ważył 1950 więc krusznek był :) Ale też cały czas mysle aby choc te 170 miał:) Powiem ci że na nasze szczęscie czasy sie zmieniły i jest trochę inaczej badania, lekarze i refudowany hormon wzrostu choc wiadomoże to juz ostateczność:o Ale głowa do góry bedzie dobrze mozesz powiedziec synowi ze ja tez w ósmej klasie miałam kolege 142cm(15lat) a teraz ma 180cm a po mimo tego że był w podstawówce niski to i tak wszystkie się dziewczyny sie wnim kochałay :) Ja powiedziałm mojemu synowi że jak poznaje kogoś nowego to moze sam się przedstawić Cześć jestem Kacper ale możesz mi mówic mały :) i powiem ci że zawsze wszyscy mówia po imieniu moze własnie przez to że sam tak bezposrednio mówi o tym więc wymyślił sobie ksywke mały i już ja tez byłam kiedys mała :) moze w tym jet metoda moze niech syn tak do tego podejdzie :)A co do tępki to obiecujaco :) Trzymam kciukasy za II KRECHY:) EVIKA - biedaczku może ja cię wirtualnie zaraziłam :o na pocieszenie powiem że to jakiś cholerstwo które tylko 3-4 dni trzyma :) a co do mleczka to pij mi szybciorem i bez krecenia nochem bo to dla dzidzi :)a nie dla ciebie :D POLA- to kochana drinczek i działaj :) a dysleksja jest dziedziczna:p hihiih nikt u ciebie nie miał w rodzinie ???? więc mi tu na listopad nie zwalaj tylko z chłopem do sypialni i riki tiki tak bo ja na IIkrechy czekam :) KISA- kropelko jak się czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co to za smuteczki z powodu braku kilku centymetrów we wzroście????? Ja mam 163 cm a mój mężuś ma 176 cm też nie należy do wysokich i naprawdę nie zamieniłabym go na żadnego innego. Bo jest kochany, bo przynosi mi śniadanie do łóżeczka, dba o córkę, teraz gdy jestem często zmęczona wszystko robi w domu, prasuje ubranka, sprząta, odkurza, kąpie córkę, odrabia z nią lekcje itp. Jest kochany. I wydaje mi się że nie ważny jest wzrost mężczyzny ale głównie to, co ma w środku, czyli charakter. Także kobietki, jeśli Wasi synkowie będą mieli wpojone od małych lat te wartości to żadna kobietka im się nie oprze, nawet jeśli w przyszłości nie będą wysocy do nieba. Bo najważniejsze jest to co jest w środku, po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:)ale napisałyscie dużo:D,tak sie zaczytałam,że wodę w wannie prawie przelałam:):)U nas od rana pada deszcz, ani sladu wiosny,zero słoneczka brrrr:( Zostało kino z atrakcji feriowych więc chyba swego smyka wyciągnę:)Puki co zajęty jest składaniem ciężarówki po raz trzeci,ona jest w 2 wersjach i ta poprzednia z dzwigiem bardziej mu sie podoba-więc co robiłam cały ranek?? rozkładałam na części poprzednią wersję:):D. Moje dziecko przy tym stwierdziło,że ja to taka dziewczynka jestem( tak sie chyba angażowałam;) Evika- zaleczaj tą infekcję wszystkimi dostępnymi sposobami i nie narzekaj na czosnek bo gotów się na ciebie obrazic kochana;) mAAm- ale ci dobrze:)luzik totalny,należy ci się,odpoczywaj ile się da, a jutro hmmmmm.....iskry w sypialni bedą leciec ze hej:D:D Dziewczyny,nie martwcie sie dzieci roznie rosną,i przewaznie mocno przerastają swoich rodzicow, jesli z medycznego punktu widzenia jest ok to nie ma sie co martwic:) Pozostaje tylko utwierdzac dziecko w przekonaniu ze jest fajnym, wspniałym ,kochanym,wartosciowym młodym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się obiegałam aż mnie brzuszek boli...a ja nie potrafie chodzić pomału :) Kisa odezwij się kochana ... Evika znalazłam topik sierpniowy i wyobraż sobie, że i tam dziewczyny kupuja już wyprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,moj mały tez chce rodzenstwo ,nie moze sie doczekac, nie rozumie dlaczego musi tak długo czekac. .Kiedys zapytał mnie czy my w ogóle ...robimy sex;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la - obiecuję wypiję te mleko z czosnkiem :) Obiecuję :) Po-la to Twój synek po prostu chciał wiedzieć jak jest i dlatego zapytał czy \"robicie sex\", po prostu chciał wiedzieć, czy prawidłowo się staracie o maleństwo. Naprawdę fajnego masz synka :) Iza33 - sama widzisz kochana jak zaczniesz czytać ten topik to się załamiesz tak jak i ja. Okaże się że dziewczyny mają już wszystko a Ty jesteś daleko w tyle.... Ale nie martw się, mnie właśnie na naszym topiku dziewczyny przekonały, że to nie komuna i tak naprawdę można w tej chwili kupić wszystko w jeden dzień. Także spokojnie, jak ja zdążę na maj z zakupami to Ty wyrobisz się i na sierpień. Czytaj to z przymrużeniem oka, bez przesady, czasu jeszcze jest bardzo dużo. Te dziewczyny z tego co piszą są albo na zwolnieniu albo siedzą w domkach dlatego mają czas kupować codziennie po jednej rzeczy i rozmyślać o wszystkim. Kochana, my jedziemy tirem na zakupy i kupujemy wszystko jednego dnia :) Także nie martw się tylko wynajmuj już tira :) Kisa - martwimy się, gdzie Ty znowu się podziewasz????? Mam nadzieję że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja uwielbiam moje 153 w kapeluszu :) a co do wzrostu syna :o to chyba martwię sie jak kazda mama bo nie chciała bym aby mial 150 :o:( ale ja jestem dobrej mysli bo chłopcy zawsze w góre ida potem :) POLA- dobre z tą wanną:D mój tez cały czas pyta sie o rodzeństwo ostatnio tak z nito gruszki ni pietruszki wystrzelił do męża kiedy ty zrobisz mamie dzidzisia co :D normalnie starego mi zamurowało hihihih:) Jak miał 5 lat to co dzien rano przez 8 miesiecy pytał się czy juz mam w brzuszku siostrzyczkę :) teraz to chyba by wolał brata :) A co do iskr w sypialni...to chyba nie ma przeciwskazań medycznych hihihii:) ....co.....pani duszyczko medyczna ??? Bo goraczki nie mam , gardło nie boli,tylko katarek jeszcze spływa i od czasu do czasu mi sie zakaszle ale to z kataru :) więc jak moga jutro strzelac iskry;)???? IZA- brzuszek najedzony to i dzidzia spokojnie pewnie spi :) A wiecie że dzisiaj na tvn w dziendobrytvn było ż ejak planuje się ciażę to nie powinno się na pół roku przed zazywac witaminy A:O bo ponoć źle wpływa na dzidzię i w czasie ciazy tez :o normalnie szok przezyłam jak usłyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- GRATULUJE STRONKI!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam mówila mi moja gin o witaminie żeby uważać na preparaty nawet dla ciężarnych żeby bez witaminy A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem że nie czytałam sierpniówek czytam czasem majówki bo mam tam dwie kumpele :) ale wydaje mi się że z tymi zakupami to przesadzaja i że chyba w tych zakupach to szaleja te które mamami po raz pierwszy będa :) a nie te które juz wiedza co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA - no ja o tym z witamina A dopiero dzisiaj sie dowiedziałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - Twój synek napewno będzie miał więcej niż 150 cm więc nie martw się na zapas i nie stresuj chłopaka!!!! Chłopcy zawsze są wyżsi i zobaczysz urośnie jeszcze że ho ho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a w moim witaminach dla kobiet w ciąży ELEVIT Prenatal jest witamina A :( 5000 j.m. witaminy A Sama już nie wiem :( Ja też uważam mAAm że takie zakupy tyle miesięcy przed to przesada, no i jeszcze na dodatek jak człowiek się tego naczyta to normalnie może popaść w depresję :( A u mnie dziś kolega w pracy powiedział że widzi po mnie że będzie druga dziewczynka :) :) Nic mu nie powiedziałam ale za to mocno się naśmiałam. :) A w brzuszku siedzi synek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja zamierzam pracować do samego końca, najwyżej tak gdzieś planuję tydzień przed terminem iść na zwolnienie. A jak będzie? To czas pokaże. Jeśli będzie działo się coś złego lub będę np. źle się czuła to oczywiście na zwolnienie pójdę szybciej, ale jeśli wszystko będzie dobrze to nie pozbędą się mnie z firmy tak szybko :) :) :) Oczywiście dla nich to na rękę bo zostałam sama jedna w swoim dziale (koleżanka z powodu kryzysu została zwolniona) więc planuję pracować jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×