Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A ja mam własnie ciemną chmurę za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- ja uważam że jak bysmy tylko o sprawach zapłodnienia rozmawiały to bysmy juz dawno tak załamane kazdym nie powodzeniem chodziły że szok :oA tak to jestesmy tu wszystkie i do płaczu i do radosci i jak trzeba to i malibu wirtualne wypijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane znikam bo jade do pracy a jeszcze musze do urzedu skarbowego z pitem poskoczyc.wieczorem napewno zajrze.życze miłego i spokojnego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PA PA BIGMAM do wieczorka:)choc mnie chyba nie będzie bo mamy do znajomych jechać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️KISA👄 KISA❤️GDZIE JESTEŚ👄 BO SIĘ MARTWIMY❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem...zbieram siły żeby wyjść z młodym na spacer chociaż najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku i naładowała akumulatory. No ale przy okazji trzeba jakieś zakupy poczynić na obiad. Dziewuszki trzymam za Was kciuki żeby ten cykl był Wasz! Musi Wam się wreszcie udać. I wtedy wszystkie się spotkamy i wypijemy sobie po soczku :-) Kisa daj znać co u Ciebie bo kota dostaniemy...powinien być nakaz codziennego melduneczku przez każdą z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę dziewczyny do domku :) Ale pada u mnie śnieg szok znowu zima :( July dobry pomysł - wprowadzimy nakaz meldowania się codziennie na naszym topiku ;) Kisa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a Wy gdzie się podziałyście????? Ja już wróciłam od gina. Wszystko jest w porządku, wyniki moje są bardzo dobre i jak narazie wszystko jest ok. :) Pozostaje tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika cieszę się :) Lecę do sklepu - miłego wieczoru dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika cieszę się ze wszystko o.k.teraz możesz spać spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam i otworzyłam stronkę w pracy i ukradkiem czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ciekawa co u Eviki i czy kissa sie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Bigmam ja też czekałam na informację od dziewczyn...Kisa mam nadzieję że sie odezwiesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane otóż u mnie d..a dzisiaj temp.spadła do 37 i zaczęło się plamienie.tak więc lada moment nadejdzie @ . mAAm teraz stosuje twoją metode czyli lampka wina i pelen luz. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane laseczki:) Ale dużo napisałyście:)Aż miło was się czyta:D. Dziewczynki,idzie wiosna,czuję już ją w swoich starych, kościach;) U nas śnieg już znikną i zrobiło sie całkiem cieplutko,jutro mamy miec 7 st.C a w sobotę 9!!!!:D Kupiłam sobie w Poznaniu płaszczyk wiosenny koloru czerwonego:P i sukienkę na lato,taką na ramiączkach, długa i zwiewna koloru czarno-białego,no szok poszalałam;):):) bigmam- nie przejmuj się, może @ nie przyjdzie,a jak już przylezie to dalej będziemy się starac i mieć nadzieję:):). Ja czuję teraz taki luz,że wreszcie nie myslę o @@,dolegliwosciach,temperaturze,sluzie,cieszę się życiem. No pewnie przed @@ to sie nieco niestety zmieni,jak co miesiąc;) mAAm- mam nadzieję,że zbałamuciłas chłopinę na max, wszystkie soki wycisnęłaś i cała zadowolona będziesz oczekiwac 2 grubych krech:) ach ,ja już trzymam kciukasy:) Buziaczki dla wszystkich dziewczynek❤️ Dołączam się do waszego apelu -KISA- ODEZWIJ SIE !!! Jutro mam dniowkę więc do wieczorku lub do wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................21.03.2009.........35........... ...LUBUSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BEA.W....................27.02.2009.........30.......... .....Warm.-Mazur. mAAm.....................12.03.2009.........29.......... ....W-wa..... aled.......................27.02.2009.........34........ .......śląskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ******************************* Hurrraaa!!!! Udało mi się zrobić tabelkę!!:D Jupi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...u mnie zimno brrr -7 stopni- wczoraj słoneczko a dzisiaj rano brrrr Bigmam może jednak ...daj znać jak dzisiaj się czujesz Kisa.... Evika już po śniadanku ? Pola aż Ci zazdroszczę tego płaszczyka :) Maam ależ musiało się dziać ;) July pamiętaj żeby dzisiaj się zgłosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! A u mnie na północy, na polskim biegunie zimna - 11 stopni C. :( :( Zimno jak na Syberii i jak tu żyć? :( :( PO-la jak ja marzę o tym, by zmieścić się w swój wiosenny płaszczyk...... Fajnie, że macie już wiosnę. U mnie zima :( BIGmam - jak u Ciebie? Może jednak @ nie ma? Kisa - ja nie żartuję jeśli dzisiaj się nie pojawisz wysyłam list gończy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś?????????????????? mAAm - jak po weekendzie? Co u Ciebie kochana? Teścik ciążowy już zakupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika gratuluje stronki :) Tak mnie zgaga męczy brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - uwierzysz w to że ja nigdy w życiu nie miałam zgagi? Zawsze pytam znajomych jakie to uczucie, gdy akurat któregoś z nich to męczy. Ale współczuję Ci bo napewno jest Ci ciężko. Wiem że można stosować w ciąży lek Rennie. Próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika zazdroszczę Ci - pomagają migdały ale tak mnie odrzuciło że wolę się męczyć :) Wczoraj się strasznie wystraszylam- przecięłam palec i nawet nie zauważyłam poszłam do łazienki a tu krew - brrrrr myślałam że coś złego się dzieję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta kobietek??????? Iza33 - trzeba przeżyć te dolegliwości nie ma innej rady. Musimy być silne i musimy sobie z tym poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie- Pola w pracy -ma zwolnienie :) a reszta pewnie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nic nie rozumiem dzisiaj tem .wzrosła do 37,4 i to coś brazowe przestało lecieć.do @ dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie świeci piękne słońce i aż chce się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×